|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
22.12.2011 13:10:37   
suzym
Ja sam saznala u 8.5 nedelja, radila sam CVS i nakon dva dana saznala sam rezultate ZDRAV DECAK.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
4.1.2012 18:09:37   
slavica.
Da,doktor je potvrdio da je decak,tako da,znaci kada je sa punih 13 nedelja rekao svoje misljenje,bio je u pravu user posted image

(odgovor članu suzym)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
7.2.2012 16:32:41   
senkic
devojke ja sam sad 11 nedelja...sledece nedelje idem na uz i nadam se da cu saznati sta nosim...Kada se najranije moze vec videti...Volela bih devojcicu samo iz razloga sto moj dragi ima decaka iz prvog braka..inace m je svejedno... Moze li mi neko predloziti u ns dobrog privatnog dr za 4d uz?? Ja bih vec sad isla,jer sam jako nestrpljiva..zelim znati da li je sve u redu sa bebom i koji je pol...Dali je to moguce saznati tako rano?? user posted image user posted image

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
15.2.2012 21:35:00   
mirna32
evo drage moje..ja sam danas punih 13 tj...i bila sam na uz i pitam dali moze vidjeti jel decko ili cura...kaze vrti se mrvuljak kao lud al nekako je uspio vidjeti i kaze misli da je pišonja...:)

(odgovor članu senkic)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
15.2.2012 22:23:32   
Odri Hepbern
Meni je doktor u 12 nedelji rekao da misli da je decak, ali cekamo jos neki uz da potvrdimo.

(odgovor članu mirna32)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
19.2.2012 15:23:46   
Sanchy
U 12 nedelji na uz se videlo da je deckic imam i slicicu...a amniocenteza je definitivno i potvrdila...

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
19.2.2012 20:24:47   
Cunce
Usli smo u sesti mesec i ne znamo da li je decak ili devojcica :)
Posto bi tata hteo decaka, a mama  devojcicu, resili smo da cekamo do kraja user posted image
Bitno je samo da sve bude u redu kao sto je i do sada bilo, a bebac je bebac, musko ili zensko, isto se voli user posted image

(odgovor članu suzym)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
20.2.2012 19:02:46   
Sanchy
Istina...ali nama je prvo dete i moram da znam kako da sredim deciju sobu,kakav krevetac da kupim,kolica,posteljinu za krevetac,sediste za auto..mislim kako da kaparisem nesto ako ne znam kog je pola dete?A sad da biram sve neutralno i to mi je bezveze...zato sam bila vrlo znatizeljna sto se pola tice..user posted image

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
20.2.2012 22:16:22   
ivkana
Ja sam sada user posted image 18 punih nedelja i jos uvek ne znamo pol. U 16-toj sam bila na kontoli i lekar je rekao da je jos rano i nece nam nista reci dok ne bude siguran. Mozda cemo saznati za nedelju dana, bas sam nestrpljiva! user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
21.2.2012 0:13:44   
jupka
15.-ta nedelja user posted image a 09. marta stiže (nadamo se) user posted image

(odgovor članu ivkana)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
21.2.2012 20:54:26   
Cunce
Sanchy, i nama je prvo dete i krevetac je vec stigao, neutralne boje user posted image tako cu i za kolica i sve ostalo, a drago mi je sto smo  tako odlucili jerznam sebe, zaletala bih se cim vidim nesto plavo ako je decko ili roze ako je devojcica.. A to niposto ne zelim, i kad je odeca u pitanju, bebica ce nositi sve nezne boje, samo decaku, eto, necu oblaciti roze i to je to. Meni tako odgovara user posted image  

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
8.3.2012 16:42:40   
pandina
U 22.nedelji su mi rekli user posted image na ekspertnom ultrazvuku. Imam cak i na papiru crno na belo user posted image (ne sliku, nego bas napisano).  Oduvek sam zelela decaka, pa me to tako silno obradovalo.
Medjutim, moja doktorka mi nije to potvrdila, kaze da ni sada u 29.nedelji ne moze da vidi,
pa sam malo zbunjena user posted image
Ocekivala sam da ce mi potvrditi, nekako se ne mogu osloniti na taj jedan UZ.
Da li su vama govorili pol uvek ili samo jednom?

< Poruku je uredio pandina -- 8.3.2012 16:44:01 >

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
8.3.2012 16:52:21   
pandina
Bas me zanima da li je dr Zaric iz Gradske bolnice na Zvezdari nekoj od Vas rekao pol i da li je prognoza bila tacna...
Strasno sam radoznala!

