|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
25.4.2020 12:40:21   
Sanjica26 RR
Nato, mnogo vise nego pre. ☹️



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
25.4.2020 12:55:49   
jess021
Sigurno vise nego inace, jer kao sto neko kaze svi smo kuci po ceo dan. Nema sanse da izracunam cifru, ali sigurno je veca nego inace. Ako mislimo na hranu, ali nista ne trosimo vise jer nigde ne idemo, mislim na te neke sitne kupovine, tako da na mesecom nivou mozda dodje i na isto. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
25.4.2020 13:02:43   
Misha i Ljisha
Mi mozda malo vise no inace zbog te cinjenice da smo kuci ali ja vise racunam veci racun za struju i sl. Moji svi ionako jedu kuci. Jedino mm nekad jede na poslu a nekad nosi od kuce. Tako da smo za hranu verovatno i dalje u proseku od 1000 din dnevno. Nisam racunala ali to je to jednom nedeljno kupovina, nekad potrosim 10 000 nekad 7000 ali to je to kad se izracuna.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
25.4.2020 15:09:10   
Ana RR
Hmmm dosta, iskreno. Ne samo sada već uopšte. Volimo dobru klopu,volimo da probamo nešto novo, ja volim da u kući imam kvalitetno vino... tako da potrošimo poprilično.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
25.4.2020 15:18:49   
Misha i Ljisha
Eh da ja dosta toga ne moram da kupim. Sad salatu svez luk spanac jaja inace i slanine to nista ne kupujem. Povrca dosta iz baste imamo sa salasa i od svekrve. I td. Isto volimo da klopamo. Ja se salim nas scaki rucak je ko poslednja vecera. 😂


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
25.4.2020 18:14:58   
flamingos
Ana,takođe,trošimo dosta na hranu,ne samo sada,već i ranije.Jedino što manje trošimo to je na cigarete,mm je pre tri godine ostavio cigarete tako da se to oset_i.Samim tim ni kafu me pije(pijem ja i u njegovo ime.😂).Baš u želji dva puta mesečno popije,ponekad ni to.Ali,dobro,mora da se jede.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
27.4.2020 15:34:12   
branki*
ZaviSi sta jedemo...raspon je vrlo visok.nekad spremam teleći gulaš za rucak i picu za večeru. Onda taj dan na hranu ode oko 2000.

Nekad skuvam virsle..napravim krompir čorbu i poparu za večeru i bude 500 din.InacE..U našoj kuci sam ja ta koja manje daje za hranu.mm kupi kvalitetnije i skuplje. I nije mu problem da baci hranu.Ja kupujem jeftinije i gledam da iskoristim ono što imam.
Koliko imaš, toliko se i protežes.to je tako .kao i za sve drugo.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
28.4.2020 21:18:48   
Mirko Svirko
Mi dosta trosimo na hranu.

Nekad kad odemo do mojih,  uzimamo i mleko,meso, sir, jaja, povrce i voce. I onda bukvalno kupujemo nesto minimalno. Ovako bas trosimo. Sads nismo isli skoro pa sam kupovala sir. Sto mi je najgore i nekako mi bude zao. Jer ipak moja baka sprema najbolji sir i znam da je domaci. Ali sada kako je tako je. Bice bolje. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
28.4.2020 21:48:05   
flamingos
Mirko,najbolji je domaći sir.Šta da radite,za sada je tako.Proćiće i to i eto vama bakinog sira.Troši se na hranu-mora da se jede.😀


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
28.4.2020 21:59:56   
Bossy
Kako je počelo ovo vandredno stanje, konačno sam samu sebe naterala da napravim plan jelovnika za nedelju dana. I to je “game changer” sto bi rekli Amerikanci.
Već imamo 5-6 nedeljnih jelovnika, pridrzavamo ih se 90%.
Kupujemo sve što treba za jelovnik za tu nedelju, tako i da se tu oset_i ušteda jer ne kupujemo ono tipa “možda će zatrebati” i “nek se nadje”.
Ja sam oduševljena...sve moje preporuke pravljenje nedeljnog jelovnika!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
28.4.2020 22:11:58   
flamingos
Bossy,nije llša ideja.Nekako ne mogu takav plan da napravim-dete kao dete ne jede sve što mi,muž na dijeti,doduše,većinom jede sve što i ja,sem hleba.Slatkiše izbegava,posladi se,ali ima mere.😀.U suštini,sad održava kilažu nakon skinutih 10 kg.


