|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li i šta nosite od hrane na odmor?
1.8.2014 16:25:48   
lesica
Iz teme šta spakovati za more:

Ručni frižider: 8 ručkova, zapravo 4 pa podeljena na 2, nešto sitno suhomesnato (pečenice i kulen) u vakum pakovanju koliko za doručak, ABC krem sir,

Pored toga kafa, čokolino, palenta. I za put grickalice koje L jede.


Meni je lakše ovako jer je moja L veeeliki probirač u smislu da mimo onogašto ja spremim neće da jede, u restoranu vrlo, vrlo, vrlo teško, tako da je meni ovo odluka da na samom odmoru ne bih kuvala, izvadim razrejem i to je to.


Da li i šta vi nosite od hrane?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
1.8.2014 16:30:06   
Olga75
ja nosim kobaje i tvrde sireve , mozda po koju supicu iz kesice i pakovanje testenine koju obozavamo a samo na jednom mestu u Su ima da se kupi
i to je to
sve ostalo smo nabavljali u Konzumu ( rekla bih da je to pandan nasoj Idei jer je sve isto sem imena )
mi uglavnom na letovanje idemo u Hrvatsku
eto tako mi user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 1.8.2014 16:31:25 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
1.8.2014 17:38:46   
milicicak
Dok nije stigla mini buba na more sam od hrane nosila samo par supica iz kesice kao ustupak mm :)
A sad nosim:
5 kuvanih zamrznutih ruckova
3 Wellnes keksa
2 Dzambo flipsa
5-6 grisina
200g menaz cokolade
200g crnih cokoladica Najlepse zelje
Nestle 8 zitarica kakao
Aleva natur
domace suvo meso
domaca slanina
dzem od jagoda
dzem od kajsija
med
3 kesice lesnika
500g ovsenih pahuljica
cimet keksice (dupla mera)
korneti za sladoled
Od opreme za kuhinju:
kalupi za sladoled
mikser :)
serpica za vodu
serpa
Baby bullet
dva reckava i jedan ravan noz
Tarin tiganj
T case i tanjiri
pakovanje kesa za zatvaracem
sundjer + sundjer za T
truleks krpa
plasticna vangla

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
1.8.2014 17:39:14   
milicicak
Ups, dupli post :)

< Poruku je uredio milicicak -- 1.8.2014 17:40:33 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
3.8.2014 15:55:11   
gagana83
Ja sam ove godine ponela 2 sardine, dve pastete, jednu supu iz kesice, malo suhomesnatog i to je sve. Bukvalno sam samo spakovala ono sto se naslo u frizideru. Kafu pod obavezno (mada smo ove godine u Lidlu naisli na super tursku fafu) i grickalice tipa plazma, smoki...
U principu vise hrane donesemo iz Grcke nego sto ponesemo odavde :).
Ne vracamo se bez maslina, fete, maslinovog ulja, ovcijeg kiselog mleka, Caprice rolera i jos nekih keksica koje tamani moj muz.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
3.8.2014 16:03:56   
Anoniman
Ja sam sada nosila samo supe iz kesice i neke grickalice za unu. Kada ides u Cg uglavnom su po njiihovim marketima 80% nasi prozivodi...

I obavezno Uninu flasicu i serpicu za mleko.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
4.8.2014 9:13:04   
Peace*
Ove godine:
- 3 ručka za 8-oro (3 sam nosila ja, 3 prijateljica, tako smo imale 6 ručkova za sve:
*ja sam ponela: grašak paprikaš, preliv za bolonjeze i smesu za pilav;
*ona: gulaš, sarmice u blitvi i pasulj.
- samo za decu: još jedna tura bolonjeze, punjene paprike, ćufte u paradajz sosu, đuveč, torteline, šnicle u par.sosu
- šunka, kobasica, slanina
- viršle, parizer, paštete
- sok od paradajza
- čips, štapići, bombone, keks (Wellnes i plazma)
- baka je ispekla kolače sa jabukama i višnjama
- testo, pirinač, čak sam spakovala i par krompira da ne jurim odmah u radnju
- paradajz sok
- džem od kajsija i ajvar
- litar mleka (Luka neće da pije grčko mleko user posted image , bilo mi žao što nisam ponela više)
- nes kafa (inače kupimo, ali ove godine sam imala kod kuće veliku punu limenku, i praznu malu, pa kad već imam, presula sam.

Do nedavno sam se grozila ovakvih akcija, nisu mi bili jasni ljudi koji vuku 100 sr*nja na more, a onda se rodio alergični Marko. Kažu, Bog ne tuče štapom, pa eto...


