|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
22.6.2014 22:19:05   
Maslacak15
Ja voce ne ogranicavam a kolace prakticno ne pravim. Ne volim ja preterano a oni su jos mali tako da nema potrebe za njima. Dajem cesto po kockicu cokolade, sto rece milicicak onaj format mini kao jedan zalogaj. E da dam im ponekad malo sladoleda. Ali od stvari tipa dezert, ja pravim samo palacinke i to obozavaju premda palacinke uopste nisu slatke same po sebi, samo to cime se mazu, mrvica marmelade na primer.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
22.6.2014 23:36:44   
Rosita
Moj sinak nema sanse da pojede bilo kakvu testeninu niti palacinak. Uzme on, al ubrzo pljune. Ta tekstura mu uopste ne odgovara. Evo izvolte na mafine sa visnjama, 70g secera na 12 mafina, skoro da su neutralnog ukusa :) a meki , ihhhuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
22.6.2014 23:43:31   
milicicak
Recept za mafine , molim user posted image
Ja valjda sto patim sto T malte ne nista kupovno ne moze, stalno pravim nesto slatko... A i ja volim slatkise, meni rucak nije rucak ako se posle njega ne zasladim user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
23.6.2014 21:42:09   
Rosita
RecepAt kad dodjem do kompa, u Jelovniku :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
23.6.2014 22:00:22   
tijatija

IZVORNA PORUKA: ivaMark

Mame, sta dajete za rucak kada niste kod kuce?

Spremite pa nosite ili kupite, sta kupite user posted image meni ne pada nista na pamet user posted image

Ako nismo kuci za rucak lagano ga prskoci ( kuvano slano) to se ne desava cestom ali se deci... Npr u nedelju samo bili na rostilju, one je doruckovao,skivala sam mu palentu sa sirom i kajmakom u 11, krenuli smo i to je to... Odavnoooo miksano ne jede pa mi je neizvodljivo da mu pakujem supu ili nesto corbasto. Ja mislim da mu nista nece biti ako preskoci jedan dan ( za uzvrat je dobio super provod na planini )user posted image a supicu je jeo danas

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
24.6.2014 0:24:05   
Rosita
I sa ovim se slazem. Nek jede sledeci zdraviji obrok ako je neizvodljivo, nista mu biti nece.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
27.6.2014 11:46:55   
ivaMark
Hvala vam na savetima user posted image

Tija, lepo kazes, nece nista da im fali ako jednom ne ruckaju kako treba.

I mi smo uglavno za vreme rucka kod kuce ali se desava i da ne stignem da spremim (ako imam nekih obaveza po gradu)

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
28.6.2014 21:32:03   
anci kv
žene,kad ste uveli klincima suhomesnate proizvode?

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
28.6.2014 21:36:26   
Misha i Ljisha
sta podrazumevas pod time???user posted image Slaninu sam joj dala sa nekih devet meseci, sunku oko godine, kobasicu nisam nikad ni kulen ni sve slicno. A ove preradjevine nece, nudila sam kad smo bili u hotelu imala je tad 13 meseci i za dorucak mozes misliti sta je bilo, nista nije htela od toga, posle nekog vremena sam opet ponudila, i evo nedavno opet ali sve ona to odbija. Tako da salame, virsle i pastete nista ne jede i jos bolje sto se mene tice ali kapiram da bi mozda bio nekad i problem (u hotelima, u vrticu i td)

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
28.6.2014 21:39:52   
anci kv
ma pitam zbog vrtića,tamo daju salamu,viršle..ma dunda sigurno ne bi to ništa manisala

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
28.6.2014 21:43:02   
Misha i Ljisha
znas kako mozda kad vide drugu decu da jedu mozda ce i one to hteti. A opet i to mi je bezveze jer je ta vrsta hrane bas bas losauser posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
28.6.2014 21:46:17   
anci kv
nadam se da je takav obrok jednom nedeljnouser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
28.6.2014 21:48:28   
branki*
sa nekih godinu i po dana boza je probao cajnu kobasicu i budimsku i bas je voleo u to vreme,sve do neke druge godine.sad je nece.salame nije hteo nikad.pastetu je probao 2-3 puta,vise je nece.virsle voli i sad,ali samo plave,frankfurt.i to je to.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
28.6.2014 21:48:55   
milicicak
Devojke, imate temu ishrana u vrticu ili nesto slicno.


