|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreativno
24.3.2012 23:04:08   
snješka
Joj kako je super kad neko to zna i ima vremena da radi. Ja bih isto voljela, imam materijala, ali nemam ni k od kreativnosti, a vremena posebno. BB odlično je sve što radiš i što namjeravaš da radiš.user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Kreativno
24.3.2012 23:08:26   
mama kukunka
Mnogo je lepo BB!!
nemam nija ni trunku kreativnosti..nekad se osecam kao obogaljena zbog toga..

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Kreativno
24.3.2012 23:35:44   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mama kukunka

Mnogo je lepo BB!!
nemam nija ni trunku kreativnosti..nekad se osecam kao obogaljena zbog toga..


mislim da to nije tacno, nego da moras samo da otkrijes u cemu si dobra (ujedno, to moras bas i da volis)

(odgovor članu mama kukunka)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Kreativno
24.3.2012 23:40:43   
mama kukunka
trenutno sam najbolja u mrdanju kaziprstom ili srednjim prstom desne ruke ( po misu na laptopu)user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Kreativno
24.3.2012 23:42:09   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mama kukunka

trenutno sam najbolja u mrdanju kaziprstom ili srednjim prstom desne ruke ( po misu na laptopu)user posted image


Potpisivam!

(odgovor članu mama kukunka)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Kreativno
24.3.2012 23:45:22   
Anoniman
ondak mrdoj po OVOME
da vidis odakle crpem ideje i zelje (vise zelja no iceg drugog, tamo je sve bolje nego ovde)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Kreativno
25.3.2012 0:20:17   
mama kukunka
Svasta lepo ima na onom tvom blogu..
Al ja sam nepopravljiv slucaj-OTO mi je bio najtezi predmet u OS..Onu testericu za secenje sper ploce nisam uspela da savladam, pa sam morala pozajmiti neke radove da bih bila ocenjena-neka 2 ( sad slobodno, sa distance od cetvrt veka mogu da kazem) dripca od nastavnika ( predavali u tandemu) me provalise i zalepise mi 2 keca u dnevnik--a ja najbolji djak u razredu..to mi je jedna od trauma iz detinjstva

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Kreativno
25.3.2012 0:32:22   
Anoniman
user posted image
prvi pravi posao mi je bio u pecatoreznici. dok se firma nije osavremenila, pecati su se radili kao pre 30 godina, a jedna od stvari koje sam morala da radim je da tom tankom, zlatarskom testericom isecem 1mm polimer zalepljen na celicnu plocu. elem, posle mesec dana probnog rada ostave oni mene samu da radim. zima, sest uvece, ja sama, napolju mrak, niko ne ulazi u radnju a ja zavrsavam posao. secem. u jednom momentu puca ta testerica i deo mi se zariva u palac. drug kraj testerice je jos uvek razapet u onom U ramu, a mene krece nesvestica od straha i stresa - nije sala, viri mi parce metala iz palca .... uzas!! da ne duzim, udje jedna matora musterija (godinama i hvala mu), izvuce mi taj metal iz prsta a ja se i dan-danas preznojim kad vidim tu testeru - da joj nanu naninu!!

(odgovor članu mama kukunka)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Kreativno
17.4.2012 13:33:17   
*Alexx*
BINA - program dečijih radionica u Beogradu (za stariju decu - od 9 godina do studentarije)

Informacije na detinjarije.blogspot.com/2012/04/blog-post_8510.html

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Kreativno
17.4.2012 13:37:27   
Anoniman
Super je user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Kreativno
17.4.2012 15:58:41   
nenja22
ovo sam detetu sasila kacket, malo poveci ispao, pa dok ne otamani, malo se zazamo user posted image

user posted image

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kreativno
17.4.2012 22:19:13   
Anoniman
preteran je. slobodno posalji kroj, nemoj da se ustrucavas :o)
planiram ovih dana da se bacim na kackete, mada ga je deda vec snabdeo - kupio mu je 3 komada za 2 dana user posted image
oblentave kad omatore ...

(odgovor članu nenja22)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kreativno
17.4.2012 22:38:48   
nenja22
a nema kroj, uzela neki šeširić, jer je i ovo u stvari šeširić bila zamisao da bude, pa onda kako je odmicalo, da sam baš insistirala na šeširiću morala bih da param, a daj mi da štepam do prekosutra, ali jedan štep da oparam, uh, poludim (posebno što ja to sve uglavnom pravac pod mašinu, duple šavove da se ne opara slučajno :)))i tako onda obrni, okreni...ispade da će nositi obrnuto za sadauser posted image mada mu do leta možda glava i naraste dovoljno, ili će da bude mamin loša, bolje pijan, nego star user posted image
user posted image




_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kreativno
18.4.2012 11:36:03   
tanjica85
user posted image user posted image mnogo mi se svidja

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Kreativno
18.4.2012 11:48:44   
indy_25
Bas divno :)

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Kreativno
9.5.2012 21:12:24   
Anoniman
napravili kaubojsku portiklu - ne da radi posao nego strasno. za sad je imam samo na grasku, moracu da slikam na stolu, da se lepo vidi. u sustini je to kao one pelene sto vezujete deci oko vrata, ovo je samo usiveno zajedno
user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Kreativno
9.5.2012 21:30:37   
PoisonEve
user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Kreativno
9.5.2012 21:33:32   
nenja22
a šta će ti sto pored ovog modela! user posted image user posted image

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Kreativno
9.5.2012 21:57:21   
Anoniman
mogao bi model na jednoj slici da pokae vrat user posted image
uvek izgleda kao da ga nema.
ma da se sve lepo vidi, ovako je naguzvano

(odgovor članu nenja22)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Kreativno
10.5.2012 12:14:52   
Anoniman
Bb odlicno. Steta sto mi nisi blize

Nenja user posted image

< Poruku je uredio MaliMis -- 10.5.2012 12:15:49 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Kreativno
12.5.2012 1:27:07   
mala buba
user posted image user posted image

svidja mi se

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Kreativno
12.5.2012 9:32:33   
Anoniman
BB, pošto portikle? Rado bihotkupila koju. A ti bi mogla ozbiljno da porazmisliš o internet prodaji. Osmisliš nekoliko proizvoda, šiješ i prodaješ. Evo šta neko prodaje i zarađuje KLIK ti možeš mnogo zanimljivije stvarčice da ponudiš i bolje prođeš!!!

(odgovor članu mala buba)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Kreativno
12.5.2012 10:47:32   
Anoniman
razmisljam o svemu, ostacu bez posla-zasto ne bi radila ovo i koliko toliko zaradjivala. volela bih prvo da odem na neki kurs za sivenje, ja sam samouka i znam da ima rupa u mom obrazovanju.
videla sam kikaboo, bas mi se dopada sto to neko radi kod nas. iznenadila sam se njihovim wrap maramama, mislila sam da samo hug-bug to radi.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Kreativno
12.5.2012 10:53:16   
Anoniman
Super su, i mi smo pazarili kod njih, ali tvoje ideje mi se još više dopadaju!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Kreativno
12.5.2012 21:23:32   
Anoniman
user posted image
user posted image

nazalost, nisu ovo moje kreacije, ovo je cisto on-line istrazivanje sa malo prepravki. idem sad da mu napravim jos koju, promenimo 5 dnevno

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here