|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
20.1.2014 19:05:44   
17 joka
UM, nemam reči strasnouser posted image user posted image
kuda ide ovaj svet
user posted image jako mi je zao

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
20.1.2014 20:00:21   
doktorkakristal

IZVORNA PORUKA: big mum

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mrzim ovu državu!!!!!

Mrzim državu tj njen sistem zapošljavanja .Ako nemaš dobru vezu (nije bitno što si obrazovan) nemožeš dobiti posao.

Raznorazne cicke i tatini sinovi olkako dobijaju posao.Cicke još i ako treba dadnu da izvinete i posao je tu.Nije bitno što nemaju pojma o poslu ali eto.Naučiće usput za godinu ,dve-MOŽDAuser posted image

Moj rođak koji je dip.ing.elektrotehnike i njegova djevojka koja je dip.psiholog NE MOGU DOBITI POSAO,jer nisu članovi nikakve stranke a njihovi roditelji nemaju dovoljno novaca da potplate (nažalost) da ih neko zaposli.

Jako mi je žao ovakvih ljudi koji su se zaista trudili i vrjedno učili da sjede kući i džaba šalju aplikacije za posao ,i razmišljaju da svoju diplomu bace u smeće.

Mrzim sve ovo FUJJJJJJJJJJuser posted image user posted image user posted image

draga moja ja sam diplomirala 2011,zavrsila faks u roku i radila za bukvalno NISTA ni staz mi nije isao,kad sam ostala trudna liferovali me kad vise nisam mogla stomak da krijem ulazila sam u peti mesec ,eto sta reci,a rintala ko konj user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
20.1.2014 20:07:30   
Milica cica
Uh koliko nas je tako sa završenim fakultetom....pa sedimo kući. Stvarno jeste žalosno, ja sam tako završila faks pre 7 godina, navolontirala se ko magarac da bi mi na kraju rekli:"Nemamo potrebe za vašom strukom." Grrrrrrr, naravno da je druga došla na moje mesto, znate već kako....

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
20.1.2014 20:34:29   
isidora88
mars breuser posted image , besna sam kao risuser posted image
ima da odem od kuce na par dana inace cu poludetiuser posted image

< Poruku je uredio isidora88 -- 20.1.2014 20:39:23 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
20.1.2014 20:41:29   
blesavko
user posted image bas sam tuzna i besna, mm umesto da sedi kuci i pravi mi drustvo bar danas jer mi je rodjendan, a on skita ceo dan. A ja jos moram da lezim... user posted image

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
20.1.2014 20:49:21   
dunja RR
Blesavko, srećan rođendanac user posted image
Ne nerviraj se, znaš da ne smeš sada, uživaj user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
20.1.2014 22:04:54   
majared

IZVORNA PORUKA: isidora88

mars breuser posted image , besna sam kao risuser posted image
ima da odem od kuce na par dana inace cu poludetiuser posted image


Gde god da ides vodi me sa sobom, pliiiiiiiiiiiizuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
20.1.2014 22:34:59   
isidora88
napisah poruku i izbrisa seuser posted image
majared vodim te gde god hocesuser posted image
najradije bih neki fin hotel, da gledam filmove po ceo dan, koristim room servis i eventualno odem do bazena da otplivam malo, imam utisak da nikad nigde necu otici samauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
20.1.2014 22:47:53   
majared
I jedna doooooooobra masaža. Hvala draga, bas mi treba malo podrške, poludeh poslednjih par dana.user posted image

< Poruku je uredio majared -- 20.1.2014 22:48:16 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
20.1.2014 22:48:57   
serpica
Isidora u potpunosti te razumem,ponekad puknes zbog sitnice a nekad si u stanju da trpis ko mazga,i koliko god pomoci da imamo i koliko god da smo organizovane uvek ti treba malo samoce.Meni je moj dr rekao kad me je porodio drugi put: "Ako zelis da budes dobra majka i dobra zena moras za sebe da odvojis 2 sata dnevno,da li ces da spavas,izlazis,pijes kafu,citas,ne bitno,bitno je da to vreme posvetis samo sebi,jer kad si ti zadovoljna i ostali ce biti"
Na to sam mu ja predlozila da me ostavi par dana u bolnici,eto da se odmorimuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
21.1.2014 8:59:29   
Anoniman
serpice, mene je tvoj dr sad iznervirao. lako njemu da teoretise. nek meni objasni kako da nadjem ta dva sata. ajde da je rekao nedeljno, al na ovo dnevno mogu samo da se smejem da ne bih plakala.

