|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kada ste saznale spol deteta?
16.8.2008 23:47:58   
Suncica
Ja sam saznala u 6. mesecu kod dr. Novakov.
Moj muz je rekao:"Ako je devojcica idemo odmah u kafanu".
Ne da nisam zelela decaka, ali devojcica je devojcica i tako je i bilo..


_____________________________

Lorena, 26.07.2006.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
17.8.2008 8:51:59   
guppy RR
Ja sam saznala "ocenu ginekologa" u 12 3/7 pri merenju nuhalnog nabora. Tada je rekao, da je jedna bebica user posted image , a druga user posted image , ali da su sve to ocene na osnovu nekih znakova. ALI, tako je i bilo i na svakom pregledu su samo potvrdili to
user posted image user posted image

(odgovor članu Suncica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
17.8.2008 15:43:40   
MERYEN
Ja se nesto sad i ne secam mislim da sam saznala u 16 nedelji,da je decak user posted image ,user posted image i to se svakim ultrazvukom potvrdjivalo,ja sam postala senilna zadnjih mesec dana ne da zaboravljam nego je to strasno,mada kazu da je to normalno.....

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
17.8.2008 16:32:10   
Mama37
Kod prve trudnoce u pocetku su mi govoriliuser posted image ali poslije se rodiuser posted image kod druge sam znala na pola trudnoce jer nije moglo da se vidi od polozaja bebe user posted image prije
ali ja nisam ni zahtjevala da znam jer bilo mi je vazno samo da je sve u redu..


_____________________________

Zdravlje je sreca.
.
Faris
Harun ...medicii mamini

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
17.8.2008 17:18:23   
stella
U 4 mj kad smo se i za ime odlucili,da se kojim slucajem rodio djecak bio bi sav u roze odjeciuser posted image
a ime smo imali rezervnouser posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Mama37)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
18.8.2008 18:15:37   
Bebanica
U 16. nedelji trudnoce, kada sam bila na ekspertnom rekao mi je da je mozda user posted image  ali kada samo otisla posle 3 nedelje samo mi je potvrdio, mada sam ja prizeljkivala user posted image  user posted image

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
22.8.2008 11:42:22   
ebru
Neznam bas tacno,mislim da je i kod mene bilo oko 16.nedjelje!
Receno da je user posted image  i tako je i bilo na moju radost!user posted image

_____________________________

Monika 11.12.2007
Svaki covjek upozna jednom covjeka svom zivota,ali samo rjetki upoznaju ih u pravo vrijeme!

(odgovor članu Bebanica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
6.10.2008 8:13:15   
mamyca
Kad se rodiouser posted image .Nije nam se dao vidjeti.user posted image user posted image

(odgovor članu ebru)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
6.10.2008 11:42:50   
guppy RR
Hahahhaa, a ja sam bila TAKO nestrpljiva da mi kažu, ali nikako nisam poverovala da je tako idilično, dok se nisu rodili user posted image

(odgovor članu mamyca)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
23.12.2008 23:04:26   
Nuna
U 14. sedmici na 4D jedan dr. je rekao da je user posted image , a nakon 2 dana moja dr. da je user posted image
Ona je ostala pri tome...sad smo u 27. sedmici i dalje govori da je  user posted image
Odjecica je skoro sva kupljena...naravno roza i bijelo je uglavnom sve...pa eto vidjecemo. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
23.12.2008 23:06:53   
Anoniman
Dobrodošla Nuna! user posted image  Javi se u ovoj temi da te naša guppy stavi na spisak trudnica KLIK

(odgovor članu Nuna)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
23.12.2008 23:08:58   
Nuna
Hvala Tasha...  user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   [Obrisana poruka]
24.12.2008 13:04:08   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Nuna)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
14.2.2009 9:30:45   
eugenija
Početkom petog meseca, na vandrednom uz, sasvim slučajno.. Dok je ginek. radila uz pregled, ja sam par dana pre toga počela osećati ritanja i udaranja bebe... I tad sam je pitla: "Jel moguće da se ON toliko rita?"... Na šta je ona izletela: "U pravu si, ON je!" I eto tako sam saznala pol.. Pokazala mi na ekranu veeeeliko nešto i dala slikicu s kojom sad nabijamo komplekse muškom rodu.. Kako god pogledam slikicu, jasno je - ima muda na meneuser posted image

< Poruku je uredio eugenija -- 14.2.2009 9:31:27 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
15.2.2009 1:34:08   
leila
Proslog meseca, odnosno u 5. Ja sam bila ubedjena da je devojcica jer je buduci tata to prizeljkivao i nekako sam se navikla na tu ideju, i kad je rekla da je bata bila sam sva zbunjena...cak smo i ime smislili za devojcicu..user posted image
E da, moze guppy da pretvori paketic u user posted image   user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
2.3.2009 10:27:36   
mihi
Ja sam oba puta saznala vrlo rano početkom 4. meseca. I oba puta su bili u pravu user posted image .

(odgovor članu leila)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
5.3.2009 18:54:41   
Vesna 1975
Ja sam upravo saznala da je opet decak, u trinaestoj nedelji na expertnom ultrazvuku!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
5.3.2009 19:07:22   
afrodita
Prvo nisam znala, user posted image a celu trudnocu ocekivala sam user posted image
A drugi put zelela sam ponovo user posted image a rekli su mi u 6 mesecu
da jeuser posted image


(odgovor članu Vesna 1975)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
5.3.2009 20:11:06   
danka0201
Prvog i drugog puta negde polovinom trudnoce user posted image a sada, na UZ od 27.02, opet user posted image ....

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
5.3.2009 22:33:53   
NadaR
Saznala sam u petom mjesecu da je u pitanju djecak..
Pita mene dr., da li zelim da znam... Ja onako zbunjena odgovorim da ne zelim do porodjaja, pa za par sekundi joj kazem , djecak je zar ne?!
Nemam pojma otkud mi to, jednostavno sam znala...
Onda ona samo potvrdila...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu danka0201)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
7.3.2009 20:55:44   
branka86
ja sam saznala u 4 mesecu i doktor je bio u pravu mada je to bio 4d pa se bolje vidi i sigurniji jew

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
15.4.2009 14:19:46   
marince1
IZVORNA PORUKA: eugenija

Početkom petog meseca, na vandrednom uz, sasvim slučajno.. Dok je ginek. radila uz pregled, ja sam par dana pre toga počela osećati ritanja i udaranja bebe... I tad sam je pitla: "Jel moguće da se ON toliko rita?"... Na šta je ona izletela: "U pravu si, ON je!" I eto tako sam saznala pol.. Pokazala mi na ekranu veeeeliko nešto i dala slikicu s kojom sad nabijamo komplekse muškom rodu.. Kako god pogledam slikicu, jasno je - ima muda na meneuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
15.4.2009 14:23:01   
marince1
joj ja sam taaako radoznala,ali moj ginekolog je na pitanje ''Kada cemo saznati pol deteta?'' hladno rekao ''kad se rodi'' user posted image user posted image user posted image
ja sam u 13 nedelji i planiram da odem kradom kod nekog drugog ginekologa po tu informaciju user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
17.4.2009 10:47:50   
BINCE
ja sam saznala u 17 nedjelji trudnoce...

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
17.4.2009 10:51:29   
tomic
Jos ne znam AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here