|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2015
29.12.2014 7:47:54   
serpica
Dunjci ja sam bila u Alanji kraj jula i pocetak avgusta,uzas,temp. preko 50 stepeni,ali voda ko sto rece Wiv banja,ali smo pazili decu jer je bilo bas vruce kazu to je najtopliji period za Alanju. Jun i septembar su ok sigurno. I mi smo bili na ALL i odlicno je,a lekara imas u hotelu,platis osiguranje pre puta i sve ti pokriva, ne brini, bebci su izdrzljiviji nego sto mislimo a i let avionom podnesu odlicno. Ako ti je daleko Alanja,imas divan hotel sa All uslugom u Sarim sakliju,blizi ti je i klima skroz drugacija,hotel se zove Bujurk Berk cini mi se. Pogledaj na netu meni se svidja.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Letovanje 2015
29.12.2014 7:51:56   
pari
Ja isto ne volim all inck. I mi smo oduvek sani tražili smeštaj, obišli dosta grčkih osrrva i čak smo i ove godine sa bebcem od dva i po meseca bili na kipru u sopstvenoj režiji. E sad, sledeće leto će on imati oko godinu dana...prihodacanje, hrana...oce godine je bilo lako jer je on samo sisao,spavao...
Moram još malo da razmislim gde bismo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Letovanje 2015
29.12.2014 9:31:05   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: wivern

Ne znam gde je tvoja drugarica bila ali meni toplota mora definitivnoodgovara a jako sam zimogrozljiva.


Wih hvala puno, a drugarica je isto bila i u Alanji i Marmarisu, na oba mesta u junu i kaže da je napolju vpakao a more hladno.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Letovanje 2015
29.12.2014 10:58:31   
wivern
Eh u junu nisam bila u turskoj pa to za toplotu vode zaista ne znam. Septembar je super, ako možete da čekate do tada. user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Letovanje 2015
29.12.2014 17:59:58   
mama krava

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Da li je tačno to za Tursku da je pretoplo za bebu a u junu voda hladna za bebu?
Kakva je situacija u septembru?

Šta raditi u varijanti ako se uplati ALL a ne daj bože bebac se razboli, kako ste to rešavale?


Bila u Turskoj 6x i obozavam je!

U Kusadasiju znam svaki kraj, grada i odlicno se snalazim jer sam i jezik bazicno nausilauser posted image ... Tamo sam bila 4x! Mogu da ti preporucim odlican hotel ALL hotel, sa puno prirodnog hlada, more toplo, hlana super i uvek imas meni za decu i bebe. Prosle godine bili od 15-26 juna i vreme je bilo fenomenalno, a dani dugacki!

Odlazila sam mladaja i u julu i avgustu, ali nije za decu i bebe definitivno! Pretoplo je!

U Camjuvi kod Kemera bila druga polovina septembra sa bebom od 15 mes, hotel UAI, feeenomenalan hotel i more je bilo kao bara, a vreme super, ali oko podneva smo morali u sobu. Dani su kraci u septembru, ali je isto fino!

Za lekara i ostalih stvari oko bebe ne brini, nego samo obavezno uplati osiguranje i mirna si! Pelene isto tamo kupujes, naravno!

Ja Tursku stvarno volim i nekako mi lezi, pa bih mogla da je nasiroko hvalim, ali da ne gnjavi, ako te jos nesto zanima posebno, ti pitaj!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Letovanje 2015
5.1.2015 0:08:28   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: mama krava


U Camjuvi kod Kemera bila druga polovina septembra sa bebom od 15 mes, hotel UAI, feeenomenalan hotel i more je bilo kao bara, a vreme super, ali oko podneva smo morali u sobu. Dani su kraci u septembru, ali je isto fino!

Za lekara i ostalih stvari oko bebe ne brini, nego samo obavezno uplati osiguranje i mirna si! Pelene isto tamo kupujes, naravno!

Ja Tursku stvarno volim i nekako mi lezi, pa bih mogla da je nasiroko hvalim, ali da ne gnjavi, ako te jos nesto zanima posebno, ti pitaj!



Nisi trebala ovo da mi kažeš user posted image
Drago mi je da čujem pozitivne utiske. Gledala sam sada slike za Camjuvu i super izgleda. Mi ćemo isto u septembru imati 15 meseci.
Zanima me da li sa bebom ima gde tamo prošetati, vidim da je Camjuva udaljena od Kemera 10 km.
Koliki je Kemer uopšte?

