|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ja imam talenat
19.11.2012 11:21:45   
lesica
IZVORNA PORUKA: Brana

Da li biste voleli da se prijavite za ovaj rijaliti sou i sta biste prijavili kao svoj talenat? user posted image

IZVORNA PORUKA: Brana

Ja planiram da se prijavim u septembru,a prijavicu svoje talenate a to je pevanje i sviranje... user posted image

IZVORNA PORUKA: Rivana

Ne bih se prijavila. Nisam talentovana user posted image

IZVORNA PORUKA: n i n a

IZVORNA PORUKA: Brana

Ja planiram da se prijavim u septembru,a prijavicu svoje talenate a to je pevanje i sviranje... user posted image


user posted image user posted image user posted image glasaćemo za tebe. A ti se nemoj uobraziti kad postaneš popularna user posted image


IZVORNA PORUKA: magnetic

Brano user posted image
A posto je prosla ona baba sto bzvz skace uz muziku i onaj sinoc sa ''slobodnim plesom'' tj.drmanjem guzice,mozda se i ja prijavim, jer toliko i ja imam talentauser posted image


IZVORNA PORUKA: n i n a

A da l' bih se prijavila.... Pa, imam ja talente, ali nekako mi glupo kad se prijave profesionalni ili školovani igrači i pevači (ja igrala folklor 20 godina). Ostali talenti su mi crtanje, kuvanje, šminka.... To i nije nešto za show user posted image Dakle, očigledno NE

IZVORNA PORUKA: nencydrew


IZVORNA PORUKA: magnetic

Brano user posted image
A posto je prosla ona baba sto bzvz skace uz muziku i onaj sinoc sa ''slobodnim plesom'' tj.drmanjem guzice,mozda se i ja prijavim, jer toliko i ja imam talentauser posted image




Baš me začudi da ga pusti Tasovac


Inače ima baš puno njih koji su me oduševili

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: magnetic

Brano user posted image
A posto je prosla ona baba sto bzvz skace uz muziku i onaj sinoc sa ''slobodnim plesom'' tj.drmanjem guzice,mozda se i ja prijavim, jer toliko i ja imam talentauser posted image


Ne znam mislim da im takvi ljudi sluze za zaj*****

IZVORNA PORUKA: magnetic

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: magnetic

Brano user posted image
A posto je prosla ona baba sto bzvz skace uz muziku i onaj sinoc sa ''slobodnim plesom'' tj.drmanjem guzice,mozda se i ja prijavim, jer toliko i ja imam talentauser posted image


Ne znam mislim da im takvi ljudi sluze za zaj*****
Ma da,da im drugi krug ne bude skroz profi i ozbiljan



IZVORNA PORUKA: Zell

Lično se ne bi prijavila jer nemam ni malo takmičarskog duha ali podržavam sve i volim da gledam samo mi žao onih jadnika što kažete da ih puštaju u drugi krug iz zahebancije samo da im se smeju user posted image ne mogu da verujem da nemaju nikog od rodbine ili poznanika da ih odgovori od prijavljivanja ako već sami ne znaju...
Danici se najviše nasmejem u situacijama sličnim sinoćnoj epizodi kad je zadnji takmičar pevao Lejlu od HMH user posted image kad razrogači oči, pa ne trepće, sva se uzvrpolji na stolici i još mu na kraju namigne user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja mogu opušteno da se prijavim kao talenat za upropaštavanje ručka, za ugljenisanje tiganja i farbanje garderobe u boju zalutalih čarapa. Niko kao ja! Da glasate, jasnooo? user posted image

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: Zell

Lično se ne bi prijavila jer nemam ni malo takmičarskog duha ali podržavam sve i volim da gledam samo mi žao onih jadnika što kažete da ih puštaju u drugi krug iz zahebancije samo da im se smeju user posted image ne mogu da verujem da nemaju nikog od rodbine ili poznanika da ih odgovori od prijavljivanja ako već sami ne znaju...
Danici se najviše nasmejem u situacijama sličnim sinoćnoj epizodi kad je zadnji takmičar pevao Lejlu od HMH user posted image kad razrogači oči, pa ne trepće, sva se uzvrpolji na stolici i još mu na kraju namigne user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image i meni je to bilo smesno user posted image

