|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 14:22:59   
viking
Definitivno CAR! user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 14:23:06   
Anoniman

Dobrodošla Krtice! user posted image Super ti je Nick, baš sam se nasmejala!

IZVORNA PORUKA: Tasha RR
i meni je baš simpa!user posted image dobrodošla!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 14:23:45   
Anoniman
pih, ja kao vežbam citate user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 14:26:55   
Anoniman
Moj najgori decko ikad je bio Sarajlija...Opljackao me, ukrao mi telefon, nakit iz stana...
Uzas.

Mada, imam neke kolege i drugare Bosance koji su SUPER

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 14:30:45   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image


B - belajan (sklonan pavljenju belaja)user posted image user posted image
o - onomatopejičan (oglašava se kao životinja, mumla u bradu i nerazgovetno priča)
s - samo-misli-na-sexuser posted image
a - afrodizičan (smisliće 456 načina da vam pokaže kako je umešan u pronalaženju novih afrodizijaka, a ustvari nema pojma da nam je on sam po sebi afrodizijak)user posted image
n - neandertaličan (ima ponašanje poput pravog neandertalca, sirov je i bezosećajan, ali je to cool u našoj zemlji)user posted image
a - analitičan (večito će vas proveravati, analizirati neke vaše reči, odmeravati i prekrojavati, ali UVEK će vas totalno pogrešno razumeti, tako da mu je ova osobina nefunkcionalna)user posted image
c - ciničan (i kada treba i kada ne treba, definitivno!)


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 14:33:25   
Anoniman
Jao Eug! user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 14:34:39   
eugenija
user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 14:39:39   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 14:42:22   
Anoniman
znam da ovo ne bi trebalo da kaže udata žena user posted image   - ali što sam ja volela jednog Sarajliju..................mladost ludostuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 14:55:50   
Anoniman
sad ćete možda pomisliti da sam blesava i šašava, ali  kad slušam onog Macu iz VB dok zavodi po sarajevski user posted image ja se sva naježim tj. usplahirim user posted image   pod uslovom da zatvorim oči jer i nije neki prizor, ali dobro stvar ukusa..ili onaj slatkiš iz filma "Nebeska udica", onaj Turčin koji je zaljubljen u devojku koju glumi Katarina Ž. user posted image ima nečeg u tom naglasku, pa još ako su i prave reči..mmmmmmm.eh ko i nače ovu temu!?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 14:56:49   
eugenija
IZVORNA PORUKA: kaliopi

znam da ovo ne bi trebalo da kaže udata žena user posted image   - ali što sam ja volela jednog Sarajliju..................mladost ludostuser posted image user posted image



Nemoj tako, može se i pod stare dane zaljubiti u Sarajliju, nije to privilegija mladostiuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 14:58:30   
Anoniman
vrlo zanimljivo... ali zašto uvijek SARAJEVO=BOSANACuser posted image

moram napisati

ebeš zemlju koja bosnu nema user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 15:01:39   
Anoniman
aaaaaaaaaa ne ne ne - švrljala ja i po Derventi user posted image user posted image user posted image   pa je dovukla u NS  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 15:05:42   
Brand new mama
Vidite kako ljudi imaju pogresne pretpostavkeuser posted image  Hercegovci bi trebali biti kao od stjene odvaljeni jer od niceg drugog i nemaju biti.Ja sam granicar,ali sam sa "kaurske" strane.Na zalost,nisam se zaljubljivala u tipove iz BiH,uglavnom su mi bili prijatelji i "raja za zezanciju".Vecina koje znam su mi duhoviti i vedri,mada je to mozda uticaj rijeka-uglavnom znam ljude sa Une i Drineuser posted image
PS.Sto se tice veza i vezica-ja sam apsolvirala da Dalmatince.Skroz sam omasila regijuuser posted image

< Poruku je uredio Brand new mama -- 5.10.2009 15:07:02 >


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 15:07:45   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image BNM ...malo je poznata činjenica da je u bivšoj nam državi najviše doktora nauka upravo iz hercegovine i to iz Stoca jer šta su mogli u kamenjaru osim da uče


< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 5.10.2009 15:08:12 >

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 15:11:30   
Anoniman
Nemoj tako, može se i pod stare dane zaljubiti u Sarajliju, nije to privilegija mladostiuser posted image
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: kaliopi

znam da ovo ne bi trebalo da kaže udata žena user posted image   - ali što sam ja volela jednog Sarajliju..................mladost ludostuser posted image user posted image



Nemoj tako, može se i pod stare dane zaljubiti u Sarajliju, nije to privilegija mladostiuser posted image




jes* pa da me ovaj moj domaći Bosanac (joj kad mi kaže ja sam Bosanac, a rođen je u Banatu i nije video veći breg od brda šljunka! a ja ćutim kao zaliveni, dođe mi da mu objasnim šta je Bosanac ali se gricnem za jezičinu..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 15:12:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi


jes* pa da me ovaj moj domaći Bosanac (joj kad mi kaže ja sam Bosanac, a rođen je u Banatu i nije video veći breg od brda šljunka! a ja ćutim kao zaliveni, dođe mi da mu objasnim šta je Bosanac ali se gricnem za jezičinu..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 15:16:40   
Anoniman
Ja sam juce videla mladog Bosanca i "pala na dupe"... San snova... mmm!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 15:17:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Katjica

Ja sam juce videla mladog Bosanca i "pala na dupe"... San snova... mmm!


auuuuuuuuuuu...i ti se pališ na piletinu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 15:21:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Katjica

Ja sam juce videla mladog Bosanca i "pala na dupe"... San snova... mmm!


samo videla, draga? pa kako si ga prepoznala?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 15:22:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Katjica

Ja sam juce videla mladog Bosanca i "pala na dupe"... San snova... mmm!


samo videla, draga? pa kako si ga prepoznala?



ima istetovirano vječnu vatru s titove ne čelu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 15:23:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Katjica

Ja sam juce videla mladog Bosanca i "pala na dupe"... San snova... mmm!


samo videla, draga? pa kako si ga prepoznala?



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 15:25:18   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 17:00:10   
Anoniman
Bila sam da gledam takmičenje i pošto je bio samo u gaćicama teško da sam uspela da reagujem u datom trenutku - samo sam stala i ostala user posted image Skontala sam da je Bosanac tek kada su ga predstavili imenom, prezimenom i odakle je. Tada mi je odmah pala na pamet ova tema user posted image Staviću vam sliku samo moram da je prebacim iz mob u komp (a to je trenutno nemoguće, jer mi mv čuva leđa, pa ne smem toliko da rizikujem). Jao, ja sam danas totalno odlepila, prvo ona tema o ljubavnicima, a sada još i ova user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
5.10.2009 17:40:35   
NadaR
IZVORNA PORUKA: kaliopi

aaaaaaaaaa ne ne ne - švrljala ja i po Derventi user posted image user posted image user posted image   pa je dovukla u NS  user posted image



Derventa??? Vidi, vidi, blizu mog rodnog kraja!user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here