|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 7:39:22   
doktorkakristal
jutro mame,mi opet poranile,D se vrpoljila celu noc,odlepicu vise od njenog loseg spavanja user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 7:41:50   
serpica
Dobro jutro user posted image ispratila dete u skolu,ostali jos spavaju...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 8:03:04   
emicaa
Dobro jutro, i meni je T bezbroj puta prekinula san ,sa pauzom od sat vremena u jednom trenutku.Danas gospji 10 mjeseci pa joj opraštam divljanje.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 8:20:15   
Sanjica26 RR
Torbice taman posla da se druzimo sa nekim reda radi. Mi se sa ovim ljudima jako dobro poznajemo i idemo jedni kod drugih. Cim su usli na vrata oset_ila se negativna energija. Vec su bili nervozni kad su dosli. Ako sam.nervozna necu nekom.da remetim mir. Prosto sam takva. Ma, proslo mi je cim.sam se istusirala.
Dobro jutro! Nas dve smo doruckovale. T je u vrticu.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 8.9.2014 8:24:44 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 8:47:26   
Vanda
Dobro jutro iskusne mameuser posted image . Mom bebironu je danas mesec dana i zadnjih par dana se trza u snu ili se cak probudi i zaplace. Inace je bas dobra devojcica i retko placeuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 8:49:14   
Torbica
Dobro jutro!
Aha, pa iskreno, sta god da imam, ostavim to sa one strane vrata i taman se "izlecim" kod meni dragih ljud... Mada zavisi, ko zna sta je, ali svakako nije lepo da drugima preneses lose vibracije.. Pogotovo kad dodjes sa razlogom da nesto cestitas, proslavis...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 8:57:25   
Sanjica26 RR
Ima dosta takvih ljudi sto ne vode racuna.

Ova mala razbojnik puzi po celom stany. Pravi urnebes.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 9:20:38   
Mala Elena
Dobro jutro, devojke i mame! Zavisi kako se ko oseca !user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 9:23:15   
Mala Elena
Joj doktorka , do pola 1 mi je viorila , nista me ne pitaj! Svako vece ocekujem cirkus. ...user posted image user posted image ne znam vise da li da se smejem na ovo

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 9:26:19   
Mala Elena
Sanjice , moj predlog je da pokusas da se odupres toj negativnoj energiji tako sto ces i njima pomoci da je izbace iz sebe, saslusas ih i onda uveselis ! A onda brzo na drugu temu. Zivot je kratak za negativu ...user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 9:52:49   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Vanda

Dobro jutro iskusne mameuser posted image . Mom bebironu je danas mesec dana i zadnjih par dana se trza u snu ili se cak probudi i zaplace. Inace je bas dobra devojcica i retko placeuser posted image

Draga, to je stomacic drnda, nista strasno, imas temu o grcicima pa pogledaj.
Sanjice, ima nas raznih, sta ces....
Samo nek puzi i istrazuje, meni je to preslatko!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Vanda)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 9:59:25   
Peace*
otisli do Starlija


Bili smo pre koji dan na rođusu. Me no like! user posted image Zaista mi je preveliko, pa mi nestanu, ne znam ni kako bih ih našla da pođemo kući.
A veliki crveni tobogan... popeli se moji, Luka stao pa gleda, tek će Marku na guzicu i wiiiiii, onda je Luku bilo blam pa se i on spustio.
Čula sam (neprovereno) da Starli nema dobru protivpožarnu opermu, tako da, što se mene tiče, završili smo.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 10:05:16   
doktorkakristal
Dora spava ja zavrsavala neke poslice po kuci,napolju kisa ,dokle vise user posted image
MALA ELENA procice i ta faza
zeza me net od juce ,a tastatura mi cela sjeb... Dora je unistila ,jedva kuckam

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 10:07:26   
Sanjica26 RR
Ovo je bilo brzinsko spremanje. Zvala me je sekretarica da potpisem ugovor. Morala sam da vodim Sofiju sa sobom. Usput me sretne uciteljica da me podseti da imam u 12 cas. Direktorka mi je jos nije napravila raspored. Sad sam zvala dadilju neplanirano.
Joj i meni je skroz slatka sa njenim istrazivanjem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 10:07:41   
Torbica
Bas kod tog crvenog tobogana su bila otvorena vrata, radi ventilacije, to mi se bas dopalo, dobro je provetreno, svez vazduh, pa ako bude vatre, znam kuda! user posted image Iskreno, svidjalo se meni ili ne, njima se svidja i vodicu ih povremeno, nek uzivaju. Nego mi je bilo smesno, kad smo se obuvali, kaze Djole - hocu tortuuuuu! user posted image Komedija, pa nismo dosli na rodjus!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 10:11:47   
Peace*
Mi kad smo bili, ta vrata nisu bilu otvorena, nije bilo provetreno, bilo je milijardu stepeni. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 10:43:24   
Torbica
Fuj! user posted image
Elem, odoh zene, ostajte mi zdravo, ceka me sto stvari...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 11:17:11   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Vanda

