|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
7.10.2009 23:08:08   
meha
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

hm ...zanimljivo kakao zamišljate bosance...ko od stijene odvaljene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a hercegovce user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

meha letimmmmmmmmmmmmmmm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Zar nije prelijepo!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
8.10.2009 10:09:57   
Anoniman
pa zato sam Meha i postavila jer je prelijepo ...volim otići u Mostar kad su skokovi...inače volim otići u Mostar ...imam i familije i prijatelja...

(odgovor članu meha)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
8.10.2009 11:56:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

IZVORNA PORUKA: kaliopi

aaaaaaaaaa ne ne ne - švrljala ja i po Derventi user posted image user posted image user posted image   pa je dovukla u NS  user posted image



Derventa??? Vidi, vidi, blizu mog rodnog kraja!user posted image


o, da...bila, pojela burek ( u nečemu što je istovremeno i poslastičarnica i pekara i bilijar klub user posted image ) i taaako. a da, pazarila kod kineza user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
8.10.2009 12:00:14   
viking

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

pa zato sam Meha i postavila jer je prelijepo ...volim otići u Mostar kad su skokovi...inače volim otići u Mostar ...imam i familije i prijatelja...




A jeste čule ovaj vic:
- U čemu je razlika između Mostara i pakla?
- U 4 stepena Celzijusa :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
8.10.2009 12:19:24   
buhla
Moja tetka, rodjena u Bgd, pobegla je za tecu u Tuzlu, iako su se mnogi protivili, i njegovi i njeni. A evo i ja sad krenula njenim stopama! user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
8.10.2009 14:15:51   
Didy
Znate li zašto Bosanci imaju sexy facu?

Zato što su glupi ko kuuser posted image . user posted image

Najjači vic o Bosancima... Još od srednje škole nisam čula bolji. user posted image

Btw, mm je poreklom iz Bosne (okolina Drvara), tj. njegov deda. On i njegovi roditelji su ovde (u Bačkoj) rođeni, a mama mu je Dalmatinka, okolina Zadra...

A ja u životu nisam bila u Bosni, osim u tom kraju oko Bijeljine prošle godine, ali rekoše mi da to i nije neka Bosna. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
8.10.2009 14:18:50   
NadaR

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

IZVORNA PORUKA: kaliopi

aaaaaaaaaa ne ne ne - švrljala ja i po Derventi user posted image user posted image user posted image   pa je dovukla u NS  user posted image



Derventa??? Vidi, vidi, blizu mog rodnog kraja!user posted image


o, da...bila, pojela burek ( u nečemu što je istovremeno i poslastičarnica i pekara i bilijar klub user posted image ) i taaako. a da, pazarila kod kineza user posted image



jESI VIDJELA KAKO JE LIJEP MOJ RODNI KRAJ??? user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
8.10.2009 14:21:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Didy

Znate li zašto Bosanci imaju sexy facu?

Zato što su glupi ko kuuser posted image . user posted image



da su glupi slažem se 100% ali kad bih sad to izanalizirala najvjerovatnije da bih dobila ne opomenu nego isključenje

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
8.10.2009 14:26:10   
marince1
Joj ljudi,nemojte,neko se moze uvrediti user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
8.10.2009 14:37:57   
NadaR
Ma ni ostali nisu nesto puno pametniji od nas Bosanaca!

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
8.10.2009 15:22:49   
Didy
IZVORNA PORUKA: Didy

Znate li zašto Bosanci imaju sexy facu?

Zato što su glupi ko kuuser posted image . user posted image



Jao, ljudi, ma, ovo je fora. Zaista ne mislim da su glupi, niti bih ikada podlegla takvoj, niti bilo kakvoj generalizaciji. Vic, kao vic, ali dobar. Meni bar.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
8.10.2009 15:59:18   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Trcosava

eee...moj dragi mi je prvi ''stranac'' (ne mogu ga računa u stranc jbg - svi smo nekad bili jedna država)

i sada on drži prvo mesto...al pre njega beše jedan koji je poreklom iz Bosne bio (čini mi se BL ali nisam sigurna) jaoj majko šta mi je taj radio....čini mi se da bi sa njim i na banderi bilo dobro



IZVORNA PORUKA: gagi

E zato sam se ja udala za Banjalucanina



Moram malo da propagiram lokal-patriotizamuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio eugenija -- 8.10.2009 16:08:02 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
8.10.2009 17:32:20   
meha
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

pa zato sam Meha i postavila jer je prelijepo ...volim otići u Mostar kad su skokovi...inače volim otići u Mostar ...imam i familije i prijatelja...



