|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rođena beba teška skoro devet kilograma
26.11.2011 23:27:16   
jovicaa
boze ovo mi ni malo ne uliva nadu.... joooj majko zamisli da rodim bebu od 4 kile ili 4 i po a kamoli 5user posted image ... a gde je tek 6. 9! uf

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Rođena beba teška skoro devet kilograma
26.11.2011 23:27:34   
Brana
IZVORNA PORUKA: madre

jadno ovo malecko pored velikog gojkauser posted image

user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Rođena beba teška skoro devet kilograma
26.11.2011 23:30:28   
Brana
IZVORNA PORUKA: jovicaa

boze ovo mi ni malo ne uliva nadu.... joooj majko zamisli da rodim bebu od 4 kile ili 4 i po a kamoli 5user posted image ... a gde je tek 6. 9! uf

Ma ja cisto sumljam da je secer tim trudnicama bio u redu,koliko god da su krupni roditelji ili imaju genetsku predispoziciju, ta tezina nije prirodna...

< Poruku je uredio Brana -- 26.11.2011 23:31:27 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Rođena beba teška skoro devet kilograma
26.11.2011 23:32:56   
madre
i ja mislim da mora da je secer u pitanju.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Rođena beba teška skoro devet kilograma
26.11.2011 23:34:42   
Vika
Često žene koje imaju dijabetes rađuju veliiike bebe, što može biti rizično. Ali nek su živi i zdravi u kojoj god veličini da ih isporuče!

Dok smo bili na poluintezivnoj, pri podoju nam donesu bebe i bila je jedna mlada mama čiji je beban imao oko 5 kg a zove se kao i moj. I svakog puta, a to je bilo 4 puta na dan, tokom deset dana, sestra koja ih odnosi stavi prvo mog Lazara ( tada oko 2850 gr) preko ruke pa tog velikog na njega. I ja plačem od smeha, a i uplašena kako to podnosi dreknem "Prvo velike pa male!". A ovaj veliki ga još na onim kolicima šljema rukom da sve puca! A moj ćuti i trpiuser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Rođena beba teška skoro devet kilograma
27.11.2011 5:57:09   
vukosava
Moja je bila 4490 g i 56.5 cm. Ali mi svekrva kaze da je i moj muz bio tu negde veoma slican. Nisam imala dijabetis merili su mi secer non stop. A ni ona. Mozda ako se prenesu i ako trudnice ne vode racuna o kilazi (ja nisam jela sam dosta cak i ako mi se nije jelo tada).

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Rođena beba teška skoro devet kilograma
27.11.2011 5:58:06   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Brana
ta tezina nije prirodna...


Prirodna je cim se desava user posted image . Nije uobicajena i prosecna to da.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Rođena beba teška skoro devet kilograma
27.11.2011 16:03:43   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: madre

jadno ovo malecko pored velikog gojkauser posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Rođena beba teška skoro devet kilograma
27.11.2011 16:33:00   
Anoniman
Žena koja je ležala sa mnom na patologiji rodila je nedelj dana pre mene dečaka koji je imao preko 6 kila. U njenom slučaju ona je imala trudnički šećer a i beba se na žalost rodila sa šećerom tako da su ga odmah prebacili na Institut za neonatologiju.

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Rođena beba teška skoro devet kilograma
27.11.2011 16:42:46   
Sanchy
Ja sam se rodila sa 4.5 kg,a moja mama je bila prilicno sitna zenica 167 visina tezina na porodjaju oko 60 kg,zatrudnela je sa 50 kg....12 sati se poradjala imala je strasne bolove,toliko jake da je mislila da nece izdrzati uopste.I zamislite da joj nisu hteli uraditi carski u takvoj situaciji??Jedva je prezivela porodjaj tako da ako vidite pri kraju trudnoce da ce bebac biti preko cetiri kilograma odmah carski trazite i ako kazu nema potrebe,verujte da ima...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Rođena beba teška skoro devet kilograma
27.11.2011 16:51:34   
soni
moj komsija je rodjen sa 7 kg user posted image user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Rođena beba teška skoro devet kilograma
27.11.2011 21:00:39   
Vika
Moj je bata rođen sa 5 kg a pošto sam imala 6,5 godina pamtim kada nam ga je pokazala babica kroz staklo u Frontu: on na jednoj a tri bebe na drugoj ruci. Mama nije dijabetičar ali se dosta ugojila u toj trudnoći oko 30 kg

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here