IZVORNA PORUKA: n i n a

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja mogu opušteno da se prijavim kao talenat za upropaštavanje ručka, za ugljenisanje tiganja i farbanje garderobe u boju zalutalih čarapa. Niko kao ja! Da glasate, jasnooo? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: lidija 011

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja mogu opušteno da se prijavim kao talenat za upropaštavanje ručka, za ugljenisanje tiganja i farbanje garderobe u boju zalutalih čarapa. Niko kao ja! Da glasate, jasnooo? user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image ... samo javi kad se prijavljujes, a ako ti zahvali donjeg vesa ofarbanog u "sucmurastu" boju, javi mi se, imam kol'ko ocesuser posted image user posted image user posted image
Brano, ako uspijem da popravim glas, ostecen cigaretama, pridruzujem ti seuser posted image ... ako ne, glasacu dok me ovi moji ne izbace iz kuce zbog telef. racunauser posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: indy_25

Od mog muza drug ja na tom souu zove se Naser Alitovic i iz BG je user posted image

IZVORNA PORUKA: Dada81

Paa,evo morala sam malo i ja da se oglasimuser posted image Pošto sam išla na hor i snimila neki amaterski singl (ljudi kažu da imam talenat ,samo mi treba vežba/praksa) možda ,ali možda bih se prijavila da pevam ,mada to svi rade ,pa mi to ,eto i ne dođe kao neki poseban talenat user posted image a da ne pričam što mi glas zadrhti od treme ,e to me nervira. Lažem ,ne samo da mi zadrhti glas ,drhtim sva ,kao da će odmah posle da me kamenuju user posted image
A,što magnetic reče ,imam talenat još i to da plešem kao onaj sa ''slobodnim stilom''i kao ona teta ,to sigurno ,ali to ostavljam ipak za ''kućnu upotrebu'' user posted image
Brano user posted image i na hrabrosti user posted image

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja mogu da se prijavim samo u "Nemam talenat" user posted image

IZVORNA PORUKA: Brana

Zenice hvala na podrsci...user posted image
Ma ja mislim da svaka od nas ima neke Bogom dane talente...npr.Buba divno sastavlja pesme,price...itd..mislim da bih sve prosle...user posted image
Ja sam to cvrsto odlucila,tako da cemo se videti preko Tv-auser posted image a vi cete mi biti velika virtuelna i moralna podrska!user posted image

IZVORNA PORUKA: liliana

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja mogu da se prijavim samo u "Nemam talenat" user posted image

Dakle, Čups, ti si mi konkurencija!!!user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: vukosava

brano ako ti treba konkurencija koju ces da oduvas kao od sale evo mogu i ja da se prijavim jer sam operisana za pevanje i sviranje user posted image

IZVORNA PORUKA: eni26

ja mogu da se prijavim u talenat za razbijanje casa i tanjira user posted image to mi je specijalnost.. Ako ne razbijem 1 od 6 tek kupljenih casa u roku od 2 dana , nesto nije u redu...

IZVORNA PORUKA: jelenadunja

Slicne smo dosta,upravo mi eksplodirao upaljac,a beba mi spava user posted image ,a da razbijam,pa svaki dan po nesto..........user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: eni26

ja mogu da se prijavim u talenat za razbijanje casa i tanjira user posted image to mi je specijalnost.. Ako ne razbijem 1 od 6 tek kupljenih casa u roku od 2 dana , nesto nije u redu...



