|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 0:19:59   
choopa choops
Ma mili naravno da je druga priča kad je dijete alergičar. Pa svi bi nosili, zašto da se kockaš da li ćeš tamo naći ili ne. Čak i kad bi stvarno pravili probleme na granici sa unošenjem hrane, vjerujem da bi ti u tom slučaju progledali kroz prste.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 9:20:49   
Adriana83
Ja sam prosle godine prvi put vodila decu na more. Pre toga sam sama isla samo sa muzem te godine kad smo se vencali. Do tad sam isla sa mamom i sestrom i ja sam pokupila njen pirmer. Knjiski sam primer paradajz turiste user posted image Nosim suhomesnato za 20 dana iako idemo samo 10. Nosim gomilu konzervi (pasteta,tunjevina-vise vrsta,mesni narezak), nosim pirinac ,makarone,gotove supice,luk,ulje,kafu. U stvari jedino sto ne nosim je sveze voce i povrce (osim banana za put) i hleb. Za put spremam sendvice ( brdo,imamo da jedemo taj dan kad stignemo i da pretekne) od voca banane-najprakticnije su mi ,vodu i kafu user posted image Prosle godine smo isle sestra,zet ,moja deca i ja i imali smo tri rucna frizidera plus konzerve i ono sto se ne kvari u putnim torbama user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 9:25:48   
IvanaSK RR
Mi ne nosimo puno. Nekoliko pasteta i nesto malo suhomesnatog.
Naravno, kad je neko alergican, druga je prica.

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 9:26:06   
serpica
Ja nosim samo za decu ako nemamo u hotelu hranu. Moja deca ni kod kuce ne jedu kako treba a tek na moru nista. Ponesem im ono sto vole i sto znam da ce da pojedu iako to isto mogu tamo da kupim ne zelim da rizikujem,jer njima se nista ne svidja i sve im je bljak.
Ove godine sam ponela par kesa makarona i spageta i eurokrem jer zaboga grcka nutela im se ne svidjauser posted image za bebca ponela zitarice i nekoliko teglica hrane. To je otprilike to..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 9:30:20   
Adriana83
Da,zaboravila sam na margarin,eurokrem i tegla domace marmelade user posted image Mozda se setim jos neceg user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 9:30:54   
Sanjalicaaa
Ja sam ove godine ponela par pasteta, eurokrem i dve teglice dzema. A za beku isto par teglica kase da imam za put ostalo kupila tamo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 9:37:28   
Khaleesi
Ja uzmem i one bebi sokice ponesem....

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 9:50:01   
Anck Su Nmaun
Isto tako, nista posebno, uglavnom sta deca bas vole pa da ne rizikujemo da li u Grckoj ima da se kupi, a sto kaze Serpi i kuci brljajuu sa hranom a kamoli kad otputujemo negde.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 10:18:13   
vonavoj
Moje su stalno gladne na moruuser posted image user posted image
Ja nosim eurokrem,cajne (iseckane),pastete,tunjevinu i rudu parizerauser posted image i virsle.
Nosim i gotova jela,za makar 2 dana,tamo kupi pomfrit u lidl,pa pecemo i ponesem medaljone..nisam tip koji voli da isprobava njihovu klopu, po restoranima ne idemouser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 10:50:23   
Khaleesi
Kako nosis virsle?U rucnomfrizu?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 10:56:51   
vonavoj
Sve zamrznem,pa u rucniuser posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 11:10:02   
Khaleesi
A na granici... kazu pregledaju rucne, zato ja mislim samo van friza sta moze da nosim....

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 11:19:48   
vonavoj
Koliko je to provereno da se gledaju rucni frizideri?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 11:23:03   
lesica
Zene drage, mi smo granicu prosli bez da nam i poglegaju pasose, koje gledanje bilo cega.

Ne opterecujte se.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 11:24:27   
vonavoj
user posted image user posted image znala sam!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 11:31:29   
Sanjalicaaa
Nama su u putu na tamo pogledali auto na granici sa Hrvatskom i Slovenijom. Ne samo nas, sve automobile. Onako s vrata su bacili pogled, videli da klinci spavaju i pustili nas. Nisu nista detaljisali, mislim da cak nisu ni provalili rucni frizider. I da jesu ne verujem da bi pravili problem. Jer ti ne unosis deset kila mesa, nego nesto malo, za to ne prave problem.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 11:33:33   
branki*
Ja nosim cajnu,supe u kesici,spagete,neko gotovo jelo i slicno,grickalice i keks za decu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 11:38:27   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj
Ja nosim eurokrem,



Ma Von, šta će ti, kada je u Grčkoj mnogo jeftniji :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 11:40:36   
dunja RR
Ja mislim da ubuduće više ništa neću nositi od klopeuser posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 11:43:40   
Adriana83

IZVORNA PORUKA: branki RR

Ja nosim cajnu,supe u kesici,spagete,neko gotovo jelo i slicno,grickalice i keks za decu.


Da ,to sam zaboravila user posted image pakovanje petit keksa i 4 ture bakinih kolaca da imaju da grickaju na plazi user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 11:45:06   
Sanjica26 RR
Ja nisam nosila hranu, jer smo imali polupansion. A inace primetila sam.da su Grci poskupeli.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 11:45:32   
Sanjalicaaa
Slazem se sa Dunjom, mozda samo bezveze vucemo hranu, kad tamo ima isto to da se kupi. Mi smo u Lidlu kupovali neke lazanje, tortilje, i sl. zamrznute samo da se ispeku. I super su, preukusne i bogate. Sl put ne nosim ni ja nista, samo za put.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 11:45:38   
choopa choops
Ma to novinari lažu. Mislim uvijek se može desiti da iskontrolišu dvoje troje vozila (jednom mom zetu jedan nije dao da unese u HR kilo kajmaka, on nosio kolegama na kruzeru, i zet bacio na granici samo da ne bi njima dao jer su bili bezobrazni user posted image ), ali da će baš da oduzimaju hranu roditeljima sa djecom ne vjerujem. To su gluposti, kao uostalom još dosta stvari. Evo sad čitam da su kazne za neprijavjen boravak (za CG) 300e, a jutros iz policije demanti da nije 300, nego 60e. I tako za sto drugih stvari. Zato i jeste sada drugačije jer uvijek možeš da saznaš pravu info bilo na FB bilo na forumu. Kažem opet, ne vjerujem da bi ijedan policajac/carinik pravio problem oko hrane kad vidi djecu u autu?! user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 11:49:37   
branki*
Nama niko nikad nije pravio problem,zaista.i kad imamo polupansion,ja opet nosim cajnu,grickalice,keks,takav sam covek,srbenda,jbguser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 11:56:40   
isidora88
Nosim hranu za bebu, kasice, zitarice, plazmu i to je uglavnom to, za put kupim grickalice i nesto u pekari. Kad se vracam nosim prsute na tone, tamo je jeftina a odlicnauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto posle maminog porođaja, tate gube li...
Nove mame su možda zabrinute zbog prvog seksa nakon porođaja, ali stručnjaci tvrde da ni tatama nije lako.
Tolika devojčura, a hoće da se nosa...
Lekcije života nude nam se na svakom ćošku ovog našeg pulsirajućeg grada. Ipak, ponekad je potrebno zastati i "pročitat...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here