|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.6.2014 12:57:25   
Didy

IZVORNA PORUKA: bubulence

ja sam se opet komirala od spavanja user posted image


Svaki put kad mi se jako spava nekoliko dana za redom, utripujem se da sam trudna. user posted image
Da li znaš priču kad sam ja zaspala u školi za katedrom? user posted image Imala sam prazan čas i uzela da pregledam pismene i toliko mi se spavalo da sam spustila glavu na jednu vežbanku... i sledeće čega se sećam je školsko zvono koje me budi. user posted image I dan-danas se pitam da li je iko ulazio u učionicu tokom ove moje seanse. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.6.2014 13:03:30   
Anoniman
hahahahah...didy, ja sam mislila da samo ucenici spavaju u skoli user posted image
zaovina mala zavrsava prvi razred i posto ih drzi 6 casova svakog dana user posted image ona odspava na casu jezika jer tu ucitelj mnogo prica pa ne moze da izdrzi budna user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 1252
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.6.2014 13:13:21   
Sanjica26 RR
haha Didy i ni se to desilo. Vratili smo se sa turneje iz Jerusalima u 6 ujutru. Morala sam pravo na autobus posto sam raadi u selu.Direktor mi je bio stog. I one dane mi je jedva dao. Dosla sam na cas mrtva umorna. Sve vreme sam dremala. Samo sam culaa zvono.user posted image Hvala Bogu imala sam jedan cas i to odeljenje je bilo divno. Od tada dolazim uvek odmorna i nasmejana, Eto nesavrsena sam tada bila. Imala sam 23 godine.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.6.2014 13:27:52   
Rosita
Mi nesavrseno pokusavamo svasta da prosvercujemo u ovoj temi, ali ja mislim da nista ne moze biti offt jer kad idemo offt to samo potvrdjuje nesavrsenost user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.6.2014 13:36:03   
Torbica
IZVORNA PORUKA: Unina mama

Torbi draga, pravila bih tvoje kukuruzne rolnice, reci mi samo koliko ispadne od one smese sto si postavila, ja bih je prepolovila, jer nas je samo 3, sveki , una i ja?

Caooo, evo i mene!
UM, ispadne ceo pleh od rerne, slobodno prepolovi smesu. Mnogo su fine, prhke i mekane u isto vreme, samo nek sir bude socniji, nikako suv. user posted image

Spavanje kod nas je isto, i za dete od 2, 3.5 i 6 godina. Prvo, najkvalitetniji san je do ponoci i to je u vezi i sa lucenjem pojedinih hormona (cirkadijalnim ritmom) a i imunitetom. Mi smo i preko dana napolju, u dvoristu, golisavi sa kapicama, u bazencicima. Maalo nam se pomerilo vreme pa ne lezu u 20h, izvuku do pola devet, plafon.

Pokupovala sam im kompletice plastikanera, kantica, kamioncica sa opremom za plazu, i sad se lomim da im ne dam do mora..... Ako sad otvore, pogubice se ponesto, sigurno.. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.6.2014 13:37:43   
branki*
rosita filozofuuser posted image ,tacno tako.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.6.2014 13:40:31   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Torbica

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Torbi draga, pravila bih tvoje kukuruzne rolnice, reci mi samo koliko ispadne od one smese sto si postavila, ja bih je prepolovila, jer nas je samo 3, sveki , una i ja?

Caooo, evo i mene!
UM, ispadne ceo pleh od rerne, slobodno prepolovi smesu. Mnogo su fine, prhke i mekane u isto vreme, samo nek sir bude socniji, nikako suv. user posted image



Hvala Torbi! Koji ti stavljas, da uzmem taj?