< Poruku je uredio Peace* -- 4.8.2014 9:15:44 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
5.8.2014 15:15:20   
Azra_
A šta mislite, da li domaća supa, samo bez rezanaca, može da se zamrzne i posle samo zakuva po potrebi, ubace se rezanci? Probao neko? Iskreno, meni na moru, naročito u Grčkoj, samo to fali. Jako su slabi sa čorbicama i supama, a dete i ja to baš volimo.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
5.8.2014 15:19:22   
Peace*
Naravno da može. Moja deca je jedu bez problema. Ja lično ne volim, tačno osetim da je iz zamrzivača. user posted image

Ja mojima oduvek tako dajem supu jer kategorički odbijam da je kuvam svaki dan. Skuvam šerpekanju u subotu, i zamrznem im za narednu sedmicu. user posted image Čak zamrznem unutra i šargarepu, tako da bukvalno samo rezance dodajem.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
5.8.2014 15:40:36   
tijatija
naravno da moze... Ja sam tako pre radila a sad slabije jer nemam dovljno veliku serpu da nam pretekne supe za sutra a ne za sledecu nedelju user posted image Meni se ne oseti da je iz zamrzivaca ja dodam samo rezance ili knedle i malo suvog persuna da osvezim user posted image Sa rgarepa bude malo gumena ali pojede se user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
5.8.2014 20:07:33   
Azra_
Hvala ženske! To će mi onda biti spas! Samo ne znam u čemu da je zamrznem? Obična plastična činija?! A ništa lepše od domaće juneće supice sa domaćim rezancima. Meni to može da bude i ručak!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
5.8.2014 20:30:48   
isidora88
ja hranu ne nosim, dok je mateja bio manji nosila sam samo plazmu, ad mleko, pahuljice, gotove kasice, a sada samo plazmu i nista vise.
hranimo se po restoranima sve obroke.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
5.8.2014 20:38:03   
Anoniman
azra, mislim da mozes i u plasticnoj flasi od vode, ako imas.
ja ne zamrzavam, mada znam da bi mi bilo lakse.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
5.8.2014 20:56:46   
Didy
Mi isto nikad ne nosimo apsolutno ništa, osim vode i hrane za put. Volimo da probamo nove stvari, tako da ni plazmu ne nosimo. Ponekad jedemo u restoranu, ponekad spremimo u apartmanu, sve tamo kupimo što nam treba. Mene mrzi da kupujem ovde, pakujem, pa tamo raspakujem, pogotovo me mrzi da kuvam kod kuće, zamrzavam, pakujem u putni frižider... user posted image Meni je sve to drndanje, lakše mi je u apartmanu skuvati, nego nositi od kuće. Plus što ne jedemo zamrzavanu hranu, pogotovo je deci ne dajem. Ne jedemo ni gotova jela, od konzervi samo ribu iz konzerve, ni paštete ni viršle im ne dajem ni kod kuće ni na moru. I kod kuće kad mi ostane ručka i znam da ga više niko neće pojesti, nikad ga ne zamrznem, već stavim u plastiku i okačim na kontejner.
Ovog leta je bilo najbolje što sre tiče hrane - ni o čemu ne razmišljaš, dođeš, jedeš, odeš... prodavnica nas nije videla sve dok nismo krenuli kući, pa svratili da kupimo maslinovo ulje. Ako bude sreće, i ubuduće ćemo tako letovati.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
5.8.2014 21:06:35   
tijatija
Ja bi samo savetovala one koje krecu na odmor u CG nista da ne uzimaju jer su cene priblizno iste a nesto i jeftinije . Skoro u svim gradovima ima veliki super marketi.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
5.8.2014 21:50:29   
Torbica
Sto se kuvanja tice, kao Didy.
Ako ne idemo u Hotel, ponesemo domace pecenice i slaninice, ne koristimo industrijske suhomesnate proizvode osim nekih veganskih biljnih namaza. E da, ponesemo par konzervi tune.
Ponesem moj srednji ekspres lonac od 5 litara i ako pozelim nesto da spremim to je ekspres. Mada sam ove godine par puta svicnula u rernu meso/ribu sa povrcem, opet ekspres.
Nosila sam blender ove godine prvi put, pa smo imali raznih vocnih sokica a i divnih kremastih sladoleda od zamrznutog voca.
Ponesemo crnog vina, za dobrodoslicu user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
6.8.2014 1:02:50   
Sanchy
IZVORNA PORUKA: tijatija

Ja bi samo savetovala one koje krecu na odmor u CG nista da ne uzimaju jer su cene priblizno iste a nesto i jeftinije . Skoro u svim gradovima ima veliki super marketi.

