|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.4.2012 11:09:43   
lanajelena
BB nisam znala da je takvo stanje,koleginicina deca idu tamo,nije mi rekla za ovakve stvari user posted image ,ako ti je Novosadjance blizu pokusaj,jedna mama nije imala nikakvu vezu a bila je prva na spisku primljene dece,cista sreca,vidim da dosta poznatih vodi decu u Novosadjance pretpostavljam da je onda trenutno najbolji u gradu,D vaspitacice su malo strozije na pocetku i najmanje ih vole ali one ti ne bi ni zapale svakako jer tek sledeceg septembra uzimaju decu,ove druge dve sto preuzimaju decu kazu da su fenomenalne user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.4.2012 15:36:52   
Anoniman
zar ne bira komp ko u koji vrtic ide? kako onda "najteze je upasti"?

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.4.2012 15:43:02   
Anoniman
Veseljko, kod Elektrotehničke škole, tj kod Futoške pijace - preprezadovoljna sam.
Dovoljno je samo da moje dete obožava vrtić, ali oni tamo svaki dan imaju ispunjen, i iako ih je dosta u grupi (30, ali samo 4 grupe, mali vrtić i sve vaspitačice znaju svako dete), svima se posveti pažnja. Mislim da nije teško upasti, jer ja taj nisam ni navela na listi, nego su nas pozvali kad su se proširivale liste da pitaju da li nam odgovara. Nije mi baš blizu, ali ću radije da ga vodim autobusom nego da rizikujem sa drugim vrtićima, i da opet ide na adaptaciju.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.4.2012 16:22:11   
Mimica NS
Moj malisan ide u Vrtic PALCICA, kod Betanije. U principu je ok, ali mene nervira sto vaspitacice ne objavljuju aktivnosti na oglasnoj tabli, tako da nemamo pojma sta nam deca rade. Citav razgovor je na primopredaji dece, kada ima samo par minuta vremena da porazgovara sa nekim od nas. Odgovori su sturi i nepotpuni.
Prve dve godine u vrticu, nisu ih ni jednom izvele napolje. Ne znam da li je to pravilo???
Imaju tri vaspitacice, jer ih je mnogo u grupi. Dve su ok, a jedna glumica teska. Namazana do bola. Na zalost, ta je glavna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.4.2012 19:14:54   
Anoniman
ne znam kako ide u jaslicama, alli mi je malo cudno da na 12-20 dece ima jedna vaspitacica. ja sam radila sa malo starijom decom (8-10 i 11-15 god) i za te mladje je pravilo da grupa broji 24 dece, a da postoji 4 vaspitaca (1 glavni i 3 pomocna, tako da na 6-oro dece dodje 1 stariji) pa nijedno dete nije zakinuto i ljud koji radi sa njima nije preumoran niti pretrpan. sad zamisljam kako otkacim kad ovaj moj place 16 sati dnevno jer ga boli zub, e sad zamisljam jos 15 takvih i lepo bi se samoubila! pa ona dok promeni 15 pelena dodje vreme da promeni opet onu prvu ...

(odgovor članu Mimica NS)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.4.2012 16:03:03   
lepotica66
i mi se spremamo za upis u vrtic. da li neka mama koja ima iskustva sa upisom moze da mi kaze da li moram da prijavim dete za vrtic na opstini gde stanujemo? user posted image meni bi vise odgovaralo da ga upisem negde blizu mog posla....
i da li neka mama (iz beograda) ima iskustva sa vrticima na karaburmi? mnogo bi mi znacilo necije iskustvo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.4.2012 16:56:06   
nink
Lepotice ne moras da upises dete na opstini gde zivis,a sto se tice Karaburme mogu ti samo reci da je prepuno i jako malo dece primaju,a vrticu su super....

(odgovor članu lepotica66)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.4.2012 23:43:42   
lepotica66
nink
hvala na informaciji!
kazes - guzva je? na zalost ne znam nikoga ko ima dete u nekom vrticu na karaburmi,svi su stariji... da li su tvoja deca isla ili idu u neki?

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
1.6.2012 19:38:00   
dilinqca
Drage moje, moja starija devojcica ide u obdaniste gde njihova i predskolska grupa (sve ukupno 60-ak klinaca) u toaletu imaju ukupno 2 WC solje (jednu za devojcice, a jednu za decake)... Ne moram ni da vam pisem koliko nam to problema zadaje. Da li neka od vas zna da li postoji zakonom propisan broj wc skoljki na broj dece koji ih koristi, ili makar kako bih to mogla da saznam? Na netu nisam uspela da nadjem ovu i nformaciju, a cekam odgovor od zavoda za javno zdravlje naseg grada ( samo, cisto sumnjam da cu od njih dobiti bilo kakav odgovor)

(odgovor članu lepotica66)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
3.6.2012 15:02:06   
sanji
Ima li neko iskustva sa vrtićem Sreten Mladenović? user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu dilinqca)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
8.6.2012 10:00:18   
Olga75
da li je moguce da samo moje dete ide u vrtic koji radi po Montesori programu ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
8.6.2012 10:07:46   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Olga RR

da li je moguce da samo moje dete ide u vrtic koji radi po Montesori programu ?