< Poruku je uredio milicicak -- 28.6.2014 21:50:05 >

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
28.6.2014 21:49:43   
branki*
mada mm ludi od tih virsli i uopste od suhomesnatog.i meni zvoca kad jedem to.kaze da su to cisti nitrati i otrovi,mada ja volim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
28.6.2014 21:50:38   
Misha i Ljisha
pa iskreno imaju recimo sardinu, i to onako kao pastetu sa lukom. (moja D to ne voli, odnosno moze i skusa i tuna ali sardina nikakouser posted image ) pa imaju hleb sa pavlakom, pa cini mi se imaju i jednom slatki dorucak, pa jednom valjda pastetu, pa za uzinu imaju nekad plazmu (moja D ima gasove od plazme) nekad jabuku, nekad cini mi se dobiju samo sokic. Za rucak je sve ok sto sam videla da imaju i spremaju lepo kuvarice, na rucak se niko nije zalio. Jedan mali je stalno govorio da svaki dan jedu kupuć (mali je iz Futoga-selo poznato po kupusu pa mu valjda sve bilo kupuć), ali jedu svasta stvarno za rucak i mislim da rucak nikad nece biti problem

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
28.6.2014 21:51:48   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: milicicak

Devojke, imate temu ishrana u vrticu ili nesto slicno.


user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
28.6.2014 21:57:47   
milicicak
Joj, MiLj, nisam mislila da vas grdimuser posted image samo sam htela da vam kazem da su tamo zene pisale dnevne menije u vrticu pa cisto da razjasnite to sto vas nervira o suhomesnatom.
Ja nista nisam uvodila od toga, mi smo nanergicni user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
28.6.2014 22:01:39   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: milicicak

Joj, MiLj, nisam mislila da vas grdimuser posted image samo sam htela da vam kazem da su tamo zene pisale dnevne menije u vrticu pa cisto da razjasnite to sto vas nervira o suhomesnatom.
Ja nista nisam uvodila od toga, mi smo nanergicni user posted image



niste vi nanergicni vi ste energicni user posted image . Znam da ste alergicni posecujem i ja "vasu" temu ali nisam kompetentna bilo sta da komentarisem jer nemam iskustva niti primer iz svoje okoline. Mogu samo da vas bodrim i da vam zelim da vam nanergija prodje do trece godine a da vam ostane samo energija user posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 28.6.2014 22:03:08 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
28.6.2014 22:07:41   
milicicak
MiLjuser posted image
Ucimo gospodjicu da ne sme da uzima nista sto joj neko ponudi a da mi ne kazemo da sme. I da tad treba da kaze: Ne hvala, ja sam alergicna. Pa je to u njenoj verziji nanergicna.
A kad vidi neku kesu prvo pita Jel ja to smem? Ljubi je majka pametnu user posted image
Hvala ti puno, nanergija ce proci a energije joj ne fali user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
28.6.2014 22:10:19   
Misha i Ljisha
user posted image za pametnicu. A inace to mozda nije lose uciti svu decu.user posted image Sve ce to biti ok.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
28.6.2014 22:20:21   
World

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

sta podrazumevas pod time???user posted image Slaninu sam joj dala sa nekih devet meseci, sunku oko godine, kobasicu nisam nikad ni kulen ni sve slicno. A ove preradjevine nece, nudila sam kad smo bili u hotelu imala je tad 13 meseci i za dorucak mozes misliti sta je bilo, nista nije htela od toga, posle nekog vremena sam opet ponudila, i evo nedavno opet ali sve ona to odbija. Tako da salame, virsle i pastete nista ne jede i jos bolje sto se mene tice ali kapiram da bi mozda bio nekad i problem (u hotelima, u vrticu i td)


svidja mi se tvoje dijete user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
28.6.2014 22:41:28   
tijatija
Moja deca su sve probala tako i suhomesnato,mada meni su svekijevci na planini i to je u glavnom nas proizvod. Jedu sve ali ne cesto, kobasicu,pecenicu,prsutu,zatop i sve sto mi pravimo ali panceta i barena slanina im je omiljena.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
28.6.2014 23:59:30   
World
I Ana je pocela odavno suhomesnato, ali samo ono sto mi osusimo, slaninu i suvo meso.. i to voli.. nisam joj davala kupovne preradjevine niti imam namjeru...

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
29.6.2014 6:57:29   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: World
svidja mi se tvoje dijete user posted image


user posted image i meni je drago da je takva ali sam ja ipak ponudila. Necu da branim fanaticno kao recimo moj komsija pa mu mladja cerkica videla drugo dete kako jede salamu i pitala je "a jel mogu ja malo ćalamice"user posted image . Mislim da sami treba da shvate da to ne valja meni se i svidja sto D ne voli te ukuse ali kazem mozda u nekom trenutku bude problem. Takodje imam primer ucenika gde je cela porodica na vegeterijanskoj (mozda cak i veganskoj nisam sigurna) ishrani pa on momak (17 god) cim stigne krisom da pojede pljesku u gradu to i radi. To sve sto je nametnuto po meni ne valja. Neka oni sami odluce a mi smo tu da im kazemo sta valja a sta ne valja. Mi ne jedemo te preradjevine i nemam ih cesto kuci bas iz razloga sto i mi imamo domace pa valjda D ne vidi ni nas kako jedemo.user posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here