(odgovor članu Torbica)
  Direktna veza do poruke: 1257
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.6.2014 13:54:56   
Rosita
Torbice, a da li postoje individualne razlike u cirkadijalnim ritmovima? Kod odraslih postoje. Da se razumemo, ja govorim u svoje ime, zivim na asfaltu i ne mogu bas da biram kad cemo napolje, nazalost. Prilagodjavam se svemu i svacemu. U principu, ja se slazem da treba da postoji tacno odredjeno vreme spavanja. Ali, ako se desi da mi dete odspava popodne, ja to pomerim, tj. pomeri on je ne moze naspavan da spava, ne bih ni ja mogla. Jeste da sam prethodnim postom opravdala off, ali imam ja meru- toliko o spavanju user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.6.2014 13:59:37   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: Torbica



Spavanje kod nas je isto, i za dete od 2, 3.5 i 6 godina. Prvo, najkvalitetniji san je do ponoci i to je u vezi i sa lucenjem pojedinih hormona (cirkadijalnim ritmom) a i imunitetom. Mi smo i preko dana napolju, u dvoristu, golisavi sa kapicama, u bazencicima. Maalo nam se pomerilo vreme pa ne lezu u 20h, izvuku do pola devet, plafon.




i d se izvuce do pola 9, ustvari ona nema sta da se izvlaci jos uvek spava joj dusa u pola 9.

ali da dodam da je Rosita u pravu u ovo letnje vreme stvarno je nezgodno. Ma i ovde je vrucina a mogu zamisliti u gradu. Tamo je tek haos.

Eto meni D izgleda danas malo izgorela. Videcu kad ustane da li je i dalje malo crvena. Dzaba, trava, salas, hladovina ali ne mogu ja nju uipravljati da ide samo tamo gde je hlad.

Inace ja danas ne kuvam. Za D ima od juce a mm i ja cemo slanine za rucakuser posted image


< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 12.6.2014 14:01:13 >

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.6.2014 14:03:24   
Torbica
UM, fetu!
Rosita, necu da te jedim. Mozda sam ja imala srece da sam uspela ove moje da ukalupim. Jer i psiholog kaze da postoje individualne razlike. Mada navike im stvaramo mi. Evo ovaj moj od 2 god je juce zaspao u 15 i ustao u 17 i 45, tacnije budila sam ga. nece u vrticu da spava a mislim da mu je mnogo da ne spava toliko. I opet je uredno zaspao u pola 9 i do 7 jutros vezao. Jesam vrsila pritisak - vreme je za krevet necu da vas cujem.... Ja to po instiktu, opet, znam da im treba dobrog i kvalitetnog sna i verujem da su dobrog zdravlja delom i zbog toga. Naspavani, odmorni, raspolozeni. Jednostavno, ne dajem im prostora za individualne razlike, mozda preterujem. Ali to je moje neko blesavo culo. Hocu da kazem - ne mislim da je samo moj nacin ispravan, a li tvrdim da za moju decu jeste jer radi posao. Ljubim te

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.6.2014 14:09:19   
Rosita
Jao bre, ma sta da me jedis! user posted image Idi bre zeno, nisam ti ja od tih sto se vredjaju i jede, sve dok se kulturno razgovara, a ako ne, ja lepo odem i cao user posted image . E da, upravo sam htela da dodam, kod tebe to ocito uspeva :). A kod mene 'vako i eto. I ja po instinktu i nekoj svojoj logici i znanju. Ajde uzivkaj user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.6.2014 14:53:20   
Anoniman
svako po svom instinktu i znanju i okolnostima. ionako svako za sebe radi.
mene nesavrsenu u poslednje vreme salecu nepoznate babe da mi daju savete. jutros u pekari neka baba krenula onako bebasto da prica marini i da je ustipne, a ovu to nervira pa pocela da vice. i onda baba meni kako se dete mozda nije naspavalo. ja rekoh - probudila se u 8.30. pa nema veze, ne treba da je budis (a nisam je jutros probudil), treba da je pustis da spava. ahahah...a - ha! nisam joj rekla da dete nije nervozno zbog nespavanja nego zbog glupavih ljudi.
mislim, ok, slatke su ti debele butkice, ali to ne znaci da je detetu slatko da je stipas za iste. i stvarno, ova moja kad joj neko lepo prica kao odraslom, obicno lepo i reaguje. ali kad krenu bebastim tonom i glupim pitanjima, uvek (nesavrseno) reaguje user posted image

