|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posle carskog reza
6.8.2010 14:11:04   
Nensi*
Pa i mene je moja pregledala,ispipala i rekla da se sve vratilo na svoje mesto ali mi je rekla da zbog carskog sacekam bar 3 meseca da prodje...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Posle carskog reza
6.8.2010 14:14:44   
Anoniman
Pa ja kontam da je najbolje uraditi onako kako se osetjash....

Ja nisam bash spremna za trbushnjake...ali neke vezbe za struk bi mogla da radim....a leg magic sam vetj aktivirala...to je za noge i zadnjicu...a malo se vezbaju i trbushnjaci.... Postepeno tju uvoditi vishe vezbi za stomak...necu da forsiram...user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Posle carskog reza
15.10.2010 14:25:25   
mirks
malo mi je glupo ali moram nesto da vas pitam zene koje ste imale carski rez a pre trudnoce ste spavale na stomaku-normalno.....kada ste opet pocele da spavate na stomaku....ja se u snu nekako izokrenem i budem na pola na stomaku a ne znam jel to u reduuser posted image tj. koliko moram da se pazim da se ne okrenem na stomak....danas je proslo vec 3 nedelje od CR....a ja sam uglavnom pre trudnoce spavala na stomaku...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Posle carskog reza
15.10.2010 14:42:35   
Shishica
Mislim da sam isprobavala posle oko dve nedelje..ali malo je jos bolelo..pa sam se isto tako krivila..

Nema sta da smeta, bar mislim.. Ne znam kad sam tacno bas mogla da odspavam na stomaku...

E a kakav vam je oziljak? Meni se na krajevima stanjuje i ostaje bela linija tanka a u sredini je debelo jos i crveno... i vidim da ide sve vise u tanku liniju sa strane..ali da li ce skroz da bude tako ne znam... a?

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Posle carskog reza
15.10.2010 15:47:12   
mirks
meni je tanak tu gde mi je otpala krastica...mada se jos uvek krastica nalazi na vecini rane...valjda je jos rano da vidim kakav ce mi biti oziljakuser posted image

< Poruku je uredio mirks -- 15.10.2010 15:49:01 >

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Posle carskog reza
15.10.2010 15:53:45   
minna
Ja sam posle 2 nedelje probala da spavam na stomaku i ok mi je sto se tice stomaka, ali mi je nekako nezgodno bilo zbog grudi...sad je vec ok...
Shishice i meni je oziljak na sredini deblji i crven, stanjuje se ka krajevima i boje koze je, ni ne vidi se...nadam se da ce se stanjiti i na sredini

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Posle carskog reza
15.10.2010 16:02:24   
Shishica
A dobro.. pa prvo je bio tanak sav pa se podebljao i onda ovako...
Ma bice skroz bela crta..tako mi je i jedna babicica rekla u bolnici...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Posle carskog reza
16.10.2010 0:49:47   
Nensi*
Ja zbog grudi ne mogu bas jos da spavam na stomaku,pola sata maksimum,a stomak i rana mi ne smetaju,mada jesu prvih mesec-dva...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Posle carskog reza
14.12.2010 16:14:16   
minna
Vec 2,3 dana me svrbi oziljak...jel vam se to desava? Bas mi je nekako user posted image osecaj

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Posle carskog reza
14.12.2010 16:31:14   
Nensi*
Mene cesto svrbi...I poceo je da bledi,sad je samo na sredini onako crven,na krajevima su bele linije user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Posle carskog reza
14.12.2010 21:49:02   
Shishica
Ja stalno merim da li se sve vise smanjuje debelo na sredini ili ne .. Jedino ne znam zasto mi je taj jedan tanak kraj gde je samo bela linija, malo crvenkast.. ne znam da li ce i to da prodje..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Posle carskog reza
14.12.2010 21:55:21   
Anoniman
Meni je malo "zinula" rana na jednom mestu ... Čim su skinuli konac tu se otvorilo ... Meni se šav gotovo i ne vidi , samo ta rupa koja je veličine možda 7-8 mm x 4-5 mm ... Učinilo mi se da gnoji , otišla u Betaniju , oni me vratili , kažu sve zarasta super , "per primam" ... A meni sumnjiva rana , bre ... Previjam se sama kući ... Valjda se zatvori user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Posle carskog reza
14.12.2010 21:59:23   
Maya21
Bubi i meni je tako bilo, otvorila se oko nedelju dana posle betanije, nije se zatvorila jedno 10 dana. Samo gledaj da sto cesce drzis otvoreno... i gazicu lepi samo gore i dole, nemoj sa strane, da moze sto vise da dise rana.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Posle carskog reza
14.12.2010 22:14:30   
maja19
I obavezno mazi kantarionovo uje pogotovu ako imas domace...
A rana svrbi i posle tri godina na promenu vremena pogotovu..

