|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 9:56:14   
doktorkakristal
MAMA MIS i ja ukljucila masinu i sad blejim prosto ne znam sta cu sa sobom user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 9:57:58   
Klarita
Dobro jutro, zenskaci user posted image
Juce smo ceo dan bili u soping po Bg-u, deca nemaju sta da obuku, aj' N i ima tu i tamo, ali K jedva dve bluze i dva para helanke i to je...u soku sam bila kad je naglo zahladilo i trebala da je obucem za vrticuser posted image Sve je preraslauser posted image

Doco, kako je Dora? Kako refluks?

Sve vas user posted image Uzivajmo u vikendu user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 10:00:18   
emicaa
Dobro jutro,joj Kristal ja bih bila do podne u krevetu samo da mogu.
Danas odošmo u zoo,radujem se majmunima,osjećam se kao da sam jedna od njih user posted image

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 10:02:43   
doktorkakristal
KLARITA dobro je Dora,vec duze vreme joj ne dajem Nexium


_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 10:07:39   
Klarita
emice, mi nismo stigli juce da posetimo zoo...ali nam zabave nije nedostajalo. Svejedno, zavidim ti! Lepo se provedite!

Doco user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 10:11:18   
Mala Elena
Ljisa , jel sada sve ok sa malom? Pa kako joj smetaju plazma i pomfrit ? To prvi put cujem .
Doktorka, mislim da mi se u ovom trenutku ne cini .user posted image

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 10:18:06   
mamin mish
Veruj mi Elena cini ti se. Kad ostanes sama umesro da odmaras ti se jos vise umoris pisto gledas sto vise da sredis kad nema nikog da te ometa.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 10:34:03   
doktorkakristal
bas tako,da se zavrsi sto vise posla

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 10:43:30   
Mala Elena
U ovom trenutku razmisljam o lepoti spavanja user posted image
Verujem da bih odmah skocila da rintam . Kupatilo-kuhinja-dnevna-hodnik-kuhinja-kuhinja-kuhinja user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 12:16:33   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

MAMA MIS i ja ukljucila masinu i sad blejim prosto ne znam sta cu sa sobom user posted image


blago tebi ja ne znam gde bih preuser posted image

Tek sada pijem prvu jutarnju kafu, glava mi puca. Popijem je i idem da kupim ves masinu.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 12:17:52   
branki*
dijo,sta ste uradili za stan?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 12:31:16   
Sanjica26 RR
Nas je sinoc Sofija urnisala. Prvo je tesko zaspala. Podojim je oko 11 da bi posle plakala oko 3. Nisam je podojila. Mm kad joj je namazao desni toliko je jaukala da mislim da su culi svi stanari. Odmah je zaspala i probudila se tek u 7. Nije znaci bila gladna nego je bas mukicu muce desni. Evo vec sad spava dva sata.
Sto kaze Dijana ne znam gde mi je glava. Tek sam sad sela. Jela sam stojecki.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 13:27:01   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ljisa , jel sada sve ok sa malom? Pa kako joj smetaju plazma i pomfrit ? To prvi put cujem .
Doktorka, mislim da mi se u ovom trenutku ne cini .user posted image


Hvala Elena sto pitas. Ok je ali i dalje prducka a nije jos kakila. Eno je spava. Mislim da ce je probuditi opet stomacic. No videcemo necu da idem da kuvam u drugi deo kuce dok se ona ne probudi, sve sam pripremila ali cu zavrsiti rucak kad se probudi tako da ce frajla morati malko da secaka rucak.

