|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde spava vase dete?
27.4.2015 14:35:27   
Anoniman
A nije, ja sam mislila da je starija, moja 3, 5user posted image

(odgovor članu tekilica)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Gde spava vase dete?
27.4.2015 14:36:42   
tekilica
I slazem se da to treba uraditi, svakako. Ako treba da slusamo strucnjake, to treba uraditi sto pre.

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Gde spava vase dete?
27.4.2015 14:39:27   
tekilica
user posted image Ma, samo da je sve u redu,a kazem - ne bojim se da se nece navici na to. Svako dete se navikne, pa, pobogu, i moje ce.

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Gde spava vase dete?
3.7.2015 15:28:36   
vikiveki
Najmlađi spava još uvek u svom krevecu ali ima običaj da u sred noći dođe kod nas u krevet,a dvoje starijih spavaju u svojim krevetima koji nisu namenjeni za njih ali oni još neće da počnu da spavaju u svojim krevetima u dečijoj sobi.Njih dvoje spavaju na dva kreveta u dnevnoj sobi,a njihova soba na spratu zvrji prazna

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Gde spava vase dete?
3.7.2015 18:17:44   
bojana92
Stariji sin spava u svom krecetcu,a mladji (3,5 meseca),spavapored mene i muza.:)

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Gde spava vase dete?
4.7.2015 0:35:12   
Mariya
Mala u krevecu,velika u svom krevetu,a obe sa nama u spavaćoj sobi,dok njihove sobe ne budu gotove.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Gde spava vase dete?
4.7.2015 0:39:06   
veselicaa
Obe spavaju sa nama u sobi,S sa nama u krevetu a kada muz radi onda i A,spava sa mnom i Stasom.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Gde spava vase dete?
4.7.2015 0:40:16   
mila83
Moji klinci imaju krevet na sprat u svojoj sobi, a Teodora u svom krevecu u nasoj sobi,nekad u toku noci je prebacim kod nas,ako treba,a i kada nam se mazi user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Gde spava vase dete?
4.7.2015 0:43:24   
vikiveki
Pošto moji neće da spavaju u sobi koja je njima namenjena dođe mi da ja odem da spavam u njoj...sve novo i lepo...miriše na novo,a oni neće pa neće...valjda će u skorije vreme i to doći na svoje

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Gde spava vase dete?
4.7.2015 0:44:33   
veselicaa
Viki vidim po tikerima da su tvoja deca veca,osim najmladjeg,cudo da nece da spavaju u sobi?

< Poruku je uredio veselica -- 4.7.2015 0:45:08 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Gde spava vase dete?
4.7.2015 7:44:52   
m2m2
Moj sin spava u svom krevetu sa nama u sobi. Ima tri godine i pre mesec dana je poceo da spava u krevetu. Krevet smo stavili izmedju naseg i zida, da se ne desi da spadne sa kreveta.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Gde spava vase dete?
5.7.2015 14:43:44   
Anoniman
U spava sa nama u sobi, osto sada sredjujemo kucu, na jesen ce dobti svoju sobu u koju ce preci, i mislim da je vreme, i nece joj beba smetati kada se bude nocu budilauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Gde spava vase dete?
5.7.2015 14:52:01   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: veselica

Viki vidim po tikerima da su tvoja deca veca,osim najmladjeg,cudo da nece da spavaju u sobi?

E Veselice,čudo je to...dok nismo sredili dečiju sobu kukali su kako samo oni nemaju sobu , a sada neće u nju ni da privire,ajde što sin neće nego me čudi ćerka,hoće da joj niko ne smeta a neće da ide u svoju sobu...valjda će se promeniti

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Gde spava vase dete?
5.7.2015 14:52:30   
mila83
I kod nas je UM dolazak bebe ubrzao preseljenje u svoju sobu,samo je Milica imala 23 meseca kada je presla, i nije bilo problema.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Gde spava vase dete?
5.7.2015 14:53:27   
veselicaa
Pa dobro Viki,polako,nista nece na silu.Trazice oni sigurno sami.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Gde spava vase dete?
5.7.2015 14:56:21   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mila83

I kod nas je UM dolazak bebe ubrzao preseljenje u svoju sobu,samo je Milica imala 23 meseca kada je presla, i nije bilo problema.


Mila ja sam nju htela i ranije, ali posto sam znala da mm ima u planu to prosirenje kuce i izbijanje te sobe gde je ona trebala da bude , u planu da je pretvori u kuhinju nisam htela da porucujem odredjene dimenzije, vec sve od jednom, i sada imam u planu da joj uzmem sobu koju moze koristiti i kao devojka, a ne samo kao mala princeza, naci cu sliku i postaviti vamuser posted image

inace ona vec 3 nedelje spava sa bakom,tako da moje dete spava sa babom trenutnouser posted image

(odgovor članu mila83)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Gde spava vase dete?
5.7.2015 14:58:37   
mila83
Um,nema veze sto si sacekala,nista to ne skodi,kad ste vec planirali renoviranje kuce, i bolje tako.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Gde spava vase dete?
5.7.2015 15:02:48   
Anoniman
Mm je bio stalno po terenu, na granicnim prelazima, i tako smo se U i ja uvek rabaskarile u nasem krevetu, a nije standardnih dimenizja nego dosta veci, tako da od kako mm radi u ispostavi, ima mesta i za njega

klik
ova soba mi se trenutno dopada
ima i rozauser posted image

(odgovor članu mila83)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Gde spava vase dete?
5.7.2015 15:10:29   
mila83
Lepa je user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Gde spava vase dete?
5.7.2015 16:43:08   
veselicaa
Um sto je lepa sobauser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Gde spava vase dete?
6.7.2015 12:02:41   
mila83
Ja uvek budem uzbudjena jako kada se renovira i sredjuje,pogotovo decije sobe...sad kada smo im uzeli krevet na sprat,bila ista prica,uzivam u njihovoj sreciuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Gde spava vase dete?
6.7.2015 13:41:14   
Anoniman
nas to ceka u septembru, psoto jos ceo juli ima da se zida, menja krov stavlja stolarija, pa avgust grubi radovi malterisanje, gletovanje grecenje, grejanje, podovi i jedva cekam da Uni konacno sredim sobuuser posted image

(odgovor članu mila83)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Gde spava vase dete?
16.7.2015 20:05:23   
vikiveki
UM ,baš je lepa soba,Una će uživati u novoj sobi.Mi smo sredili sobu ali za sada niko neće da spava odvojeno od nas,tj, neće da idu ne sprat jer im je ta nova soba na spratu, a u planu nam je i sređivanje još jedne sobe za dečake,tako da će njih dvojica imati za sada zajedničku sobu,a ćerka će imati svoju

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Gde spava vase dete?
17.7.2015 14:04:26   
mila83
To ce biti super kada uradite Viki . Bice svima lepo,htece oni u svoje sobe,videces.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Gde spava vase dete?
17.7.2015 16:01:56   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: mila83

To ce biti super kada uradite Viki . Bice svima lepo,htece oni u svoje sobe,videces.

Daj Bože,mi smo sve lepo zamislili a do pola i uradili,valjda će kada sve tj. kada i dečacima napravimo sobu,nadam se da će hteti da spavaju u njoj

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 stvari koje deca uvek pamte o roditeljima
Neki trenuci stvaraju uspomene. Njihove uspomene kojih će se verovatno sećati ceo život.
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image
Click Here