|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izostala menga, test negativan
18.4.2011 0:37:53   
milenatea
user posted image user posted image jedva cekam taj utorakuser posted image user posted image

jooooooooj kako sam bila nervozna, nikada ovakav pms nisam imala, a u utorak cu im pokazati svoje, samo da mi ne kaze da nema potrebe da radim hormone, zadavicu ga user posted image

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Izostala menga, test negativan
18.4.2011 0:47:06   
lidija 011
Ma i meni je pms uvijek katastrofa, ljuta sam i na samu sebe, a jadni muzic samo bjezi od meneuser posted image ...
xaxaxaxaxaxa, a vidim da i tebe bas "radi" pms, cim si se naostrila doktroruuser posted image user posted image user posted image ... Ako nikad nisi radila hormone, hoces da ostanes trudna, a ne ide, dace ti dr. da ih uradis... Mogla bi vec  sjutra ili prekosjutra, jer se taj bazicni hormonski status radi 2-i ili 3-i dan ciklusa... Bilo bi super da ti ih odmah odrade, jer onda ne moras cekati sledeci mjesec...


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Izostala menga, test negativan
18.4.2011 0:52:38   
milenatea
znam i ja sam na to pomislila da ga isprepadam sutra u ordinaciji citajuci da mora biti 2.3dc, ali da bi mi dao uput moram imati zakazano, kao sto cekam mesec dana da mi pogleda rezultate vb i cb. moram draga cekati sta cu, ali... pada mi svasta na pamet user posted image user posted image , nego necu praviti problem sa mojim dr, ipak je on stvarno bas bas ok, jadan samo sam ga zivkala ovih dana posto nije bio tu... cekacu sl ciklus, sta cu, sto se mora nije tesko. nego me jedino brine da mi ne kaze da ja nisam dr i da ne treba da mu solim pamet sta da on radi.

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Izostala menga, test negativan
18.4.2011 1:03:18   
lidija 011
pa, to je nase zdravstvo, ja sam zaboravila da sam na moje analize cekala po mjesec dana user posted image
Nemoj ga prepadatiuser posted image , ali mu kazi da ti je kasnila vise od 10 dana, da hoces da ostanes trudna i sta on misli, da li treba da se urade hormoni...eto, tako nekako, na finjakauser posted image


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Izostala menga, test negativan
19.4.2011 11:32:02   
milenatea
nije mi dr dao uput za hormonalni status, kaze da je moguce da mi se malo poremetio ciklus od stalne promene klime, jer sam dosta putovala od juna do decembra 2010, avioni, automobil, klimatske promene, stres, itd... da se tolerise do tri ciklusa i da se to stabilizuje posto mi se prvi put tako nesto desava. videcemo kada ce sledeci put da stigne pa cemo se dogoviti,inace sada nema osnov da mi da uput za hormonalni status. ako hocu bebu prvo da izlecim bakterije, pa onda folikulometrija, za hormone se daje uput na kraju kada vise covek nema gde, ako hocu mogu da radim privatno, ali on uput ne moze da pravda... tako da se nadam da ce mi se ciklus stabilizovati..

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Izostala menga, test negativan
22.4.2011 22:49:58   
lidija 011
Milena draga, cekam da mi javis sta je bilo kod doceuser posted image user posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Izostala menga, test negativan
22.4.2011 23:59:13   
milenatea
zdravo draga moja, epa mislili smo dr i i ja da ce moci da se odragi kolp 21., da ce mi krvarenje biti svedeno na minimum, onako da prolazi, braonkasto, odem ja, ali sam i dalje krvarila, pa mi je odlozio za 06.05. tada cu znati pa cu napisati sta je bilo. kako si ti, draga?
user posted image

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Izostala menga, test negativan
7.9.2011 13:01:35   
marince1
copy iz druge teme:cao zenske.moja  kasni 10 dana,a test je negativan.
Neznam sta se desava.
Da li da zakazem uz ili pregled kom ginekologa ...imate neki predlog?


