|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
26.12.2014 7:14:20   
Trcosava
Ima!

Kuj tura kofi? Ti ili ja?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
26.12.2014 7:25:08   
emicaa
user posted image
evo je,ti samo uzivaj i odmaraj user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
26.12.2014 7:36:39   
Trcosava
Waou!! Hvaaalaaaa!!!!

Kako je u Bazelu? Ima li one prokletinje?? user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
26.12.2014 7:42:30   
emicaa
Toplo,skoro svaki dan kiša,i bjela prokletinja bi mi bila draža user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
26.12.2014 9:01:28   
Anoniman
Dobrooooo jutrooooo.

Kod nas pada sneg...

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 555
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
26.12.2014 9:04:38   
bubulence
aaaaa sneeg ... obozavam ga...
ja sam upravo ubila jednog komarca, pre kraj decembra! tako da o snegu ne razmisljam

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
26.12.2014 9:22:24   
emicaa
Počeo je i ovde padati,krovovi se već bjele,i drago mi a i mrzim ga user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
26.12.2014 9:27:12   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Ma šta te blam! Ja izgleda jedina ne krijem da dimim i u trudnoći user posted image




user posted image i jaaaaaaaaaaauser posted image i jaaaaaaaaaa

Dobro jutro...K u vrticu na generalnu probu priredbe, N sam nastelovala da bude bude budan oko 11h kad je priredba, tako da sad nunka...jos ja da se tusnem i navucem aljinu i turnem sminku i odosmouser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
26.12.2014 9:44:27   
big mum
Dobro jutro i od meneuser posted image

Kod nas je došla baba zima,nema snijega ali je baš hladno.
Ja sam prestala pušiti kad sam bila trudna sa Sofijom(oko 12ned) i od tad nisam zapalila ni jednu.Znači preko 7 god-user posted image ja.

Slikaj nam Klaru i stavi koju sličicu da je vidimo.Sunce moje malouser posted image

Sofki danas zadnji dan škole,i oni imaju neku priredbicu unutar odjeljenja odnijela je tonu slatkiša da kako kaže imaju odličnu žurkuuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
26.12.2014 10:32:08   
Trcosava
Proklet bio!!! To sutra dolazi kod nas! Mrzim sneg!!!

Klarita my darling user posted image

Da se razumemo, nije da sam ja sad ponosna što pušim, ali brate mili neću ni da krijem user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
26.12.2014 10:52:04   
emicaa
pa bolje je po koju da zapalis neko da si nervozna kao ker user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
26.12.2014 11:31:15   
mirkam
I kod nas najavili nekakve oluje i mecave od nedelje.Kod nas snijeg kad padne opšte rasulo nastaje.Kako pada svake deset_e godine user posted image nit ko zna da hoda ni da vozi ,tako da je na ulicama ludilo.
Kad smo kod pušenja,nebih dala onih 5 min prve kafe i cigare ujutro ni za kakve pare.Daleko od toga da se i ja ponosim time,al to mi je užitak i kraj.

< Poruku je uredio mirkam -- 26.12.2014 11:32:09 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
26.12.2014 12:15:10   
Mala Elena
Blago nama...Znaci dore nego u Beogradu? user posted image
Jos nisam stigla kafu da popijem ... idemo da prosetamo i pokupimo nesto od burazera mm.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
26.12.2014 12:25:24   
QueenJ
Dobar dan, žene!
Ja sam volela da pušim baš. Imala sam pokušaj naglo da prestanem u trudnoći, pa mi je lekar savetovao da izbacujem postepeno. Da bi me podržao, mm je kupio onu elektronsku. Posle 10-tak dana, kupih i ja. To je bilo 8. januara, ove godine. Ja sam neprimetno prestala da "parim" i nju, ne znam ni sama, u aprilu/maju. Nisam ni primetila. A mm je slučajno polomio bateriju, nije hteo da kupuje novu, da pokuša i on sve da izbaci. Evo ga, mesec dana ni on ništa ne puši. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
26.12.2014 20:38:49   
Maraj
Queenuser posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
26.12.2014 21:02:46   
QueenJ
Hvvala, hvala... user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 9:29:32   
Modessty
Osvanuo je divan dan! Pada sneg a Deda Mraz stiže u Niš! user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 9:35:01   
bubulence

IZVORNA PORUKA: emicaa

pa bolje je po koju da zapalis neko da si nervozna kao ker user posted image


to je i meni dr rekao na pocetku prve trudnoce. ali sam bez ikakvih problema ostavila cigare, kao da nikada nisam ni pusila, evo vise od 4 god...
mada sam pokusavala ponovo da propusim ali mi nije islo...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 9:43:36   
branki*
gledam ovu temu-euforija..covece,mi nista nismo kupili..ni sta nam treba za paketice koje poklanjamo,niti ista od potrepstina za ono sto cu da spremam za novu godinu...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 9:46:12   
wivern
Jao emice daj onu tvoju kafu od juce. Koma sam.
Mod uzivajte i za nas, taman i sneg za dekicu.
Bubi probaj sa semenkama umesto cigara user posted image
Ja se ubijam dok ne krenu usta da me bole


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 9:50:23   
bubulence
ma Wiv bolje da ne probam nista.. htela sam ponovo da propusim jer sam bila ubedjena da cu manje da jedem ali umalo nisam zavrsila na urgentnom kada sam zapalila cigaretu. tako da odustajem, posebno sada...
branki , mislim da uopste nema euforije ove godine. niko nista ne kupuje, ne planira... nista...
mi bi danas u soping ali vise zato sto smo sami, Ema je kod mojih pa da nam to bude kao izlazak user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 9:55:01   
wivern
I ja bih u soping, mm mi izgubio jedinu kapu koju nosim. Cini mi se da nema vise para a onda nema ni euforije. Ne trose se pare kao proslih godina.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 9:57:16   
branki*
ma,bubi,sta ima opet da pusis,ako si vec ostavila jednom.i ja sam bivsi pusac.
ja volim tekupovine,ali mnogo me nerviraju silni redovi u radnjama i guzve,ne mogu da gledam natenane proizvode,non stop neko prolazi,gura te,sklanjas se,pomeras...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 9:58:09   
bubulence
jeste, mislim da nikada nije bila ovoliko teska situacija.
sva sreca pa ja cele godine skupljam parice za ovaj period. imam kovertu za paketice i kovertu za soping... ove godine koverta za soping nije nesto mnogo debela ali mozemo svi po malo da se pocastimo user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
27.12.2014 10:00:59   
QueenJ
Dobro jutro! Evo user posted image za sve, osim za one koji kriziraju zbog cigara. user posted image
Kod nas večeras najavljuju sneg. Jedva čekam. Ja volim sneg. Ja sam zimsko dete, rođeno u januaru. A i ovo će biti Emin prvi sneg user posted image
Što se euforije tiče, ja sam bila malo pozitivno pogubljena dok smo kitili jelku i kuću. Sad-ništa. Tačno je to, nema se para. Možda kad bi mi ovo porodiljsko prokinulo, ali to je već druga tema....

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Da li Vam se svidja ime?
jelenavu

Da li Vam se svidja ime Kaica?

Da (10%)

Ne (90%)


Ukupan broj glasova: 177

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here