|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 10:01:25   
bubulence
ma branki nista mi ne smeta kada je kupovina u pitanju user posted image .
samo jos da mm zavrsi u neko dogledno vreme jer mi se ne isplati da krenemo u 6... a i valjda tridnice imaju prednost u redovima user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 10:01:52   
wivern
Branki jedino pre podne da sopingujes, tad ima najmanje guzve.
Pre neki dan sam bila u trznom centru i gomila ljudi samo seta i gleda. Cekaju i poslednje rasprodaje, mada su kod nas radprodaje smesne. Artikal na snizenju ima cenu koju treba da ima u regularnoj prodaji.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 10:04:08   
branki*
tacno,wiv i stave npr snizenje 10 posto ili 15user posted image mislim,stvarno,pa kakvo je to snizenje.
jeste,cim nema para,nema ni euforije,tako je...sto kaze queenj,kako bi mi sad leglo makar ono trudnickouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 10:06:25   
wivern
A najvise mrzim kad ti daju karticu za popust sa 5%, a ja sva happy kao imam popust pa kad se preracunam pop**dim. user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 10:08:12   
bubulence
hihihi ja na trudnicko vise uopste ne racunam.. ako nekad dodje ima da stavim u Eminu kasicu... evo ga kraj decembra a meni ni septembar nije legao...
a i kakva euforija da me drma kada bas 31.12. istice registracija koja je oko 30000...
jedino mi je zabavno kada kitim jelku i pravim paketice...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 10:13:52   
QueenJ
Joj, gde baš 31? user posted image Tuga kako živimo. A i te rasprodaje, zaista, kakva je to farsa. Napumpaju cene, ko ima, kupi ranije, ko nema, čeka, pa na mizernom sniženju kupi po realnoj ceni. A u inostranstvu, gde su plate višestruko bolje, praznični popusti su da padneš na d*pe!

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 10:17:19   
Anoniman
Dobroooo jutro. Kod nas zabeleleo, i veliki mraz! Ja moram da dokupim slatke delove paketica, i sama trebam da idem u nabavku, aaaa mrzi meeeee... Igracke ipak idu od carine, ipak dobijaju vaucere, tako da to dobija od njihuser posted image

(odgovor članu QueenJ)
  Direktna veza do poruke: 582
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 10:19:02   
bubulence
pa eto bas 31. baksuzi... a kuma (zivi u Becu) mi juce salje poruku kupila je klincima (ima dva sina) jakne i zimske cizme, sve zajedno 22e... ja poludela jer od kada najavljuju ovaj sneg gledam Emi zimske cizme i nista normlano ne vidim ispod 5000...
ali da ne mracimo temu, treba da bude euforija user posted image user posted image ...
odoh ja danas da sopingujem i jedva cekam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 10:30:51   
QueenJ
Evo, RETROSPEKTIVA i EUFORIJA user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 10:40:48   
emicaa
Ovde je danas počelo sniženje,50 %,odošmo pokupovat poklone za paketiće i još što nam fali.
A i ovde nema neke euforije kao prošle godine,sve je nakićeno ali prije dan dva pred Božić prodavnice budu prepune a sad par ljudi.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 10:45:46   
bubulence

IZVORNA PORUKA: QueenJ

Evo, RETROSPEKTIVA i EUFORIJA user posted image


jao obozavam koka koline reklame user posted image , one me jedine i podsete na novu godinu...
emice bas ti zavidim... to se zovu snizenja a ne ovo ovde

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 10:48:03   
Mala Elena
Setih se sada mog rodjendanskog popusta od 10% ,kada smo potrosili skoro 3000 i dobili popust 8 din jer popust ne ide na brdo stvari. user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 10:56:05   
QueenJ
user posted image user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 12:13:41   
branki*
i ja volim koka koline reklame..i one za grand kafu,novogodisnje.
bubi,nama isto registracija sad pre nedelju dana bila,bzv.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
28.12.2014 7:35:03   
Trcosava
Ljudi moji, pa nas zaveja ovo belo čudo!!!!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
28.12.2014 7:39:35   
emicaa
Zar toliko pada?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
28.12.2014 7:41:54   
Trcosava
Emice ceo dan je juče padao - bukvalno i evo opet nešto promiče!!! Mislim kad kažem zavejao, ne mislim na 2 mestra, ali nekih 20 cm je sigurno napadalo. Ako mene pitate napadao je 20 cm previše user posted image a danas će muž da ide da čisti, a Ani sam obećala da će ići i ona napolje plus ja i da ćemo da pravimo sneška. Kako, pojma nemam user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
28.12.2014 7:50:08   
bubulence
diiivnooooooooouser posted image . i kod nas pada, presrecna sam user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
28.12.2014 9:39:22   
QueenJ
DOBRO JUTRO!
user posted image
Kod nas je padao sneg malo noćas, čisto da trunčicu zabeli. I toliko za sad... user posted image
Čitam malo pre i ne verujem. KLIK Imate li komentar?

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
28.12.2014 9:52:56   
branki*
ma,ta voditeljka je blagi uzas,kao neka baba tracara sa pijace se ponasa,od nje me ne cude takve izjave,stavise bas lici na nju da kaze tako nesto,samo laprda bezveze.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
28.12.2014 10:14:53   
Mala Elena
Dame, sta radite? Bice ovo lepa n. g sa snegom... da li izvoditi dete napolje i koja je granica kada je minus u pitanju? user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
28.12.2014 10:19:13   
QueenJ
Ni ja je ne podnosim. Niti gledam njene emisije. Iskoči mi na fb-u. Prosto nisam mogla da verujem kolika količina gluposti i morala sam da podelim sa nekim (vama) user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
28.12.2014 11:45:42   
emicaa
O Bože dal može biti još gluplja.
Ovde snijeg ne prestaje,nekad manje pada ali ne staje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
28.12.2014 11:53:00   
bubulence

IZVORNA PORUKA: branki RR

ma,ta voditeljka je blagi uzas,kao neka baba tracara sa pijace se ponasa,od nje me ne cude takve izjave,stavise bas lici na nju da kaze tako nesto,samo laprda bezveze.


sve nase voditeljke su blagi uzas. stvarno.
evo ne znam jednu dobru voditeljku da nabrojim. voditelja jos uvek ima... Vanja Bulic, M.Maric jeste da me iritira ali je dobar voditelj. a voditeljke izbace sise, nacrtaju usta, smeju se najglasnije sto mogu i misle da je to-to.
zato sam i prestala da gledam tv... lakse mi je. jos samo da prestanem da citam novine i moj zivot ce biti savrsen user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
28.12.2014 19:11:40   
mali_mis
Juhuuuuuuuu user posted image
Samo da vam mahnem i da vas ljubim sve, puno ste mi nedostajale user posted image
A sad jos da testiramo graficku, pa se vidimo ujutru uz kaficu.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Ime
Sasa.P



Aleksandar (45%)

Filip (37%)

Despot (16%)


Ukupan broj glasova: 91

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here