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Izostala menga, test negativan
7.9.2011 13:03:56   
magnetic
Ako ti se to do sada nije desavalo,ja bih na tvom mestu otisla kod dr.Mada,iskreno mislim da nije nista strasnouser posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Izostala menga, test negativan
7.9.2011 13:06:50   
Anoniman
Najbolje kod doktora... Tako ćeš odmah znati

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Izostala menga, test negativan
7.9.2011 13:10:27   
marince1
Zakazala sam uz za popodne. videcu...

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Izostala menga, test negativan
7.9.2011 13:11:28   
Olga75
test moze biti lazno negativan ali najbolje je kod dr 

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Izostala menga, test negativan
7.9.2011 13:13:23   
mihi
Uraditi iz krvi b HCG, to je sigurnije od testa, mada na istom principu rade, koncentracija horionskih gonodotropina u testu za trudnoću  se radi iz mokraće gde može da varira u zavisnosti od osetljivosti testa i da li je uzet jutarnji urin (koncentrovani pa je i konc B HCG najviša) U krvi je koncentracija ukoliko postoji trudnoća relativno konstantna pa se lakše detektuje. SAvet u laboratoriju, uzeti B HCG i dilema je rešena u toku jednog dana user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Izostala menga, test negativan
7.9.2011 13:15:00   
mihi
10 dana izostala menstruacija to je malo jače od tri nedelje trudnoće da li se vidi to na UZ, meni je ovo sa bHCG najelegantnije a potpuno sigurno.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Izostala menga, test negativan
7.9.2011 13:15:49   
magnetic
a jel' bi ti volela da je test pogresio ili....?

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Izostala menga, test negativan
7.9.2011 13:20:14   
Olga75
IZVORNA PORUKA: mihi

10 dana izostala menstruacija to je malo jače od tri nedelje trudnoće da li se vidi to na UZ, meni je ovo sa bHCG najelegantnije a potpuno sigurno.


moze da se vidi eventualno zadebljani endometrijum na UZ , slazem se da je beta za tako ranu trudnocu bolje resenje


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Izostala menga, test negativan
7.9.2011 14:02:45   
marince1
IZVORNA PORUKA: magnetic

a jel' bi ti volela da je test pogresio ili....?


volela bi da je pogresio


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Izostala menga, test negativan
7.9.2011 14:04:57   
mihi
Marinče pravac lab i uzmi betu, i po podne ili sutra ujutru znaćeš da je beba na putuuser posted image .

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Izostala menga, test negativan
7.9.2011 14:05:01   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: magnetic

a jel' bi ti volela da je test pogresio ili....?


volela bi da je pogresio



Znači, radite na drugom? user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Izostala menga, test negativan
7.9.2011 14:05:42   
Pretty78
marince ja sam radila 2 testa i oba negativna, bila kod dr dao mi hormone da pijem jer sam mu rekla da je test negativan i dr. mi kaze da cu dobiti posle 5 dana pijenja tableta. Posle 5 dana nista, odem na UZ on kaze 8 nedelja trudnoca user posted image user posted image user posted image user posted image

i morala sam na AB zbog lekova...tako da NISTA NE PIJES!!!!!!!!!

< Poruku je uredio Pretty78 -- 7.9.2011 14:06:50 >

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Izostala menga, test negativan
7.9.2011 14:06:24   
magnetic
IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: magnetic

a jel' bi ti volela da je test pogresio ili....?


volela bi da je pogresio

O srce mojeuser posted image ......ajde onda navijamo za user posted image .

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Izostala menga, test negativan
7.9.2011 14:09:53   
marince1
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: magnetic

a jel' bi ti volela da je test pogresio ili....?


volela bi da je pogresio



Znači, radite na drugom? user posted image



vec neko vreme,ali nas nece user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Izostala menga, test negativan
7.9.2011 14:11:23   
*Alexx*
Hoće, hoće, samo polako. user posted image Navijamo!

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Izostala menga, test negativan
7.9.2011 14:13:17   
viking
Marinčeeeee user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Izostala menga, test negativan
7.9.2011 14:13:53   
Olga75
onda Marince prvo u lab na betu pa dalje user posted image
navijam za bebu user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here