(odgovor članu Rosita)
  Direktna veza do poruke: 1262
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.6.2014 15:09:37   
Verolina
Kseno, nemo' si namcor..I ja bih ti dete stipala za butkiceuser posted image I da se kladimo da bi se smejalauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.6.2014 15:20:07   
Torbica
user posted image hihi. Ma osecaju deca kad je neko izvestacen, oma se bune. Kad im iskreno pridjes, sve i da tepas, nece se buniti...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.6.2014 17:25:30   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: bubulence

ja sam se opet komirala od spavanja user posted image


Svaki put kad mi se jako spava nekoliko dana za redom, utripujem se da sam trudna. user posted image
Da li znaš priču kad sam ja zaspala u školi za katedrom? user posted image Imala sam prazan čas i uzela da pregledam pismene i toliko mi se spavalo da sam spustila glavu na jednu vežbanku... i sledeće čega se sećam je školsko zvono koje me budi. user posted image I dan-danas se pitam da li je iko ulazio u učionicu tokom ove moje seanse. user posted image



Didy, kako me slatko nasmeja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.6.2014 17:31:43   
Anoniman
hahha...pa zavisi ko stipka (mada generalno ne voli stipkanje) i kako prica user posted image
da, u pravu si, Torbice, prepoznaju izvestaceno, ali i generalno ne voli kad joj onako snishodljivo pricaju.
juce usli u socijalno, tako se fina pravila, a i danas, da su se sluzbenice ponudile da mi je pricuvaju, hahahah...

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 1266
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.6.2014 22:26:52   
Anoniman
Oooooooooooooo mame (ne) savrsene gde steuser posted image

Inace danas sam pokusala prvi put da napravim vanilice, iiiiii pogodite bacila sam ih, resila sam d avise necu ni pokusavati, kupujem gotove, toliko sam se iznervirala da me je glava zabolela, i nisam ni napravila Torbicine rolnice, sutra cuuser posted image

Dete u krevetu, ja upravo vecerala, pa sam otvorila limenku koka-kole, i uzivam, amo da me nisu komarci izujedaliuser posted image

Gde ste vi?

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 1267
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.6.2014 23:55:37   
superm
Una, bice bolje sledeci put. Inace, pravila sam slane rolnice po Torbicinom receptu. Super su, odlicna vecera a ostalo je i za dorucak.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
12.6.2014 23:59:06   
superm
Didy, Ksena, nasmejale ste me slatko!user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.6.2014 0:00:36   
Klarita
Ajmo temu savrseni muzevi user posted image mene moj docekao danas iz skole sa domacom pitom koju napravio dok sam ja sa koleginicama ispijala kafe i tracarila a on cuvao N user posted image Ja ne uspevam, tj vrlo slabo da nesto spremim...blago vama...mada, iskreno, ja ne volim da kuvam user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.6.2014 0:04:09   
Sanjica26 RR
Eto nesavrsena si. user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.6.2014 0:08:58   
Klarita
user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.6.2014 0:36:18   
superm
Klarita, ti si totalni kralj!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.6.2014 7:04:48   
Anoniman
'brojutro!
mm (s kojim i dalje ne komuniciram) spava, ide kasnije na posao. danas nam je godisnjica, hahaha
dete cu sad da budim jer imam cas u 9, a ona spava od sinoc u 8.30, znaci vec skoro 12 sati.

(odgovor članu superm)
  Direktna veza do poruke: 1274
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.6.2014 7:47:21   
big mum
Dobro jutrouser posted image

Znači vaš savršeni muževi i pite kuvaju a vi sjedite po kafanama http://www.cosgan.de/images/smilie/nahrung/a025.gif
Kud to ovaj svjet ide user posted image

Moj savršeni muž mi je rekao da ne pravim ručak jer će me voditi na vruću janjetinu iako jako dobro zna da je ne volim.Kaže šta ima veze ti čuvaj djecu i jedi hljeba i salate.
I šta čovjek da mu radi user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here