|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vozačka dozvola
5.11.2013 9:28:48   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: nela79

Beogradjanke, trebam da zamijenim svoju Bosansku vozacku dozvolu. Izmedju ostalog treba mi i i ljekarsko uvjerenje da sam sposobna da budem vozac. :)
Gdje se ono vadi? Koliko traje procedura vadjenja i koliko kosta?


Ja sm to vadila u Vojvode Vuka - dobija se odmah koliko se sećam. Cenu ne znam da ti kažem


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Vozačka dozvola
5.11.2013 14:17:16   
vikiveki
Ja sam moju vozačku dozvolu jedva prebacila iz Aleksinca ovde u Sremsku Mitrovicuuser posted image platila sam neke dve ili tri takse i još neki zahtev

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Vozačka dozvola
18.8.2015 18:15:14   
Ivanka 75
Draga Rosita, ajde nam napisi info u vezi auto skole, cene, uslovi, sta se uci, koliko traje?
Hvala user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Vozačka dozvola
18.8.2015 18:49:54   
degu
Evo info od mene, bar u mom gradu, košta sve oko 70000, ide se prvo na teorijsku nastavu koja kod nas traje oko 4 nedelje, 3 puta nedeljno po 2 i po sata, kad se položi teorijski deo, može da se krene na praktičnu obuku. Pre izlaska na polaganje vožnje treba prva pomoć da bude položena, za koju kažu da je čista formalnost. Uče se testovi, ima oko 45 kombinacija po 43 pitanja i postoji knjiga i to je mislim sve.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Vozačka dozvola
18.8.2015 18:58:30   
Sanjalicaaa
Rosita, odakle učiš pitanja?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Vozačka dozvola
18.8.2015 19:01:41   
degu
ja učim sa sajta moje auto škole, ima na netu sva pitanja, ako se moj odgovor računa user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Vozačka dozvola
18.8.2015 19:37:50   
Ivanka 75
Pretpostavljam da moze na rate?
Suludo bi bilo da se odjednom plati.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Vozačka dozvola
18.8.2015 20:01:17   
degu
kod nas ide na 5-6 rata, kako se dogovoriš sa vlasnikom, ali je stvarno puno

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Vozačka dozvola
18.8.2015 20:40:07   
Sanjalicaaa
Degu, svaki se odgovor računa, nema negativnih poena user posted image
Jesu pitanja zajednička za sve auto škole?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Vozačka dozvola
18.8.2015 20:42:58   
degu
Koliko sam ja razumela jesu, nisam radila testove drugih autoškola, al prošvrljaću i po njima ako stignem.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Vozačka dozvola
18.8.2015 22:02:57   
Rosita
Verovatno su ista pitanja, to su u sustini pravilnici, zakoni, propisi pa mora biti isto. Da, kako je degu napisala. Teorijska obuka 40 casova je prva. Na to sam krenula pre 10 dana misleci da cu da ponesto izbegnem ako mogu, medjutim sad mi je zao sto necu moci ici do kraja nego cu neke delove uciti sama, pocinjem da radim i ne mogu da uklopim. Moj predvac je odlican, ukazuje na cake koje mnogo ustede vreme, a i objasni lepo neke nebuloze, nebliske pogotovo zenskom celjadetu. Uveli su neke dosadne delove kojih ranije nije bilo. Kod mene placas teorijski deo dok on traje, kad hoces. Onda vadis lekarsko, pa casovi voznje, placas dok traju na rate ili kako hoces. Prva pomoc mi je bila gratis/ kao neka akcija. Inace, sve izadje 67 hiljada, a posto je prva pomoc gratis 62 ako sve das iz prve. Nije naivno , treba ti 90% da polozis teoriju. Nekad je bilo mnogo lakse, ali sta je tu je. Ako treba jos neka info, tu sam user posted image



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Vozačka dozvola
18.8.2015 23:00:46   
degu
E sestro slatka, opet smo se našle u istoj muci, mislila sam da sam jedina ovako "matora" ostala da polažem, sve mi deca ustupaju mesto jer sam starija, sram ih bilo user posted image inače je moj predavač očajan, jako dosadan. Sve u svemu nije lako, posebno mnogobrojna nebulozna pitanja kao što su novčane kazne...