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Posle carskog reza
14.12.2010 22:16:06   
Anoniman
Tako i radim . Naribali me tamo u Betaniji , ja rekla kako me zaboli ponekad na tom zinutom mestu (stvarno zaboli , "sevne") , a dr mi rekla kako to ne može da boli i da "svašta ljudi uvrte sebi u glavu , psiha je čudo" . user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Posle carskog reza
14.12.2010 22:22:59   
Maya21
no comment!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Posle carskog reza
14.12.2010 22:28:23   
Shishica
Aj da je secnemo malo pa da vidimo hoce li je boleti user posted image user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Posle carskog reza
14.12.2010 22:28:28   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Meni je malo "zinula" rana na jednom mestu ... Čim su skinuli konac tu se otvorilo ... Meni se šav gotovo i ne vidi , samo ta rupa koja je veličine možda 7-8 mm x 4-5 mm ... Učinilo mi se da gnoji , otišla u Betaniju , oni me vratili , kažu sve zarasta super , "per primam" ... A meni sumnjiva rana , bre ... Previjam se sama kući ... Valjda se zatvori user posted image


BM vazno je da ne gnoji, zatvorice se vremenom, samo previjaj svako vece i pre nego sto stavis gazu cisti jodom taj deo.... meni se rana zagnojila pa sam lezala 20 dana u bolnici al posto je kod tebe sve cisto NE BRINI SE (samo se ne savijaj, ne podizi nista tesko i sl.) user posted image user posted image user posted image
ljubimo vas dve nas dve user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Posle carskog reza
14.12.2010 22:33:30   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Tako i radim . Naribali me tamo u Betaniji , ja rekla kako me zaboli ponekad na tom zinutom mestu (stvarno zaboli , "sevne") , a dr mi rekla kako to ne može da boli i da "svašta ljudi uvrte sebi u glavu , psiha je čudo" . user posted image


a ta dr nek' jede ono sto se ne jede jer se verovatno nikad nije poradjala jos manje na cr pa tako prica .. sve one jure karijeru i nemaju vremena za decu. nacelnica koaj je men uzela pod svoje kad je primetila da mi se rana zagnojila izvukla iz mene sve zivo pored gnoja kad god mi je cedila ranu jer nema osecaj... sprc... vise od 40 god.  u dupe i jos prica sa mamom kao sa drugaricom, cuju se po par puta na dan...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Posle carskog reza
14.12.2010 22:35:23   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Shishica

Ja stalno merim da li se sve vise smanjuje debelo na sredini ili ne .. Jedino ne znam zasto mi je taj jedan tanak kraj gde je samo bela linija, malo crvenkast.. ne znam da li ce i to da prodje..


shishi, svaki oziljak vremenom pobeli, neki pre a neki kasnije user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Posle carskog reza
24.1.2011 22:46:40   
gabrijelaaa
kada se menja vreme imam jak bol u predelu reza...i idalje mi je u tom delu kao utrnulo...jel i vama?

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Posle carskog reza
25.1.2011 9:56:01   
Ana007

IZVORNA PORUKA: gabrijelaaa

kada se menja vreme imam jak bol u predelu reza...i idalje mi je u tom delu kao utrnulo...jel i vama?


Mene isto na promenu vremena malo zaboli,Još uvek mi je malo utrnulo,dr mi je rekla da tako moze da mi bude i godinu danauser posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Posle carskog reza
28.1.2011 9:56:51   
Shishica
Boli me dole stomak kao da me neko tukao.. i kad pipnem.. doduse zna Ema da me opauci malo nogama..ali ne verujem da je to..

Oziljak se smanjuje i dalje user posted image sa strane samo linija bela i tanka.. uvek se setim sestrice koja mi je gledala ranu i rekla kako je lepa i kako kaze: "Bice samo bela tanka linija..videces kako ce ti biti cudno..".. ona mi je i pomogla da ustanem..bila je najbolja i zao mi je sto nije bila tu da joj dam nesto kad sam odlazila...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Posle carskog reza
4.2.2011 14:53:12   
yeeca
meni su danas skinuli konce, 9-i dan, rana me ne boli, ali iznad nista ne osecam, sve je utrnuto..a u Visegradskoj su mi rekli da nista ne koristim, ni gazu zbog boljeg zarastanja, samo da nosim pamucni iskuvani ves..

e sada, ne znam da li da ipak stavljam neki melem, ili jod, ili nesto slicno user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Posle carskog reza
4.2.2011 16:12:06   
Nensi*
Ja nisam stavljala nista,a evo ja ni 8 meseci posle porodjaja ne osecam taj deo stomaka iznad rane...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu yeeca)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here