|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 21:26:24   
Misha i Ljisha
Dobro vece mame.
Ozo sip ozo sip okines me pa smo kvituser posted image (to je moja verzija pesme eheheh...)

Moji spavaju, ja cekam vreme da nalozim i nahranim kere i macu. Ustvari idem njih da skinem sa dnevnog reda a moram loziti oko 23 da nam se ne ugasi vatrica do jutrauser posted image , a spavaaaaaaa mi seeeee....

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 21:41:21   
big mum
Večeuser posted image

Moji ne spavaju niti imaju namjeru,kao da su na Red Bulluuser posted image ,neće da idu spavati bez mene.Onda kad legnem sa njima zaspem a posla preko glave.
Vodila Sofi na engleski pa pekli krofne,dok sam sklonila rusvaj po kuhinji jer se naravno i Strahinja umješao u taj posao.
Nakanjujem se prostrjeti veš ali mi se nedaaaaaaaaaaa.Odo upaliti mašinu za suđe i maznuti koju krofnu mmmmmmljacccccccuser posted image
Želi li ko

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 21:44:25   
emicaa
BM hoću ja,hoću ja user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 21:53:21   
superm
Dobro vece! Samo malo da gvirnem i da vas sve user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 21:55:07   
bubulence

IZVORNA PORUKA: superm

Dobro vece! Samo malo da gvirnem i da vas sve user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 21:56:18   
Misha i Ljisha
Nisam sad nesto za krofne. Drugi put. Ja evo okrunila dva klipa kukuruza i iskokala. Uvek se tripujem kad kokam kokice dok ovi moji spavaju, a obaska sto bas volim da pevusim: kokajte mi kokice ko babine pesnice od budzaka do budzaka u vr' odzakauser posted image

I da napomenem uz tu pesmicu nema puvaraka, taman toliko malo da ih izgrickas onako slasno a da ih nema previseuser posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 22:16:18   
big mum
Evo izvolite

Priprema user posted image

user posted image

Gotov proizvod

user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 22:19:53   
Misha i Ljisha
Bm ti si ustvari pomocni kuvar jel? Ti samo pripremis sve i dovrsis user posted image Bez glavnog kuvara nista. Jesi usisala kucu? user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 22:21:59   
Olga75
vece user posted image
ooo vidi ima fanaka , ko dusa rekla bih al kuvar je user posted image
moji spavaju a ja vilenim i razmisljam kako bih mogla nesto i da pijedem , ono bas bih mogla user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 22:24:54   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Olga RR

vece user posted image
ooo vidi ima fanaka , ko dusa rekla bih al kuvar je user posted image
moji spavaju a ja vilenim i razmisljam kako bih mogla nesto i da pijedem , ono bas bih mogla user posted image

i ja isto tako mislila bas bih mogla cvarke al cvrc moja D se danas napucala cvaraka za sve novce i sve ih pojelauser posted image i bez leba bez iceg, kako li se nije prosr*la?????

Ponudila bih ti kokice Olga al sam ih brzinom svetlosti srucila u sebe.user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 22:24:59   
big mum

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Bm ti si ustvari pomocni kuvar jel? Ti samo pripremis sve i dovrsis user posted image Bez glavnog kuvara nista. Jesi usisala kucu? user posted image


Eee ta sam,pripremim oni odrade glavni dio user posted image Sreća pa su pravili u kuhinji tako da sam uspjela usisati,da su pravili u dnenoj ko zna šta bi bilouser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 22:27:27   
Olga75
vidiiis , kokice al me mrzi da se lacam
nego , pre jedno dve nedelje me Marija naterala da okrunim jedan matori kukuruz i da joj ga skuvam , prvo sam ga kiselila skoro ceo dan pa ga kuvala doooobrih 3 - 4 sata i onda joj se nije bas dopalo user posted image
pojela sam ja da se ne baci user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 4.12.2014 22:28:00 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 22:29:26   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Olga RR

