|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 20:37:03   
branki*
torbi,kad se to desilo?je l danas pao?sta je bilo?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 21:19:26   
Torbica
Krenula baba niz stepenice popodne sa decacima i mali pozurio, za malo da se skotrlja. Ja sam iz kuce samo cula DUM! Kad sam izasla u hodnik, sve krvavo user posted image Rana je pola centimetra, zaustavila sam krvarenje, odradila sve po PS-u, nije trebala intervencija, ali za dlaku..

< Poruku je uredio Torbica -- 2.9.2014 21:22:04 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 21:48:57   
doktorkakristal
TORBI bitno je da nije za sivenje,sreca i da si odreagovala i znala kako treba
SANJICE kako je Sofija ?
Ja se nazdrala nekog sladoleda sad mi muka user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 21:59:37   
mtajcica83
Torbi pa kako je sad sincic?? Super si ti odreagovala,
Moj svrco je bolje da kucnem, mada se na periode zali da ga stomak zaboli..Uh vise i ti virusi...

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 22:00:33   
Sanjica26 RR
Doco hvala sto mislis na nas. Skocila joj je temperatura na 39.user posted image Sad joj je mm stavio cepic. Padne joj temperatura, ali posle 6 sati joj odmah skoci.
Dusa me boli sto je tako malenu ostavljam. Sve vreme se mazi kod mene.
Joj preko puta nase zgrade neko slavlje. Kao da peva Vera Matovicuser posted image
Sutra ujutru idem kod direktorke, pa uvece imam nekoliko roditeljskih sastanaka na kojima moram da budem prisutna. Imam nenormalnu tremu. Kaze mi mm da nema potrebe da budem pod tremom. Privucicu ih mojom pozitivnoscu. Inace je uvek surovo iskren. Nekad me to nervira.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 22:10:06   
doktorkakristal
SANJICE naravno da mislim znam koliko se mucite sa njenim nosicem,sad jos i temepratura,samo je tusiraj i hladi glavicu
za posao ne rini bice sve super videces user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 22:27:24   
Torbica
Ma nekad je potreban samo sekund.... i eto ti belaj. Dobro je. Smesan mi je bio tako mali, vikao je - booooli me, nemoj mamaaa.... Cuj, nemoj....
Sanjice, dobro je da je pregledana, prehlada dosadna.... Nek sutra bude bez temp, navijam!
E, a sveki se nadrndala na moj komentar - meni se nikad nije tako nesto desilo.... Ali aman, izadjes na vrata sa njima i odmah dum... Kukala jadna, kao da sam ja to namerno.... Ma nisi zeno, ali ako nisi u stanju, nemoj ni ici. Cetvoro ociju treba otvoriti.
A tek smizla sto je nemoguca - posle svega baba sa klincima u dvoristu, ja na prozor u vizitu a baba place! Ama sta je sad - rekla mi je Anastasija da si rekla da ces me baciti preko zida! user posted image E stvarno ne znam kako joj je tako nesto moglo pasti na pamet. I naravno odlepim - pa da li si normalna da joj verujes tako nesto? user posted image I smizla na kraju kaze, ma tako se ja i sa tatom salim! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 22:38:11   
Dada81
Joj Torbice,dobro je proslo ..A,deca cudo,sta im sve padne na pamet.
Nama je deda zeznuo stvar pre koju ned,kad mu nije zdrobio zglob noge user posted image
Sanjice,ozdravite sto pre,ta temp.bas izmori koliko njih i mene..user posted image i bez treme.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 23:12:01   
dijana1*
Dobro vece.
Jao Torbice dobro ste ipak prosli, a sta ce i jadna zena verovatno se mnogo potresla. Nije lako cuvati tudje dete i jos da se povrediuser posted image Nije da je branim ali znam da nije ni lako
Sanjice opet dosadna temp, da mi sto pre ozdravite.
Kosta je mnogo bolje i danas sam ga drzala na dijeti i mnogo manje kaki ali posle kakenja mu obavezno operem guzu. Smrdi katastrofa. Vuka sam vodila kod dr po uput za bris nosa (lekarski za vrtic) i uzela sam uputnicu za logopeda, urinokultura i jos nesto ne znam tacno sta uglavnom da proverimo sve zato sto jos uvek piski nocu.
Najverovatnije da ce i Vuk sledece nedelje u vrtic, a sutra idemo da potpisemo ugovor i da se upoznamo sa tetom i drugarima.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 23:23:17   
Torbica
Dijana, u pravu si.... Sad cete reci da sam luda ali jedna stvar u svemu nije losa. Elem, svekijevci povremeno spominju kako se Anastasija povredila kod moje mame, pa ono, jadna ona, to je sekund, pa kako to da se desi i tome slicno... I sad joj rekoh jer je opet spomenula, eto vidis, moju mamu stalno spominjes a i tebi i bilo kome moze da se desi.... Mislim, najvise mrzim ono - ja sam ispravan i dobro radim a svi ostali nemaju pojma. Jadni oni..E pa cvrc... Sve stoji, samo nije to tudje dete nego nase, rodjeno unuce...
Ljubim vas drage moje!


