|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
19.9.2009 21:40:55   
Anoniman
Lazar je riba, a Milan je trebao biti rodjen u znaku blizanaca(u prolece), a rodio se par dana kasnije u znaku raka(leto)user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
19.9.2009 22:01:13   
magde
moja Nikolina je strelac a ja sam lav i to je veoma slozna kombinacija majka i cerka.a ovde ide i jedan ovan i to je super kombinacija.onaj spontan sta sam imala e to bebe trebalo bi da bude ovan.mislim dace bog ij os i jos dece

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
19.9.2009 22:04:44   
cicko
Nasa beba bi po vero.terminu porodjaja trebalo da bude user posted image ... Kako god pogledam, male su sanse za vodoliju ili ovna, jedino ako jaaako okasni ili porani! Termin mi je 8.Mart.

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
19.9.2009 23:34:51   
anitamo
Laura je jarac user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
26.9.2009 10:05:56   
gina
Danilo je jarac, podznak ovan - tvrdoglavo do bola user posted image

Lena i Masa su ribe, podznak devica ali s obzirom da su rodjene zadnjeg dana riba, vise vuku na ovnove - mnogo su besne user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
26.9.2009 19:01:25   
gagana83
Una je trebala biti vaga ali je malo pozurila pa je devicauser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
26.9.2009 19:34:31   
mrvicica
Meni je termin 8. februara, tako da ocekujem vodoliju. a ja sam rodjena 1. februara, tako da se radja mamina djevojcicauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
8.10.2009 15:06:25   
aliki
Moj Aleksa je blizanac i bas je ocigledno, samo nesto brblja i smeje se! I sve primecuje oko sebe, sve ga zanima... :)

(odgovor članu mrvicica)
Direktna veza do poruke: 33
   [Obrisana poruka]
8.10.2009 15:09:03   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
31.10.2009 18:59:20   
*Alexx*
Andrej je lav.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
25.12.2009 6:43:23   
eugenija
Evo moga nemirka, definitivno ima istine, bar što se njegovog ponašanja tiče:

Dijete blizanac rođeno je u razdoblju od 22. svibnja do 21. lipnja

Omiljena fraza: "Dosadno mi je"
Dobre strane: Svestranost, inteligencija, intelekt, spontanost
Loše strane: Nemirnost, nestalnost, dvoličnost

Djeca blizanci su najčešće nemirna, često zapitkuju i stalno u pripravnosti. Slobodno kupite enciklopediju ili računalo, zato jer je prvo pitanje koje izlazi iz usta vašeg djeteta: "Zašto?". Jednom kada počne, to nikada ne završava.
Njegova živopisna mašta i fascinantne priče konstantno će vas zabavljati, pa čak i dok je još beba. Vaš mali zabavni blizanac rano će naučiti korist od povremenog "uljepšavanja" istine, ali samo kod pričanje priča. U njemu čuči pisac.

Djeci blizancima lako lako dosadi rutina pa će im trebati stimulacija - knjige, puzzle i razne igre su jednostavno obavezne.

Dijete blizanac često će vrlo lako zasjeniti svoje vršnjake svojim superiornim intelektom, iako će ih biti vrlo teško navesti da se ne meškolje, mirno sjede i već jednom napokon zašute.

Posjeduju izniman smisao za humor i osjećaj za zabavu, pa će ih biti teško umiriti. Brbljanje, smijeh i nepodopštine jednostavno su dio njihovog karaktera.

Izvor

< Poruku je uredio eugenija -- 25.12.2009 6:44:04 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 36
   [Obrisana poruka]
25.12.2009 7:44:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
25.12.2009 22:10:37   
Anitaaa
Mateja je bik kao i tata user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
25.12.2009 22:14:24   
SUPER MAMA
Monika je vaga na dedu.Samo oni nesto mere i premeravaju.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
25.3.2010 14:49:25   
BabyG
Moja Teodora je vodolija!

Uranovo dete, bez obzira na podznak ce biti veoma osetljivo, tvrdoglavo, inventivno i vrlo impulsivno.Ovi decaci i devojcice nece biti mirni i slatko površni, ali ne zaboravite da se vec sledeceg trenutka mogu preokrenuti.Sa njima zaista možete sve ocekivati.Nepredvidivi su u ponašanju, ali i simpaticni, zabavni i puni kontradikcija.Podizati malog Vodoliju je velika odgovornost.Njegov razum objedinjuje odredenu prakticnost i oštru ispitivacku logiku, što zajedno može biti vrlo neprijatno kada pocne da otkriva brižno cuvane sitne, male, porodicne tajnice.Nikada necete znati u potpunosti šta možete da ocekujete iz dana u dan sa njim.Moracete da ga naucite znacaju organizovanja svojih misli u logican red, inace ovaj potencijalni genijalac Uranovske intuicije može da se izrodi u ekscentricnog coveka, rastrzanog na sve strane.Ohrabrite ga da obavlja fizicke poslove, jer ga može obuzeti štetna inercija, pa ce satima sanjariti.Neispoljena napetost u stanju je da ga duboko uznemiri.Ovi mališani mogu duboko da sagledaju dušu drugih ljudi, pa cak i njihove misli, što može da ih uznemiri i unesreci.

