|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dohrana
31.8.2010 17:17:45   
minavb
Pa kako si ga rastvarala? Dala detetu da jede, on jadan vuce i nikako da izvuce, a i ovako slabo jede.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Dohrana
31.8.2010 19:32:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Probala sam, nece. Ostanu kao neki kristalici i zapuse cuclu pa uopste nece da curi. Svasta!


Ja mutim mikserom...kratko, par sekundi...

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Dohrana
31.8.2010 20:08:05   
minavb
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: minavb

Probala sam, nece. Ostanu kao neki kristalici i zapuse cuclu pa uopste nece da curi. Svasta!


Ja mutim mikserom...kratko, par sekundi...


Onim za nes?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Dohrana
31.8.2010 20:19:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: minavb

Probala sam, nece. Ostanu kao neki kristalici i zapuse cuclu pa uopste nece da curi. Svasta!


Ja mutim mikserom...kratko, par sekundi...


Onim za nes?


Ako mutim negde napolju, kad smo u shetnji...onda da..jer imam onaj mali na baterije...a kuci obichnim, sa onim shirokim shtapom, al samo jednim...da ne bi bilo puno pene. Mada nama pena ne smeta jer imamo one air sistem cucle.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Dohrana
31.8.2010 20:22:44   
minavb
Cekaj, stavis vodu i prasak u solju pa mutis, a onda sipas u flasicu ili kako?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Dohrana
31.8.2010 20:28:01   
Anoniman
Da, imam duboku plastichu posudicu samo za to, i u nju odmerim prashak, sipam vode, umutim i sipam u flashicu user posted image

Ujedno mi je tako i lakshe...jer se ne *ebavam dal tju potrefiti da sipam ceo prashak u flashicu ili pored, poshto su uska grla na nuk-ovim flashicama user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Dohrana
31.8.2010 20:33:20   
minavb
Vidis ti to, moram da probam taj tvoj sistem, mozda i razmutim taj Aptamil comfort.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Dohrana
31.8.2010 20:36:15   
Anoniman
Pa meni je i onaj Nestle Nan HA bio teshko rastvorljiv...njega je chak bilo teshko i odmeriti jer je sav neki kao vlazan....a ovaj Novalac Ar se fino odmeri...ali kad ga pokvasish...nema teorije umutiti....

Dok sam Petri u bolnici mutila...pravila sam po 30 ml jer vetju kolichinu nisam mogla kashikom da umutim...dok mi nisu doneli mali nes mikser...

Samo nemoj dugo mutiti...jer nes mikser stvara penu...a obichan ne toliko... user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Dohrana
31.8.2010 20:40:49   
Anoniman
Što ga zovu comfort ako se tako teško sprema? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Dohrana
31.8.2010 20:44:46   
minavb
Probacu sutra obicnim mikserom, a kupicu i onaj za nes pa cemo moj sinko i ja da srcemo zajedno.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Dohrana
31.8.2010 20:45:22   
minavb
IZVORNA PORUKA: Tash

Što ga zovu comfort ako se tako teško sprema? user posted image user posted image user posted image

Mudro zboris!user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Dohrana
31.8.2010 20:49:27   
red sonia
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pa meni je i onaj Nestle Nan HA bio teshko rastvorljiv...

kako ti je bio tesko rastvorljivuser posted image po meni se rastvara super,nema ni g od grudvica i sl.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Dohrana
31.8.2010 21:15:56   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: red sonia

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pa meni je i onaj Nestle Nan HA bio teshko rastvorljiv...

kako ti je bio tesko rastvorljivuser posted image po meni se rastvara super,nema ni g od grudvica i sl.user posted image


i meni, bas nimalo grudvica nema user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Dohrana
31.8.2010 23:34:45   
liliana
Mina, meni se baš lepo rastvarao, jedino što kad probam na ruku nije htelo da ide iz cucule, ali beba kad povuče-ide. Ja sam proveravala kašičicom da li je toplo. I Iglicu sam koristila po potrebi (plastičnu što ide uz flašicu).

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Dohrana
1.9.2010 7:43:10   
minavb
IZVORNA PORUKA: liliana

Mina, meni se baš lepo rastvarao, jedino što kad probam na ruku nije htelo da ide iz cucule, ali beba kad povuče-ide. Ja sam proveravala kašičicom da li je toplo. I Iglicu sam koristila po potrebi (plastičnu što ide uz flašicu).

E to se meni desava, ne kaplje, i kad stisnem cuclu nista ne izlazi.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Dohrana
3.9.2010 2:10:52   
Verus
mina, a da uzmes cuclu sa vecom rupom?  Dvojku ili koja vec ide?

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Dohrana
3.9.2010 10:38:11   
minavb
Uspela sa  nuk silikonskom cuclom. Hvala svima na pomoci!user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Dohrana
3.9.2010 10:39:37   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: minavb

Uspela sa  nuk silikonskom cuclom. Hvala svima na pomoci!user posted image


user posted image Super!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Dohrana
3.9.2010 10:40:27   
minavb
Jeste da je u budnom stanju pojeo samo 50ml, ali je pojeo.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Dohrana
3.9.2010 10:42:17   
Ana RR
Super mina user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Dohrana
3.9.2010 11:00:57   
Anoniman
E super...znachi do dude je bilo ...


Da ponovim pitanje iz teme spisak i razgovori rr mama.... koje ar formule josh ima na trzishtu...od kojih proizvodjacha?  Sad smo na Novalac AR, ali mislim da je Petri preselo ovo mleko...tj mozda joj je dosadilo...pa bi da probam sa nekim drugim...

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Dohrana
3.9.2010 11:02:37   
minavb
Mislim da ima i Aptamil, nisam sigurna, sad cu da vidim.
Ima, sad sam googlala. Za druga nisam sigurna.

< Poruku je uredio minavb -- 3.9.2010 11:03:39 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Dohrana
3.9.2010 11:13:59   
Anoniman
Aptamil i Humana...koje da probam.. user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Dohrana
3.9.2010 11:14:58   
minavb
E to vec ne znam.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Dohrana
3.9.2010 14:48:23   
upgrade011
Humana je mani bila odvratna...stvarno odvratan ukus i miris ali je bebac to popio par puta kad sam mu dala. Problem je sto ima malo komplikovaniji nacin pripremanja - treba da se mucka u bocici bez cucle sa 2/3 vode, pa se doda ostatak vode i posle toga stavi cucla. Znaci, treba ti dodatni poklopac za svaku flasicu koji posle dodatno i peres user posted image Voda mora da bude vrela kad se mucka (70 stepeni) pa se onda ohladi na 37....user posted image Ko ce sve ovo da radi kad beba ceka gladna, osim ako jede bas u minut na vreme.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here