|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prekvalifikacija
17.11.2014 18:54:54   
choopa choops
Jedna je bila med. sestra, a druga se čini mi se doškolovala za njegovateljicu...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Prekvalifikacija
15.8.2017 12:34:21   
BubaBubica
Pozdrav žene, evo mene nazad i sa jednom velikom dilemom. Zaista bih želela da završim neku školu, tačnije da radim sa bebama u porodilištu, i uopšte ne mogu da nađem koji je to smer? Je li ginekološko akušerska sestra ili pedijatrijska sestra? Ili nešto treće? Ja nemam završenu nikakvu srednju školu, samo osnovnu, tako da bih završavala vanredno od početka. Ima li takva škola u Pančevu ili BG? Da li bi mogla nešto preko socijalnog da uradim da bih plaćala manje? I da li uopšte može da se krene ovaj smer vanredno? Nemam nimalo znanja ni informacija gde bi mogla da se raspitam o ovome.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Prekvalifikacija
15.8.2017 12:51:40   
krin 40
Bubice znam da grad Beograd stipendira prekvalifikaciju i sada se o tome baš uveliko priča samo treba da se raspitaš za koja zanimanja

< Poruku je uredio krin 40 -- 15.8.2017 12:54:51 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Prekvalifikacija
15.8.2017 13:14:15   
veselicaa
Bubice ja ne znam,Isidora88 radi u porodilistu sa bebicama,nadam se da ce se javiti da ti kaze sta je ona zavrsila.
Pisi nam cesceuser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Prekvalifikacija
15.8.2017 14:16:04   
BubaBubica
Krin ali to važi za prekvalifikacije, ja nemam ništa od srednje škole user posted image

Veselica hvala, vala potrudiću se da češće pišem, nekako ne uspevam da uskladim obaveze i forum, ali kako postaje lakše, eto i mene češće user posted image Videh sa početka teme da je Isidora išla taj smer, baš čekam da se javi sa iskustvom.

Ako još neko zna neka piše. Ja bi išla vanredno i bez stipendije, ali ako baš nešto postoji što ne bih iskoristila.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Prekvalifikacija
15.8.2017 14:23:37   
krin 40
Bubo pa ti biraj srednju koju ćeš vanredno upisati prema tome šta želiš da radiš.Dosta njih sada ide na neku prekvalifikaciju za e-uoravu npr

< Poruku je uredio krin 40 -- 15.8.2017 14:25:07 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Prekvalifikacija
15.8.2017 17:13:20   
isidora88
Smer pedijatrijska sestra radi sa bebama i sa decom. Ginekolosko akuserska je na porodjaju, ili na odeljenju gde neguje mame pre ili posle porodjaja. Nemaju dodira sa bebama osim kad se rode, obrade pupak, okupaju bebu i to je to.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Prekvalifikacija
16.8.2017 20:10:44   
BubaBubica
Hvala puno na odgovoru user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Prekvalifikacija
28.2.2019 12:17:11   
Sanidej
Zasto da ne, ali koliko sam pratila prica uglavnom vazi za ljude sa srednjom skolom.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Prekvalifikacija
21.7.2019 9:36:13   
MimaKos
Razmisljala sam i o tome alinjako volim svoj posao i posle 5 godina smatram da imam dosta iskustva i da mogu da pruzim maksimum, pa cu ppkusati da ostanem


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 60
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here