(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
21.1.2014 19:41:19   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: majared


IZVORNA PORUKA: isidora88

mars breuser posted image , besna sam kao risuser posted image
ima da odem od kuce na par dana inace cu poludetiuser posted image


Gde god da ides vodi me sa sobom, pliiiiiiiiiiiizuser posted image


i mene user posted image user posted image
jbt,ko je lud..mm radi do 2,ja u pola 4 dolazim kuci,njega nema,a nije se javljao ceo dan...zovem ga,kaze,da kasnim,nisam stigao da se javim (to samo muskarci ne stizu)...da bi me u 4 i 15 zvao da idem po njega na posao,sto sam naravno odbila...cuvam dete i kuvam rucak,i jos treba da idem po njega..i vrhunac dodje ljut...eeeeeeej...pa ja treba da budem ljuta,nisi se javio,nisi hleb kupio..mladic! gde je tu postovanje!?!?!?user posted image user posted image ..i ne komunicira samnom!
da li sam ja luda???user posted image

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
22.1.2014 22:38:25   
Verolina
Mene su reketirali Cigani i imam smrtonosnu gorusicu, svekrva me zamolila da joj ujutro zakoljem kokos, sto se nece desiti, sem ako Ciganima za reket ne uvalim tu besnu perusinu, posto pare od mene nece dobitiuser posted image Isekli su struju citavoj zgradi (opet), pa spavam uz svekrvu nocaske. Mislim da cu da se preselim na vrh Besne kobile. Tamo nema Cigana, kokosaka i svekrva!

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
22.1.2014 22:41:41   
17 joka
Verka, bas te hoceuser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
22.1.2014 22:44:25   
mtajcica83

Verolina
. Mislim da cu da se preselim na vrh Besne kobile. Tamo nema Cigana, kokosaka i svekrva!
[/quote]
Hhahhahha, uzas

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
22.1.2014 22:44:55   
Verolina
user posted image I ja se smejem od muke. Moracu da zatvorim lokal pod broj jedan, a sto se struje tice bili smo tik da odlucimo da otkupimo ovaj stan i onda skontamo da u toj zgradi struja uopste nije resena. A moju sveki vec svi dobro znate. Danas mi je doslo da je razapnem prackom da odleti do Zimbabvea i da se molim da je tamo sazvace neka zebra!user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
22.1.2014 23:58:48   
17 joka
user posted image user posted image Verka ti si kraljicauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
23.1.2014 8:47:12   
doktorkakristal
VEROLINA user posted image slatko si me nasmejala

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
23.1.2014 8:57:11   
Anoniman
verka, zasto zelis zlo zebrama? user posted image user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
23.1.2014 13:40:16   
majared
Pazi bogati, nedao bog da otvorim prozor moze da se desi da udahnu malo svezeg vazduha i pandrknu. Sve ja razumem, hladno je a slabo greju, ali majka mu stara da ne odskrinem makar kad kuvam, posebno sto sve zaprzavaju, aman zamanuser posted image

< Poruku je uredio majared -- 23.1.2014 13:41:08 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
23.1.2014 16:26:23   
Verolina

IZVORNA PORUKA: ksena

verka, zasto zelis zlo zebrama? user posted image user posted image

Sta se bunis, one nisu na nasem kontinentu user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
23.1.2014 21:13:16   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: ksena

verka, zasto zelis zlo zebrama? user posted image user posted image

Sta se bunis, one nisu na nasem kontinentu user posted image

Verka, andjeleuser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
23.1.2014 21:14:58   
Verolina
Ha ha ha...daleko sam ja od tih zivuljki sa krilimauser posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
24.1.2014 11:47:20   
New Mom
Ne znam koja bih pre ubila sad.user posted image
Vajna rodbina iz KG me cima juče da odem do pozorišta da im kupim karte za predstavu. Ja jutros ovakva sva nikakva (sve me boli) odem i kupim. Javim za to, a oni "E, ne treba, kupili smo." Pa nosite se u tri lepe! Da ne pričam koliko me sad od te šetnje i hladnoće napolju boli stomak, nikako da se smiri.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
24.1.2014 11:56:20   
Anoniman
Verka, svi smo na istoj planeti...jedino je tvoja sveki mozda glavom na nekoj drugojuser posted image
ja sam se malo iznervirala jer su nas malopre neki mm prijatelji zvali na veceru - za veceras. I onda sam ja u poslednjem momentu morala da zovem devojku sto je cuvala M par puta da vidim da li moze veceras, a i poremetili su mi dijetu. Kad znam barem dan ranije mogu da si namestim program. A i uopste nisam raspolozena za druzenje, a bilo bi bezveze da odbijemo jer su se nedavno vencali pa hoce da caste (jer nisu pravili svadbu). sve mi nesto bljak i boli me glava...

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here