|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 10:44:26   
doktorkakristal
user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 10:47:31   
Mala Elena
M&Lj, svakome se desi da se napravi nered. Meni E sada ne pravi frku da li je mrvila , slomila, bacala igracke gde stigne, itd. Mala je ali sama sebi krs napravi. Evo sudopera sinoc opet prsla , tj ona plastika dole, mm stavljao silikon ali na jedno mesto gde je naneo tanji sloj probilo i curi u mlazu .A ceo dan se susilo da zalepimo papir i vratim sudove na mesto. Kako sam se smorila !user posted image vesa stiglo 2 ture, a sad da izbacim novi da se susi ...peglanje me ceka .user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 10:54:03   
Sanjica26 RR
Torbice znam na racunaru, ali preko mobilnog ne moze.
Moja Sofija spava. Ja cu nesto da zbrckam za rucak. Malo cu da probam da citam.knjigu.
Juce smo se kolega i ja ismejali posle roditeljskog. Da li je moguce da neki roditelji ne znaju sta im deca uce. Krenuli su da se raspravljaju kao da su na pijaci. Jos nas ubedjuju u neke stvari. Hvala Bogu sto kolega sa kojim radim deli misljenje sa mnom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 14:18:11   
Torbica
Ne znam Sanjice, ja imam Xperiu Soni i isto mi je kao na kompjuteru. Pokazacu ti user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 14:33:43   
Klarita
Dobar dan. Ne stizem nista, masine rade non stop, taman sve popeglam, spakujem, ono stiglo novo i tako u kruguser posted image K mi nije u vrticu, promukla u subotu vece, ja sam mislila da je alergijski, ali joj se od eriusa i deksasona slabo vratio glas, pa nocas je kasljala uzasno...i bas smo nesto obadve user posted image mm nervozan, samo se nesto zali, dodje mi da mu zalepim jednu vaspitnuuser posted image
Idem da dzvirnem ko sta gde, pa na spremanje grickalica, najavili mi se gosti, mozda opet "padnu" i palacinkeuser posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 15:17:33   
Vanda
Pozdrav i hvala mamama. Nama bila jedna od baka pa peglala danas.user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 15:49:14   
doktorkakristal
sta se radi mame ,mi bili u setnji D spava pa je mozda opet kasnije izvedem malo,nesto sam umorna

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Vanda)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 16:12:50   
emicaa
Hej ženice,imam jednu dilemu,pozvani smo na rodjendan u oktobru i naravno biće bučno,koliko je pametno da povedemo i Teodoru,jeste li vi vodile tako malu djecu ili ipak da nadjem nekog da je čuva?!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 16:15:51   
doktorkakristal
ja sam za to da se uvek ostavi na cuvanje ako imas mogucnosti,em ces se lepse provesti em neces dete maltretirati

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 16:20:45   
Sanjica26 RR
Emice zavisi ko ce je cuvati. Ako ce cuvati neko na koga je navikla to je skroz ok

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 16:25:24   
Žapkić
Emice, ja sam za varijantu da je ostaviš nekome na čuvanje, ako imaš mogućnosti.
Doduše, ja sam Tinu vodila na svadbu kod brata od tetke kada je imala 8,5 meseci, ali je to bio jul mesec i nije ulazila u restoran, već je bila u bašti restorana, gde je bio takav mir i tišina da je pola dana prespavala. Čuvali smo je na smenu MM, moj brat i moja mama (naravno i ja

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 16:35:34   
emicaa
to je problem sto svi koji su je do sad cuvali takodje idu a iskreno strah me ostaviti je nekome nepoznatom,ne znam kako bi reagovala,a na vodi mi se jer je to navece pa je jos vece maltretiranje za nju user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 16:37:20   
Trcosava
Sanjice, probaj da malo slajdaš u desno ekran. Ni meni se ne pokaže odmah, niti kad sklonim tastaturu već moram da 'pomeram' ekran na desno i onda sa leve strane se pojave smajlići. Imam i opciju dodaj, ma isto kao na kompu, samo moram ili da odzumiram ili da pomeram :D

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 16:42:38   
Sanjica26 RR
Onda nisam za varijantu da je tako malu ostavljas nekom nepoznatom.
Trco vidim ja te znakove, nego npr. ako hocu da otvorim one druge (npr
zagrljaj) onda pise da nemam pravo za jos jedan iskacuci prozor. Nadam se da me razumes.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 16:44:57   
emicaa
imam jos jednu opciju da pitam prijateljicu i njegog muza da je pricuvaju,nisu je nikad do sad cuvali ali druzimo se i navikla je na njih,ako bi oni mogli vjerovatno bih tako a i njima ce dobro doci malo vjezbe oko bebe.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 16:52:08   
Sanjica26 RR
Emice to je super. Ali moj savet ti je da je ostavis jedan dan pre tog rodjendana da budu sami sa njom. Tako sam.ja radila i sa Teodorom i sad sa Sofijom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 17:06:40   
Mala Elena
Emice , mi imamo svadbu uskoro, nisam pametna sta da radim. Mada mi sestra zivi u tom mestu gde je slavlje pa se ponudila da je odvedemo kod nje ali i ona ima devojcicu koja je nekad bas bucna , primakne joj se i vristi na uvo user posted image ako ta tvoja prijateljica nema decu a mala je prihvata, sto da ne. A ako taj restoran ima bastu cuvajte je na smenu. Ne znam da li toliko glasna muzika smeta bebi?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 17:07:42   
Mala Elena
Evo mi idemo u goste kod prijateljauser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 17:28:43   
emicaa
Ne mogu je vani ostaviti jer oktobar je,već će biti hladno,pogotovo što je naveče.vidjeću sa tom prijateljicom da li može,ako ne mogne ne znam šta bih jer baš mi se ide a i ne ostavlja mi se sa svakim

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 21:11:49   
doktorkakristal
SANJICA je u pravu treba prvo da probas jedan dan da je ostavis da vidis kako ce reagovati

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
9.9.2014 21:31:31   
emicaa
Problem je njih uhvatiti jer oboje rade,jedva se uganjamo za kafu da popijemo ali moram pokušati,njima najviše vjerujem

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
10.9.2014 7:30:37   
mirkam
Ej, pa gdje ste jutros mame ranoranioci?user posted image
M i mm spavaju, ja pijuckam kaficu i razmisljam sta za rucak..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
10.9.2014 7:42:36   
emicaa
Dobro jutro mame drage,noćas T spavala dosta bolje ali sam joj stavila čepić pred spavanje,izgleda da je nešto muči,u snu počne plakati i onda kad počne prdit majko mila,danas ću nazvati doktora da vidim ima li on šta pametno za reći.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
10.9.2014 7:48:51   
doktorkakristal
jutro mame user posted image jos danas sunce pa opet kisa iskoristite dan za neku setnju

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
10.9.2014 8:03:17   
serpica
Dobro jutro,i kod nas je lep dan,starije dete otislo u skolu ostali spavaju,kasnije cemo u setnju.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here