Mislim da vrtići u Beogradu ne rade po Montesoriju.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
8.6.2012 10:13:49   
Olga75
sad sam videla da samo cetiri vrtica u Srbiji imaju odobrenje ministarstva da rade po Montesori programu : jedan u Backoj Palanci , Beogradu i dva u Subotici user posted image
a u Beogradu , na Zvezdari ima skola po istom programu

< Poruku je uredio Olga RR -- 8.6.2012 10:14:44 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
21.6.2012 15:19:53   
red3lilu
Mi od septembra prebacujemo malog u vrtić koji je u našem naselju, obzirom da smo ga prvobitno upisali od jasli I u vrtić koji mi je bio uz put do posla, a babi i dedi blizu da ga pokupe iz njega (obzirom da nam je radno vreme takvo da to ne možemo ni ja ni mm). Sad čekamo bebu krajem avgusta pa će ipak biti bliže i tati da ga vodi, a na godinu kad počnem da radim oboje ću voditi u isti objekat.
U prethodnom vrtiću nisam u potpunosti zadovljna načinom rada sa decom. Za hor se deca biraju, ne može svako, čak nismo ni bili obavešteni o tome, ples je dodatna aktivnost i plaća se, engleski i matematika su takođe dodatna aktivnost i grupa je zbog toga uopšte skuplja, ne kritikujem to što mi dete nije naučilo ništa posebno jer su različita interesovanja u tom uzrastu. Kritikujem to što se ne radi jednako sa svima nego dok "odabrana" deca iz određenih grupa rade nešto interesantno, ostala su na čuvanju ko ovčice i igraju se kockama?! E to vala može da radi i kod babe, for free...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
23.6.2012 7:57:35   
LillyT

IZVORNA PORUKA: red3lilu

ples je dodatna aktivnost i plaća se, engleski i matematika su takođe dodatna aktivnost


U svim državnim jaslicama, ples i engleski se posebno plaćaju i to su dodatne aktivnosti (za matetmatiku ne znam, nisam videla, kao ni za hor).
Hor mi je super, ako toga ima i u jaslama gde ide L, ima da je upišem, Jest da je malo glasna (čuj malo, grlata je), ali čini mi se da je muzikalna, lepo "skida" melodiju, a i vata ritam (doduše, guzom i nogama)

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
2.7.2012 12:45:46   
*Alexx*
Andrej od jutros ide u drugi vrtić, Čika Andra. Tu su samo vrtićke grupe. Sam objekat je prilično zapušten i oronuo, ali mi se čini da su grupe baš male i, za razliku od Čika Jove (uprava) u koji je išao do sada i u kojem je večiti haos i ludnica, ovo deluje mirno. Nadam se da neće biti adaptacije - ko zna šta me čeka kad popodne odem po njega user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
17.7.2012 14:55:34   
tanjicak79
Moj Vuk ide u voždovački vrtić "1001 radost". Vaspitačicama i načinom rada sa decom sam prezadovoljna. Objekat je veliki i ima bar po dve grupe od svake starosne dobi, a u okviru istog objekta su i jaslice. Imaju lepo i veliko dvorište sa travnatim površinama i izbetoniranim delom i sa lepim velikim drvećem koje pruža neprocenjiv hlad u letnjim danima. Jedino je objekat baš star (sagrađen početkom sedamdesetih) i zreo je za renoviranje koje će izgleda napokom početi na jesen. Tj. vaspitačicama je rečeno da spakuju dečiju opremu i igračke i čeka se dan za selidbu, samo još niko ne zna kad i gde.
Iskreno se nadam da će u narednih godinu dana to renoviranje početi i završiti, pa da devojčica koju sad očekujemo da se rodi, može da krene u lepe renovirane jaslice, a Vuk da se sa svojim drugarima vrati kao predškolac u "1001 radost".

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
3.8.2012 17:03:46   
bubulence
da li neka mama ima preporuku za privatni vrticu Novom Sadu?

(odgovor članu tanjicak79)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
3.8.2012 17:08:19   
cockic
alexx zasto ste menjali vrtic,moj petar je u jaslicama u zmaju user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
4.8.2012 13:23:57   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: cockic

alexx zasto ste menjali vrtic,moj petar je u jaslicama u zmaju user posted image

Zato sto je Andrej presao u stariju grupu, a cika Andra nam je blizi. Sami su nas premestili, ali je ispalo super.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
4.8.2012 13:35:01   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: bubulence

da li neka mama ima preporuku za privatni vrticu Novom Sadu?

Moj Luka ide u Mastolend, al oni primaju tek od 3 god.
Imas Malog Primca na telepu, oni imaju i jasleno, tamo je L isao kratko, pa sam ga ispisala jer se cesto razboljeva, a ja bila privremeno zaposlena, bez mogucnosti za godisnji i bolovanje.
Takodje, na dobrom glasu je jos jedan veliki vrtic na telepu, ne znam mu ime. Raspitacu se.

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
4.8.2012 23:04:10   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Tash


IZVORNA PORUKA: bubulence

da li neka mama ima preporuku za privatni vrticu Novom Sadu?

Moj Luka ide u Mastolend, al oni primaju tek od 3 god.
Imas Malog Primca na telepu, oni imaju i jasleno, tamo je L isao kratko, pa sam ga ispisala jer se cesto razboljeva, a ja bila privremeno zaposlena, bez mogucnosti za godisnji i bolovanje.
Takodje, na dobrom glasu je jos jedan veliki vrtic na telepu, ne znam mu ime. Raspitacu se.



hvala draga, ajde raspitaj se molim te user posted image , u malog princa cemo otici u ponedeljak ili utorak, cula sam da je ok pa cemo videti

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.8.2012 15:15:11   
jance
bubulence ajde javi sta saznas o kojim vrticima, ja sam isto pocela polako da se interesujem...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
29.8.2012 22:40:56   
isidora88
treba mi preporuka za drzavni vrtic okolina betanije,bulevar taj deo otprilikeuser posted image
i koja je cena jaslica? tj. da li mateja spada u jaslice,ja bih da krene u novembru,tada ce imati 23 mesecauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
29.8.2012 22:42:57   
jovicaa
isi mislim da si trebala jos proletos da ga prijavis.. ali vidi, mozda i naknadno primaju

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here