|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
15.1.2014 12:23:36   
Anoniman
Anck, desava se, naidju i meni tako periodi samopovredjivanja (obicno jedna povreda ne ide sama)
Mene nerviraju svi ovi iz raznih kompanija i kompanijica koji obicno zovu u vreme kad M spava i obavezno ako zaboravim da iskljucim zvuk.

(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
15.1.2014 12:46:47   
Janncica
Ljuta sam,razocarana,besna ...
Da li je OVO moguce u 21. veku? Sramota.... user posted image user posted image

Inace videla sam sve slike na fejsu. Pise da su bebi umesto aptamil formule koju je majka kupila,doneli prokuvano kravlje mleko i ubedjivali je da je to aptamil. user posted image

< Poruku je uredio Janncica -- 15.1.2014 12:48:40 >


_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
15.1.2014 13:19:19   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: ksena

Anck, desava se, naidju i meni tako periodi samopovredjivanja (obicno jedna povreda ne ide sama)
Mene nerviraju svi ovi iz raznih kompanija i kompanijica koji obicno zovu u vreme kad M spava i obavezno ako zaboravim da iskljucim zvuk.

Mene obicno tada SVi koji mogu zovu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
15.1.2014 13:24:37   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Janncica

Ljuta sam,razocarana,besna ...
Da li je OVO moguce u 21. veku? Sramota.... user posted image user posted image

Inace videla sam sve slike na fejsu. Pise da su bebi umesto aptamil formule koju je majka kupila,doneli prokuvano kravlje mleko i ubedjivali je da je to aptamil. user posted image


Nista se nece promeniti dok ne pocnu masovno otpustati one koji ne rade svoj posao kako treba i redovno ih menjati, kao carape, pa kad se uplase da ce biti otpusteni jer ne rade po protokolu, i kada shvate da pare treba upotrebiti za unapredjivanja uslova lecenja a ne za kozne garniture u prostorijama za lekare i sestre, e onda ce valjda sve da bude kako treba.

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
15.1.2014 17:27:51   
big mum
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ljuta sam kao puška.

Počeli smo sa krečenjem prije 4 dana.S tim da dnevnu nije ni dirnuo kaže da će u petak nju raditi.

Prvi dan sam bila sa djecom kod svekrve jer ona gospođa ne može čuvati dvoje djece od 2 i 5 god.
Tu sam izgubila cjeli dan za spremanje.Drugi dan je mm nije mogao da čuva djecu imao je posla.3.dan je bio svetac pa nismo ništa radili hajde reko danas da uradim bilo šta jer je kuća u haosu.On je bio prva smjena,dolazi kući u dva liježe spavati-opuštenouser posted image
Cjeli dan perem 3 vrata.Strahinja je upao u vodu jedno 1000000000xuser posted image .
Presvuci ga,nahrani jer stalno jede.Ni sama ne znam koliko sam x rekla NE DIRAJ TOOOO.u roku od 2 min napravi da izvinite sranje da imam šta spremati sat vremena.
Na to ogladnim,vuci ga sa sobom u pekaru je moj gos.muž odmara user posted image .
Stavljam onu sirnicu na tanjur ,strahinja hB odmah sjeda u krilo jede,na to mm ustaje i uzima ono malo što mi je ostalo.Saopštava da mora do tehičkog i eto ga za 10 min pa će voditi sineka van.
Normalno ostaje 1h.15 min.
Opet uzimam da perem ona svoja vrata,Strahinja upada u voduuser posted image user posted image
Na to sve se zapali utičnica i kabal od sušilice.Malo je falilo da sve ode u PM

Konačno dolazi gospodin ,i kad sam počela da psujem on mi kaže daj zabij se.U tom dolazi do eskalacije i govorim mu TO RECI MAMI SVOJOJ.

I tako....



_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
15.1.2014 17:42:32   
madre
ufff, BM, samo sam zamislila tu tvoju situaciju i stresoh se... ne daj seuser posted image
pojedi nesto slatko, da dignes malo serotoninuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
15.1.2014 18:05:58   
madamme
big mum, totalno te razumem, meni je tako i kad ne krecim....
joj, svi su isti...user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
15.1.2014 19:29:05   
Anck Su Nmaun
Uh Bm ... kako me tako nerviraju muskarci..kod njih sve opusteno i ima vremena user posted image

(odgovor članu madamme)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
15.1.2014 19:46:42   
Zemunka85
Istina istina .. ja sam postavila i slike trosnog duseka. Na zalost, sve sam to prosla, bas u ovoj sobi i bas u ovom krevetu ... docekale Lara i ja njen pri rodjendan!


IZVORNA PORUKA: Janncica

Ljuta sam,razocarana,besna ...
Da li je OVO moguce u 21. veku? Sramota.... user posted image user posted image

Inace videla sam sve slike na fejsu. Pise da su bebi umesto aptamil formule koju je majka kupila,doneli prokuvano kravlje mleko i ubedjivali je da je to aptamil. user posted image


(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
15.1.2014 20:04:39   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Uh Bm ... kako me tako nerviraju muskarci..kod njih sve opusteno i ima vremena user posted image


user posted image Moj skroz obrnuto ... Moram to uraditi iste sekunde jer kaaaad cu stici poslije?!