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
18.3.2012 11:53:06   
gagagaga
meni je doktorica u 13 toj nedelji 80% videla da je devojcicauser posted image a kasnije je i aminocinteza potvrdila

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
18.3.2012 13:09:03   
JAmy
GG,bravo za tvoju dr i za malu djevojcicu user posted image
Moja dr nece,pa nece da mi kaze pol bebe user posted image
Nije mi vazno da li je user posted image ili user posted image ,nego je to jaaaaako zeljena trudnoca i izludjuje me radoznalost,a kao,to neki njen princip,prije ulaska u 9 mj ne govori poluser posted image
Otisla bih ja kod drugog dr na pregled,nego odrzavam trudnocu u bolnici,tako da ne mogu...

(odgovor članu gagagaga)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
18.3.2012 23:30:43   
pandina
IZVORNA PORUKA: JAmy

Nije mi vazno da li je user posted image ili user posted image ,nego je to jaaaaako zeljena trudnoca i izludjuje me radoznalost...



Isti slucaj je sa mnom!

< Poruku je uredio pandina -- 18.3.2012 23:33:09 >

(odgovor članu JAmy)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
1.4.2012 19:17:02   
pandina
Jos jedan doktor nam je potvrdio user posted image
Sad konacno i ja mogu da krenem u kupovinu.

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
2.4.2012 13:49:10   
anchy83
Mi smo vec 32 nedelja i imamo tri puta "izgleda da je user posted image ". Sistemom verovatnoce...  Nama je svejedno i jos ne krecemo u kupovinu.user posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
3.4.2012 21:40:24   
meyo
ja cu narednih dana kod ljekara pa se nadam da ce mozda naslutiti jel decak il devojcica
jer je jednoj mojoj priji jako rano rekao ..navodno jer se razvoj i u tako ranom periodu razlikuje ispalo je da je u pravu vidjet cemo
prvi put nisam bila nestrpljiva koliko sad.. svi prizeljkuju jos jednog djecaka a ja curicu mada bi i bata radije seku .. haha

(odgovor članu anchy83)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
7.4.2012 20:54:45   
ivkana
Saznali smo pol user posted image u 25-oj nedelji. Rekla sam da ne ustajem dok mi ne kaze sta je posto je svaki put govorio da je jos rano. Imacemo jednu malu user posted image . Sad mm tvrdi da je od pocetka znao da ce biti curica user posted image . Nadam se da se nece predomisliti na narednim kontrolama posto planiram da konacno kupim nesto i u konkretnoj boji, do sad smo gledali samo univerzalno.

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
16.5.2012 16:37:06   
Bebilina
Mi smo se i drugi put odlucili za iznenadjenje user posted image
Tata sada, kao i sveki i 80% prijatelja i familije tamo misle da je opet devojcica.
Mama, nana, deda- ma svaka moguca isoba koja me zna ili me je u prolazu u Sr videla misli decak user posted image
Mene osecaj prvog puta nije prevario, a ovog znacemo sigurno za par meseci. user posted image
A inace je doca juce na 4D video jasno ko dan ko nam stize. user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu ivkana)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
16.5.2012 16:44:48   
MicinaMama
Ja sam juce saznala pol bebe i opet je cerkica malena.A mislila sam i svi oko mene da je 100% musko.Imam trudnocu kao sto opisuju da se nosi decak i ja sam mislila isto ali eto nije,bapske price stvarno nisu tacne u opste.Do duse meni je drago sto je devojcica ja obozavam curice,drugi su se malo razocarali hehe.

Lepo je imati i jedno i drugo to je istina,ali neka su zivi i zdravi pa sta god da jesu.

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
16.5.2012 19:22:36   
Bebilina

IZVORNA PORUKA: MicinaMama

Ja sam juce saznala pol bebe i opet je cerkica malena.A mislila sam i svi oko mene da je 100% musko.Imam trudnocu kao sto opisuju da se nosi decak i ja sam mislila isto ali eto nije,bapske price stvarno nisu tacne u opste.Do duse meni je drago sto je devojcica ja obozavam curice,drugi su se malo razocarali hehe.

Lepo je imati i jedno i drugo to je istina,ali neka su zivi i zdravi pa sta god da jesu.

Micina lepo si rekla- zivi i zdravi i to je sve cemu se nadamo! user posted image A dal je decak ili devojcica- ma nase je, ko da je to bitno! user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
18.5.2012 20:16:31   
Zemunka85
U 16 nedelji. Cim je prislonila, rekla je DEVOJCICA. Odmah se videlo :-).

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.8.2012 21:11:18   
Shishica
Preko dabl testa se vidi pol??

Ja cu da crknem dok ne saznam, hocu u inat da je devojcica user posted image I hocu jer zelim dve cure i jer znam da je mm vise za devojcice nego sinove.. i ne bi da budem sveki nikome..

Prvi put sam na drugom ekspertnom saznala..

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here