|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osveživači prostora
26.5.2012 19:38:45   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Dora

ja ne podnosim jake mirise, pogotovo te osveživače. Iritiraju me pa kijam i grlo mi ode od toga pa promuknem. Ne podnosim ni mirise omekšivača, volim samo kad se veš malo oset_i na prašak i na čisto.
Mislim da sva ta hemija nije zdrava, pogotovo za moje klince koji imaju bronhitis ( imali su,nemaju više valjda). Mami sam kupila sveće Glade one od lavande i to je ok. Ali brzo izgore a malo su skupeuser posted image


I ja isto. Ili ih osecam samo dan dva posle se naviknem pa ih vise ni ne osecam.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Osveživači prostora
26.5.2012 20:18:32   
PoisonEve
Mislim da su oni sto idu u struju isuvise jaki. Ne znam da li su oni na prskanje boljiuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Osveživači prostora
26.5.2012 22:14:31   
branki*
ne znam da li su stetni ili ne,ali ja volim kad mi lepo mirise u stanu,tako da volim osvezivaceuser posted image ne smeta mi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Osveživači prostora
27.5.2012 13:34:33   
blesavko
Ne volim ni ja jake mirise, ali osvezivac kombinacija narandza-limun mi je fenomenalna user posted image

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Osveživači prostora
28.11.2014 21:55:38   
Mala Elena
Mame, da li imate osvezivac u prostoriji gde spava beba ili gde boravi tokom dana?
Ja sam sve do sada izbegavala ali da li ste upucene koliko je stetno ? Kupila sam Air Wick ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Osveživači prostora
29.11.2014 11:07:13   
Didy
Ja ih generalno ne volim. Svaki oblik hemije koji mogu da izbacim iz svog okruženja izbacujem, a kod bebe ni u ludilu ne bih stavila osveživač. Ali dobro, to sam ja, ja sam pomalo freak po pitanju nekih stvari. Za mene je najbolji osveživač vazduha provetravanje, nema ničeg lepšeg.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Osveživači prostora
29.11.2014 11:24:21   
Mala Elena
Ja ga mogu staviti u kuhinju koja je odvojena i gde inace imam prozor user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Osveživači prostora
29.11.2014 11:35:00   
Kata90
Ja ne vidim nista lose u tim osvezivacima,ja sam koristila air wick,sve je stetno i ovaj vazduh koji udisemo tako da,da ne komplikujemo....dobro nebi stavila u sobi gde je beba to sigurno.....po meni je najbolje u dnevnom boravku drzati......

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Osveživači prostora
29.11.2014 22:19:29   
soni
Mi koristimo svece, neki blag miris...ne volim osvezivace, muka mi od njih....

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Osveživači prostora
29.11.2014 22:32:47   
Didy
Ja sam svojevremeno volela da upalim štapiće. Otkako su se deca rodila, nisam nijednom. Rekoh da sam pomalo freak po tom pitanju, ali šta ću, jače je od mene.
Inače, ja decu ne vodim nigde gde se puši. Ako znam da će se duvaniti, njih ne povedem. Ako me iznenadi negde dim cigareta, spakujemo se i odemo kući.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Osveživači prostora
29.11.2014 22:34:15   
soni
ovde niko u kucama, stanovima ne pusi..ili u dvoriste ili na terasu...i to je super...i malo ljudi i pusi uopste

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Osveživači prostora
29.11.2014 22:38:15   
Didy
I kod nas se polako podiže svest o tome i drago mi je. Bar kod mladjih. E, sad, ove starije je malo teže "dovesti u red". U našem društvu gotovo niko ne puši, ali kod svekijevaca kad odemo zna da bude užasno. Nekad se s vrata okrenem s decom i odemo kući. Oni su prestali u kući da puše otkako su dobili unučiće, ali kad im neko dođe, onda svi zapale. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Osveživači prostora
29.11.2014 22:43:18   
Torbica
Ja ne koristim te vestacke, nemam pojma da li je tacno da je kancerogeno, negde sam citala, a da je zdravo, nije sigurno. Uglavnom, u kupatilu koristim etericna organska ulja od eukaliptusa, narandze. Nasla sam negde savet da se nakapa na unutrasnjost koluta od toalet papira, super fora, a fino mirise. I taman traje dok se rolna ne potrosi. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Osveživači prostora
29.11.2014 22:46:22   
soni
e bas cu da probam to sa papirom user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Osveživači prostora
29.11.2014 22:50:17   
Torbica
Ma zgodno skroz, karton upije, a kad god dohvatis rolnu, osvezis prostor! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Osveživači prostora
29.11.2014 22:51:39   
mati
Mi imamo ovaj aparat sto prska Klik, imamo dva ali su negde medju igrackama, Mati bilo zanimljivo da ga otvara i gura igracke u njega kao manji.
Dok je bio okacen visio je u hodniku. I ja volim da mi stan lepo mirise, sad prebrisem Eldi vlaznom maramicom i bas fino osvezi.user posted image
Torbi i ja sam negde citala za to kapanje na t.papir, tj na karton, ali meni nekako sve to sto je blicu intimnih delova nije sigurno. Nisam se usudila da kapnem. U kupatilu ili Bref kuglice ili onaj Duck sto se lepi.

< Poruku je uredio mati -- 29.11.2014 22:52:48 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Osveživači prostora
29.11.2014 22:52:12   
soni

IZVORNA PORUKA: Torbica

Ma zgodno skroz, karton upije, a kad god dohvatis rolnu, osvezis prostor! user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Osveživači prostora
29.11.2014 22:54:30   
Torbica
Mati, ne dodje to do papira, karton je debeo pa upije, samo ga u ruci izokrecem dok kapam. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Osveživači prostora
29.11.2014 22:58:46   
mati
Pa verujem, al ja sam navukla strah od svega sto se tice i dotice gospodjicu.user posted image
Ako i nekad nakapam verovatno cu dva-tri omotuljka da bacim sto idu uz karton, oni na kraj.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Osveživači prostora
29.11.2014 22:59:27   
Mala Elena
Torbi, gde nalazis ta organska ulja, ja sam uvek za prirodno! ?
Sto kaze Kata, i vazduh koji udisemo je otrovan, ali ne moram dodatno bebu da opterecujem. Ja sam slaba na te mirise, kada mi mirise u stanu. Kupovala sam mirisne kuglice ali nije to to.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Osveživači prostora
29.11.2014 23:03:47   
Mala Elena
Mati, imam i ja dva komada, ali mi je precesto vreme prskanja, maximalno je 36 min...
Koristi li neko mirisne stapice u autu ?

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Osveživači prostora
29.11.2014 23:08:58   
soni
ja bih se ugusila..meni i ona jelkica smeta

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Osveživači prostora
29.11.2014 23:10:16   
mati
ME zato moji stoje u igrackama. user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Osveživači prostora
30.11.2014 10:52:33   
nata11

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Mati, imam i ja dva komada, ali mi je precesto vreme prskanja, maximalno je 36 min...
Koristi li neko mirisne stapice u autu ?


Mene t istapici udaraju u glavu. Za auto je najbolji onaj mali freez roze i plavi.

_____________________________





(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Osveživači prostora
30.11.2014 10:59:01   
soni
meni trenutno miris pasulja osvezava prostorije user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here