|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izostala menga, test negativan
31.10.2014 23:04:04   
aminaimirza
Maslacak15 hvala tebi na savetu i svakako cu poslusati jer sam ja svesna da moram otici kod doktoru na kraju krajeva to me ceka pa na koji god nacin da se oslucim i to cu morati otici... hocu da se potrudim oko toga jer stvarno mi je svih prica puna glava ne bi znala sa mi vec nisu napricali i isprepadali me..

(odgovor članu ika2306)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Izostala menga, test negativan
31.10.2014 23:10:04   
aminaimirza
little_one ja zivim u malom gradu,i blizu sam granice sa crnom gorom i bosnom... medjutim imamo jedan dom zdravlja i tu ako si opredeljen kod jednog dokora ne mozes dobiti drugoga, jednostavno ti ne daju jer kao izabrao si i nemas pravo da menjas user posted image user posted image ovaj sto ima privatno veruj da sam isla i nalaze vadila al je isti kao i ovaj sto mi je u domu zdravlja... nista konkretno ne poduzima niti mi govori koje nalaze jos da vadim nista...

(odgovor članu aminaimirza)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Izostala menga, test negativan
31.10.2014 23:12:34   
little_one
To sto si opredijeljena je dr opste prakse, tebi je potreban specijalista endokrinolog, on vjerovatno radi sa svim pacijentima kada te dr opste prakse posalje njemu. Barem tako kod nas funkcionise. A opet, mislim da imas pravo i da promijenis doktora, ja znam da sam ja mijenjala svog dr opste prakse jer nisam bila zadovoljna.

< Poruku je uredio little_one -- 31.10.2014 23:13:36 >

(odgovor članu aminaimirza)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Izostala menga, test negativan
31.10.2014 23:16:03   
aminaimirza
little_one e kod nas imas opredeljenog doktora opste prakse.. opredeljenog ginekologa,zubara,ocnog,sve moras da biras... ja sam vec kod ginekologa na pregledima redovna godinu ipo jedino sto je postigao bio da su mi menzisi redovni,al evo sad mi zadnje nema i zato me je strah sta mi moze biti jer 8 meseci sam dobijala na svakih 28 dana...

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Izostala menga, test negativan
1.4.2017 18:21:02   
Maja Majče
Cao! Nadam se da neko moze bar malko da mi pomogne..kasni mi 18 dana, nikakve simptome nemam, grudi me ne bole, stomak me je jutros zaboleo vrlo malo jedva da sam i osetila..jedino sto me bole ledja skroz dole. Primetila sam bledo rozi sekret na papiru, na gacicama nista..pre 3 dana sam radila BabyR i negativan. Pre dve nedelje sam bila kod ginekologa, ofrlje me je pregledala al mi je rekla da je sa zdravljem sve u redu. Nadam se da neko ima predstavu o cemu se radi user posted image user posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Izostala menga, test negativan
1.4.2017 21:16:53   
IvanaSK RR
Majo, ja bih opet otisla kod lekara, nije to bas ok da ti toliko kasni.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maja Majče)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Izostala menga, test negativan
1.4.2017 21:30:18   
Skockica
Majo najbolje kod dr meni uvek kasni par dana a kad god je bilo tako puno bila sam trudna...

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Izostala menga, test negativan
2.4.2017 16:57:08   
Maja Majče
Ljudi danas mi se pojavio braon iscedak. Ne znam sta da mislim sada..ponovicu ujutru test. Inace zaboravila sam da napomenem da su mi menstruacije neredovne ponekad, znaju da kasne dosta dugo, a i ovo mi je bio prilicno stresan period. Ginekolog kaze sve ce se to srediti kad rodim prvo dete.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Izostala menga, test negativan
17.9.2017 21:01:48   
Klau97
Zdravo!
Nova sam ovde, i zaista bi mi značila Vaša pomoć.
Dakle, imam neredovne menstruacije (kasne mi po nedelju-dve uglavnom), bila sam kod ginekologa dva puta zbog problema s tim, međutim, svaki put su mi davali antibebi pilule koje mi nisu pomagale uopšte.
Poslednjih nedelju dana osećam se jako čudno. Poslednji put sam imala pre 6 nedelja, možda i jače, imam jake glavobolje, mučninu, zadišem se jako brzo, imam povišenu temperaturu, promene raspoloženja, grudi su mi veće , areole tamnije a bradavice osetljive. Radila sam test, ali bio je negativan. Zanima me, s obzirom na to da svi imate više iskustva od mene, da li smatrate da postoji šansa da sam trudna...