IZVORNA PORUKA: jelenadunja

Samo napred,user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Brana

Ja planiram da se prijavim u septembru,a prijavicu svoje talenate a to je pevanje i sviranje... user posted image



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Kako su dobri momci iz Bijeljine! user posted image



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Ja imam talenat
19.11.2012 11:24:07   
lesica
IZVORNA PORUKA: vikiveki

Drage moje,da li gledate novi serijal Ja imam talenat?

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Tasovac je legendauser posted image



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Ja imam talenat
25.11.2012 22:19:23   
dunja RR
Znači, suze su mi išle, a ova Subotičanka na kraju, nemam reči, svaka čest ženo i na stavu i na glasu user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Ja imam talenat
25.11.2012 22:27:52   
MarijaBg

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Znači, suze su mi išle, a ova Subotičanka na kraju, nemam reči, svaka čest ženo i na stavu i na glasu user posted image


Bogami i stasu user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Ja imam talenat
25.11.2012 22:37:39   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Znači, suze su mi išle, a ova Subotičanka na kraju, nemam reči, svaka čest ženo i na stavu i na glasu user posted image

Peva odlično i volela bih da dodje do finala i zbog pevanja ali i zbog njene životne priče

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Ja imam talenat
26.11.2012 0:08:36   
Ivanka 75
Oduševili su me!

http://www.youtube.com/watch?v=45uPK-4XNBc&feature=share&list=PL9cgA5-u8VnURNBsYvQr-mv1JGSocWBe-

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 26.11.2012 0:12:23 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Ja imam talenat
5.12.2012 11:45:20   
mamina pufna

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Oduševili su me!

http://www.youtube.com/watch?v=45uPK-4XNBc&feature=share&list=PL9cgA5-u8VnURNBsYvQr-mv1JGSocWBe-


Sjajno! Ono sto sam primetila je da ima zaista dosta "talenata" iz Nisa.
Neki poseban razlog ili...?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Ja imam talenat
19.2.2013 20:07:19   
dunja RR
I, za koga navijate? Meni je Hajnalka jedan od favorita user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.2.2013 20:09:08 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Ja imam talenat
19.2.2013 20:11:41   
NadaR
Hajnalka je super . Skroz je drugacija bila i sto Oldzi kaze - itekako odijelo cini covjeka.
Favorit .

Ne znam sta bi sa klincima iz Ugljevika RS?

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Ja imam talenat
19.2.2013 20:15:23   
dunja RR
Nado, meni je bila super i Banjalučanka sa violinom, ali nažalost nije prošla. MM je navijao za nju u poslednjem polufinalu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Ja imam talenat
20.2.2013 9:37:26   
vikiveki
I meni je Hajnalka favorit...mene je pored njenog pevanja oduševila i njena životna priča, njena volja i snaga da se izbori sa svime. Volela bih da ona pobedi i da to bude podsticaj ženama u sličnoj situaciji da nikada ne odustanu od svojih snova i da uvek postoji nada....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Ja imam talenat
20.2.2013 13:01:37   
nela79
Nije Ja imam talenat iz Srbije ali OVO morate pogladati, a sve a propo price da se nikad ne odustaje.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Ja imam talenat
25.2.2013 8:33:17   
vikiveki
I sinoć smo dobili pobednika....Katarinuuser posted image

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Ja imam talenat
25.2.2013 8:47:35   
Verolina
Ja sam sinoc prvi put gledala. Moram da kazem da je izbor pesama bio fenomenalan. Ja sam se odusevila. Neke nisam cula godinama. Devojka koja je pobedila ima bolji glas od svih ucesnika PGS zajedno. Svaka joj cast. Vidi se da je nebrusena, ali toliko je talentovana...I prelepa mi je..kao neka princeza..

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Ja imam talenat
25.2.2013 8:48:24   
Verolina
Dupli postuser posted image

< Poruku je uredio Verolina -- 25.2.2013 8:50:47 >


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Ja imam talenat
23.1.2014 11:42:24   
dunja RR

POGLEDAJTE! user posted image

INDIJSKI DEČAK SJAJNO PLEŠE KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 91
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here