|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izostala menga, test negativan
16.4.2011 0:19:35   
milenatea
lidija 011 hvala ti mila moja, strpljenje je jako vazno, a ja sam takva da ne volim da cekam, ali se ucim polako, zelim sve sada i odmah... nervoza utice na sve tako da se moram malo smiriti...
da, imam sada neku bakteriju gardnerelu i to u velikom broju, septembra smo se i dragi i ja lecili od hlamidije bila u malom broju, 2009. decembra operisala cin 1 i sve je tako haoticno... bice sve ok sa svima nama, hvala Bogu pa danas za sve postoji resenje... i bice kako je gore negde zapisano... verovatno me sada i drma malo pms, pa sam vise osetljiva, razdrazljiva...

Ne daj Boze i ti sto si to prezivela trebala ti je velika snaga... kazu sto nas ne slomi ojaca nas... :-***

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Izostala menga, test negativan
16.4.2011 0:23:40   
lidija 011
Da, to si ti... Izvini, koliko tema procitam desi se da pomijesamuser posted image ... Jesi li radila antibiogram na gardanelu?
Ma, sta sve zene ovdje prolaze, ja sam "maciji kasalj"user posted image



_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Izostala menga, test negativan
16.4.2011 0:28:11   
milenatea
ne daj Boze ni jednoj nista. nisu mi dali antibiogram, ali reci ce mi dr sta da pijem, stavljam ili sta vec... ako cajevi i kapi i imunillflor nisu unistili jer se kljukam svim i svacim u abnormalnim kolicinama, ali ispostovacu i ono sta on kaze.. opet kazem to se sve da lako resiti... samo me je strah da mi ne kasni zbog cin-a iako je uklonjen laserom ali uvek postoji ono ali....da se moze vratiti, zato sam se najvise uspanicila, a bakterija resicu se kako sto smo i sve mi. ne znam samo odakle nam vise bakterije, cesto smo putovali prosle godine moj dragi i ja pa je moguce i u hotel neki ili negde da smo svasta nesto nalepili na nas

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Izostala menga, test negativan
16.4.2011 0:35:17   
lidija 011
Ma nalijepe se one i zbog sitnica, pada imuniteta, a rekla sam ti za immuniflor da je odlican...Jesi li isla na redovne kontrole poslije operacije?

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Izostala menga, test negativan
16.4.2011 0:39:11   
milenatea
jesam prvo na mesec dana prvih par meseci pa na tri, pa sam zadnji put bila 29.10.10., nisam bila u Srbiji par meseci i ovo je prvi put da cu raditi kontrolu na 6 meseci. zadnji put se jos uvek nije bojio ceo grlic, imala sam neku punktaciju a papa bio IIb. ni jednom se nije bojio skroz uvek je nesto postojalo, a zadnji put mi je dr rekao da bude kontrola za 6 meseci jer sam mu se sigurno smucila vise... i isla sam kod dva strucnjaka, operisao me je kazu za njega da je expert za grlic i prekanceroze i kancer daleko bilo i samo je sada potrebno preacenje dok god je papa II

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Izostala menga, test negativan
16.4.2011 0:46:32   
lidija 011
Sigurno je sve ok, cim je papa bila IIb (ovo b je, vjerovatno, zbog clue celija, i ostalog sto su ti nasli u brisu), Procijenio je da je u redu nalaz i da pocnes da dolazis na 6 mjeseci ( ja bi tako zakljucila).
user posted image moze da ti kasni i zbog tolike nervoze... javi sta je rekao doca 19-og...


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Izostala menga, test negativan
16.4.2011 0:49:27   
milenatea
hocu, naravno, hvala na strpljenju i razumevanju... i lepim savetima. odoh u krevet... laku noc, slatke snove zelim svim zenskicamauser posted image user posted image

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Izostala menga, test negativan
16.4.2011 0:54:49   
lidija 011
Nema na cemu draga i tebi slatki snoviuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Izostala menga, test negativan
17.4.2011 23:11:33   
milenatea
samo da javim da je jutros stigla user posted image 40dc

necu nista da prepustam slucaju trazicu da mi da dr da proverim hormoneuser posted image

