|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
12.2.2010 16:26:51   
Suncicabg
user posted image user posted image user posted image  I to ti je dobra ideja, mada moze i bez kutije user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
12.2.2010 16:37:54   
indy_25
Pa nije to to bez kutije (salim se). I ono kad pridje kutiji ti mu pocnes striptiz izvoditi. Ali na stolu pripremi veceru ,muzikicu ,svijece latice ruza po bracnom krevetu i stolu. Ma ja ti puno gledam filmove pa kradem ideje s filmova user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
12.2.2010 16:41:02   
viking
Ja to nikad nisam radila zato što sam ubeđena da smo mi te koje se ložimo na to - večera, muzika, šampanjac, ruže... Mislim da njih boli ona stvar za to, ali vi me slobodno demantujte ako grešim. user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
12.2.2010 16:41:37   
Suncicabg
Samo ti gledaj pa da nam pricas!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
12.2.2010 16:42:48   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: indy_25

Pa nije to to bez kutije (salim se). I ono kad pridje kutiji ti mu pocnes striptiz izvoditi. Ali na stolu pripremi veceru ,muzikicu ,svijece latice ruza po bracnom krevetu i stolu. Ma ja ti puno gledam filmove pa kradem ideje s filmova user posted image user posted image user posted image


Ma to je svima lepo, ali njima ne znaci kao nama sigurno! Boli njih uvo da li je neka lepa vecerica ili pljeskavica na stolu user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
12.2.2010 16:53:31   
indy_25

IZVORNA PORUKA: viking

Ja to nikad nisam radila zato što sam ubeđena da smo mi te koje se ložimo na to - večera, muzika, šampanjac, ruže... Mislim da njih boli ona stvar za to, ali vi me slobodno demantujte ako grešim. user posted image


Pa zavisi kako koji muskarac. Moj se bas obraduje kad mu tako nesto priredim. I bas uzivamo tada nekako ozivimo ljubav ko da smo se tek upoznali i tek se zaljubili. Sada to ne radim jer sam trudna pa ne mogu da pijem sa njim. A inace bude bas lijepo jos kad nas vino opije pa onda onako opijeni bas lijepo vodimo ljubav poslije toga.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
12.2.2010 16:59:02   
viking
Super Indy, onda samo napred, uživajte user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
13.2.2010 3:00:05   
AxyWaxy

IZVORNA PORUKA: indy_25

mozete isto i ovo ,vazi za godisnjicu braka a moze i za druge praznike.Da u kutiju koja je lijepo oblozena ukrasnim papirom napiset e 365 porukica zasto ste sa svojim partnerom i dadnete mu zadatak da svaku noc pred spavanje procita po jednu. Tako da ce do sljedece godine trajati poklon. Ja sam vise za ove neke romanticne varijante nego parfeme i druge stvari za poklone. Nekako mi ovo bas ima simboliku ljubavi.


Jaooo, meni je ovo savršen poklon!!!! Svaka ti čast na ideji!
Problem je u tome što je meni i mm godišnjica 15.02. tako da ja pored silnih obaveza nema šanse da stignem da ispišem sve to, mada je ideja fenomenalna!!! Baš mi se svidja!
Ja sam za Dan zaljubljenih već spremila poklon, sašila sam mu kilt, on se baš loži na Škote, a za godišnjicu sam mu napravila orden za hrabrost što je ovoliko izdržao sa mnom, ali mi treba još nesto...Imam hiljadu nekih ideja, ali mi ni jedna nije dovoljno zanimljiva ili izvodljiva...u principu ja bih najviše volela da ga iznenadim sa , ali kad već ne može to.... Može mala pomoć od vas?


_____________________________

Ponekad je malo ludosti jedini način da se očuva zdrav razum...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
13.2.2010 3:01:35   
AxyWaxy
.u principu ja bih najviše volela da ga iznenadim sa user posted image , ali kad već ne može to.... Može mala pomoć od vas?user posted image


_____________________________

Ponekad je malo ludosti jedini način da se očuva zdrav razum...