Navrati....da se upoznamo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
9.10.2009 13:45:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: meha

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

pa zato sam Meha i postavila jer je prelijepo ...volim otići u Mostar kad su skokovi...inače volim otići u Mostar ...imam i familije i prijatelja...



Navrati....da se upoznamo...


Mostarka???? user posted image

svakako ...čim krenem malo južno user posted image

(odgovor članu meha)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
9.10.2009 18:02:13   
meha
Ja,Mostarka.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
24.5.2010 15:43:04   
Mivica
Evo jedne malo zaboravljene teme za pojedine Ringerajke! user posted image

I ja spadam ovde. user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu meha)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
24.5.2010 16:03:24   
dunja RR

Hihihihi i ja spadam user posted image

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
24.5.2010 16:06:50   
jelena038
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vredelo bi tu pisati bisere nasih bosanaca.. user posted image

evo ja cu prva:

(kad je diplomirao, otvaram mu vrata, a on kaze...)

"Cujem da si se pre neki dan kreuser posted image nula sa jednim sa srednjom srucnom spremom!"

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(gledajući prilog o sigurnoj kuci, na TV-u)

"Vidis, sine, tamo ce tvoj tata jednog dana da ode..."

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
24.5.2010 16:09:37   
Mivica
IZVORNA PORUKA: jelena038

(kad je diplomirao, otvaram mu vrata, a on kaze...)

"Cujem da si se pre neki dan kreuser posted image nula sa jednim sa srednjom srucnom spremom!"

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Jao, živoooteee!
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
24.5.2010 17:57:29   
jelena038
IZVORNA PORUKA: Mivica

IZVORNA PORUKA: jelena038

(kad je diplomirao, otvaram mu vrata, a on kaze...)

"Cujem da si se pre neki dan kreuser posted image nula sa jednim sa srednjom srucnom spremom!"

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Jao, živoooteee!
user posted image user posted image user posted image



i posle - sta ljubav ucini od coveka... Bosna! sta Bosna ucini od coveka.. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
24.5.2010 18:04:28   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: jelena038

IZVORNA PORUKA: Mivica

IZVORNA PORUKA: jelena038

(kad je diplomirao, otvaram mu vrata, a on kaze...)

"Cujem da si se pre neki dan kreuser posted image nula sa jednim sa srednjom srucnom spremom!"

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Jao, živoooteee!
user posted image user posted image user posted image



i posle - sta ljubav ucini od coveka... Bosna! sta Bosna ucini od coveka.. user posted image user posted image user posted image user posted image



hihihih, i posle neko nešto kaže na račun pameti naših Bosanaca-pa za ovako duhovitu izjavu mora se imati mozga zar ne?

Jeco bravo za mužićauser posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
24.5.2010 18:09:11   
jelena038
hahaha, i posle kazu: odakle mi inspiracija svaki dan? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja to, jednostavno MORAM da izbacim iz sebe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
24.5.2010 22:23:16   
lenaa
Jeco svaka cast za muzicauser posted image . I moj je Bosanac tacnije on je rodjen i odrastao u Austriju ali su mama i tata iz Bijeljine. Mene zove djevoljculjak (mozda nisam dobro ni napisala). Kad ga ponudim kafom na primer, on mi odgovara "more kafa" user posted image pa ja onda pitam a kako kad neces jel onda kazes " ne more" user posted image itd .Al sto cita ekavicu to me uvek odusevi, ubacuje ij svugde negdeuser posted image user posted image user posted image , Lep je ko lutka user posted image ima veliku glavurdu, malo stomace user posted image , svileno dupence (on i njegova mama su jednom satima pricali o tome sta ce da rade tog dana, tako i ostade - samo na prici). Nezan je, ume da mazi i voli. Poslusan je, voli cak i da kuva.Kad sam morala da lezim skoro dva meseca zbog trudnoce, sve mi je pomagao tj. radio sam u kuci. Ma najbolji je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 73
   [Obrisana poruka]
24.5.2010 22:31:09   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu lenaa)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
25.5.2010 10:55:49   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Čitam prethodne stranice i setim se da sam zaboravila da prijavim ...
Mm je pročitao komentare za Sarajlije, prvo je oborio nos do zemlje i nadrndao se a onda .. pa evo i danas me zaj*** za to... user posted image

(odgovor članu meha)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here