|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 14:21:47   
choopa choops
Evo nađoh, samo što ona annije stavljala na silk, nego na trake.

KLIK

Ja stavim na silk, gore na kraju zavežem čvorić da se ne bi izvlačilo i lijepim selotejpom...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 14:29:59   
Kata90
ja cu biti kuci definitivno i uzivati sa bebicom....sto se tice ukrasavanja nista posebo,to uglavnom mm radi uvek nesto izfantazirauser posted image secam se jedne godine je,sijalice lepio na plafon bas je bilo interesantno....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 14:38:30   
lelaigor
Mi prvo proslavimo Katolički Božić, jer sam ja Mađarica (polu).Za Badnje veče, kitimo jelku i stan zajedno sa Dariom, imamo lepu večeru, kolače. Za Božić idemokod moje sestre ne ručak. Onda za NG obično zajedno sa klincima idemo kod moje sestre gde dođe još par ljudi i imamo tako kućnu žurku, uvek se odlično provedemo, nekad napijemo, deca budu na spratu pa spavaju kad dođe vreme. Ove godine za Božić ću ja još uvek biti u Betaniji ili ću baš izaći taj dan. Pošto mi je CR 22. ili 23.12. tako da ništa ni od Badnje večeri ni od Božića. Mislim slaviće, ali samo mm i Daria. Za NG, nemam pojma. Videću kako ću seoporavljati. Mislim, siggurno ne idemokod sestre na žurku, ne znam šta ću i da li spremati za jelo i tako to. Mm povezuje TV i komp ovih dana, pa kad klinci zaspu, ako se i mi ne ukomiramo, možda budemo gledali neki film. Inače, ja sam totalni ludak što se tiče praznika, i uvek se otkinem od posla, da bi sve bilo lepo, okićeno, hrane kao za vojsku, kolača, poklona. Ove godine sve to propuštam, malo mi je krivo, ali sa druge strane dobijam najlepši poklon! user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 14:39:52   
Peace*

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Evo nađoh, samo što ona annije stavljala na silk, nego na trake.

KLIK

Ja stavim na silk, gore na kraju zavežem čvorić da se ne bi izvlačilo i lijepim selotejpom...


Ma da, samo je ovo bilo extra jednostavno. user posted image
Kupiš gotovo, prisloniš i gotovo. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 14:43:22   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: Modessty RR


IZVORNA PORUKA: soni

da i paketici...I moj muz i ja kupujemo jedno drugom i stavimo ispod jelke.Sad i Luni.., onda 1. ujutro otvaramo poklone uz kafu...Prosle godine sam dobila termos solju...Videcu sta cu ove, nije bas pun ideja user posted image ..Mene je pre par god cekao i verenicki prsten ispod...


jao Soniiii! Divnooo!!!user posted image verenički prsten ispod jelke! muž ti je baš romantik! user posted image

Prošle godine smo ispod jelke stavili kolačiće imleko za Deda Mraza i šargarepu za irvase! Kad je D nakon gledanja vatrometa na terasi ušao u sobu i video da je sve pojedeno i namrvljeno i ostavljeni pokloni bio je oduševljen! I ove godine ćemo tako! A ispod jelke je deka ostavio poklone i za mamu i tatu i za našeg druga Nešu, koji je slavio sa nama. Danilo je bio oduševljen što deka nikog ne zaboravlja!
jao jedva čekam da pišemo pismo deki user posted image i da dobijemo odgovor! user posted image


Ovo je toliko odlično da ćemo morati da isprobamo! Makar puzeći ispekla keksiće!user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 15:19:52   
Mala Elena
Peace , lepo si nam objasnila! user posted image
Sto kaze Choopa mozda ti je to komplikovano a i kostace te , zar nisu bolje trakice ? Ja sam prosle god kacila balone u niz preko konca.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 15:22:18   
lanajelena
MM je odlucio da mene i decu odvede u neku brvnaricu/kucicu na planini ako ne bude radio oko NG,a ako bude onda idemo u kafanicu u Backu Palanku user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
28.11.2014 19:02:35   
soni
Romantika