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Vozačka dozvola
18.8.2015 23:05:41   
Rosita
Hehe, sapatnice :). I ja sam najstarija u svojoj grupi. Budala, kao nije me zanimalo ranije, al sve vise je situacija kad vidim da moram to zavrsiti i reko ajde...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Vozačka dozvola
18.8.2015 23:11:56   
degu
ma ja nikad nisam želela da vozim al trenutno nemam kud, ako ostanem na ovom poslu to mi je obaezno, a i ako ne ostanem za svaki drugi mi je obavezno, tako da je bilo sad ili nikad, mada mi prija da malo radim na sebi pored svih ovih nebuloza

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Vozačka dozvola
19.8.2015 8:08:13   
branki*
Ja sam ovde utupela bas.jos kad je promenjen zakon,sam sve odslusala,izvozila 40 casova,polozila prvu pomoc,polozila teorijski test,platila i kad je trebalo dabizadjem da polazem voznju,ja nisam.i tako to sve stoji.ne znam da li mi to sve vazi kad bih npr sad htela,nisam ni isla da pitam.a,ja i ne volim da vozim,strah me.koji sam djavo i pocinjala,bzv dala pare.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Vozačka dozvola
23.9.2015 19:44:24   
degu
Kako ide Rosita? Ja danas položila pismeni deo!!! user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Vozačka dozvola
23.9.2015 19:58:28   
Mariya
Deguuser posted image user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Vozačka dozvola
23.9.2015 20:57:04   
Rosita
Bravo! Uf, ne stizem da vezbam :(. Ali ugrabicu neko vreme. Meni je pocetkom oktobra ispit.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Vozačka dozvola
23.9.2015 23:16:06   
degu
ajde, ajde i meni je haotičan raspored pa sam stigla user posted image
idi na sajt auto škole pravo, tamo su sva pitanja poređana po redu pa tačno možeš da uporediš gde je u čemu caka i da razgraničiš u glavi razlike.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Vozačka dozvola
25.9.2015 13:01:09   
Rosita
Ja vezbam sa autoskole Pavlin, nama su nju preporucili. Ali imam diskontinuitet, tipa vezbala sam pre 5 dana, pa sad. Ima cetrdeset_ testova i sticicu maksimalno jednom sve da predjem. Bar se nadam, stigla sam do pola.

pS Degu, koliko si imala poena user posted image ? Mene zezaju kazne i onaj deo svetla, bla, bla, gluposti tipa brojke najvece duzine, sirine i td.

< Poruku je uredio Rosita -- 25.9.2015 13:15:58 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Vozačka dozvola
25.9.2015 16:15:06   
degu
Zato ti kažem da uzmeš sa autoškole pravo da vežbaš jer su ti sve kazne na jednom mestu, sva pitanja slična su tu da možeš da ih razgraničiš. Meni su džaba bili testovi dok nisam tu videla u čemu su cake.
A ja sam ti štreber stari, imala sam 100 % bodova user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Vozačka dozvola
25.9.2015 16:54:27   
Rosita
Tokom obuke smo imali te testove iz pojedinih oblasti, tako i kazne. Jesi i ti radila kazne zasebno posle predavanja? Pazi, ja uglavnom polozim kad radim testove, nekad malko omanem, poen, dva, ali naberem 90 i neki, nema sanse da bih ubolas 100! wow, wow, svaka cast user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Vozačka dozvola
25.9.2015 17:19:13   
degu
e ni ja kad sam vežbala nisam ni jednom imala 100 %, al na ispitu sam imala jer su pitanja iz svih oblasti a ne po 5 pitanja iz kazni npr gde sam umela da se ispromašujem. Ja sam kazne sebi na kraju napisala koje su mi po 5000, koje po 100000 i to sam znala, sve ostale su srednje kazne a mislim da ni u jednom pitanju nisu ponuđeni odgvori i od 15 do 30000 i od 6-20000. I sebi sam posebno odvojila gde se ne izriče zabrana upravljanja, pa sam znala da se za sve ostalo izriče user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Vozačka dozvola
25.9.2015 17:27:41   
Rosita
nama je predavac upravo i sugerisao da tako ucimo kazne. odlican je bio, ali ja nisam isla na ta predavanja user posted image

Trebace mi srece, ali kad odradim sve testove valjda ce biti bolje. Moracu da trazim od predavac u ponedeljak materijal Vozaci, jer ni tad nisam bila.

< Poruku je uredio Rosita -- 25.9.2015 17:37:52 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Vozačka dozvola
25.9.2015 22:13:17   
degu
Nama je bio očajan predavač, ništa mi nije koristilo. Biće to sve ok, držimo fige user posted image
Meni je vožnja onaj teži deo, nikad nisam upalila auto...

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here