Huh! Kad sam ovo pročitala, sve mi je bilo jasno! user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
25.3.2010 15:10:04   
choopa choops
L je djevica, a i drugo dijete ce biti djevica. 

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
25.3.2010 15:10:42   
NadaR
Milos je vaga!user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
25.3.2010 19:55:11   
Anoniman
Moja Tea je riba!
ribetina! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
29.3.2010 0:33:24   
paki
Pavle je bik

_____________________________

Pavle, moja sreca....moje oko plavo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
24.7.2010 9:16:44   
red sonia
sofija jeuser posted image

(odgovor članu paki)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
24.7.2010 10:09:11   
Mimče
moj beban ce definitivnno biti Lavic, paa lav pa lavcinaaaaaauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
24.7.2010 10:10:46   
Trcosava
Mimče, najbolji znak user posted image

Moja cica je škorpija, jaoj momci su ga nadrljosali... još kad je mama ušlifuje... auuuuuuuuu


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
24.7.2010 13:09:06   
New Mom
Moja pikolina je bik, u podznaku lav.

Dijete bik rođeno je u razdoblju od 21. travnja do 21. svibnja

Omiljena fraza: “To je moje”!
Dobre strane: Strpljivost, izdržljivost, odlučnost, privrženost
Loše strane: Tvrdoglavost, nefleksibilnost, posesivnost

Nema svrhe pokušavati natjerati vaše dijete bika da napravi nešto što ne želi. Dijete će samo glasno stupati nogama na mjestu ili prekrižiti ruke kako bi vam dalo do znanja da ono to jednostavno ne želi i neće napraviti.

Pokušaj da dijete bika nahranite bilo čime osim njegovom omiljenom hranom neće uroditi plodom. Dijete će jednostavno čvrsto zatvoriti usta kako bi vam jasno pokazalo njegovu namjeru. Najbolji lijek za takvu neposlušnost je poljubac pun ljubavi i nježni zagrljaj.
U nadolazećim godinama, te snažne glasnice možete staviti u puno važniju upotrebu – pjevanje. Naime, mnoga djeca rođena u znaku bika imaju predivne i melodične glasove.
Vaše dijete bik obožava otvorene javne iskaze topline i ljubavi – to mu pomaže da se osjeća sigurnim i okruženim ljubavlju.
Već od ranog djetinjstva, djeca bikovi mogu se pokazati kao posesivni i tvrdoglavi. Nježno i strpljivo, lagano ih uvedite u svijet dijeljenja i kompromisa. Vaše dijete je odlučno, ali spremno učiti na vlastitim greškama.
Bikovi su rođeni umjetnici pa bi bila dobra ideja da im kupite šarene bojice i olovke kako bi im omogućili da izraze svoju maštovitost i talent.
(Izvor)

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
24.7.2010 13:12:07   
maslinica
IZVORNA PORUKA: New Mom

Moja pikolina je bik, u podznaku lav.

Dijete bik rođeno je u razdoblju od 21. travnja do 21. svibnja

Omiljena fraza: “To je moje”!
Dobre strane: Strpljivost, izdržljivost, odlučnost, privrženost
Loše strane: Tvrdoglavost, nefleksibilnost, posesivnost

Nema svrhe pokušavati natjerati vaše dijete bika da napravi nešto što ne želi. Dijete će samo glasno stupati nogama na mjestu ili prekrižiti ruke kako bi vam dalo do znanja da ono to jednostavno ne želi i neće napraviti.

Pokušaj da dijete bika nahranite bilo čime osim njegovom omiljenom hranom neće uroditi plodom. Dijete će jednostavno čvrsto zatvoriti usta kako bi vam jasno pokazalo njegovu namjeru. Najbolji lijek za takvu neposlušnost je poljubac pun ljubavi i nježni zagrljaj.
U nadolazećim godinama, te snažne glasnice možete staviti u puno važniju upotrebu – pjevanje. Naime, mnoga djeca rođena u znaku bika imaju predivne i melodične glasove.
Vaše dijete bik obožava otvorene javne iskaze topline i ljubavi – to mu pomaže da se osjeća sigurnim i okruženim ljubavlju.
Već od ranog djetinjstva, djeca bikovi mogu se pokazati kao posesivni i tvrdoglavi. Nježno i strpljivo, lagano ih uvedite u svijet dijeljenja i kompromisa. Vaše dijete je odlučno, ali spremno učiti na vlastitim greškama.
Bikovi su rođeni umjetnici pa bi bila dobra ideja da im kupite šarene bojice i olovke kako bi im omogućili da izraze svoju maštovitost i talent.
(Izvor)


uuuuuuuuu..lose nam se piseuser posted image user posted image user posted image user posted image

ja sam lav u podznaku bikuser posted image user posted image user posted image , sinci mi je bik u podznaku vaga....a mm je lav sa podznakom u vagi..mi smo se bas izmesli i ispreplitaliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Horoskopski znak vašeg deteta
24.7.2010 13:12:53   
maslinica
IZVORNA PORUKA: Mimče

moj beban ce definitivnno biti Lavic, paa lav pa lavcinaaaaaauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image i mm i jauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here