|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
28.8.2009 9:01:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jaogda

od samog pocetka trudnoce sam znala da je devojcica i doktor je to potvrdio u 12.-oj nedeljiuser posted image


Znaci, moze u 12.nedelji????? Jao, pa to je sledece nedelje meni...Da li je moguce.////user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu jaogda)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
28.8.2009 9:05:26   
Markovicka
mi smo saznali negde u 14nedelji, cini mi se. Bese 3D UZ.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
28.8.2009 10:14:57   
basso
Prvi put u 13-oj nedelji,a u drugoj trudnoci u 17-oj nedelji, na 3d uz

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
28.8.2009 12:44:03   
cicko
Saznala sam pol sa punih 12 nedelja.

(odgovor članu basso)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
28.8.2009 15:11:59   
mrvicica
ja jos nisam saznala a tako bih voljela.... u 17 sam nedelji, ali na pregledu prosle nedelje bebica mi je bila tako okrenuta da se nije mogao vidjeti poluser posted image . a tako sam srecna otisla na pregled, jer sam bas radoznala.... nego, naravno, najbitnije je, da je sve ok

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
29.8.2009 15:08:47   
sanji
Ja još nisam saznala kog su polauser posted image ! Tako se nameštaju da niko nije uspeo da vidi. Sledeće nedelje idemo opet da se gledamo p amožda i vidimo šta su!user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu mrvicica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
29.8.2009 21:56:38   
Berta
U prvoj trudnoci sam saznala u 16oj da nosim decaka i to je samo potvrdjivano i na dalje.
A sad... bata nam se pokazao takodje u 16oj a druga beba nikako. Ja sam tako silno zelela da bude devojcica da nisam mogla da izdrzim i otisla sam na 4D. I... uh... devojcica je.user posted image Pao mi je kamen sa srca.
Bilo je zezanje kako je druga beba sigurno devojcica jer su momci samo sirili noge da se pohvale kao i kasnije u zivotu, a ona se mukica stidi. I eto saznasmo na kraju u 27oj nedelji.
Sad mnogo lepse spavam! user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
23.10.2009 11:26:54   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: cicko

Saznala sam pol sa punih 12 nedelja.


Ih ja sam tako nestrpljiva da saznam.... nece  se nista bitno promeniti ali radoznalooooooostttttttt.... user posted image user posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
23.10.2009 11:30:31   
gagana83
Ja sam saznala na porodjajuuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
23.10.2009 11:31:46   
oliveradj
Mislim da sam bila oko 4 mesec trudnoće, a rezultati na plodovoj su potvrdili da je devojčica. Nisam bila radoznala i otpočetka sam imala osećaj da je devojčica user posted image , tj mala princeza.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
23.10.2009 11:37:50   
mejra81
Ja sam bas staromodna! Jos uvek ne znam pol deteta i necu da znam!
Nekako mislim da ce mi biti iznenadjenje sta god da bude, Sladja su mi ova nagadjanja!
Stvarno sam baksuz! Tehnika napredovala a ja necu da znam! user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
23.10.2009 11:40:40   
Anoniman
Meni je u 17.oj nedelji rekao da je 95% siguran da je devojcica i pokazao mi je ...lici na zrno kafe, sto je i on rekao,..mislim na polni organ.
E sad...ostao je rezervisan za onih 5%i rekao da uvek postoji sansa da pogresi ali sam posle primetila dok je gledao u ekran a moja beba, hvala bogu nije stidljiva, digla noge, da je sigurniji ...da je 100%suguran...
Tako da..devojcica...sto se tice 17.nedelje..

Pocetkom novembra idem opet,tad ce biti 23, 24.nedelja pa cu da vidim opet.

(odgovor članu mejra81)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
23.10.2009 11:42:05   
Anck Su Nmaun
Ja i moj dragi smo se dogovarali oko imena on daje decaku ja devojcici.. pa nemogu da iscekam..... user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
23.10.2009 11:49:24   
Trudi
Ja sam na običnom UZV saznala da je dječak sa 18+1.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
23.10.2009 11:56:43   
buhla
Hm ja sam pre dva dana (15+3) saznala da je decak. Meni je iskreno svejedno dal je decko il devojcica, a tata bi voleo decaka, inaravno bio je odusevljen kada sam mu javila, svima je odma rastrubio. Ja sam inace od pocetka mislila da nosim decka (ne znam zasto, ali sam imala takav osecaj). Samo mi nije bila jasna moja reakcija kad je dr rekla da je decko, tj nisam imala nikakvu reakciju, samo sam rekla da ce tata da se obraduje i to je to. Valjda nije ni bilo potrebe za nekom posebnom radosti, kad je meni svejedno, bitno da je sve sa bebom ok. A i kada sam izasla iz ordinacije, nekako kao da nisam bila sigurna u to sto mi je rekla, kao mozda je i pogresila, zato sto mi bas i nije delovala ozbiljno, svaka druga joj je rec bila "extra"! Ne znam da li je to normalno ili ja imam problem u glavi?
Kakve su vase reakcije bile kada ste saznale da cekate decaka/devojcicu?

