|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
2.12.2014 15:12:50   
Mala Elena
Peace , moja kuma ce je okititi ovih dana iz istog razloga user posted image
Moram da se pozalim , ova moja tri dana jede kao lav, tri dana gladuje .Ja vise ne znam u cemu je problem.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
2.12.2014 20:22:57   
emicaa
Elena ne brini i Dora tako,večeras tri zalogaja pojela a za ručak kao da u mješalicu ubacuje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
2.12.2014 21:25:48   
Mala Elena
Ma totalno me zbunjuje prase malo... to onda tako mora hehe...user posted image
Danas sam tako lepu kaficu popila , onu Doncaffe rum ali sa mlekom i bas mi legla !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
2.12.2014 21:36:13   
big mum
Dobro veče svima koliko vas ima.Da vam se nabrzinu javim.user posted image

Danas sam konačno ispratila muža na posao,bio je na bolovanju 7 dana.Baš nam je bilo lijepo,samo smo leškarili.Juče smo imali zabavno popodneuser posted image Sofka u školi a Strahinja spavao.Da je češće tako bilo bi dobro al aj.

Eto odo sad da stavim klince na spavanje pa se čujemo sutrauser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
2.12.2014 22:03:26   
Misha i Ljisha
Dobro vece mame.

Di ste? Sta ste? htela bih da znaaaaam.user posted image hihhi...
Moji spavaju a ja cekam 23h da nalozim. standard. Znaci nista novo.user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
2.12.2014 22:06:20   
Olga75
na sve strane glas razneste ocu da s udam user posted image
evo , tako cita novine , vidim u Majdanpeku citavo zlo user posted image nisam ni znala bem ti crtane po ceo dan
a inace zima
a kod vas ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
2.12.2014 22:17:12   
Misha i Ljisha
ocu da s udaaaaamuser posted image

Salim se, al bas danas me pitali kako to da nisam promenila prezime i rekoh "pa ja se nisam udala"user posted image . MM nesto zbori mozda bi trebalo al meni vala vako fino, ne moram da menjam dokumenta. Za jedno 8 godina kad mi isteknu ova dokumenta onda mozda hihihi...

Zima bre ovde duva vetar kao blesav. Jedva otidjoh da nahranim moje zivuljke. Veceras su gozbu dobili.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
2.12.2014 22:21:46   
Olga75
pa nemoj promeniti prezime draga moja , ja nisam ako mi dune da s razvedem jos sa tim menjanjem da se mlatim , idi bre
dobro si me podsetila ja jos jednom keru veceru nisam dala user posted image
odem odmah
mada danas je jeo dva put , zima je da mi ne oslabi jadnicko ranim ga ko prase user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
2.12.2014 22:26:46   
Misha i Ljisha
e ja bas mislim kako Lakiju treba da pojacam hranu, od kako je pusten valjda ne staje eno vide mu se rebra. A zuca nam je lepo podgojen a i on jurca i veci pas (Laki je jazavicar a Zuca je neki udrobljeni staford)

Nego jel ti to onog tvog matorog kera treba da ranis? hehehe...

Jaooo sad me podseti. Na slavi pre par godina kod mojih dosli neki gosti a zena secka muzu ljutu papricicu u tanjir, a on sav ko usran golub, cico maco ljubavi da ti iseckam samo sto ga nije hranila malom kasicicomuser posted image Ja ovu moju keretinu ni na'ranila nisam, sex i cao zdravo ajd na spavanje hahahah...Da mi brate mili ne smeta i jos tu da imam sudova za ujutru.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
2.12.2014 22:30:55   
Olga75
matori zna di je kujna , molim fino , imas tamo od rucka ako neces ti oce Dobrica user posted image
ja se o kucku brinem , jadan , mislim da cu poceti da ga pustam da prespava unutra ali kad mi dodje mama bice s njom problema
aj zivote , sceno iz istocnoevropskog filma