(odgovor članu AxyWaxy)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
13.2.2010 9:08:50   
Suncicabg
To bi sigurno bio poklon kome bi se najvise obradovali user posted image

(odgovor članu AxyWaxy)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
16.2.2010 17:32:14   
AxyWaxy
Drage moje ja sam za godisnjicu i Dan zaljubljenih sasila mm kilt, napravila orden za hrabrost i nesebicnu ljubav, napravila torticu u obliku srca i u kutiji sam stavila 365 papirica sa porukicama zasto ga volim i zasto sam sa njim... trebala mi je citava noc za te poruke, negde kod 200. vec mi je nestalo inspiracije, pa sam onda pocela da pisem saljive poruke, ostavila sam i tridesetak praznih da on napise po nesto. Bilo je vrlo zamorno i iscrpljujuce, ali trud se veoma isplatio, bio je odusevljen!!! user posted image

_____________________________

Ponekad je malo ludosti jedini način da se očuva zdrav razum...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
3.6.2010 15:49:24   
Anoniman
da ne zna neko gde ima da se kupi monopol ili scrubble?

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
3.6.2010 15:52:03   
viking
Ima svuda, u Mercatoru, Rodicu, svim Turbo Limač radnjama, OFY...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
3.6.2010 15:58:07   
Anoniman
opet moram da smisljam sta cu za godisnjicu braka i pojma nemam...AAAAAAAAAAAAAAAAAa

viking, gledam tvoje postove u ovoj temi jer si , da se ostale ne uvrede., dala najbolje predloge...zrele i originalne..
ne znam sta cu...

volela bih da kupim nesto sto cemo oboje da koristimo...za igru, za zajednicke momente...kao ti sto si pomenula karaoke ali ne to..user posted image user posted image


(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
3.6.2010 18:43:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI


volela bih da kupim nesto sto cemo oboje da koristimo...za igru, za zajednicke momente...


user posted image
...ja bih ti sad rekla šta ...

Bez zezanja i ja sam u nedoumici ...user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
15.6.2010 16:37:29   
Mayablue82
Mom dragom je rodjendan za dve nedelje i jos uvek nisam sigurna sta da mu poklonim. S obzirom na to da smo zajedno vec 10 godina, bilo je tu stvarno svacega sto se poklona tice...i ideje su malo potrosene. Posto cekamo prvu bebu, mislila sam da mu mozda poklonim solju sa slikom sa ultra zvuka i da pored pise nesto tipa: srecan rodjendan, tatice. Videcemo...
P.S. Surfujuci po internetu, naisla sam na ovaj sajt koji ima kojekakve originalne ponude...mozda vam se nesto i svidi ili vam bar da ideju: http://www.hocuto.rs/

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
15.6.2010 17:03:11   
marince1
Mm je rodjendan u nedelju a ja neznam sta cu.
Obzirom da smo punih 8 godina zajedno,ispucala sam ideje za rodjendane,dane zaljubljenih,godisnjice...

sa ovog sajta sto je dala Maja nekago je za njega najvise ledena krigla za pivo user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
22.6.2010 8:45:25   
1zvezdana1
ja sam svom dragom za 30 rodjendan poklonila mob telefon onaj koji je zeleo da kupi sebi pa sam ga ja preduhitrilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

zivot je kratak-ili suvise dug -da bi sebi mogla da dozvolim taj luksuz da zivim lose

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
22.6.2010 18:02:53   
Daca88
Drage moje,mm i meni je u nedelju 27-og prva godisnjica braka,i pravimo veliki svecani rucak...
Ja neznam sta da poklonim mom muzu,nemam cak ni ideju
Sta vi poklanjate kad idete na godisnjice?
Sta vasi muzevi dobijaju od vas?
Sta vi dobijate od njih?
Mozda dobijem neku ideju

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu 1zvezdana1)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
22.6.2010 19:42:20   
Anoniman
Ja sam mom mužu jednom za rođendan poklonila original retrovizor za njegovu Yugo floridu user posted image . Nije čo'ek imao retrovizor , i ja se setila da stalno kuka kad se parkira , i ja se lepo iscimala i nabavila to famozno ogledalce user posted image . Bio je oduševljen , jer, da se ne lažemo , većina muškaraca je pargamtična i njima znače samo opipljive i korisne stvari , a ovo je bilo pun pogodak . Dobro , to je rođendan , a godišnica je nešto drugo ...

