|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
6.2.2014 20:32:41   
doktorkakristal
ANCI ista prica,nocu spava,a preko dana dva puta po pola sata,isto i ja kazem ne smem da se zalim,ali veruj kicma mi je u haosu ,stalno je na rukama,valjda je u toj fazi user posted image ,mada nesto kontam da nju mozda malkice muci i zeludac,od rodjenja ona mnogo stuca,podriguje i nece da lezi na ravnom,imala je i par epizoda vristanja tokom hranjenja sto sam vec i pisala,samo sto ne povraca
Ja se istusirala popila caj od piskavice i sad cu jos malo da legnem da se opruzim i ja malo
e da da ne zaboravim pojavilo joj se blago crvenilo na obrazu pa sve do brade sa leve strane i primecujem da je hrapava koza na oba obraza,dal je moguce da je ekcem ( i ja i muz atopicari sa alergijama na sve i svasta ) ,mazala pantenolom,dal da je vodim kod koznog ili da sacekam user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
6.2.2014 20:35:05   
Moiraina

IZVORNA PORUKA: viktori

Mi nismo kupili inhalator al ja bih volela da ga imam u kuci ionako to moze dugo da se koristi. Koji imate?



Ja imam ovaj klik
Uzeli smo ga još kada je prvo dete bilo beba, na 24 rate (ili 18? user posted image već sam zaboravila). Penzioneri imaju tu mogućnost da kupe na rate bez kamate, pa smo mi uzeli preko moje mame, otplatili smo ga da nismo osetili (rata je bila oko 400 din. mesečno). Definitivno se isplatio user posted image

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
6.2.2014 20:39:54   
adulence
Mamike,dobro vecr ja bila u teretani,uh tako mi prija to...od sledeceg messeca krecem na zumbu mnogo mi se svidja...mm okupao ivu,nahranio,pa smo nas dvoje vecerali,a beca spajki...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
6.2.2014 21:42:36   
viktori
Mi danas prohodali!!!!! kezila sma se od uva do uva. Nas dvoje sami i on polako od mene u prazno al ovaj put sigurica. Moja mala glavica postaje samostalni deckonja.
Inace ima temperaturu i danas i sad opet. I ja mu mackam calgel non stop i stalno sma "u toku" koji raste. Na krstovdan izasle gore i dole desno i pre neki dan gore levo. I lepo napipam dole levo raste mu i cetvorka i trojka! U isto vreme! Zato tako kuka nista nije jeo danima (danas je opet napokon jeo kako on zna a i ja sma se izvestila sa muckanjem svega na njegov fazon a da pojede sve sto sam ja zamislila) i temperatura. Nema kod njega ili sve ili nista.
Jole neka je nek vidi kakvih sve "olosa" ima pa ce da nam se vrati. ahahhaha i Nikola je neustrasiv i nikoga i nicega se ne boji. Lele kakav bi to tim bio. ahahhahahaha

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
6.2.2014 21:51:59   
Torbica
Vik, bravo za prve korake!
Jole, neustrasiva malena na tebe hihi!
Doco, kod nas se povremeno javljala tako pojedinacna suvlja promena, prolazila je na devicansko maslinovo ulje. Nasa dr nam je rekla da promenu prebrisemo sa bornom kiselinom (3%) pa onda maslinovo, i prodje za par dana. Mm je atopicar, polenska alergija, prasina, ambrozija. Ja nisam. Deca osim tih povremeno tu i tamo, nemaju nista. Retko u svakom slucaju. Ustvari, u fazi ozdravljenja od prehlade, tad se desi. Ali brzo prodje.
Odoh da caskam sa mm. Pozz

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
6.2.2014 21:56:44   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Moiraina


IZVORNA PORUKA: viktori

Mi nismo kupili inhalator al ja bih volela da ga imam u kuci ionako to moze dugo da se koristi. Koji imate?



