|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mačke
1.7.2011 15:36:48   
minavb
Mi smo prozore zastitili mrezama posto smo na 11. spratu. Megi je jednom gostovala kod drugarice na drugom spratu dok smo bili na moru, i pala kroz prozor.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Mačke
1.7.2011 15:37:39   
Anoniman
Moj macor-Zoran.Obozavam ga,i dugo ga vec imam.Sada je kod mojih,zbog Mateje!user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 277
   RE: Mačke
1.7.2011 15:46:44   
Anoniman
Zoran user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 278
   RE: Mačke
1.7.2011 16:41:34   
Anoniman
E,ne znas ti pricu kako je dobio ime!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 279
   RE: Mačke
1.7.2011 16:47:32   
Anoniman
Ja sam imala mačku Bosu. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 280
   RE: Mačke
1.7.2011 16:58:42   
Anoniman
Mi smo imali persijsku, Boni, dobili smo je sa tim imenom i imala je par godina. Bila je nemoguca i nevaspitana, nije dala da se ceslja nikako. Uvek smo zbog toga bile potpuno izgrebane a cesro smo sa stomaka morali da joj sisamo ucebane dlake. Po stomaku nije bilo sanse da je ocesljamo.

Posle smo imali Paju, avlijanera, koga smo pre tri godine morali da uspavamo user posted image Kada ga je sestra donela bio je toliko mali i spavao je samnom u ktevetu tko sto bi mi legao stomakom preko vrata i sisao resicu od uveta, kao mala beba. Cesto se ponasao kao pas i posto smo ziveli u prizemlju, cesto je izlazio. Sto znam da nije dobro, ali on je sam znao da orvori sva vrata i smugnuo bi leti preko terase.

Bio je najsladji na svetu iako je jednom dosao u pola noci sav skoreo i smrdlji, uvaljao se ceu u neku njivu sa stajskim djubrivom user posted image Sad mi je smesno a tad samo sto ga nisam odrala. Bio je bukvalno kao covek, znao je tako i da sedi, kad nadjem slike stavicu vam jednom. Na momente sam mislila kad me tako pogleda, da ce nesto i da mi kaze.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 281
   RE: Mačke
1.7.2011 17:03:08   
PoisonEve
Jadan Pajauser posted image ...moji tata i brat su isli jednom prilikom na vikend u selo i povelu su Milra-Ditera tadasnje tigrastog macka koji je bio jako umiljat ali on je tamo potpuno poludeo i pobegao i nikada se vise nije vratio!
Mnogo sam plakala zbog njega...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Mačke
1.7.2011 17:17:35   
minavb
Ja ne znam kako bih zivela bez Megi i Culeta, necu ni da mislim na to.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Mačke
1.7.2011 17:50:15   
indy_25
Macke moji omiljeni kucni ljubimci . Kako sam ovdje vidjela ljepe bijele male mace na prodaju o boze kako su lijepe ja cu morati jednu sebi da kupim samo moram muza da nagovorim na to user posted image Dok malo sara narste reci cu joj da mu kaze da joj kupi macu njoj nece moci odoljeti user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Mačke
16.7.2011 21:49:43   
Olga75
evo da vam se pohvalim : danas nas je usvojio mali sivi macak user posted image
jutros smo ga culi da mjauce , zaglavio se u ogradu , mi ga izvukli i pustili ali on je od jutros u dvoristu , ne mrda , trci za nama , mazi se , jeo je i pio vode pa smatram da nam se uselio user posted image
jadnicak je baaas mrsav ali mu je dlaka lepa , meka i sjajna , verovatno je u ogradi proveo dan - dva user posted image
eno ga sada ispred vrata i spava
ostaje nam da mu damo ime

< Poruku je uredio Olga RR -- 16.7.2011 21:50:15 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Mačke
16.7.2011 22:03:26   
Brana
joj mica mala,bas mi je drago da se udomio kod pravih ljudi!user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Mačke
16.7.2011 22:28:57   
minavb
IZVORNA PORUKA: Olga RR
ostaje nam da mu damo ime

