|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 10:07:26   
doktorkakristal
evo vratili se primila vakcine
Dora ima tri meseca i desetak dana,sada ima 5 900 kaze doktor odlicno jer je skoro udvostrucila tezinu ( rodjena sa 3 kg ),mada jeste malo buckasta user posted image , za ono odizanje kaze ok je to ,takva je beba malo cvrsca.
Ona se od rodjenja nije nesto budila nocu odprilike samo jednom da rucki i nastavljala da spava,nego ja sve nesto mislila da treba da zadrzi to nocno hranjenje do nekih 5 6 meseci,odakle mi to pojma nemam,ocigledno zivela u zabludi user posted image ,hvala vam drage moje,sta bih ja bez vas user posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 11:38:22   
little_one
Jutro mame!

Doco nemoj da brines, moja A je prespavala noc sa puna 3 mjeseca i tako je nastavila i evo i sad spava uvijek citavu noc...a jos sam je dojila..tako da ne brini, sto kaze Ivamark, da bebi nesto fali sigurno bi se budila..ovako nemas brige kao sto ti je i pedijatar potvrdio.

Adulence, pa zar je i do bronhitisa doslo, ufff...sve sam mislila neka virozica u kombinaciji sa nekom upalicom i to je to...al nju je bas docekalo sve....bice ona dobro, ocvrsnuce a od bronhitisa vise nece biti ni F user posted image

MI smo uzivale za vikend sa tajom, on je sad vise od akcije sa njom jer sam ja postala kao mali morz pa sam i slabije aktivna, a onda joj on nadoknadi za vikend plesanje, skakanje i malo "grublje" igranje koje mama ne moze da priusti ni sebi ni njoj al zato mi citamo knjige, bojimo, slazemo oblike, bockalice...mirnije druzenje....jutros smo smrzle nosice napolju, hranile zeke i uzivale...prija i napolju iako je hladno, srecom nema vjetra.

KOd nas se krcka supica, kasnije cu jos da spremim rizoto sa tim mesom iz supice i super....bice sve gotovo dok se A probudi.

Lijep dan vam zelim mamite!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 13:29:11   
adulence
Evo i nas od dr....jao drage zene hvala bogu sve se smiruje,ostaje sada samo iakasljavanje...mojoj sreci nema kraja...a Iva se konacno vraca ona stara smejalica....uhh...kaze dr da iakulira jos ovu nedelju kod kuce do ponedeljka ce biti kao nova...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 13:36:32   
mama micki
Super Adulence, baš mi je drago!user posted image za Ivu.
Moja malica zaspala, ručak se krčka, i imam mnogo posla ali toliko sam umorna da me sve mrzi. Sara se zbog ovog sekreta probudi noću po nekoliko puta,ali i kod nas će proći. Danas ili sutra ćemo kod dr da vidimo šta ima da kaže.
Pozdrav mamike!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 14:31:26   
doktorkakristal
ADULENCE user posted image za Ivu
Mi smo za sada dobro nema t,malo je plakala,pospana je i tuzne su joj okice,samo da ostane bez t,drzite nam palceve da bude ovako do kraja dana

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 15:03:24   
mati
Sanjice bravo za okret. I mi sutra idemo prvo na pregled za vakcinu, pa ako nema guzve i da nas premere, bice tacno tri meseca. Nismo ni zakazali, rekli mm da smo zakasnili.
Doco nemoj da brines za spavanje, vec odmaraj kad i ona. A i mi smo imali nedelju dana histericnog placa, ma nista nije moglo da ga smiri, dere se kako god da ga okrenes, nece sisu, nista dok ne isplace tj ne izdere se pola satta, nikad manje. Ja sam se bas bila uplasila, ali proslo je, cini mi se da Mata nije imao takve periode... Inace, poceo je da grize nokte, sakrije se, jer mu se vec ljutimo i grize li grize...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 15:06:48   
Ninicaa
Moja cerkica spava, poslednja 2-3- dana odbija mleko, dugo se buni i na kraju popije malo ili uopste nece. Ima 15 meseci. Pitam se da li je to samo jos jedna faza u odrastanju...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 16:32:47   
doktorkakristal
MATI Mora da je bila neka faza ,mozda trazio samo paznju i mazenje
NINICE ja ne bih znala da ti kazem,javice se neko sa starijom decom ,ovde zene imaju odgovor na svako pitanje,meni bar uvek pomognu