Mogu da ti ponudim sledeću ideju , a ti vidi da li ti se uklapa u tvoj i njegov "sklop" : možeš da kupiš neki specijalni album za slike , i na jedno mesto skupiš sve vaše najlepše slike iz najlepših momenata , uz komentar uz sliku ... Naglasiš da je album popunjem tek trećinu , i da očekuješ da ga ispunjavate zajedničkim slikama i kao penzionerii ... Možeš da mu kupiš , i kao fol , neke lude papuče - i kažeš mu da je od sada "osuđen" na papučarenje (ja sam to kupila mm , neke lude patofne u obliku kučeta user posted image ) .
I na karju, opet MOJA najluđa ideja :možeš i da mu kupiš i neke najobičnije pamučne gaće , ali one najobičnije , i na njih našiješ neke silne čipkice , trakice , satenske zeze ...i kažeš mu , SRCE , IMAM ZA TEBE NEŠTO JAKO , JAKO SEXY user posted image . Daš mu te gaćarone , nateraš ga da ih obuće ( ali i ti obučeš nešto slično , ali stvarno SEXY ) , garantujem ti da će pasti na dupe prvo od smeha , a posle i od oduševljenja što ima tako luckastu ženu koja ga tako mnogo voli .

Srećno , i želim vam još sto godišnjica !!!

(odgovor članu Daca88)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
22.6.2010 21:27:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Daca88

Drage moje,mm i meni je u nedelju 27-og prva godisnjica braka,i pravimo veliki svecani rucak...
Ja neznam sta da poklonim mom muzu,nemam cak ni ideju
Sta vi poklanjate kad idete na godisnjice?
Sta vasi muzevi dobijaju od vas?
Sta vi dobijate od njih?
Mozda dobijem neku ideju


CEKAJ!
27.og je godisnjica braka za
OTI
DACU88
ALEXX
KALIOPI

ne mogu da verujem!!!!

ja mom uplatila masazu i ajd zdravo

(odgovor članu Daca88)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
23.6.2010 14:02:29   
Daca88

IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Daca88

Drage moje,mm i meni je u nedelju 27-og prva godisnjica braka,i pravimo veliki svecani rucak...
Ja neznam sta da poklonim mom muzu,nemam cak ni ideju
Sta vi poklanjate kad idete na godisnjice?
Sta vasi muzevi dobijaju od vas?
Sta vi dobijate od njih?
Mozda dobijem neku ideju


CEKAJ!
27.og je godisnjica braka za
OTI
DACU88
ALEXX
KALIOPI

ne mogu da verujem!!!!

ja mom uplatila masazu i ajd zdravo


Jeee,bas smo se lepo poudavale tog 27-og junauser posted image
Ja mom kupila srebrnu narukvicu jer ne voli zlato,kupila mu omiljeni sampanjac,milku od 300gr veliku,i jos cu nesto al neznam jos sta,verovatno neke dobre patikeuser posted image ...ili omiljeni parfemuser posted image ma videcu

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
23.6.2010 14:10:29   
*Alexx*
Jbte, ja uopšte ne razmišljam o tome! Dobićemo oboje novu stolariju za godišnjicu user posted image
OTI, daj, gde si uplatila tu masažu, da uplatim i ja mom. user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
4.7.2010 16:29:26   
Anoniman
Kako da iznenadim decka? Da li nesto da mu kupim? I sta?
Prekosutra nam je dve godine kako smo zajedno, a nemam nikakvu ideju za poklon, a bas zelim da mu priredim jedno veliko iznenadjenje...user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
18.10.2010 10:35:35   
Anck Su Nmaun
MM sutra 31 rodjendan...nemam uopste predstavu sta bih mu kupila...dukseva parfema isl vec 50 puta kupila ...ima li neko ideju  ?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here