Ako se odlučim za Kemer ili Camjuvu, pretpostavljam da nema šetkanja do okolnih mesta sa bebom ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Letovanje 2015
5.1.2015 0:50:41   
dunja RR
Sada sam proguglala malo o Kemeru, i dopada mi se, pre svega borova šuma. Pročitala sam da su uglavnom plaže sa krunim šljunkom, to bi volela da izbegnem sa bebom jer uvek izlomim stopala na tom kamenju user posted image Nađoh da samo jedan hotel u Kemeru ima peščanu plažu, tj tako pročitah u jednom putopisu, Grand Viking hotel. Da li neko zna da li je zaista to jedina peščana plaža? Uglavnom se svi slažu da je najlepši septembar, jedino što mi se ne dopada je što sunce zalazi već u 18 (tako pišu, valjda zato što je položaj Kemera u zalivu takav).
E sada koliko razumem hoteli su malo izvan gradića te se hotelskim busevima vrzo stiže do grada, mislim uveče za šetnju. Da li je uopšte moguće doći pešaka do grada?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Letovanje 2015
5.1.2015 0:59:38   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: serpica
Ako ti je daleko Alanja,imas divan hotel sa All uslugom u Sarim sakliju,blizi ti je i klima skroz drugacija,hotel se zove Bujurk Berk cini mi se. Pogledaj na netu meni se svidja.


I Sarim Sakli mi deluje zanimljivo .. moraću da mao iščitam ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Letovanje 2015
5.1.2015 9:34:10   
Peace*
Kupi one cipele za vodu, ja sam to nosila prve i druge godine sa bebom na moru.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Letovanje 2015
5.1.2015 18:02:19   
mama krava
Ne znam da li si gledala ovaj link do galerije koji sam ja postavila, ali mogla si da vidis da je tamo plaža sa sitnim šljunkom, što je meni super, jer se ne lepi za telo, a nema lomatanja nogu! Sunce u septembru zalazi ranije, ali ne baš u 18h... Kemer je u podnožju planine Taurus i cela ta regija, tako da je i to dodatni razlog za raniji zalazak, ali zabog planinske klime nema vlage, a vazduh je banjski, tj terapijski baš zbog mešanja planinskog i morskog vazduha!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Letovanje 2015
5.1.2015 18:49:46   
dunja RR
Pogledah sada link, nisam ga primetila ranije, i super izgleda sve!
Jel to tvoja galerija? :D


Kada si smešten u Camjuvi da li se ima gde šetati ili se ide do grada, kako je to izvodljivo sa kolicima, tako neke stvari me zanimaju ako možeš da napišeš, hvala ti. I u čemu je po tebi prednost Camjuve u odnosu na Kemer?


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Letovanje 2015
5.1.2015 19:22:54   
mama krava
Da, to su moje galerije na tom forumu user posted image . Imaš i onaj drugi link sa slikama hotela u Kušadasiju...

Čamjuva ti je selo jedno 15ak km udaljeno od Kemera, koji je kao neki gradić. Nisam bila u Kemeru, a u Čamjuvi imaš jednu ulicu sa radnjama i kao neko malo šetalište. To je bilo pre 5 god. Mi smo npr 5-6 puta izlazili do sela, prvenstveno da kupimo pelene i maramice, jer su u hotelu bezobrazno skupe. Realno, nismo imali vremena da idemo do Kemera, a ako hoćete da idete ima buseva na svakih 15ak min i putuje se oko 15 minuta. Ali nama je sa bebom bilo bzv, a i u hotelu smo imali sve što nam je trebalo, a to je ODMOR! Išli smo na masaže, u tursko kupatilo, a svako veče posle večere ima kao mini disko (to ti je fora po svim tim hotelima), od npr 8-9 i klinci tu sa animatorima djuskaju. Ova naša je baš htela da učestvuje, pa je nama bio hit da svako veče odradimo mini disko posle večere, a onda je već vreme za spavanjac...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Letovanje 2015
5.1.2015 20:35:09   
Torbica
Dunja, imas kod mene na FB album Kemer. user posted image Septembar, najmladje dete 14 meseci, All Inclusive, jedino je Hotel bio zamenski, agencija zeznula, ali isto 5*. Nama je bilo ekstra, more toooooplo, ma milina. Volimo Tursku. Cera kaze - hocu opet tamo gde su oni tobogani. user posted image

Bili smo i u Marmarisu, isto septembar, cera imala godinu ipo, Hotel polupansion 4*, ekstra nam je bilo.