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
28.11.2014 19:17:11   
wivern
Nadam se da cemo se za novogodisnju noc ako nista drugo barem naspavati user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
28.11.2014 20:20:19   
branki*
plan mi je da mi stan bude ultra sredjen i ociscen,jelka okicena,da spremim lepo da se jede,tortu neku finu,da izdelimo paketice i primimo i da kuliramo uz tv.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
28.11.2014 20:21:02   
soni
bravo branki user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
28.11.2014 21:35:03   
Mala Elena
Istovremeno mi se dopadaju obe varijante-i Lanajelene i Branki ...ali moja ce biti ova druga user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
28.11.2014 22:54:05   
Didy
IZVORNA PORUKA: lanajelena

MM je odlucio da mene i decu odvede u neku brvnaricu/kucicu na planini ako ne bude radio oko NG,a ako bude onda idemo u kafanicu u Backu Palanku user posted image


Nemoj da te put nanese, a da se ne javiš! user posted image

Mi planiramo da idemo kod prijatelja u Gdanjsk u Poljsku nekoliko dana pre Nove godine i da tamo zajedno proslavimo. user posted image Pošto planiramo da idemo autom, može samo neka mećava da nas spreči, a nadam se da neće.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
29.11.2014 6:36:54   
vikiveki
Mi ćemo najverovatnije biti kući i opušteno dočekivati Novu godinu,pravićemo porodični diskouser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
29.11.2014 9:03:00   
lanajelena
Didy dogovoreno user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
29.11.2014 9:06:40   
soni
Jel najavljuju nesto za trgove po Srbiji?

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
29.11.2014 10:43:00   
Didy
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Didy dogovoreno user posted image


user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
29.11.2014 14:23:40   
branki*

IZVORNA PORUKA: soni

Jel najavljuju nesto za trgove po Srbiji?

kod nas jos ne znam.do sad je uvek bilo.ili neko od zvezdi granda,jedne godine bio zdravko colic,a ne mogu da se setim ko je bio prosleuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
29.11.2014 14:33:12   
Kata90
kod nas u su.....svake godine na trgu dodje neki pevac...ili bend.......i bas je tada lepo kad je pun grad pa se svi vesele i igrajuuser posted image pa vatromet pustaju....ma divnouser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
29.11.2014 22:23:45   
soni
U Sapcu prosle god bio Vlatko Stefanoski...Pretprosle Vlado Georgijev...smaraci..narod u ponoc kuci otisao...Bolje da su LJubu Alicic doveli , bar napravi atmosferu ...

Mi smo pre par god bili na trgu u Sremskoj Mitrovici, Apsolutno romanticno slusali...savrseni su

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
29.11.2014 22:52:52   
Torbica

IZVORNA PORUKA: wivern

Nadam se da cemo se za novogodisnju noc ako nista drugo barem naspavati user posted image

user posted image user posted image user posted image istooo!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
29.11.2014 22:55:09   
soni
dok luna ne poraste nema spavanja, ni za ng ni ovako user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
29.11.2014 23:12:45   
jance
deca u krevetu, sarma na stolu, i vatromet kroz zatvoren prozor na terasi. savrseno! user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
30.11.2014 9:34:18   
soni
user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
30.11.2014 9:52:25   
NadaR
Prosle godine smo imali jako lijep docek . Bili smo kod prijatelja , nas pet parova sa djecom . Vecerica , vino . Svako od nas je nesto napravio i donio . Klinci su do ponoci vilenili , odbrojali do nove godine , ispalili sve rakete i cuda . Onda su pospali , mi ugasili muziku , raznijeli ih po sobama . Ostali smo tako do 4 ujutru pricajuci i saleci se .
Ove godine slican scenarij , samo mijenjamo lokaciju. Imamo uskoro kafu pa cemo izvlaciti u cijoj kuci se sastajemo. Inace smo izvlacili stapice sibice. Pa ko potrefi onaj najkraci user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here