|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Udajem se!!!!!
10.2.2012 10:31:00   
Lilla
i moje cestitke user posted image

Mi smo se opstinski vjencali 24.juna 2011. Nisam imala vjencanicu niti smo se nesto posebno sredjivali, otisli potpisali i poslije na veceru. Evo nas. Tu sam bila u 6. mjesecu trudnoce. Oci nam sijaju kao kod vampira user posted image E da, buket mi je utrpala kuma, kaze moras da ga imas user posted image

user posted image


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Udajem se!!!!!
21.2.2012 12:29:36   
tanjica85
Eto, moram da podelim s vama da cu se i ja najverovatnije udati u ovoj godini. Deca su nam vec velika (8. i 5.), i sto kaze MM, spremni su za dobru zurku i kombinaciju rock'n'rolla, sentisa i evergrina. Mogu misliti kako ce to da izgleda. Inace, organizacija je na MM, tako da velika je verovatnoca da ce se oduuuziti. A ja ne mogu da dočekam user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Udajem se!!!!!
21.2.2012 12:31:07   
lesica
Poteraj to malo user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Udajem se!!!!!
21.2.2012 12:56:43   
tanjica85
moraću. od radnih i porodičnih obaveza nikako da se koncentrišem na primarnu stvar. Ali ove godine sam donela odluku da to mora da se završi ove godine. papirologija ubija, a da ne spominjem majke dr dece u školi.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Udajem se!!!!!
8.6.2012 11:57:34   
Hajnalka
evo cure da se i ovde malo oglasim
nasa svadba je za 2 nedeljeuser posted image

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Udajem se!!!!!
8.6.2012 12:01:40   
Jole84
Ooo Hajnalka,nek vam je sa srećom user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Hajnalka)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Udajem se!!!!!
8.6.2012 12:05:06   
Figaro88
Hajlanka cestitmuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Hajnalka)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Udajem se!!!!!
8.6.2012 12:09:10   
Hajnalka
hvala drage mojeuser posted image
malo me hvata panika jer jos ima mali milion sitnica da se sredeuser posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Udajem se!!!!!
8.6.2012 12:10:55   
Jole84
Joj te sitnice ubijaju user posted image
Samo polako,to je tvoj dan,bez nervoze,sve će da se sredi user posted image
Ja sam venčanje organizovala prošle godine od februara do juna,i opet sam zadnjih dana imala kud da jurim.Da me sad pita neko da l bih opet:neeee user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Hajnalka)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Udajem se!!!!!
8.6.2012 12:14:41   
Hajnalka
posto mi dekorisemo i restoran treba i to srediti pa savijanje salveta
proba frizure,vencanice i da ne nabrajam sve
a buduci mm laganicauser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Udajem se!!!!!
8.6.2012 12:16:35   
Figaro88
Mi smo spremili sve za dva-tri dana,zakazali rucak,opstinu,pozvali neke prijatelje,kupili burme i to je bilo touser posted image Samo opusteno i da stavis slikice da vidimouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Udajem se!!!!!
8.6.2012 12:16:48   
Jole84
Blago njima,kad mogu da budu flegme pored nesavijenih salveta i neisprobanih frizura user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Hajnalka)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Udajem se!!!!!
8.6.2012 12:21:54   
Hajnalka
juce bila da narucim tortuuser posted image
mi zakazali pocetkom marta pa onaj veci deo vremenom obavili,sad samo neke detaljcice
tako brzo prolaze daniuser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Udajem se!!!!!
8.6.2012 12:31:15   
tanjica85
user posted image user posted image
neka je sa srecom.


_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Hajnalka)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Udajem se!!!!!
8.6.2012 12:35:25   
Hajnalka
hvalauser posted image

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Udajem se!!!!!
8.6.2012 14:03:25   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Lilla

i moje cestitke user posted image

Mi smo se opstinski vjencali 24.juna 2011. Nisam imala vjencanicu niti smo se nesto posebno sredjivali, otisli potpisali i poslije na veceru. Evo nas.


Divno Lilla, ja volim ta skromna, intimna vencanja. Ne mogu da shvatim kako kod nas vise ljudi imaju energije, vremena i para da trose tolike pare na vencanja.

tanjice: skoro sam videla na TVu da se ozenio onaj pevac grupe Kiss nakon 28 godina zivota sa svojom zenom (imaju vise odrasle dece):

user posted image

Ja sam od mog muza isforsirala prosidbu nakon 4 godine zivljenja zajedno.