Sa ovim se slazem,pogotovu prsutauser posted image ..ja je ne jedem ali mm kze da je duplo jeftinija nego kod nas..a pisala sam vec na drugoj temi,nosim samo dva tri gotova jela Neoplantina recimo,i dva tri pakovanja onih gotovih spageta u kesicama da imam dok se ne odgegamo do neke radnje,,za M.kasice to mi je najsigurnije..takodje M.ne dajem nista zamrznuto a i ja slabo jedem dok mm moze ..Za M.nosim jos i Baby King Organic pahuljice posto nisam siguna da bi ih u mestu boravka nasla i to je sve..

< Poruku je uredio Sanchy -- 6.8.2014 1:09:45 >


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
6.8.2014 1:10:37   
Azra_
Mi nismo nosili ništa... Zatim, rodilo se dete. Za njega mleko, pahuljice, kašice, bar 30-40teglica i mirna sam, a za nas lako. Nikad ne spremam jer nemam vremena, ni volje. Dete je veće, mada će verovatno dobiti neku gotovu kašicu iz teglice i ove godine. Voli ih još uvek. Nezamislivo mi je da 15 dana ne okusim lepu čorbicu ili supu. Tako je bilo prošle godine. Jedva dočekah da zakoračimo u Makedoniju, pravac Ohrid. 3 dana sam jela čorbe u restoranu, milina i za mene i dete. Zato razmišljam za ovu godinu... Bar 3-4 puta da imamo neku supicu. Iz kesice ne volim, da kuvam tamouser posted image . Videću...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
6.8.2014 8:26:58   
Peace*
Ne znam kakve su vam navike na moru, ali kuvanje supe i nije nešto što oduzima vreme, pa ako imaš običaj da sediš uveče sa mužem na balkonu kad dete zaspe, usput pristaviš supu, i dok popijete koju čašu vina, supa je gotova. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
6.8.2014 11:35:05   
Azra_
Mi uveče uglavnom šetamo, dete nam je na moru tinejžer-opasna transformacija, svi legnemo manje-više u isto vreme, tamo oko 00h. :-) Mada, tu si u pravu. Mogu uveče da pristavim, neko veče kada se vratimo ranije iz skitnje. Jedino što ne pijem crno vinio. ;-)

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
6.8.2014 12:46:26   
milicicak
Status update :)
nista sto sam ponela od zamrznute hrane se nije odledilo :)
mikser sam izvadila bukvalno 5 min pred polazak i spakovala zicu :)
strpala sam i jedan puding od vanile, kolac se upravo hladi :)
Azra, ja zamrzavam supu redovno, narocito ako skuvam vise, ne volim kada mi kuvana hrana stoji u frizderu duze od tri dana pa uvek zamrzavam nakon kuvanja ako znam da ce mi ostati viska. Zamrzavam u plasticnim posudama onoliko koliko inace pojedemo za rucak, odledim i dodam rezance.
I da dodam, strasno me nervira sto nam cetvrtinu kofera i pola mesta u gepeku zauzimaju hrana, frizider, hladna torba... al sto se mora nije tesko :)

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
6.8.2014 12:53:34   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ne znam kakve su vam navike na moru, ali kuvanje supe i nije nešto što oduzima vreme, pa ako imaš običaj da sediš uveče sa mužem na balkonu kad dete zaspe, usput pristaviš supu, i dok popijete koju čašu vina, supa je gotova. user posted image

user posted image


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
6.8.2014 14:22:15   
Peace*
Jedino što ne pijem crno vinio. ;-)


Može i belo. user posted image

Samo ponesite, njihova su user posted image

milicicak user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
6.8.2014 14:25:20   
isidora88
ja vise hrane ponesem sa mora, u cg obavezno kupim par kila prsuteuser posted image
tijo koja prsuta je najbolja? prosle godine sam uzela u podgorici u nekom velikom marketu, a prethodnih godina u voliju, gde mi je najbolje da kupim?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
6.8.2014 14:41:01   
Anoniman
Peace, sledeci put probaj techni alipias ili thema. ima jos jedno dobro, al ne mogu da se setim kako se zove.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







U Grčku možete otputovati avionom i autom,...
Ne propustite izuzetno delo Može li čitava stara Grčka da stane u jedan lift? grčkog arheologa i pisca Teodora Papakosta...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here