|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
25.5.2010 10:59:56   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: kaliopi

user posted image user posted image user posted image Čitam prethodne stranice i setim se da sam zaboravila da prijavim ...
Mm je pročitao komentare za Sarajlije, prvo je oborio nos do zemlje i nadrndao se a onda .. pa evo i danas me zaj*** za to... user posted image



jeli draga jel i tvoj Sarajlija?....pa ovde smo baš lepo pisali o njima user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
25.5.2010 11:00:24   
Anoniman
user posted image

Morala sam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
25.5.2010 11:01:13   
Anoniman
ma jok ba Dunja ona bila zaljubljena u sarajeliju ako se ne varam ... a plus gleda Macu u VB pa se loži na naglasak user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
25.5.2010 11:04:10   
jelena038
vučko, ja furam majcu "..eš zemlju koja piramide nema" user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
25.5.2010 11:08:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelena038

vučko, ja furam majcu "..eš zemlju koja piramide nema" user posted image user posted image user posted image user posted image


kako smo mi dobra zemlja imamo i piramide ebote user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moram do Visokog pod hitno user posted image user posted image user posted image  da nađem Ramiza III user posted image user posted image user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 25.5.2010 11:11:24 >

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
25.5.2010 11:09:27   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ma jok ba Dunja ona bila zaljubljena u sarajeliju ako se ne varam ... a plus gleda Macu u VB pa se loži na naglasak user posted image user posted image user posted image


aaaa, sorry nisam u tokuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
25.5.2010 11:12:36   
jelena038
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: jelena038

vučko, ja furam majcu "..eš zemlju koja piramide nema" user posted image user posted image user posted image user posted image


kako smo mi dobra zemlja imamo i piramide ebote user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moram do Visokog pod hitno user posted image user posted image user posted image  da nađem Ramiza III user posted image user posted image user posted image
nadji pesmu Baba višnja, Neše Leptira, tu on, pre jedno 20 godina kaže: I tako ja postanem kraljica Egipta, uz pomoće nkih prijatelja faraona, koji su poreklom iz Bosne. Šimzo II i Ramzo III" user posted image Il' tako nekako user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
25.5.2010 11:21:13   
Anoniman
user posted image

Pozdrav iz Sarajeva

user posted image

i mahanje s piramide user posted image  u Visokom

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
25.5.2010 11:21:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ma jok ba Dunja ona bila zaljubljena u sarajeliju ako se ne varam ... a plus gleda Macu u VB pa se loži na naglasak user posted image user posted image user posted image


O da, vidiš kako Vule pamti ... user posted image


Dunja ima na prethodnim stranama ..
ovaj moj je Bosanac .. njegov deda sa braćom je došao ili sišao sa Majevice... user posted image
a zezala sam se kako sam imala Sarajliju  pre njega ... dok se ovaj moj diči s time što je Bosanac...a nije bio u Bosni 3 puta....user posted image
Ma zezanje... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 84
   [Obrisana poruka]
25.5.2010 11:52:16   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
25.5.2010 11:54:46   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja


IZVORNA PORUKA: kaliopi

user posted image user posted image user posted image Čitam prethodne stranice i set_im se da sam zaboravila da prijavim ...
Mm je pročitao komentare za Sarajlije, prvo je oborio nos do zemlje i nadrndao se a onda .. pa evo i danas me zaj*** za to... user posted image



jeli draga jel i tvoj Sarajlija?....pa ovde smo baš lepo pisali o njima user posted image




< Poruku je uredio dunja -- 25.5.2010 11:56:01 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
25.5.2010 11:56:55   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja

IZVORNA PORUKA: dunja


IZVORNA PORUKA: kaliopi

user posted image user posted image user posted image Čitam prethodne stranice i set_im se da sam zaboravila da prijavim ...
Mm je pročitao komentare za Sarajlije, prvo je oborio nos do zemlje i nadrndao se a onda .. pa evo i danas me zaj*** za to... user posted image



jeli draga jel i tvoj Sarajlija?....pa ovde smo baš lepo pisali o njima user posted image





je li odvojeno, ali sada ne mogu da uredim, a opet jel user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
25.5.2010 12:33:18   
Anoniman
I ja sam pisala naročito lepo ... oni su za mene afrodizijak ...user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
25.5.2010 12:48:16   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: kaliopi

