|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
28.2.2014 11:48:12   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

i mi idemo u subotu ujutru user posted image Ja sam u totalnoj frci ne znam sta cu pre

Dobro jutro mame ja odoh brzinski nesto da poradim dok mi Dunjica ne ustane, nalozila sam vatru sad cu da smisljam sta cu za dorucak. Lepo sam se naspavala. MM dosao tek oko 2 tako da ga nsiam docekala a i ostavicu ga da duze odrema.

Moja drugarica iz Irske ostaje do cetvrtka ali mi idemo pa nam je danas poslednji dan da se druzimo tako da cu gledati da dan provede sa nama (izes ga necu moci bas da se opusteno druzim s njom jer cu se pakovati ali cemo se bar izdivaniti u toku rada)

Odoh mame. Pozdrav

heeej, mozda idemo zajednouser posted image u koji hotel idete?
mi idemo u hotel junior, mislim da se tako zove. da ti ne radi muz mozda u vodovodu, posto mm radi tamo, a organizovano je preko njegove firme?
ja sam isto u fazi pakovanja, uf koliko imamo stvari... prosto ce me biti sramota sa svim tim torbama... zauzecemo ceo prtljag... ali sta da radim... dok spakujes 2 decja skafandera vec ode pola torbe....

< Poruku je uredio jovicaa -- 28.2.2014 11:49:04 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
28.2.2014 12:04:12   
Torbica
A ja veceras za Lepavinu!!!! Jeeeej! user posted image
Ljisho, Jovice, lep provod i divan odmor!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
28.2.2014 12:20:04   
viktori
Samo da vam mahnemo. Trojkica nas izgleda muci, imamo reeetku stolicu danima. Kao nekako penasta sva. Imamo i temperaturu do 38, al sam mu dvala sirup manju dozu jer ga iance boli i place. E sad nikako d aukacim dal je od zubica, dal se prehladio ili zato sot sve zivo trpa u usta. Nemam pojma. Super dan a mi u kuci. hmmmm

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
28.2.2014 14:32:03   
emicaa
cao mamice,Dora je pocela pljuvati kao blesava,stalno je mokra i ruku ne vadi iz usta a i kaka je nekako drugacijamalo rjedja nego inace ali nema temperaturu,nadam se da nece jos zubici jer stvarno bi bilo rano ali tako mi izgleda user posted image

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
28.2.2014 22:24:22   
Janncica
Cao mame...
Zeza me Chrome,a ovu Mozillu ne volEm. user posted image zato me nema. Ali vas citam redovno.
Mi smo dobri...Setamo se po ceo dan,jurcamo za S.Pijemo te neke homeopatske lekice zbog bronhitisa i tako.
Ljubim sve drugare i drugarice user posted image


_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
28.2.2014 22:30:47   
emicaa
Mamice nešto vas nema.....ako neka od vas hoće neka mi u poruku pošalje kako da vas nadjem na fb pa da idemo nekad u isto vrijeme na grupni chat user posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
1.3.2014 5:39:38   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame. Evo mi jos u pidzamama katastrofauser posted image . Za pola sata krecemo a ja se evo zezam na rr. Cccc sram me bilo haha...

jovice ne idemo preko mm vec preko mog brata isto preko firme on radi u Institutu za ratarstvo i povrtarstvo. Idemo svi djuture, deda, ujka, bata Nole, mm, dunja i ja. Bice veselo.

I mene sramota koliko imam prtljaga. Strasno. Videcemo se tamo. Pozdrav

Hvala na lepim zeljama

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 657
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here