Ja imam ovaj klik
Uzeli smo ga još kada je prvo dete bilo beba, na 24 rate (ili 18? user posted image već sam zaboravila). Penzioneri imaju tu mogućnost da kupe na rate bez kamate, pa smo mi uzeli preko moje mame, otplatili smo ga da nismo osetili (rata je bila oko 400 din. mesečno). Definitivno se isplatio user posted image


I ja imam takavg.svekar ga uzeo na 24 rate ja sam prezadovoljna sa njim.

(odgovor članu Moiraina)
  Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
6.2.2014 22:00:40   
Sanjica26 RR
Samo da mahnem i odoh da se pakujem u krevet i da citam knjigu. Teodora je ceo dan dobro osim sto nije imala stolicu. Sofija isto. Svaki dan ima po tri do cetiri puta. Znam da se tolerise do nedelju dana ali vec se muci. Mi kao da smo u zacaranom krugu. Bas sam smorena.user posted image
Bice bolje, tako tesim sebe.user posted image
Doco odvedi je ako ce da ti bude lakse.
Torbice svidela mi se ona kremica manna sto si mi pokazala. Mislim da cu da narucim neki sapun i mami onaj komplet stop ekcem posto su joj po rukama zive rane. Nista joj ne pomaze. Htela je dr da joj da inekciju, ali kad joj je rekla da se od nje dize pritisak odustala je. I ovako ima visok.


Evo vam tema za inhalator. Mi imamo prizmin. Uzeli smo preko kartice. Moze bez kamate kod njih ako nemate nekog od penzionera.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 6.2.2014 22:02:25 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
6.2.2014 22:03:25   
jole82
Imamo već temu Inhalator
A doco probaj u temi Ekcemi na dečijoj koži ima žena sa iskustvom pa mogu da te posavetuju

Inače dobro večeuser posted image
Super za teretanu adulence
A viktori ...e nasmejala sam se za "ološe"user posted image A bili bi moderna srpska verzija Boni i Klajdauser posted image
T pajki, ja žderem duplu dozu pirinčangog griza od čokolade sa višnjama....nenormalno koliko je ovo dobro..

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
6.2.2014 22:05:20   
Sanjica26 RR
Sad Jole da pises u receptima o tome user posted image Bas mi zvuci primamljivo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
6.2.2014 22:13:43   
jole82
Hahhaa...pa nema šta...skuvaš griz pirinčani od čokolade (takav se kupi...to je prodaje gde je bebeća hranauser posted image ) i kad je gotov ubaciš poluodledjene višnje taman da ga smlače da mož' odma' da se jedeuser posted image ...tako da nije ovo ni za jedan recept...da mi se samo smeje naroduser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
7.2.2014 7:48:27   
mama micki
Dobro jutro mameuser posted image
Mi juče bili na poslednjoj inhalaciji ali još uvek pijemo antibiotik. Mnogo je bolje sada.
Viktori, bravo za dečkauser posted image
Adulence super, ja nikako da se odlučim da krenem negde na zumbu, nešto mi ne odgovaraju termini ovde u kraju, ali imam na 4 dvd-a pa se zumbam kući.
Danas moram da odem do posla da odnesem doznake, konačno gotovo sa bolovanjem i od ponedeljka sam na godišnjem odmoru, a 24. marta se vraćam na posaouser posted image user posted image
Želim vam lep dan!

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
7.2.2014 8:32:30   
Sanjica26 RR
Dobro jutto! Zna se ko je ujutru prvi mama micki i doca. Doce jos uvek nema.user posted image
Moje cure jos uvek spavaju. Sofija se nije budila ni da jede.Cini mi se da ce danas da bude divan dan.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 7.2.2014 8:33:31 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
7.2.2014 8:34:40   
doktorkakristal
dobro jutro Dora je opet imala epizodu tokom sisanja sa izvijanjem,malo je jela al neka je videcu kako ce biti u toku dana
TORBI posto imam maslinovo lje prvo cu da probam to sto si mi rekla pa ako ne bude bolje vodicu je,jutros se jedva nazire crvenilo,mozda je iziritirala i cukom mnogo bali i ne vazi cucu iz usta
Nocas sam s vise od tri puta budila zbog jakih bolova u torakalnoj kicmi user posted image

