|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posle carskog reza
13.10.2009 12:55:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ne znam. ja nisam imala odnose pre prve kontrole.


hvala na informaciji, draga


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Posle carskog reza
13.10.2009 12:59:44   
Anoniman
Pa i nije neka informacija.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Posle carskog reza
13.10.2009 13:01:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Pa i nije neka informacija.



pa dobro, i meni se mota ta ideja da sam trebala da sačekam prvu kontrolu, ali jbg, šta sad.....okuražilo me to što se dobro osećam pa sam čačkala mečku user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Posle carskog reza
18.10.2009 22:58:53   
jeca pereca
meni su u bolnici rekli minimum 9 meseci posle CR je preporuka da se ne ostaje u drugom stanju

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Posle carskog reza
18.10.2009 23:01:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jeca pereca

meni su u bolnici rekli minimum 9 meseci posle CR je preporuka da se ne ostaje u drugom stanju


znam draga... user posted image
predugo je to...
kod nas je pao dogovor da pravimo bebu na moru ..taman je to 9-10 meseci od cr user posted image
tako nam je i dr rekao...
          



(odgovor članu jeca pereca)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Posle carskog reza
18.10.2009 23:02:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jeca pereca

meni su u bolnici rekli minimum 9 meseci posle CR je preporuka da se ne ostaje u drugom stanju


inače, jeco -  dobro ti nama došla ! user posted image user posted image

(odgovor članu jeca pereca)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Posle carskog reza
18.10.2009 23:06:31   
jeca pereca
ravimo decu, čekamo koliko je potrebno, nego ja imam kontrolu tek za desetak dana i eto ne izdržah!...)user posted image



Ja pitala lekara kada mi je skidao konce kada ce da mi srastu misici, a on mi je na to odgovorio:`Moze sex za mesec dana` hehe, tako da po tome i nisi pozurila. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Posle carskog reza
20.10.2009 19:56:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jeca pereca

ravimo decu, čekamo koliko je potrebno, nego ja imam kontrolu tek za desetak dana i eto ne izdržah!...)user posted image



Ja pitala lekara kada mi je skidao konce kada ce da mi srastu misici, a on mi je na to odgovorio:`Moze sex za mesec dana` hehe, tako da po tome i nisi pozurila. user posted image



znači ... da nabijemo mišiće sexom, a ? user posted image
što ti dobar taj doca ...user posted image


(odgovor članu jeca pereca)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Posle carskog reza
21.11.2009 19:37:54   
Pansophia
Da li ce mi znaciti nesto ako tek sada posle 5 meseci pocnem da mazem oziljak kantarionovim uljem?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Posle carskog reza
21.11.2009 22:13:44   
Anoniman
Zašto kanrtarionovim uljem kada imaš onaj melem za ožiljke? user posted image KLIKNI

(odgovor članu Pansophia)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Posle carskog reza
21.11.2009 22:16:08   
Anoniman
zato draga jer je kantarionovo ulje melem nad melemima. evo ja mackam ranu već neko vreme... ožiljak bledi!   nije hrapav.. ma milina!   a ti melemi su manje više na bazi kantariona... 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Posle carskog reza
5.1.2010 23:47:42   
Anoniman
2002m - bila sam na redovnoj kontroli. Urađen mi je Papa . Podigla sam rez , pripadam II grupi user posted image što je super. Sada, s obzirom na sve, dalje radim TORCH analize.... ima tema već o tome...
Ako rez budu ok ... nemam pojma šta dalje, nisam ga pitala ništa sem da li u tom slučaju smemo da radimo na bebi na proleće user posted image
slatko se nasmejao i rekao  - polako  ali sa nekim pozitivnim osmehom. Rana je ok, materica se skupila fino... ma ako sve bude ok, kontam na proleće da počnemo... već sam poblesavila od silne želje sve se trudnim da se kontrolišem i mislim trezveno.... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Posle carskog reza
5.1.2010 23:55:04   
2002m
Evo meuser posted image .Jedva cekam da te vidimuser posted image , to ti od srca zelim.
Taman ces odraditi sve analize do proleca,pa da mozete bez brige da se bacite na mucenje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Posle carskog reza
12.1.2010 10:59:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pansophia

Da li ce mi znaciti nesto ako tek sada posle 5 meseci pocnem da mazem oziljak kantarionovim uljem?