I ja sam pisala naročito lepo ... oni su za mene afrodizijak ...user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
2.6.2010 11:34:28   
buhla
Tako ti je mala moja kad ljubis Bosanca user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
18.8.2010 15:13:50   
Vučko.ba.
"znaš da si bosanac ako imas najmanje tri pasosa, i u posljednjih 12 godina zivio si u najmanje cetiri drzave"
 
kontam da dignem malo ovu temu tu sam se baš smijala kako zamišljaju bosance ( a šta nas imate zamišljati kad nema gdje nas nemauser posted image user posted image )






kopirala sam prvu rečenicu i na kraju ostadoše vaka slova -oj moja bosanko blentava

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 18.8.2010 15:17:30 >


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
26.6.2011 0:55:25   
dunja RR
Raspisah se tamo u pogrešnoj temi, a evo teme o našim nezamenljivim Bosancima user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
26.6.2011 1:12:20   
mikica sa
mm kaze da mu se zivot skroz promijenio otkad se ozenio Bosankom. e, sad ne znam je li time mislio da se poboljsao ili sam mu ga naglavce okrenula user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
26.6.2011 1:14:19   
Anoniman
A ja sam imala iz geosa 5, a trebala da imam 1 kad nisam upamtila da je u Bosni Banja Luka. Nisam učila dobro. U stvari počeo rat, pa sam 5 dobila na lepe oči.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
26.6.2011 1:17:44   
Anoniman
Jedini poljubac od kojeg su mi zaista klecnula kolena i nije mi bilo dobro "u glavu" još 10 min posle poljupca je bio sa jednim Bosancem kad sam imala nekih 16-17 godina. E kuku, dan- danas mi taj Bosanac struji kroz vene, ko'lko sam mu dnevnika ispisala ... nađoh ga na FB, i ispostavi se da čovek sada živi u NS user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
26.6.2011 1:23:19   
Anoniman
Bubo baš lepa priča! A jesi mu se javila sada?user posted image .
Ja sam imala samo jednu drugaricu Bosanku.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
26.6.2011 1:28:24   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Jedini poljubac od kojeg su mi zaista klecnula kolena i nije mi bilo dobro "u glavu" još 10 min posle poljupca je bio sa jednim Bosancem kad sam imala nekih 16-17 godina. E kuku, dan- danas mi taj Bosanac struji kroz vene, ko'lko sam mu dnevnika ispisala ... nađoh ga na FB, i ispostavi se da čovek sada živi u NS user posted image


Eto Bubo, nije mit ova tema user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
26.6.2011 1:45:24   
mama kukunka
I ja imadoh jednog bosanca tokom studentskih dana, bogami je trajalo 3-4 godine..Jako mi je bilo lepo, ali nam se tajminzi nisu poklapali..prvo sam ja htela malo avanture,pa sam bila, blago receno skot,  a onda mi je doslo iz gu.ice u vugla, al‚kasno..tj pokusali smo nesto opet, ali nije to bilo to.. Sad je ozenjen, mojom imenjakinjom (slucajnost, mnogo mi je cesto ime), mislim da jos nema dece... Inace, upravo sam ‚‚sljegla‚‚ sa Colinog koncerta, pa me ova tema bas fino ganula..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
26.6.2011 1:51:53   
liliana
Izgleda da ovde samo ja nisam imala "posla" sa Bosancima!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac
26.6.2011 5:59:15   
anuksunamun
ja sam se zakunula u se zivo da nikada necu imati posla sa Bosancerosima,pa me eto srecnicu:):)apzade isti..a dobar mi je ne mogu da se pozalim...naucila sam ga svasta ,cak sada kada jede ne ispusta simfonijski orkestar iz ORL oblasti ,kao i stomaka itd ...ali zlatan je stvarno ...malo je celav ,ima tanke ruke i noge i veliki stomak(malo podseca na insekte :):):):)ali ga voleeeeeeeeeeeem...i on je samo moj...zapisava dasku wc solje ,to ne znam kako da ga odviknem (ima li ko recepat :):):)i linja se podosta :):):)ali ga volim ...bas mi je sexy :):):)

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here