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
7.2.2014 8:35:57   
doktorkakristal
SANJICE tu sam ti ja
Ne brini za stolicu ,moja Dora je imala na 7 dana ,sad se samp regulisalo

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
7.2.2014 8:36:25   
adulence
Dobro jutro,ja ustala i sad cu da spremam dorucak,a moja gospodjica i dalje spava...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
7.2.2014 8:46:52   
mama micki
Pa šta da radim kad ustajem u pola šestuser posted image user posted image user posted image Prvo kafica i RR!
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Dobro jutto! Zna se ko je ujutru prvi mama micki i doca. Doce jos uvek nema.user posted image
Moje cure jos uvek spavaju. Sofija se nije budila ni da jede.Cini mi se da ce danas da bude divan dan.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
7.2.2014 8:54:08   
Torbica
Cao mamike, evo i mene. Ustajem i ja ali pakujem moj trojac za vrtic. user posted image Popijem cajic pa da budem vredna.
Doco, to je prirodno i koza lepo povuce sebi, hidrira se, znas da je u njemu idealan odnos omega 3 i 6. A za kicmu - masaza. Ja sam se razmazila pa imam jednu-dve masaze nedeljno, zavisi kako se organizujem. Npr, sutra u 10 vodim decu na kreativnu radionicu a meni dolazi maserka. Kao nova budem. Pozdrav svima

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
7.2.2014 8:55:08   
Sanjica26 RR
Doco znam da je normalno da se nema stolica do sedam dana. Ona je od pocetka imala redovne stolice. Nijedan dan nije preskocila. Plasim se da je nije poremetila retka stolica. Ni Teodora nije imala juce. Mada, za nju me ne cudi kad nista nije jela.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
7.2.2014 9:34:18   
doktorkakristal
TORBI znam masaza je zakon,moracu da odem inace cu biti nacisto ukocena
SANJICE sredice se to ne brini,ako budes bas videla da se mnogo nateze i place mozes da zumes list muskatle operes stavis na vrh pavlovicevu i ubacis u guzu,ali to je samo ako se bas bude mucila,jer u sustini ne trba mehanicki draziti creva,posle se bas ulenje

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
7.2.2014 9:49:14   
Ana RR
Doco, list muškatle??

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
7.2.2014 10:57:25   
dijana1*
Dobar dan mame user posted image
Moj bebac je sinoc sisao u 21h i spavao do 5:30, jeeeeeeuser posted image a ja sam svakih sat vremena navijala sat zbog grudi. E da sam znala pa da se i ja naspavamuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
7.2.2014 11:12:54   
mama micki
Mamike evo mene opet. Pijem kaficu i čekam da dođe sveki da čuva Saru a ja odoh da pozavršavam nešto.
Dan je prelep kod nas!
Sve vasuser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
7.2.2014 11:37:15   
Sanjica26 RR
Dijana talo sam i ja radila dok se nije uspostavila laktacija. Sad ako spava cele noci ne budim se. Trebalo bi zbog Teodorinog piskenja da ustajem, ali zamenio me mm.
Htele smo nas tri napolje, ali Teodori se vec spava.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
7.2.2014 11:43:50   
emicaa
mamice ne znam dal vec negdje ima tema pa da pitam ovde :)vratila sam kulazu sto sam imala prije trudnoce ali imam glupi stomacic,nekako se preko dana bas naduva pa navece izgledam kao da sam opet u trecem mjesecu,sta je vama pomoglo za skidanje (samo da nisu trbusnjaci njih ne smijem radit ),ne mogu na dijetu jer ako jos malo smrsam izgledacu kao da nemam hljeba da jedem user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
7.2.2014 11:46:35   
Leax

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal
mozes da zumes list muskatle operes stavis na vrh pavlovicevu i ubacis u guzu,ali to je samo ako se bas bude mucila,jer u sustini ne trba mehanicki draziti creva,posle se bas ulenje


Ovo prvi put cujem user posted image nikada se ne bi usudila tako nesto, pa zato postoje cepici zar ne?!

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here