Dobro jutro iskusne mameuser posted image . Mom bebironu je danas mesec dana i zadnjih par dana se trza u snu ili se cak probudi i zaplace. Inace je bas dobra devojcica i retko placeuser posted image


Dobar dan mame. Vanda moguce je da je stomak u pitanju a moguce je da je prosto sazrevanje centralnog nervnog sistema. Moja D se tako trzala (babe govorile kako treba da idem da joj salivam stravuuser posted image -dete od mesec dana ne zna sta je strah tako da su to ciste gluposti), prosto je to tako kod neke dece. Ne brini procice.

Mi smo bile u vrticu, pisacu u temi. D spava. Ja se mislim sta cu da skuvam. Imam posla preko glave a iskreno nista mi se ne radi. Provescu dan sa svojom cerom u uzivanju.

Lep dan vam zelim mame

(odgovor članu Vanda)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 13:43:41   
mati
Zdravo mame... Ne znam kako je po ostalim gradovima , ali kod nas je bas grozno vreme, neka kisa od jutros, cas pada pa stane i tako u krug.
Vanda, tako se Mata trzao kad je bio mali. I posto smo mi tad stalno set_ali bili smo ubedjeni da prozivljava i prihvata stvari iz spoljnog sveta...

< Poruku je uredio mati -- 8.9.2014 13:45:11 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 16:06:22   
doktorkakristal
zdravo mame,meni bila prijateljica sto smo prosle nedelje bili kod nje u gostima,elem dols sa sincicem koji je rodjen kad i D i naravno moja Dora ga je pet maltretirala,u trenutku nepaznje ga gurnula i pade dete i udari glavom u parket user posted image e stvarno ne znam sta cu sa njom ,malo li je ne gledam ona krene ka njemu da ga pocupa ili ujede ,boze me sacuvaj kakva divljakusa

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 16:59:51   
emicaa
malo li je ne gledam ona krene ka njemu da ga pocupa ili ujede ,boze me sacuvaj kakva divljakusa

joj izvini ali ovo me bas nasmija user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 20:48:33   
mirkam
Dobro vece mame...
M zaspao upravo, mm gleda utakmicu, a ja evo da svratim da vidim sta radite i da nesto pitam.
Imam jednu nedoumicu koja me strasno potajno muci u poslednje vrijeme. Znam da nije tema, al ne znam gdje bih drugo pitala, a moram pitati, znam da cete mi pomoci.
Naime, primijetila sam da M ima obicaj (narocito pred spavanje, ali i ovako u toku dana), da se zagleda u svoju saku i otvara je izatvara, pomjera prstice i to toliko pazljivo gleda par minuta, da mi je prosto frka je li to normalno user posted image
Sta mislite?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 21:20:36   
Torbica
Mirkam, najnormalnije, svi to rade, ne brini, postaje svestan pokreta, uzroka/posledice u smislu pomeram/mrda se, jeee!
Ja sam danas svasta uradila, kucu uglancala komplet..
Doco, bori se za sebe. Vremenom ce se to korigovati, jos kad krene da prica, nemoj da brines.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 21:21:34   
Mala Elena
Koliko ima, nisam za racunarom pa me mogu da vidim? Moja E je sa 4 ili cak i ranije pocela to da radi, obicno ujutro ili kada se razbudjuje i uz to guce , peva i vristi ! Uziva u tome! user posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
8.9.2014 21:28:11   
majared
Ja danas krenula na posao, nakon dve godine. Prvo sam odrzavala trudnocu pa 16 meseci na porodiljskom. Dodjem ja kuci a moje dete se zaigralo ne konstatuje me. Zato smo se kasnije mazili i igrali. Sada sm ih sve poslala u krevet a ja malo da danem dusom, naravno uz kompjuter.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Fotografija koja pokazuje emocije kod pres...
Posle dve godine dojenja svoje ćerke, i mnogo pomešanih emocija, mama dve devojčice, Maya Vorderstrasse odlučila je da s...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



Anketa

Kog pola su vasa deca?
lola78

Da vidimo koja kombinacija je najcesca?

Starijeg sina i mladju cerku (16%)

Stariju cerku i mladjeg sina (18%)

Jednu cerku (18%)

Jednog sina (27%)

2 sina i jednu cerku/ili samo sinove (8%)

2 cerke i jednog sina/ili samo cerke (13%)


Ukupan broj glasova: 153

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here