Ja opusteno kazem - Poslije cu user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
15.1.2014 20:23:29   
doktorkakristal
BIG MUM u potpunosti te razumem moj muz je isti takav

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
15.1.2014 21:30:20   
big mum
Hvala vam na podršciuser posted image

Vidim ima ih još takvihi to u većini nažalost.user posted image

Ne razumijem kako neko može biti toliki flegman po tom pitanju.Mislim halooo danima živimo u haosu ,preskačemo preko gomile natrpanih stvari.I to njemu ništa.Ima vremena srediće se,a kad je njima nešto treba e tu je već dramaturgija.

Mamini sinoviuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
16.1.2014 8:07:38   
Anoniman
sto se muzeva tice, samo cu reci da nam je kuhinjski prozor opran kako treba JEDNOM u 4 godine i to kad je dosao mm drug i izvadio ga. Vec godinu dana skoro cekam da ga mm ponovo izvadi da operem, prvo nije znao kako, zaboravi je, pa je taj njegov drug bio i pokazao mu, e od tad ima sijaset drugih izgovora, uvek je umoran, nema vremena...dodje mi da ofarbam prozor u crno, cisto da ga ne gledam.
moje dete je sinoc zaspalo u 9.30, da bi se probudilo oko 2.45 i drzalo me budnom do 6.15!!!user posted image

(odgovor članu big mum)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
16.1.2014 8:23:51   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Nada RR


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Uh Bm ... kako me tako nerviraju muskarci..kod njih sve opusteno i ima vremena user posted image


user posted image Moj skroz obrnuto ... Moram to uraditi iste sekunde jer kaaaad cu stici poslije?!

Ja opusteno kazem - Poslije cu user posted image


A kod nas sam Ja ta, kad nesto isplaniram da radim radim to odmah i jako sam organizovana. A kod njega... sve lako cemo i uvek mi pokvari planove, sto jaaaako ne volim. Pored njega se uvek tesko isplaniram user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
16.1.2014 8:50:25   
New Mom
"Kontrola za 3 meseca, tj. u decembru."
Ok. U novembru se zakazuje tad i tad. Ok. "Nema vise termina. U decembru se za januar zakazuje tad i tad." Deo 2, 6h ujutru. "Nema termina, za februar se zakazuje 16.01.". Ok. 5.30h ujutru. "Nema termina. Za februar se zakazuje 19.02."
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
16.1.2014 13:55:56   
mama micki
E evo i mene ovde, ne radi mi mašina već mesec dana,a popravili smo je već jednom pre dva meseca, živimo privatno i uopšte mi se ne kupuje mašina, a gazde neće dolaziti do sledećeg meseca...i tako ja perem nad kadom, na ruke, a komšinici mašina radi centrifugu i sve se čuje...poludećuuser posted image
Nado i kod mene tako, ovaj moj kad nešto naumi ne staje makar do ujutru radio, ne volim ni ja da odlažem, ali on je toliko tvrdoglav...samo to mi mnogo znači, neznam kako bih podnela da je drugačiji.
NM ne nerviraj se, tako je svuda, tako sam ja tri meseca zakazivala detetu kod fizijatra dok konačno nisam zakazala.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
16.1.2014 14:01:51   
Figaro88
Mene stomak boli ceo dan,a morala sam da odem u nabavku,ispraznili smo frizider.Sad me boli jos vise,mm duga smena,Andrea sva narvozna,treci krajnik je opet muči pa ne moze da spava,grozan danuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
18.1.2014 20:54:32   
ninulina
Sad si našla da lupaš orahe kad sam konačno bebca uspavala!!!! Aaaa user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.07.2013. - 17 : 04

...''Biti majka znači učiti o snagama koje niste znali da imate
i doživjeti strahove za koje niste znali da postoje.''

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
19.1.2014 20:21:52   
Anoniman
Jeuser posted image ti ovaj zivotuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninulina)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
20.1.2014 14:32:49   
big mum
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mrzim ovu državu!!!!!

Mrzim državu tj njen sistem zapošljavanja .Ako nemaš dobru vezu (nije bitno što si obrazovan) nemožeš dobiti posao.

Raznorazne cicke i tatini sinovi olkako dobijaju posao.Cicke još i ako treba dadnu da izvinete i posao je tu.Nije bitno što nemaju pojma o poslu ali eto.Naučiće usput za godinu ,dve-MOŽDAuser posted image

Moj rođak koji je dip.ing.elektrotehnike i njegova djevojka koja je dip.psiholog NE MOGU DOBITI POSAO,jer nisu članovi nikakve stranke a njihovi roditelji nemaju dovoljno novaca da potplate (nažalost) da ih neko zaposli.

Jako mi je žao ovakvih ljudi koji su se zaista trudili i vrjedno učili da sjede kući i džaba šalju aplikacije za posao ,i razmišljaju da svoju diplomu bace u smeće.

Mrzim sve ovo FUJJJJJJJJJJuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
20.1.2014 14:38:39   
Anoniman
Klik

i evo moja prva komsinica, devojka, poginula, telo ostavljeno, nasli je posle 15 sati. ne mogu da verujem kakvi ljudi postojeuser posted image

(odgovor članu big mum)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
20.1.2014 15:01:54   
nata11
user posted image user posted image uzas UN. Jel misle da je autom neko udario nocas_


_____________________________





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
20.1.2014 15:06:11   
Anoniman
ne, ona i neki decko su izgleda imali udes, i on je pobegao sa lica mesta, a nju ostavio u nekoj njivi, e sada ceka se obdukcija i dalji nalazi, strasno mi je zao, divna devojka je bila..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
20.1.2014 18:22:34   
madre
UM, ne mogu da verujemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
20.1.2014 18:39:06   
nata11
E da ne poverujes user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here