< Poruku je uredio Torbica -- 2.9.2014 23:25:26 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 23:29:53   
dijana1*
Znam sta mislis, nisi ludauser posted image
Mislila sam da je lakse i opustenije cuvati rodjeno dete, ti si ga rodila i sa njim si stalno a deca te i slusaju.
Gledam kod mene npr Vuk je super ali cim dodju babe i dede dete izludi i samo cekam sta ce da se desiuser posted image
A to da su svi najpametniji samo ja nisam to mi je poznatouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 23:35:03   
superm
Torbi, bas mi je zao zbog Secerka...

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 23:36:35   
Dada81
Dijana,bas sam se pitala kako ste i na prosloj stani sam te cekala user posted image
Vazno da su decica dobro! Apropo piskenja u krevet,moj brat je tako dugo dok je bio mali,cini mi se mama rece i do skole je tako.Ali najveci razlog je bio cvrst san.
Eno beba zove,mislim da oseca jos neki zubic..

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 23:39:19   
dijana1*
Dado user posted image decica su bolje user posted image
Moj brat je do srednje skole imao problem sa nocnim mokrenjem zato se i brinemuser posted image a Vuk spava kao top, sada sam ga vodila u vc i pokusala da ga razbudim ma nema sanse. Pojma on nema da sam ga dizalauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 23:40:21   
Klarita
Taman sam se ubacila da izogovaram svekra kako je dao snajderske makaze Klari prosle godine, hvala Bogu pa sam bila prisutna....kako joj je izgoreo bradu jer je iste te godine ucio kako da sama upali sibicu user posted image itd kad naidje mm iz grada i pokvari mi inspiracijuuser posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
2.9.2014 23:44:12   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Klarita

kad naidje mm iz grada i pokvari mi inspiracijuuser posted image


hahahahahuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
3.9.2014 5:34:03   
doktorkakristal
TORBI tvoja cera je hit,pametnica mala user posted image
zene drage odoh na kraci put cujemo se danas popodne ,ljubim vas sve user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
3.9.2014 6:29:26   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame.

Torbice ja sve mislim i da ce moja cera imati isti takav humor cim progovoriuser posted image . Sto se tice baba i deda, kod moje mame ja mislim da je D bukvalno mogla poginuti vec sto puta da ja nisam bila tu. Mozda sam je samo par puta ostavila sa mojom mamom i to kad znam da moja mama cuva samo nju. Ako cuva svo troje unucica ja ostajem odmah istog trena jer je moja mama ladovina. Ona samo kaze "pusti decu" pa "pusti decu" aman zeno ne mogu da pustim decu kad je Novak uzeo neku zicu i mlatara njome, i ja popnem zicu na visinu da on ne moze da dohvati i on u dreku a moja mama ustaje i dodaje mu. Alooooo zeno jel hoces da jedni drugima oci iskopaju????? Zna se s cim se igra!!!! A opet kod sveki moja D ko zarobljenik, "nemoj to nemoj to nemoj to" AMAN NESTO MORA!!!! Iskreno moj tata je zlatna sredina. On najbolje cuva decu verovali vi ili ne. Ali kad sa tatom ostavim D i Noleta znate kako on njih lepo organizuje, oduzima im sve s cime bi mogli da se povrede, nije mekan a bas ga vole i D i N i slusaju ga. No to je sad vec druga prica.

Torbice srecom nije bilo nista strasno ali eto za sekundu sto ti kazes.

Kod nas evo neka kisa se bas spustila. Danas cu D pustiti da spava dokle hoce da joj se ne prispava bas rano u vrticu a opet nisam pametna kod nas u vrticu je spavanje u pola 11 sto je stvarno rano (iako ona meni uglavnom zaspi izmedju 11 i 12) tako da ako ustaje oko 8 kao i obicno nema sanse da bi ona zaspala u pola 11. A ocito je pola 7 rano da ustaje jer joj se juce prispavalo vec u 10. Negde izmedju moramo nekako da natempiramo.

Nemam pojma sta cu kuvati i praviti. Za dorucak ce frajla da dobije palačinjokuser posted image

Sto se tice nosa izgleda da staje ta vodica. Bolje je nocas spavala. Nisam joj dala sirup jer sam procitala česta nezeljena dejstva kod dece mladje od 2 god i slognula se. Nema sanse da joj ista dam. Nek sama pregura, moze ona touser posted image

Pozdrav mame

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
3.9.2014 8:11:50   
Klarita
Dobro jutro zenice user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
3.9.2014 8:17:46   
Peace*
Sta obuti deci danas???

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
3.9.2014 8:20:18   
Klarita
Cizme snegarice user posted image I kod nas stiglo hladno vreme...je l' to kod vas gore potop?

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
3.9.2014 8:21:04   
Misha i Ljisha
mi cemo cipele za zimu, razmisljala sam da li gumene cizme da joj obujem ali nece ona danas biti napolju treba samo da preguramo od kola do vrtica a to je svega par metara

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
3.9.2014 8:23:57   
Modessty
Dobro jutro! Ja da se pohvalim Nikola sinoć napravio prve samostalne korake! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
3.9.2014 8:25:19   
Anck Su Nmaun
Bravo Nikoliceee user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
3.9.2014 8:28:21   
NadaR
pa, bravooooo Nikolaa !

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here