(odgovor članu Ninicaa)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 16:43:07   
emicaa
mamice pomagajte,moja Teodora ima 13 sedmica i od pocetka se budi nocu dva puta da rucka(hranim je na flasicu nisam imala mlijeka) i sad zadnjih 6 dana budi se svaka dva sata i popije skroz malo i gotovo i onda naravno jedva ponovo zaspi tako da i ja vec 6.noc ne spavam,da li je to neka faza jer vec nemam snage user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 16:58:34   
serpica
Emice pisala sam na predhodnoj strani o tableticama koje se zovu Dormikind,homeopatske su,ne stete,za decu su od 0 meseci do 6 godina,za poremecaj sna,ja ih dajem bebcu i evo vec cetvrtu noc spava celu.Da napomenem da on od 3,5 meseca spava po celu noc a onda se pre nedelju dana sve promenilo,budio se na sat vremna,place,uzmem ga uspava se i posle pola sata opet i tako cele noci,znam da nije gladan ni zedan i sigurno ga nista ne boli,tako sam i rekla dr i on mi je rekao da uzmem te tabletice i hvala mu....user posted image
i da,nemoj uvek da joj nudis flasicu,mozda su grcevi ponudi joj vodicu malo..a tablete mozes slobodno...

< Poruku je uredio serpica -- 3.2.2014 16:59:58 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 17:06:03   
mati
Emice, mozda je neki zubic...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 18:23:45   
viktori
mamike dobar vam dan!
emice mom n je nikao sa nepunih 5 meseci i to dva odjednom i meni lici na zubice.
e da dk i moj n je rano spavao noc i to je super ispalo kad je prestajao da sisa...to ce ti biti super jer te nece cimati nocu za flasicu. pametna deca noc je za spavanje a preko dana klopkanje user posted image

< Poruku je uredio viktori -- 3.2.2014 18:26:53 >


_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 18:53:29   
emicaa
Ali ako su zubići zar nebi trebala i preko dana biti nervozna,ona noću čim ručka umiri se,ne plače samo onako razgleda i smješka se.....

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 19:35:47   
Sanjica26 RR
Ako je u trecem mesecu onda je skok u razvoju.
Mi smo se vratili sa kontrole. Imamo sad 5350, a izasli sa 2860. Dr je prezadovoljna. Ja jos vise, jer sam ovog puta uspela u dojenju
user posted image
Sto se tice ojeda dobila je neku kremu i probiotik. Ljudi moji nemoguce da joj na spric damo. Jedva je popila i to sa plakanjem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 20:16:58   
doktorkakristal
EMICE probaj sa tim lekom sto ti je SERPICA rekla,mislim da je samo nervozna,jer mi se cini da bebe kad su nervozne traze da jedu jer im je to neka vrsta utehe

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 21:23:43   
jole82
Dobro veče mame..mi zujale celi dan..hvala na čestitakamauser posted image

adulence sad vidim za Ivu...dušica draga medenković...da joj što pre to čudo prođe..i drago mi je da je krenulo na bolje ...veeeeliiiikkiiiiiuser posted image

emice i meni pade na pamet skok u rastu...evo ti tema pa iščitaj malo i o tome Skokovi u razvoju bebe

Sanjice user posted image za veliku okretnu devojku

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 21:56:22   
viktori
Pa ako je skok u rastu, onda i za to vazi preko dana plakanje tek. Meni je N u tim danima bukvalno po ceo dan bio na grudima al je opet nocu spavao. Ne znam onda stvarno sta da ti kazem. Prati jos neko vreme i isprobaj sve moguce. Samo nisma razumela jel dojena beba il na ad? Da nisu grcevi?

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 22:03:17   
adulence
Dobro vece mamice,moja cica je mnoooooogoooo bolje i konacno je veselica prava....da vam se pohvalim ja krenulabu teretanu bas mi je prijalo danas...uhhhh jedva cekam sutra...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 22:44:46   
Janncica
Cao drugari user posted image
Da se upisemo i mi u ovaj mesec. Nadam se da cu malo cesce svracati na RR. S i dalje bolestan. Bronhitis prolazi,ali se nakalemila upala grla,koju tri doktora nisu skontala.A temperatura 40.Jedva je malo spustimo i opet raste.U subotu smo nocu isli na institut jer nije bilo sanse da spustimo.Tamo nas oladili. Vadili krv i urin i kao nije nista da nastavimo terapiju ospamoxsom koju je dala nasa doktorka. Vratimo se kuci,ujutru kod pulmologa na Dedinje,nije nista. Tamo ponovo vadili krv i urade i crp i pokazuje da ima upale. Danas poludim i odemo kod privatnog doktora na Galeniku,on kaze da je bakterijska upala grla i da odmah bacim ospamox i predjem na pancef.
A svi do jednog nam govore da je crveno grlo,ali kao nije od toga,mozda su usi,mada ih niko nije pregledao do sad ovog doktora i sa njima je sve ok.
Dete mi se muci vec 5 dana,a oni samo skidaju odgovornost sa sebe. Sramota. Nadam se da ce veceras pancef uciniti svoje i da vise nece biti temperature. user posted image
Odoh d citkm sta ste pisale dok me nije bilo.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 23:30:46   
mati
Janncice i Mata tako cim ima neku upalu, posebno grlo , izbije na T. Dr kaze da je to dobro, jer organizam odma javlja,ali sa dr str ne prolazi bez inekcija. A nase iskustvo za takve situacije sa dijagnozama jeste da preskacem pedijatre u ambulantama i pravac u hitnu pomoc. Nekako su mi strucniji, bar kod nas. Dok su dr menjali dijagnoze, Mata je jednom zaradio upalu pluca, i jedina dr koja je odmah videla sta je u pitanju je iz hitne.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
4.2.2014 7:18:51   
mama micki
Dobro jutro mameuser posted image