< Poruku je uredio Torbica -- 5.1.2015 20:37:53 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Letovanje 2015
5.1.2015 21:49:09   
Anck Su Nmaun
Sad bas gledam hotele po Turskoj ali nigde nisu izbacili cene user posted image
Neznam ni kako se krecu ?

Mi smo se zagrejali za Hotel Diaporos Vourvourou vidim sve naj pisu pogotovo o Karidi plazi a i cena nije losa!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Letovanje 2015
5.1.2015 22:57:00   
isidora88
torbice koji je to hotel u kemeru?
mi ako budemo isli uhvaticemo neki last minute jedino jer ja nista ne znam od posla, a i pitanje je kad ce mm dobiti godisnjiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Letovanje 2015
10.1.2015 1:04:10   
dunja RR
Torbi, i mene zanima koji je hotel u Kemeru?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Letovanje 2015
10.1.2015 1:12:31   
dunja RR


IZVORNA PORUKA: mama krava

Da, to su moje galerije na tom forumu user posted image . Imaš i onaj drugi link sa slikama hotela u Kušadasiju...

Čamjuva ti je selo jedno 15ak km udaljeno od Kemera, koji je kao neki gradić. Nisam bila u Kemeru, a u Čamjuvi imaš jednu ulicu sa radnjama i kao neko malo šetalište. To je bilo pre 5 god. Mi smo npr 5-6 puta izlazili do sela, prvenstveno da kupimo pelene i maramice, jer su u hotelu bezobrazno skupe. Realno, nismo imali vremena da idemo do Kemera, a ako hoćete da idete ima buseva na svakih 15ak min i putuje se oko 15 minuta. Ali nama je sa bebom bilo bzv, a i u hotelu smo imali sve što nam je trebalo, a to je ODMOR! Išli smo na masaže, u tursko kupatilo, a svako veče posle večere ima kao mini disko (to ti je fora po svim tim hotelima), od npr 8-9 i klinci tu sa animatorima djuskaju. Ova naša je baš htela da učestvuje, pa je nama bio hit da svako veče odradimo mini disko posle večere, a onda je već vreme za spavanjac...


Fotke su ti super! Ja što sam starija to manje volim da lutam, mada jesam avanturista .. ali sa bebom, ove godine, baš bi htela odmor jer nikakvu pomoć nemam. Znači Čamjuva je selo, i do njega od hotela može peške, i ima u selu gde prošetati?

Malo sam čitala iskustva, i najviše mi se dopada Kemer u toj regiji, a i mnogi pišu da je najbolji za decu .. pišu da generalno taj deo ima dosta talasa, ali Kemer najmanje jer je u svom malom zalivu. Belek ima puno talasa, pišu ...
Ja volim plivanje, jako, ali NE VOLIM TALASE, nikako ih ne volim, i to sam utvrdila u Španiji. Naime, u Calelli, bilo je jako lepo, ali popodne je more toliko bilo uzburkano, to je uvek tako tamo, septembar je u pitanju. Ja se nisam uopšte kupala popodne u moru (samo u bazenu), a mm je recimo uživao. No, ne bi htela da mi se to ponovi, a obzirom da je Sredozemno more u pitanju, zanima me koliki su zaista ti talasi u Kemeru i okolini, i inače a i u septembru posebno?