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Izostala menga, test negativan
17.4.2011 23:14:10   
jelena038
milanatea, hoce to i zbog proleca, ipak su prolece i jesen ogromne klimatske promene.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Izostala menga, test negativan
17.4.2011 23:17:12   
milenatea
ali nikada se pre to nije dogadjalo imam 27god, bas sam se ufrkisalauser posted image user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Izostala menga, test negativan
17.4.2011 23:23:01   
jelena038
ma nista strasno, nije menopauza, ne brini user posted image

meni samo zao sto si se mozda ponadala da si trudna, inace sta god da je uzrok, izlecivo je. user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Izostala menga, test negativan
17.4.2011 23:27:45   
milenatea
ma nista strasno, nije menopauza, ne brini 

user posted image user posted image

i ja sam se ponadala, ali nijeuser posted image
biceuser posted image

znam da je sve izlecivo nego MRZIM kad mi nesto fali, kao i svaka od nas.user posted image user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Izostala menga, test negativan
17.4.2011 23:30:34   
jovicaa
nemoj samo da dozvolis da ti daju neke lekove ako ti bude jako kasnilo, prvo uradi hormone..

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Izostala menga, test negativan
17.4.2011 23:32:31   
milenatea
necu, vec mi je dala samo sto sam rekla kasni mi ona mi dala orgametril, naravno rekla sam necu ga piti dok ne uradim sve pretrage



< Poruku je uredio milenatea -- 17.4.2011 23:33:35 >

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Izostala menga, test negativan
17.4.2011 23:39:48   
jovicaa
user posted image tako moze samo jos veci haos da ti napravi, realno oni ne mogu da znaju koji je hormon i sta je... a odmah prepisuju lekove strasno!

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Izostala menga, test negativan
17.4.2011 23:41:54   
jelena038
ma sta god da je, ima leka, ja sam prosle zime imala pocetak karcinoma na grlicu materice, zove me zaova i kaze: imas srece, to je jedini rak koji moze da se operise user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Izostala menga, test negativan
17.4.2011 23:43:18   
milenatea
ma rekla sam joj to u lice, to u stvari nije moja dr, moj dr nije bio tu i ja sam upala posto nisam imala zakazano kod prve koja je bila slobodna i dala mi to, rekla sam odmah ja to necu da pijem, ona rekla onda cekaj svog dr, ovo ti nista ne moze skoditi, ako ti je test negativan slobodno pij. zahvalila sam se, okrenula i izasla

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Izostala menga, test negativan
17.4.2011 23:44:29   
milenatea

IZVORNA PORUKA: jelena038

ma sta god da je, ima leka, ja sam prosle zime imala pocetak karcinoma na grlicu materice, zove me zaova i kaze: imas srece, to je jedini rak koji moze da se operise user posted image user posted image user posted image

imala sam i ja cin1.
bilo proslo, nepovratilo seuser posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Izostala menga, test negativan
17.4.2011 23:47:35   
jelena038
radi papu redovno. ja sam imala cin III, dva puta me sekli.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Izostala menga, test negativan
17.4.2011 23:52:24   
milenatea
radila sam redovno pa mi sada rekao da radim na 6 meseci, evo sada je 6ti pa cu sada ovih dana.
dodji na ovu temu o tome http://www.ringeraja.rs/forum/m_225861/mpage_3/key_/tm.htm

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Izostala menga, test negativan
17.4.2011 23:59:02   
jovicaa
joj ja treba da radim papa test, jos nikad nisam. kada sam jednom ranije trazila da mi rade u gradskoj rekla mi je ako budes dolazila redovnouser posted image idiot! 10 maja idem na pregled pa cu traziti. ako opet ne budu hteli icicu privatno

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Izostala menga, test negativan
18.4.2011 0:04:59   
jelena038
moras to najmanje svakih godinu dana, a pozeljno je svakih 6 meseci. 

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Izostala menga, test negativan
18.4.2011 0:05:00   
milenatea
kako nece da ti rade Papa test??? koliko imas godina? kolposkopiju i pa moras raditi jednom godisnje ako je sve u redu, mada ja sam i da se radi na 6 meseci iako je sve u redu

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Izostala menga, test negativan
18.4.2011 0:21:06   
lidija 011
IZVORNA PORUKA: milenatea

samo da javim da je jutros stigla user posted image 40dc

necu nista da prepustam slucaju trazicu da mi da dr da proverim hormoneuser posted image

Eto dragauser posted image user posted image ... rekla sam ti da ce doci i bez izazivanjauser posted image user posted image user posted image ... i neka si napicila doktorku, orgametril nije naivanuser posted image
Ispravno, uradi i hormone, trazi od dr.-a u utorak


< Poruku je uredio lidija 011 -- 18.4.2011 0:23:46 >


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here