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
2.12.2014 22:33:53   
Misha i Ljisha
ijuuu nista mi ne govori ako pustim zivotinje odmah moji krenu "da seru ti unutra zapisavaju, na sta to lici?" bla bla bla...A pustim ih samo u predsoblje koje je toplo. Pa majku mu i njima je hladno. Pri tom niko se nije uneredio svojom greskom vec mojom, Ako ih pustim na vreme, otvorim vrata obave sta imaju i vrate se nazad. Uglavnom sam ih pustala da prenoce a danju su bili napolju. Ni ja nisam za zivotinje u kuci, ali brate mili ovo je presoblje i plocice su tu, lako prebrisati ma sve, a toplo im je i maze se.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
2.12.2014 22:37:51   
Olga75
ma , da
sad je izmedju vrata jadnicko , ima mesta ( sirok stok staklena - drvena vrata a ta samo pritvorim ) btamo ima nekih rondja pa na njima spava al on se razvileni u zlo doba pa dovuce neku plasticnu bocu i orca s njom , cuju ga i mrtvi valjda user posted image
inace meni se Astor nikad nije popipi i kaka u predsoblju a ovaj zjalavi ko zna , mali je jos

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
3.12.2014 8:50:29   
milicicak
Jutar u kafanu user posted image castim ko sta pije, mini buba nocas nije imala temp po svoj prilici idemo u banju u petak, bas se radujem user posted image
Lep dan vam zelim

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
3.12.2014 10:03:39   
Klarita
user posted image Jupiii, ljubi nam mini bubu i srecan vam put i lep provod...
user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
3.12.2014 17:53:12   
Mala Elena
Milicicak user posted image
Ja tek sada da popijem kafu...celi dan oko male, na trk nesto uradila, isla u posetu...ma, danas sve na trk. user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
3.12.2014 20:56:04   
big mum
Dobarvečeeeeruser posted image Kako ste moje dame

Ima li iko ikakvog alkohola ,obljutavila sam od čajauser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 7:22:01   
serpica
Jutro user posted image kod nas se malo smirilo vreme,kao..
Milicicak kad ides na preglede? Cini mi se rece u decembru.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 7:44:28   
emicaa
Dobro jutro,neko za kafu.Meni ni lonac kafe nebi pomogao da dodjem sebi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 8:14:15   
milicicak
JuraRR, zene ;)
Samo da vam mahnem pa odoh da glumim babarogu i plasim decu :D
Serpi, hvala sto mislis na mene, za dve nedelje idem na preglede...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 14:05:55   
mati
DecemBBBaRRRR!!! Bas zahladilo. Bar da padne sneg pa da bude lepo. Ovako tmurno, sivo, hladno, vetar. Grozno.
Mita danas godinu i mesec dana... Kako vreme leti.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 14:08:08   
Modessty
Dobar dan! Ne zapljunuh se ovde danas! user posted image
Ajd jedan brzinska kafa pa da bežim kući! Čekaju me moji mali monstrumi! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 16:52:34   
emicaa
Slušam sad pjesmu od Milice Todorović konačna odluka i nešto me podsjeća na porodično nasilje.
nego,jel hladno kod vas?ovde je katastrofa,da bar hoće nešto pasti da bude malo toplije.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 16:57:15   
Kata90
emice i kod nas je bas hladno.....za sada je 7 stepeni,ali spustice se jos kasnije......
bolje bi bilo,dobro kazes.....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 17:59:22   
veselicaa
Dobro vece jedva stigoh do kompa danas,sve neke obaveze.Kod nas bas bas hladno,deca boje vodenim bojicama,muz jos malo stize sa posla a ja gledam tv,dozvolise mi konacno da promenim crtace.Kada je ovako hladno crtaci se ne gase po ceo dan cak i kada S.radi nesto drugo user posted image a svi mi ostali ludimo jer imamo samo jedan tv.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
4.12.2014 19:08:19   
Mala Elena
Meni danas nije bilo mnogo hladno..
Veselice , kod svekijevaca u svakoj sobi po jedan lcd, oni redovno svako na svoju stranu. user posted image
Ja sam rekla da cu nabaviti onaj minijaturni da ubacim u kuhinju i gledam nesto sto mi se gleda.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here