Plazma joj sigurno smeta a za taj pomfrit verujem i on, ko zna kakav je to krompir ko zna koliko puta je on przen, slan, ma ko zna. Znam samo da mi se dete napatilo nocas. U plazmi ima soje i nadima je plazma najstrasnije

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 6.9.2014 13:39:09 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 13:38:57   
Mala Elena
Bice to sve ok, samo nemoj da brines ! Skuvaj joj cajic od nane, malo da je utopli i smiri.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 13:40:02   
Misha i Ljisha
ne ne nikako caj od nane ako dete ima zatvor to da znas. Onda se kuva caj od kamilice. user posted image a kad dete ima redju stolicu onda caj od nane

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 18:42:13   
doktorkakristal
DIJOverujem da si premorena,ja vikendom danem dusom,zahvalna sam mojima do neba sto je uzmu kod sebe
SANJICE user posted image
MLJ jesi li davala caj od maticnjaka Dunji? Ja sam dobila od sveki iz Svice caj za bebe u onim granulama kod njih je to Fenuji tako nesto ali to je maticnjak kod nas ,to je bas namenjeno deci sa osetljivim stomakom kad ih muci hrana

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 18:53:07   
Mala Elena
Oh dobro da znam user posted image ja uvek povezujem kamilicu sa ispiranjem grla, ociju itd a nanu sa stomacicem i opustanjem a ovde je ipak zatvor ... ima ona pesma: sta da ti pricam kad sve znas hahahauser posted image , jel kakila ?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 21:26:55   
Torbica
Ja caskam sa mm..
Zatvor nismo imali nikad, bukvalno, nije dana bilo da deca preskoce. U Mc ih nikad nisam vodila..
A za stomacni sam iskljuciva - crni i indijski caj. On bas zatvara.
Pozdrav svima

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 21:36:11   
mirkam
Torbice, a od koliko mjeseci im se moze davati crni ili indijski caj? Cisto da znam, zlu ne trebalo user posted image
Dobro vece mameuser posted image
Nama je tek danas stvarno nikao zubic (pisala sam u temi prije 10-tak dana, al tada to nije bio zubic) user posted image . Znaci ona temperaturica par dana, i curenje nosica je bilo od zubica. Danas je vec mnoooogo raspolozeniji, ma drugo dijete. Ne mogu da vjerujem da su ga toliko dugo mucili zubici. Pa on je mjesecima bio nervozan jdnicak.Nadam se da ce sada biti bolje volje.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 22:17:23   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Torbica

Ja caskam sa mm..
Zatvor nismo imali nikad, bukvalno, nije dana bilo da deca preskoce. U Mc ih nikad nisam vodila..
A za stomacni sam iskljuciva - crni i indijski caj. On bas zatvara.
Pozdrav svima



Dobro vece mame. Ma kud me djavo naneo tamo da odem. Kapiram vidim imaju ovi palacinke, al znam nece moja hteti slatko da pojede, tamo u foodyju bio red nesto, tralala i ajd kao krompir ce sto posto pojesti (izem ti veceru prazna vecera) i tamo smo zapucali. NIKAD VISE kao sto rekoh. No kakila jeuser posted image , dobre je volje od tad ajd tako da kazem. Ja nisam dobre volje, jer sam se navukla negativne energije kod tetke, a moja D ju je takodje osetila nije htela da udje u kucu tamo tako da mi se upiskila dok smo bile u gostima. Pitam je da li hoce na nosu, piski kaki kaze DA i ja kako da je unesem u kucu ona krene u dreku. A stvarno u kuci negativa haos. Bile smo na dvoristu ali ona meni nece da piski na travi jos uvek tako da se upikala. Sta da radim, takva tura. Ona moja zla sestra nije bila kuci, i dosla na kapiju, videla nas, opsovala nas i otisla. Fjuuu hvala Bogu. Dobro je da se nismo danas obracunavale. Mm je otisao nesto mojoj tetki da pomogne ipak nemaju njih dve musku ruku u kuci, ali ne zna za ispad te moje sestre od proslog puta jer mu naravno nisam rekla inace vise nikad tamo ne bi krocio. Ja se vec bila naostrila da cu da je slomimuser posted image .

Elem dosli smo kuci i sve je superiska bilo cim smo kucu ugledali. D je nekako odmah laknulo.