< Poruku je uredio buhla -- 23.10.2009 11:59:09 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
23.10.2009 12:03:56   
Trudi
MM i ja samo sve vrijeme mislili da je curica. On je već stomačiću tako tepao, žalio se da će bankrotirati kada nas dvije krenemo u shoping user posted image
Smislili smo ime samo za curicu. Na UZV je išao sa mnom i kad je dr pokazala našeg dječaka koji se taaako dobro namjestio da nije morala ništa da nam kaže, mm je taaako iznenada bubnuo:''Šta ćemo sad?''. user posted image Naravno, mislio je na ime. Dr nas je pogledala kao ludake user posted image Još sam se ja, mrtva hladna, našalila:''Ne brini, dragi, zamjenićemo ga za curicu'': user posted image
Ali, šalu na stranu, nakon tih par sekundi iznenađenja desila se ljubav na prvi pogled, obožavamo našeg dječaka, samo sad još moramo da mu smislimo neko lijepo ime i ubjedimo doktoricu da smo normalni.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
23.10.2009 12:08:14   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image  Trudi

(odgovor članu Trudi)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
23.10.2009 12:11:15   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Trudi

MM i ja samo sve vrijeme mislili da je curica. On je već stomačiću tako tepao, žalio se da će bankrotirati kada nas dvije krenemo u shoping user posted image
Smislili smo ime samo za curicu. Na UZV je išao sa mnom i kad je dr pokazala našeg dječaka koji se taaako dobro namjestio da nije morala ništa da nam kaže, mm je taaako iznenada bubnuo:''Šta ćemo sad?''. user posted image Naravno, mislio je na ime. Dr nas je pogledala kao ludake user posted image Još sam se ja, mrtva hladna, našalila:''Ne brini, dragi, zamjenićemo ga za curicu'': user posted image
Ali, šalu na stranu, nakon tih par sekundi iznenađenja desila se ljubav na prvi pogled, obožavamo našeg dječaka, samo sad još moramo da mu smislimo neko lijepo ime i ubjedimo doktoricu da smo normalni.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
25.10.2009 14:30:12   
Elisa
Meni je lekar u 5. mesecu rekao da nosim decaka..
Dan pred porodjaj, na UZ mi rekose da je decak..
Ali moja devojcica ih je sve presla :)
Kazu da ako se vidi decak, da je mala sansa da je greska.. pre se pogresi kod devojcice, medjutim, kod mene to nije bio slucaj i ako su misljenje dala dva razlicita doktora :)

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
25.10.2009 14:59:44   
ciro

IZVORNA PORUKA: Elisa

Meni je lekar u 5. mesecu rekao da nosim decaka..
Dan pred porodjaj, na UZ mi rekose da je decak..
Ali moja devojcica ih je sve presla :)
Kazu da ako se vidi decak, da je mala sansa da je greska.. pre se pogresi kod devojcice, medjutim, kod mene to nije bio slucaj i ako su misljenje dala dva razlicita doktora :)


hahaha,a meni je od 4ipo mjeseca dr rekla mislim da je zensko,cus mislim e boze nego neka je samo zivo i zdravo a zar moze da se pogrijesi kad je djevojcica ja za to nisam znaka

(odgovor članu Elisa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
26.10.2009 12:59:52   
Anoniman
Sad kad citam uvidjam da postoji sansa da je pogresio...
ne znam..rekao mi je da je user posted image  na sta je moj muz rekao:
"Imacu dve najsladje zene na svetu samo za sebe"
to je bilo slatko...

onda je dodao da cerka nece smeti da izlazi i ima decka do 25.godine...

Ha ha ha, kao da ce ona njega da pita????

(odgovor članu ciro)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.10.2009 11:53:28   
Mašnica
IZVORNA PORUKA: marince

joj ja sam taaako radoznala,ali moj ginekolog je na pitanje ''Kada cemo saznati pol deteta?'' hladno rekao ''kad se rodi'' user posted image user posted image user posted image
ja sam u 13 nedelji i planiram da odem kradom kod nekog drugog ginekologa po tu informaciju user posted image



hahahaha user posted image

Isto je meni palo na pamet, jer mi je sljedeći pregled zakazan tek za mjesec i po, kad uđem u 5-ti mjesec. Pošto ja znam da pol može da se vidi i sad, pada mi na pamet da odem krijući kod drugog ginekologa user posted image

A uopšte ne želim više djevojčicu nego dječaka, ili obrnuto, potpuno mi je svjedno, samo mi je interesantno da kao znam pol već sad :)

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.10.2009 12:11:41   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Mašnica

IZVORNA PORUKA: marince

joj ja sam taaako radoznala,ali moj ginekolog je na pitanje ''Kada cemo saznati pol deteta?'' hladno rekao ''kad se rodi'' user posted image user posted image user posted image
ja sam u 13 nedelji i planiram da odem kradom kod nekog drugog ginekologa po tu informaciju user posted image



hahahaha user posted image

Isto je meni palo na pamet, jer mi je sljedeći pregled zakazan tek za mjesec i po, kad uđem u 5-ti mjesec. Pošto ja znam da pol može da se vidi i sad, pada mi na pamet da odem krijući kod drugog ginekologa user posted image

A uopšte ne želim više djevojčicu nego dječaka, ili obrnuto, potpuno mi je svjedno, samo mi je interesantno da kao znam pol već sad :)


moja doktorka je bila u sličnom fazonu, jer sam ja stalno zapitkivala šta je pa šta je, ona meni ''zar je bitno''
nije bitno, ali čisto da znam, koje boje da gledam, plus smo mi sve kupovali ranije

(odgovor članu Mašnica)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.10.2009 12:15:04   
Anck Su Nmaun
Doktor sad nije hteo nista da kaze ali ima jedan UZ snimak na kome se vidi da bebce ima nesto izmedju nogu user posted image tako ga je lepo uslikao od gore..e sad svi pomisljaju da je mozda to pisa.....user posted image Rekao mi da malo jos sacekam ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
30.10.2009 12:47:46   
visibaba
Ja sam saznala kad sam radila duble test, doktorica me je pitala da li zelim da znam pol deteta, i naravno da sam rekla da zelim. Tada mi je rekla da najverovatnije nosim decaka 80% sigurno, ali posto je to bilo u 12 nedelji ne moze da tvrdi 100%. Eto tako sam ja saznala!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here