|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
31.12.2014 10:42:00   
Anoniman
NM svaka castuser posted image user posted image user posted image Ja sam odusevljena, procitala sam tekst vec nekoliko puta!


Milicicak i ja upravo zavrsavam cokoladnu tortuuser posted image ceka me svasta nesto danas da pravim.

U ustala pre pola sata, da joj dam da jede,i idemo u setnju, juce su nam stigle cizmiceuser posted image


I ja castim, posle 55 dana stigao je moj ciklus, cim prodje krecem da radim anazlize, i merim bazalnu, 2015 ima da mi donese jednu bebuuser posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 651
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
31.12.2014 10:43:30   
Peace*
MM-ov najmlađi brat je juče diplomirao! Mnooogo sam ponosna! I onda je uveče pravio žurku - mm reče da je bilo toliko ljudi na proslavi da je mogao odmah i da se oženi. user posted image Ja nisam išla. Mnogo mi je to da pijem i juče i danas i sutra user posted image a i decu nisam jutros ni videla, posle idu kod sveki, tamo spavaju, a Luka sutra ide na skijanje - pa kao da vidim decu malo. I tako onda pekla medenjake, pa mafine, pa pakovala Luku za skijanje, pa pakovala decu za spavanje kod babe, pa dok smo se okupali, pa večera... Pala sam na nos. I onda je mm stigao oko 1-1.30, pripit, pa me budio jer sam zaspala u dnevnoj, jedva sam ga digla jutros, budila sam ga od 7-8 user posted image , onda smo otišli da ja kupim neku majcu koja ide na ove divne čizme za sneg user posted image , pa da pokupimo pecivo što tati treba za firmu, pa kod mame da ostavim kofer... user posted image Elem, smrzla sam se, i mrtva sam umorna. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
31.12.2014 11:12:40   
QueenJ

IZVORNA PORUKA: New Mom

Ja cu da se hvalim.user posted image
KLIK
Jes' da je Blic, al' danas to, sutra ceo svet.user posted image

Pice na moj racun! user posted image


NM, svaka čast!
To samo kod nas ima, pitanja ovog tipa: koliko zarađuješ, kada će dete, kada će 2. dete, opet si trudna(?!), za 4. dete već te gledaju kao da treba da ideš u Lazu i taaako.
A onda kažu natalitet opada. Pa kako ne? Kod nas je najčešće da parovi imaju 2 dece. A to je prosta reprodukcija-od 2 ljudi nastane 2 dece. A da bi natalitet rastao, mora da raste i reprodukcija. Dakle, nama treba BAR 3 dece po paru!!! A kako u današnje vreme? I tu ulazimo u začarani krug...
Ja sam celog života pričala kako želim najmanje 3 dece. Sada sa 1 jedva spajamo kraj sa krajem JER ja porodiljsko još nisam počela da primam, a dete će uskoro napuniti 5 meseci, tako da živimo od 30-tak hiljada suprugove plate, uz dažbine, ratu za kredit, kao i većina, znate i sami...
Elem, da ne držim više govoranciju, ipak ovde treba da bude euforija, a ja sam ponosna na NM! BRAVO!

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
31.12.2014 11:16:02   
Olga75
NM ti si sad selebriti user posted image
odoh da podelim na vom zidu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
31.12.2014 11:28:16   
emicaa
Dobar daan,pokloni i paketići za večeras spremni,meso ću sad stavit da se peče i vjerovatno ostajem kući.Opet sam pokupila neki virus,proliv i povraćam,oBože ima li te user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
31.12.2014 11:35:55   
branki*
o,breee,emice,kud sad da te to snadjeuser posted image pa,sa kim ostajes kod kuce?
NM,bravouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
31.12.2014 11:39:20   
QueenJ
EEeemiiiiceeee user posted image user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
31.12.2014 11:40:40   
emicaa
Trebali smo kod muževe sestre i zeta večeras ali ako mi ne bude bolje poslaću mm i Doru da odnesu poklone i da se Dora izigra sa djecom a ja ću u krevet.
Nemam pojma odakle mi opet,niko u mojoj blizini nije govorio da ga muči.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
31.12.2014 11:47:29   
branki*

IZVORNA PORUKA: Unina mama



I ja castim, posle 55 dana stigao je moj ciklus, cim prodje krecem da radim anazlize, i merim bazalnu, 2015 ima da mi donese jednu bebuuser posted image

user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
31.12.2014 11:52:30   
Peace*
Ja sam pedijatrici čestitala NG, ona mi vratila da se nada da se nećemo sretati u deispanzeru, nego da ćemo javiti da će dečaci dobiti seku. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
31.12.2014 11:53:24   
milicicak
NM, bravo za clanak i stav user posted image moj duboki naklon i postovanje user posted image
Emice user posted image
Ja sam sinoc sva odusevljena rekla mm kako sam konacno zavrsila pakovanje poklona a on me zezao koliko sam kilometara trake i papira potrosila... Pa me je obavestio da ipak nisam jer je doslo do izmena u poslednjem trenutku i da imam jos dva poklona za pakovanje user posted image
Mini buba pije caj kasikom i gricka keks, ja pijem kafu, jos kad mi kuca ne bi bila kao da je bomba pala bila bi potpuna uzivancija user posted image
Zene, kako dobro mirisu domace pomorandze... Sad ih kum doneo i kad sam otvorila kesu cela kuca je tako zamirisala da sam oset_ila ovako zapusenog nosa :)

< Poruku je uredio milicicak -- 31.12.2014 12:05:08 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
31.12.2014 13:14:03   
Mala Elena
NM user posted image

Da se pridruzim i ja, tortica nafilovana , jos samo kasnije da odem po ukrase za dekoraciju i to je to.
Kada muz stigne mesim ukrasnu pogacu mmmmmm, tako mi se jede !
A tek peceno pile! user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
31.12.2014 15:05:30   
Olga75
jaoj ljudi al je zima
trebalo bi da napravim gibandzerosa i onu papriku s belim lukcom a ne da mi se
sad cu ja to cas posla , vredna sam nidje me nema user posted image
nego je l sve idete u zivot il cemo temu otvarati user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
31.12.2014 15:19:40   
Misha i Ljisha
aman zenska otvaramo temu kakav crni zivotuser posted image ako budem ziva eto meni zivota na rr ( a moracu mm upravo rekli da treba nekog rusa da vozi veceras na aerodrom tako da ja opet dezuram bez obzira sto sam malo spavala) mozda nagovorim sve komsije da dodju user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
31.12.2014 17:27:30   
mali_mis
Izlazim samo po potrebi na terasu da izbacim prljavu pelenu, i to mi je puno user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
31.12.2014 17:37:42   
emicaa
Ja ipak idem na večeru,vjerovatno ćemo do 9 biti kući ali baš bi mi bilo šugavo da ostanem sama.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 666
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here