Moji naravno spavaju a ja mila majko bolje da radim nesto pametno nego sto gledam po netu kako izgledaju mladezi maligni i benigni jer se samo tripujem. Od svih simptoma sto su naveli ja jedino jos uvek nemam krvarenje iz mladeza. Vec duze vreme govorim kako cu otici kod dermatologa da mi pregleda tri sumnjiva mladeza i sad rekoh ajd kad D krene u vrtic da je ne teglim sa sobom, pa rekoh posto cu to uskoro da odradim da vidim da li treba uopste da idem, kao u fazonu simptomi ovo ono da me ne prave budalom kad odem. I ne da sam sad progutala knedlu iskreno. Mladez mi je nabubrio, sarene je boje, ima kao ljuspice odozgo kao da mi se koza susi na tom mestu i boli me na dodri. Divota. Jos sam sad uhvatila da citam sve sto mi je palo pod ruku (pred oci bolje reci posto nije bas da citam knjige) o karcinomu koze i ne mogu da verujem sta citam. Ja sam bila ubedjena da je to jedan od najbezazlenijih karcinoma kad trt ispade bas obrnuto. No resavam to ASAP.

Kako ste mi vi mamice?

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 23:06:30   
Sanjica26 RR
Masem. Sad sam sela, ali idem u krevet.user posted image Napravila kolac. Mm mi.pomogao da rasklonim haos.
Deca spavaju od 8. Sofija se vec budila. Bas joj je nabubrio deo gde treba da izbije zubic. Mukica bas se muci.
Danas dok sam radila nesto u kuhinji odpuzala je do Teodorine sobe. Mislila je da je ona tu.
Odoh da se komiram.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 23:08:17   
Torbica
Ljisho, napisah ti u temi. Dobra vest je da te promene uhvatimo najcesce na vreme, tu su nam na oku tako da bez mnogo nervoze, kod dermatologa. A ti porodicni odnosi, uh. Mm ima onaj stav - ko mi ne prija, ne komuniciram, pa tako jedan dobar deo familije nikad nisam upoznala..user posted image
Mirkam, taj caj mislim da ne moze da skodi, samo naravno manjoj bebi cemo dati po koju kasicicu, vecoj vise. Mislim da nema strogu kontraindikaciju.


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 23:11:12   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Torbica

Ljisho, napisah ti u temi. Dobra vest je da te promene uhvatimo najcesce na vreme, tu su nam na oku tako da bez mnogo nervoze, kod dermatologa. A ti porodicni odnosi, uh. Mm ima onaj stav - ko mi ne prija, ne komuniciram, pa tako jedan dobar deo familije nikad nisam upoznala..user posted image



Hvala Torbice. Odgovorila sam ti i na kom je mestu mladezuser posted image . Ma moje "na vreme" je jos od porodjaja se kanim da idem da mi pregledaju ta moja tri mladeza. Mislim ja sam katastrofa.

Sto se tice familije slazem se sa tm i ja sam takva al sta cu tetka mi je draga al joj je cerka....

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 23:19:14   
dijana1*
Imamo temu dajete li bebama caj?

Dobro vece. Kako ste mi, kako decica?
Kako mi je dan poceo dobro se zavrsio, kupila sam dve masine jednu za pranje a drugu za susenjeuser posted image
Branki ipak ostajemo, ne mogu da nadjem bolji stan a zbog kretena da izlazim iz stana necu. Decko nije normalan sa svojim izjavama tipa otisli ste na more a niste platili kiriju, mislim stvarno. Objasnila sam mu da je debil i da mi ne dolazi na oci. A zena ciji je ustvari stan je skroz kulturna i normalna.
Ljiso veliki user posted image za Dunju, Ona i Kosta se bas muce sa stomacicem.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
6.9.2014 23:21:25   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Ljiso veliki user posted image za Dunju, Ona i Kosta se bas muce sa stomacicem.


user posted image nasa deca ne smeju da jedu gluposti. To je sigurno ali je u isto vreme i sjajno. user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

zatrudnjivanje
zvezdica009

Trudili smo se da zatrudnim

manje od 6 meseci (68%)

1 god (12%)

1.5 god (4%)

2 god (3%)

2.5 god (2%)

vise od 2 god (11%)


Ukupan broj glasova: 198

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here