(odgovor članu Rebecca86)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Izostala menga, test negativan
17.9.2017 21:08:17   
krin 40
Sačekaj još par dana pa ponovi test ili uradi betu.Obzirom da imaš neredovne cikluse moguće je da ti je ovulacija bila kasnije pa je i test negativan.Naravno možda je i neki drugi problem.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Klau97)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Izostala menga, test negativan
11.10.2017 2:26:03   
debeljuca87
Da li je vaginalni uz pouzdan posle 50 dana od odnosa? Da li bi pokazao da sam trudna?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Izostala menga, test negativan
11.10.2017 11:04:06   
emicaa
Debeljuco na pocetku trudnoce se svejedno radi vaginalni uz.Bar je kod mene bilo tako oba puta.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu debeljuca87)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Izostala menga, test negativan
11.10.2017 11:06:01   
debeljuca87
A da li je tacan 50 dana od ne zasticenog odnosa?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Izostala menga, test negativan
11.10.2017 11:07:13   
emicaa
pa trebalo bi da jeste,to su skoro dva mjeseca.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu debeljuca87)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Izostala menga, test negativan
11.10.2017 11:42:50   
debeljuca87
Znas kako toliko zelim bebu da sam se sada istripovala da sam trudna jer idem na laparoskopiju. Imala sam taj ne zasticeni odnos 28 jula a to mi je bio 4 dc.pa sam sl.mecu dobila 23 avgusta,pa sam na vaginalni uz isla 13 sept.radi pripreme za laparo. Sada me buni da li bi taj vaginalni pokazao da sam od tog odnosa zatrudnela. Odnos bio 28 jula a ja na uz bila 13 sept?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Izostala menga, test negativan
11.10.2017 11:48:44   
IvanaSK RR
Videlo bi se na ultrazvuku da si trudna.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu debeljuca87)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Izostala menga, test negativan
11.10.2017 12:14:30   
debeljuca87
Znaci mislite da je dovoljno proslo da bi uz pokazao?! To je 50 dana od tog odnosa?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Izostala menga, test negativan
11.10.2017 12:31:03   
IvanaSK RR
Da, to je i vise vremena nego sto je potrebno da bi se videla trudnoca.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu debeljuca87)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Izostala menga, test negativan
11.10.2017 12:58:41   
Maslacak15
ne da bi se videlo, nego bi beba imala oko 3 cm glavu ruke noge i sve ostalo.....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Izostala menga, test negativan
11.10.2017 12:58:53   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: debeljuca87

Znas kako toliko zelim bebu da sam se sada istripovala da sam trudna jer idem na laparoskopiju. Imala sam taj ne zasticeni odnos 28 jula a to mi je bio 4 dc.pa sam sl.mecu dobila 23 avgusta,pa sam na vaginalni uz isla 13 sept.radi pripreme za laparo. Sada me buni da li bi taj vaginalni pokazao da sam od tog odnosa zatrudnela. Odnos bio 28 jula a ja na uz bila 13 sept?


I ti misliš da si trudna?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu debeljuca87)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Izostala menga, test negativan
11.10.2017 13:56:01   
debeljuca87
Pa plasim se radi te intervencije. Reko samo da ne budem baksuz. Hvala vam puno

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Izostala menga, test negativan
30.1.2019 21:36:54   
Anoniman
Cao,ako neko moze da pomogne. Kasni mi menstruacija nedelju dana. Radila sam test za trudnocu,5 dan kasnjenja menstruacije. I bio je negativan. Imala sam simptome kao pred menstruaciju i sad nista. Nekih par dana uopste nisam imala apetita,slabo sam jela a sad jedem normalno,mada posle jela oset_im zamor,kao da mi je tesko da se krecem. Da li moze test da pogresi i pokaze da nisam trudna a ustvari jesam? 

(odgovor članu debeljuca87)
  Direktna veza do poruke: 222
   RE: Izostala menga, test negativan
30.1.2019 21:43:56   
jess021
Najpouzdaniji metod utvrdjivanja trudnoce je beta hcg iz krvi. Iako su i testovi prilicno pouzdani. Najbolje da sutra izvadis krv.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Izostala menga, test negativan
30.1.2019 23:01:11   
Šmizli
Meni je kasnila ja mislim dva dana,posto sam uvek dobijala tacno u dan nikad mi nije kasnila,odmah sam uradila test i bio je pozitivan,otisla sam kod gin,na ultra zvuku nije mogla da vidi poslala me je da uradim betu,uradila i rezultat pozitivan.Posle nedelju dana uradila opet ultra zvuk i bila sam trudna 5 nedelja..Tako da ja mislim da su bas pouzdani testovi...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Izostala menga, test negativan
31.1.2019 6:47:01   
Misha i Ljisha
Moze test da pogresi. Ja sam radila 5 testova tek je peti bio pozitivan. A znala sam i bez testa da sam trudnA. I istu situaciji sam imala. Otisla na UZ jos mi dr rekao vratite se kad budete trudni 😂 (drugari smo dr i ja) ja mu kazem trudna sam videcege uradicu betu. I uradim i beta pozitivnA. Zezala sam dr da nista on na tom UZ ne vidi. Bila je jako mala trudnoca. U svakom slucaju ponoviti test ili uraditi betu iz krvi. Najpouzdanije.

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Pitali smo doktor-ginekologa: Ovulatornost...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here