(odgovor članu Bossy)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
29.4.2020 6:59:56   
Misha i Ljisha
Ja ne pravim spisak ali smislim sta cu kuvati i tako kupujem. Ne drzim se rasporeda strogo. Jeste na neki nacin usteda. I nema "dokupljivanja" pravia to sto imas pa je u tom smislu isto usteda


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
29.4.2020 7:42:08   
jess021
Sto kaze Branki nekad 500, nekad 2000, ali generalno najviše para ode na hranu. S tim da mi ama bas sve kupujemo, od mesa, povrca, voca, mlecnog.. Mnogo je drugačije kad imas svoje bar nesto. Em je zdravije, em jeftinije. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
21.9.2021 8:13:52   
Dragica Draga
Na hranu najvise i trosimo iako imamo fosta domacih proizvoda. Ali svaki dan treba neato.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
24.9.2021 22:03:43   
Marinkela
Na hranu puno. Idemo vikendom u kupovine vece.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
24.9.2021 22:31:27   
flamingos
Najviše para i troşimo na hranu.Mora da se jede.Nekad kupujem svakodneno.Nekad idemo i nakupujemo više za naredni period.


(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
25.9.2021 7:37:34   
nata11
Bossy ja bih te zamolila da podelis jelovnike.


Ja probala da napravim ali ne ide. Sto kaze Flamingos uvek neko nesto ne jede.

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
25.9.2021 8:38:32   
Dragica Draga
I ja sam pravila plan jelovnika za nedelju dana i naspram toga smo isli u kupovinu, i to je bilo za vreme policijskog casa. To je stvarno bilo isplativo. Bas cu probati da nadjem ako sam sacuvala

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
25.9.2021 12:01:46   
dddaca
Nije vam losa ta ideja za nedeljni jelovnik, mada ne znam koliko bih uspela u tome. Ne znam koliko moze da utice na ustedu novca, ali svakako olaksava planiranje.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
4.11.2023 18:40:51   
flamingos
Bogami,dosta se troši na hrani.Generalno,sve je poskupelo,pa i hrana.Ne računam koliko trošimo na hranu(i bolje🙄).Volimo kvalitetno da pojedemo.Tu je spremanje slatkiša,a i slaniša.Da smo živi i zdravi.Mora da se jede.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
6.11.2023 12:08:59   
Srecko47E
Juce sam izasla iz Maksija i rekla mami-pogledaj sta sam kupila a 1200dinara.

E tako je svaki dan,previse novca odlazi na hranu.Pogotovo,ako zelimo da se kvalitetno hranimo.
Hrana je generalno skupa.

Listing mojih transakcija-Maxi,Maxi,Maxi,Lidl,Maxi,Aman pa u krug.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
6.11.2023 12:14:44   
flamingos
Hrana je stvarno skupa.Ranije si za 1000 dinara i mogao nešto da kupiš.Sad-začas odu,a ništa konkretno ne kupiš.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
6.11.2023 12:16:47   
Srecko47E
Zaista j tako kada se pogleda.
Nasa korpa je ranije bila max 15 000-Liidl.
Sada to isto platimo oko25000,apropo stavki i racuna.
Bas smo skoro uporedjivali.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
7.11.2023 19:26:01   
flamingos
Bolje i da ne računamo koliko dnevno trošimo na hranu.Baš dosta.Ali,neka smo živi i zdravi.Moramo da jedemo.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Koliko dnevno trosite na hranu
13.11.2023 9:09:47   
Srecko47E
Ukoliko se racionalno raspolaze i hrana ne baca,trosak je znatno manji.
Planiranje kupovina-pravlejnje spiska sta se sprema u mnogome olaksava .

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here