..zašto da ne....?user posted image


(odgovor članu Pansophia)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Posle carskog reza
12.1.2010 11:04:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: 2002m

Evo meuser posted image .Jedva cekam da te vidimuser posted image , to ti od srca zelim.
Taman ces odraditi sve analize do proleca,pa da mozete bez brige da se bacite na mucenje.


hvala ti draga, tek sam sada videla tvoj post....user posted image   takođe!user posted image user posted image
.........uf, ja se sve tripujem da je rano...user posted image iako radim sve analize, rana je ok, psihički sam ok(spremna kao zapeta puška!)...
doktor kaže da bi od proleća ako rez TORCH-a budu ok... mogli da pokušavamo...user posted image
Čitam ovde preporučeno vreme između dva carska .... godinu,dve..ne vidim zašto toliko?Rana zarasta, tkivo se obnavlja za 6 nedelja.
Možda sam nestrpljiva ali....
Hoću da čujem još vaših mišljenja.

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Posle carskog reza
12.1.2010 13:19:27   
branka10
Po svim preporukama potrebno je najmanje godinu dana, jer zid materice nije jos pre tog perioda dobio svoju potrebnu cvrstinu. Mozes i pre, pa ces imati vecu mogucnost komplikacija. Ja sam imala dva carska, pa pomalo znam o tim stvarima.

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Posle carskog reza
12.1.2010 19:45:50   
Anoniman
Dora uhvatila sam te .user posted image
Šta su tebi rekli?

(odgovor članu branka10)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Posle carskog reza
12.1.2010 20:02:47   
Dora
Godinu dana. Ali ti vidi s tvojim dok. ako počnete na proleće, taman do leta zatrudniš i na jesen ti počne rasti stomak...ništa strašno. Ako on kaže da može, može.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Posle carskog reza
12.1.2010 20:04:05   
Dora
Nije svaka materica ista, neke zarastu jako brzo. Meni je brzo zarasla. Zato ti dok. može najbolje reći kad da počnete da pravite bebu. Samo opušteno...user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Posle carskog reza
12.1.2010 20:06:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Godinu dana. Ali ti vidi s tvojim dok. ako počnete na proleće, taman do leta zatrudniš i na jesen ti počne rasti stomak...ništa strašno. Ako on kaže da može, može.


tako sam i mislila.... ja se zaračunala kao da ću iz prve da ubodem!user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Posle carskog reza
12.1.2010 20:08:04   
Dora
I ako ubodeš super. Ništa strašno, mlada si i lepauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Posle carskog reza
12.1.2010 20:12:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

I ako ubodeš super. Ništa strašno, mlada si i lepauser posted image user posted image user posted image




negde sam čitala da tkivo zarasta za 6 nedelja..
e sad, znam da su tu 3 sloja u pitanju...
kao što kažeš nismo sve iste...
porazgovaraću detaljnije s njim još čisto da ne zaj*** situaciju...
a da sam leeeepa  znaaaaaaam user posted image
user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Posle carskog reza
14.1.2010 23:37:57   
lola78
Pozdrav svim caricama...dosta sam se prije informisala kod Dore, pa sad i vas da pitam u vezi oziljka. Jel vam on citav isti, u stvari, meni je jedan dio tako fino zarastao i dosta je blijed, a drugi lijevi je onako deblji i dosta tamnij. Nije mi rana krvarila ni gnojila, a inace sam sivena onim resorptivnim koncem.

I jos jedno pitanje, da li je vas pekla rana, ili vas je zatezala poslije carskog? Mene sad nista ne boli, ali me je posle carskog jedno 20 dana pekla rana, kao vatrom?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Posle carskog reza
15.1.2010 11:39:51   
Anoniman
Ne sećam se da je pekla.

Rez mi je na krajevima, gde su bili čvorovi, vidljiviji, malo tamniji, a sredina gotovo da se i ne vidi.

(odgovor članu lola78)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Posle carskog reza
15.1.2010 11:48:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lola78

Pozdrav svim caricama...dosta sam se prije informisala kod Dore, pa sad i vas da pitam u vezi oziljka. Jel vam on citav isti, u stvari, meni je jedan dio tako fino zarastao i dosta je blijed, a drugi lijevi je onako deblji i dosta tamnij. Nije mi rana krvarila ni gnojila, a inace sam sivena onim resorptivnim koncem.

I jos jedno pitanje, da li je vas pekla rana, ili vas je zatezala poslije carskog? Mene sad nista ne boli, ali me je posle carskog jedno 20 dana pekla rana, kao vatrom?


Evo sad baš zagledam svoju ranu...user posted image meni je duže cele rane ista boja, kao da istim intenzitetom blede i kraveji i sredina....
Nisam imala nikakvih problema sem kad me nekad na promenu vremena (kad zahladni npr.user posted image ) nešto žigne....Peklo me je samo u početku, dakle u bolnici.. i možda dan-dva kući... ali to kući je bio više bol nego ovo drugo.
Zatezala?Ne znam kako misliš, osećam da je tvrdo (evo i sada) ali konkretno zatezanje - ne.
Ne znam jesam li ti išta pomogla....

(odgovor članu lola78)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here