|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Snežo legendo vrati nam se
2.10.2009 20:51:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sneža


Smeshice želim ti što pre useljenje u svoju kućicu iz bajke!



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Snežo legendo vrati nam se
2.10.2009 21:12:25   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Rasplaka me žena! user posted image

To je ONA Ringeraja koja svima fali... user posted image




Baš tako user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Snežo legendo vrati nam se
2.10.2009 21:15:27   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Rasplaka me žena! user posted image

To je ONA Ringeraja koja svima fali... user posted image




Baš tako user posted image



i ja se slazemuser posted image , a ja se cula sa Sneskom bas dok je pisala ovo....zvala sam je sa posla....i jedva sam cekala da dodjem da vidim sta sve pise a znala sam da je nesto dobrouser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Snežo legendo vrati nam se
12.1.2010 15:14:33   
Ana RR
Mila moja, samo da ti kazem da mi puuuunooo nedostajes! user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Snežo legendo vrati nam se
12.1.2010 16:41:39   
Lu
Snežo,sto puta te spomenem,kad god naletim na tvoj post žao mi je što se ne javljaš ali eto ako imaš problema želim ti da ih što prije riješiš i družiš se nama kao nekada user posted image
Fališ,fališ,fališ ovome forum sa svojom vedrinomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Snežo legendo vrati nam se
9.4.2010 13:54:12   
Anoniman
SNEŽOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

pih majka mu stara mislim da si stvarno pretjerala sa ovim nejavljanjem ... i ponovo pročitah onaj tvoj kilometarski post (koje inače mrzim iz dubine duše, mrsko mi čitati) pa se sje...!!!

srami se i stidi se user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Snežo legendo vrati nam se
19.8.2010 14:15:16   
Vučko.ba.
IZVORNA PORUKA: Sneža

Prijo moja,držim te za reč što se tiče tog kartona čipsauser posted image ,ženo jako mi fališ!!!



pa bona kupiću ti samoposlugu punu čipsa i to rebrastog samo dođi user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Snežo legendo vrati nam se
19.8.2010 21:57:43   
Anoniman
Bosanac, garant si čitala temu o Love Moon ulošcima... ja htela juče da šaljem Sneži sms... 

(odgovor članu Vučko.ba.)
  Direktna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here