Imaću ja još pitanja user posted image

Razmišljala sam i o Kipru, ali vidim da se ne isplati ići preko sgencije obzirom da sada leti Wizzair ka tamo, a ne bih prve godine sa bebom da idem bez agencije, te ostavljam Kipar za kasnije. Mada eto, pari je pisala da je išla u sopstvenoj režiiji sa bebom od dva meseca, i bilo im je super ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Letovanje 2015
10.1.2015 10:15:07   
Torbica
Ja sam htela Hotel Ring, za njega sam dobila preporuku ovde, od Sesilije, zato sto su neki njeni prijatelji isli i bili prezadovoljni. Nazalost agenciju su ispalili pa su nas smestili u Palm Resort 5*, tako nesto, moram da pogledam tacan naziv, to je ogroman hotel i ima deo koji je renoviran a neki deo i nije, ne dajem preporuku za njega nego za Kemer, predivno mesto, klima i more u septembru savrseni, Hotel je na obali. Bili smo smesteni u prvom redu bungalova, to su male kucice, samo treba imati srece gde ce vas smestiti, ima boljih ali i gorih. Nije sigurno. Mi smo bili od 28.8 - 9.10, sam pocetak septembra. Jedino sto za decu imaju sto cuda, puno bazencica i raznih zezalica, tobogana. U tome smo se nauzivali bas. Ja nisam neko zakeralo ali smo se ganjali sa agencijom da nam vrate deo novca jer nisu ispostovali ugovor. I uspeli smo. Aranzman je bio 2100 eura (za decu besplatno), vratili su nam 400 Eur.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Letovanje 2015
10.1.2015 17:26:32   
Jeca.V
Mi ove godine ista meta isto odstojanje.Hotel Cronwell Platamon Resort od 20 do 30 juna.Toliko smo prosle godine bili prezadovoljni da smo se u izboru hotela ove godine uvek vracali na Cronwell.Jedino je cena veca za nekih 200e,ali to je klasika za Grcku,iz godine u godinu cene idu na gore.Odbrojavanje moze da pocneuser posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Letovanje 2015
10.1.2015 17:48:35   
choopa choops
Dunja ni ja ne volim talase, a moja djeca pogotovo ne! Nisam nikad bila na ljetovnju u Turskoj, ali ja obično potražim na YT odmah i snimak nekog mjesta gdje planiram da idem, jer slike "lažu", tj zavisi dosta od aparata. Evo šta sam našla, izgleda da nema talasa user posted image KLIK

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Letovanje 2015
11.1.2015 0:21:44   
Torbica
Jeco user posted image , ostade mi neostvaren san taj Hotel, ne primaju porodice sa tri deteta.. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Letovanje 2015
11.1.2015 0:30:19   
wivern

IZVORNA PORUKA: dunja RR
. Naime, u Calelli, bilo je jako lepo, ali popodne je more toliko bilo uzburkano, to je uvek tako tamo, septembar je u pitanju. Ja se nisam uopšte kupala popodne u moru (samo u bazenu), a mm je recimo uživao.pstvenoj režiiji sa bebom od dva meseca, i bilo im je super ...


Jao ja sam uzivala tamo upravo zbog talasa. MM i ja smo se kao dve budale bacakali po ceo dan user posted image
I 2013 na lefkadi sa prijateljima, sjajni talasi user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Letovanje 2015
11.1.2015 9:53:59   
nata11
Ja ne bih bepce u Tursku/ eGIPAT/Tunis jer sve koje znam su imali problema. Drugarica kaze da je jedva izasla sa bebom koliko je peklo sunce, a ove godine iso dever sa klincima i mali zavrsio u bolnici 2 dana jer je vladao virus u celom hotelu. Jos im naplatili 980 e, kao nisu priznali osiguranje jer su privatna bolnica a kada ti je detetu lose negledas da li je bolnica privatna ili ne.

Ja bih ove godine volela Krit ali u sopstvenoj reziji.

< Poruku je uredio nata11 -- 11.1.2015 9:54:58 >


_____________________________





(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Letovanje 2015
11.1.2015 10:59:46   
Torbica
Nato, ja sam isla vise puta u Tursku/Egipat sa bebama/decom, nikad nikakvih problema nismo imali.
E sad, osnovna greska - vreme kada se ide!
Egipat, Sharm el Sheik - cerka 11 meseci - april!
Turska, Marmaris - cerka 18 meseci - septembar!
Egipat, Hurghada, ja trudna 8 nedelja, cerka 2 godine, maj!
Turska, Kemer - bebac 14 meseci i jos ovo dvoje malih, 3 i 5.5 godina, septembar.
Nikad nikakvih stomacnih tegoba nismo imali, nikad nikakve probiotike preventivno nisam davala, sve su bili Hoteli 4-5* i hranili smo se tu, i mi i deca. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Letovanje 2015
11.1.2015 12:49:13   
choopa choops
Ja i MM smo išli u Egipat krajem septembra. Prva 4 dana Bogu dušu, Bog je neće user posted image . Kad se toga sjetim, nema šanse da bih vodila djecu tamo...

Samo, ja nisam znala da je i u Turskoj tako toplo? user posted image

Izgleda ništa od našeg putovanja na jug Italije ove godine user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se živi bez majke? Teško. Ali neko i ...
Kako se živi bez srca ispod kojeg si disala i rasla prije ovog nepredvidivog svijeta.
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here