Kod nas je danas malo bolje a i noć nije toliko loše prošla, ako ništa drugo barem nije imala temperaturu sinoć. Evo jutros se probudila mnogo veselija.
Svoj bolesnoj dečici želimo brz oporavak!
Adulence user posted image
Jedan veliki user posted image za sve!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
4.2.2014 7:42:34   
doktorkakristal
jutro user posted image mi smo dobro prosli nije bilo t,Dora spava opet celu noc,sad klopala i evo igra se sa mojom rukom da bi ja mogla da popijem kafu i vidim sta se radi na RR
svoj bolesnoj deci brz oporavak

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
4.2.2014 8:27:40   
Sanjica26 RR
Dobro jutro! Sofija je cele noci plakala u snu. Prepisujem vakcini. Nije se cula kad su joj dali.
Meni su krenule neke glavobolje od pre neki dan. I jutros mi je lose. Vrti mi se u glavi.
Odoh da doruckujem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
4.2.2014 9:43:36   
Torbica
Drage mamike, ja sam koma... Bebac se budio prvo oko 3, pa u 4 i 30, pa u 6... Izgleda su krenule 5-ice jer sve ostale zubice ima i bas jako balavi ovih dana... Kad bi mi neko usao u kucu pao bi u nesvest... Jutros dok sam ih spremala za vrtic okrenuli su kucu naopacke, ne znam odakle da krenem... Ajd sto su kreveti razbucani, svi, po podu odece, bojica, knjiga, autica, papira, flomastera, kocaka raznih vrsta..... user posted image Uf... A sinoc su sve lepo pokupili, ne mogu da kazem da nisu, ali brate mili, evo sve su rasturili jutros, talibani mali. user posted image Bas me mrzi da rasklanjam, a moracu, da ne gazim preko svega. Odoh jos jedan caj da skuvam da razbistrim glavu. Pozdrav svima, bolesni da ozdrave brzo. Samo da kazem - unazad godinu dana kako su mi deca na homeopatiji i svi u kolektivu, nismo imali nijednu upalu grla niti temp vecu od 38 koja je uvek bila virusna i trajala jedan dan, ovo potpisujem, i to kod malenog. Kod nas se desi prehlada, imali smo jedan laringitis, oba decaka po bronhitis, obojica po stomacni virus, a pritom su laringitis i bronhitisi prosli samo na inhalacije. Jedino je cerka na bol u uhu dobila antibiotik jer je ORL konstatovao da je uho crveno iako je bila skroz bez simptoma samo je jedan dan bolelo uho. Zenska je zadnju upalu grla imala pre dve godine...Pa kad citam ovo sto Jancica pise, nije mi dobro...I opet kazem - kome god se dete cesto razboljeva nek procita temu homeopatije i nek razmisli, s tim da priznajem jedino homeopate koji su pedijatri, iskljucivo. A ipak sam iz struke.. ljubim vas

< Poruku je uredio Torbica -- 4.2.2014 9:45:47 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
4.2.2014 10:00:54   
Anck Su Nmaun
Hello Torbiceee ... Hana ima toliko zuba da mislim i da su joj 6 izbile user posted image
Ali ja kod nje nisma osetila te zubice kad su izbijali, mislim lako je sve podnela hvala bogu.

A sinoc kad sam im spremala garderobu za vrtic odlucile se devojke da danas idu u haljinama, joj jutros kako su bile vazne, pogotovo T tako je velika princeza. Pa sva vazna, pa mama namesti mi repic obavezno ( jer ja volim da ima kikice ali ona voli repic da joj je tako duzxa kosa user posted image ) ma prava devojka vec. Pa joj H kaze kako si lepa Taco , a i ona malena u haljini sv e sama sebi kaze kako si lepa user posted image duse moje.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here