< Poruku je uredio vukosava -- 8.6.2012 14:06:15 >

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Udajem se!!!!!
8.6.2012 14:07:50   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Jole84

Blago njima,kad mogu da budu flegme pored nesavijenih salveta i neisprobanih frizura user posted image


Ja ne mogu da ukapiram kako to moze ikome da bude bitno, i salvete i frizure. Bitan je sam cin user posted image a sve to ostalo je skalamerija...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Udajem se!!!!!
8.6.2012 14:11:03   
tanjica85
nikad nije kasno. user posted image nadam se da ce moje biti ove godine. mm i ja smo dosli na ideju da sam cin vencanja bude na moru, a za zurku cemo da vidimo da li cemo praviti u Bgu ili na primorju. problem su nam finansije i prevoz nasih prijatelja. mada smo u becicima razgledali neku kucu koja bi nas izasla jako povoljno.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Udajem se!!!!!
8.6.2012 14:16:00   
vukosava

IZVORNA PORUKA: tanjica85

nikad nije kasno. user posted image nadam se da ce moje biti ove godine. mm i ja smo dosli na ideju da sam cin vencanja bude na moru, a za zurku cemo da vidimo da li cemo praviti u Bgu ili na primorju. problem su nam finansije i prevoz nasih prijatelja. mada smo u becicima razgledali neku kucu koja bi nas izasla jako povoljno.


Ma mani prijatelje, vencajte se zbog vas samih i dece. Treba vam samo dvoje kumova/svedoka...

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Udajem se!!!!!
8.6.2012 14:51:50   
tanjica85
to si u pravu, Vuko. kumovi nam i jesu nasi najbolji prijatelji iz detinsjtva sto povlaci celo drustvo. mada su svi jako tolerantni i zele da o svom trosku dodju na nase vencanje, ali mm ne zeli da ih toliko optereti. smislicemo nesto, kao i uvek do sad. znam da cemo za dve nedelje uspeti sve da organizujemo, neko moramo malo da dramimo

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Udajem se!!!!!
8.6.2012 18:08:47   
Jole84

IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: Jole84

Blago njima,kad mogu da budu flegme pored nesavijenih salveta i neisprobanih frizura user posted image


Ja ne mogu da ukapiram kako to moze ikome da bude bitno, i salvete i frizure. Bitan je sam cin user posted image a sve to ostalo je skalamerija...

I meni je sad jasno da je skalamerija i čisto gubljenje vremena,al tad sam jurila da uklopim mašne na stolicama i mašne na gostima user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Udajem se!!!!!
8.6.2012 18:45:06   
vukosava

IZVORNA PORUKA: tanjica85

to si u pravu, Vuko. kumovi nam i jesu nasi najbolji prijatelji iz detinsjtva sto povlaci celo drustvo. mada su svi jako tolerantni i zele da o svom trosku dodju na nase vencanje, ali mm ne zeli da ih toliko optereti. smislicemo nesto, kao i uvek do sad. znam da cemo za dve nedelje uspeti sve da organizujemo, neko moramo malo da dramimo


Ma lepo zakazes u septembru pri kraju sezone i svima bude povod da odu lepo na more. A zakazes negde gde ima prevoz od tvog mesta, npr blizu nekog busa ili voza... Ma svasta pa neces valjda placati ljudima da ti dolaze na svadbu, gde to ima. Ja imam rodbinu na primorju u CG, niko nikog nikad nije placao da ide na svadbu, ko hoce dodje, ko ne moze posalje poklon ili cestitku, pa niste valjda u Americi gde to tako izgleda na filmovima. Prava istina je da i u SAD sve troskove oko odlaska na bilo ciju svadbu placas sam, ako si deverusa placas i haljinu i cipele i sve zive kerefeke...

Jole84: ma to ti je multilevel sistem, svi prave i svi svima idu i nose poklone, i onda ide automatski, pa kome sam ja svima nosila, nek mi se vrati... I niko da prekine krug a oni ukljuceni u svadbarski biznis trljaju ruke....

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Udajem se!!!!!
15.6.2012 10:03:42   
Hajnalka
danas mi je devojacko veceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Udajem se!!!!!
15.6.2012 10:07:29   
tanjica85
user posted image user posted image uzivaj danas.

sto se tice nase svadbe, vecinu stvari smo resili. ostalo je jos da se uskladimo s odmorima nasih prijatelja.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Hajnalka)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Udajem se!!!!!
15.6.2012 10:15:32   
Hajnalka
super dragauser posted image

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here