pojela sam ja da se ne baci user posted image

vidis ovo treba da ide u one savete za mrsavljenje i to savet od nas debelihuser posted image "NE JEDITE POSLE DECE SAMO DA NE BISTE BACILI HRANU"user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 22:30:01   
big mum
E čvaraka nemam ali će ih biti u nedelju.I čvarci i kobasice i peke salo za salenjakeuser posted image
A tamo krajem januara suvotinja sa sve vrućom pogačom,bjelim i crvenim lukom ajivarom i takouser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 22:30:15   
Olga75
da znas , odoh odma da napisem da mi neko ne preuzne savet user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 22:32:16   
Misha i Ljisha
jao BM u nedelju svinjokolj, najveci praznik u porodici pretpostavljamuser posted image user posted image . Moje i bratovo zaduzenje je bilo lozenje vatre za topljenje cvaraka u oraniji i naravno seckanje cvaraka, odvajanje od kozure. A sto smo voleli tu svezu kozuru da jedemo mila majko, samo onako malo opreljena i malko je posolis i udri hihihih...Jao samo kad se setim. Milina. Omiljeno mi doba godineuser posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 22:37:26   
big mum
IZVORNA PORUKA: Olga RR

da znas , odoh odma da napisem da mi neko ne preuzne savet user posted image


Aj odmah da se neko ne sjeti user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

jao BM u nedelju svinjokolj, najveci praznik u porodici pretpostavljamuser posted image user posted image . Moje i bratovo zaduzenje je bilo lozenje vatre za topljenje cvaraka u oraniji i naravno seckanje cvaraka, odvajanje od kozure. A sto smo voleli tu svezu kozuru da jedemo mila majko, samo onako malo opreljena i malko je posolis i udri hihihih...Jao samo kad se setim. Milina. Omiljeno mi doba godineuser posted image

Jeste tad uživamo,svi smo tamo ložomo vatricu,sjeckamo salce za čvarke,pečemo peke pijemo pivo.Bude nas puno dvorišteuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 22:40:28   
Misha i Ljisha
jao BM zovite i nas. Mi nemamo gice, preracunavali se i izracunavali se i utvrdili da nam dodje isto da kupimo od komsije vec utovljenu gicu i odnesemo mesaru da sve sredi. Pih nista posla za nasuser posted image

Jaooo a sad bih jos vise uzivala.Ma ja sam sa babom i creva prala, ljustila i seckala luk za creva ma svasta sam. Bas je to bilo lepo i srecno doba

Evo skoro 23h idem da nalozim pa da se tusnem i u krevet.

Laku noc mame.

Olga vidimo se ujiutruuser posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 4.12.2014 22:51:51 >

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 22:53:14   
big mum
Samo izvolite dođite,ali nema crevca da se peru ,kupujemo već očišćene.

A onda na kraju dana budu gotovi čvarci onako hrskavi kao čips mljacccc onda ti drugi dan bude zlo ali nema vezeuser posted image

Odo i ja da se tušnem pogledam Housa i spavanjacuser posted image

< Poruku je uredio big mum -- 4.12.2014 22:56:59 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 22:56:15   
Olga75
vi o disnotoru , ajme ne pamtim kad sam bila , pamtim onaj neki miris sto se uvuce u nos i onda ceo dan nema da jedem nista , mozda i ovo da napisem tamo u one savet o mrsavljenju user posted image
MILJ , odes spavati ? laku nooocicu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 23:25:13   
Mala Elena
Ko o cemu vi o cvarcima !user posted image Ljiso, cudo tako mala a voli cvarke ? To si ti grickala pred njom pa ona videla user posted image
Evo mi porodicno gledamo film na CineStar i cepamo se...
Moram da prijavim da jedva hodam , ispod kolena do stopala tetive i misici napeti, upalili se aaaah .Kad ja juce u cizmama uz brdo sibam li sibam ...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 23:49:22   
mati
Jao cvarci, jos domaci... Mirisem ih...
ME nista cudno, ovi moji obozavaju, sveki pravila malo pa poslala u casi od jogurta, a ovaj manji samo kruzi oko case i krade, usladili mu se, prvi put probao.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
5.12.2014 0:04:44   
superm
I, evo me opet! Mm i deca spavaju, čekam da se skuva pirinač pa da popijem vodu od pirinča. Imam neke mučnine.
A i ne spava mi se.
BUbiuser posted image user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
5.12.2014 0:06:28   
17 joka
vece, moze meni nesto zestoko?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
5.12.2014 0:13:22   
superm
Joko, izgleda da sam ja budna, ostali user posted image . Kako si?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here