Nek se zove Minja SUbotauser posted image
Cestitam, mace su diiiivne.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Mačke
16.7.2011 22:34:59   
Olga75
hvala user posted image
imala sam ja nekad Djuleta , to je bio divan macor . Druzili smo se 11 godina i onda je nestao user posted image
ovaj mali lici na Djuleta


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Mačke
16.7.2011 22:37:22   
PoisonEve
joj dusa mala...eto bas lepo da je nasao porodicu!user posted image Okaci neke slikice da ga vidimo

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Mačke
16.7.2011 22:57:58   
bokicans
Ja sam 10 godina imala sijamskog macka Zriku.Stvarno je bio zrikav i zato ga niko nije ni hteo ,od citavog legla.Ostavila sam ga sebi, poginuo je na moje oči i to za ne poverovati,uvukao mi se pod haubu i u centru od jednom iskocio na put i udare ga kola.Ja u šoku,sanjala sam nocima tu sliku i krivila sebe kako nisam odreagovala,ali prosto nisam stigla.user posted image Čak na prvi mah nisam skontala da je on,bila sam zbunjena.Nikada nije izasao na ulicu a kamoli da se uvuce u kola.Bio je stariji ,i mislim da ga je starost pocela savlađivati.Ovo je Bio Zrika


user posted image A  ovo drugo je bila Nađina Mikaka.user posted image

< Poruku je uredio bokicans -- 16.7.2011 23:01:13 >

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Mačke
17.7.2011 20:22:06   
Anoniman
Ja još uvek nemam macu. user posted image

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 291
   RE: Mačke
13.8.2011 12:36:09   
Olga75
kazite mi iskusne vlasnice maca , kako da procenim starost ovog naseg Feliksa ( tako je imenovan user posted image )
hocu da ga pelcujem protiv besnila ( zlu ne trebalo ) ali koliko kapiram da treba da je bar godinu star a moj blesavi brat ( dzaba mu fakultet ) kaze da nije siguran koliko je star pa mi cak ni otprilike ne rece koliko bi mogao da ima user posted image
ima sve zube u dobrom stanju , ocnjaci nisu ni okrnuti ali su mu , da mi prostite , testisi mali tj . cini mi se da jos nisu korisceni a s obzirom da su macke postale poliestricne nemam pojma da li su korisceni user posted image
eto pa recite mi na sta jos da obratim paznju user posted image da ga ne pelcujem pre vremena


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Mačke
13.8.2011 12:38:12   
Anoniman
Traži mu ličnu kartu user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 293
   RE: Mačke
13.8.2011 12:40:17   
Olga75
ma ne da , pravi se blesav user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Mačke
13.8.2011 12:41:57   
Anoniman
Olga, pa kad ga povedeš kod veterinara oni će ti najbolje reći, oni znaju dobro kakvi su čiji testisi user posted image . Ne, bez zezanja, na osnovu kilaže, dužine zuba i ostalog trebalo bi da znaju.

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 295
   RE: Mačke
13.8.2011 12:44:18   
minavb
Koliki je? Jel se pario? Jel nasrce na mace? Jel obelezava teritoriju? Jesi li ga vakcinisala protiv macijih virusnih bolesti?


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Mačke
13.8.2011 12:49:59   
Olga75
moj blesavi brat ( dzaba mu fakultet ) ga je vakcinisao protiv necega , macecak ili tako nesto i jos protiv necega ali protiv besnila nije jer kaze premlad je ali ne rece koliko je premlad a ne bih ga vodila kod veterinara kad ga imam za dz
inace jos ne obelezava teritoriju i ne vidim da ga macke culno interesuju


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Mačke
13.8.2011 12:58:14   
minavb
Posle 4 meseca bi trebalo da primi vakcine za macije virusne bolesti, imas kombinovane ili vise njih. Za besnilo se daje posle nevarsene godine. Macori pocnu da strckaju i jure mace negde posle 6-7 meseci, tako su bar ovi koje sma ja gajila, pazila i udomljavala. Onda ga kastrirajte ako hocete, tako ce manje skitati a i manje ce se nezeljenih macica bacati da uginu. Na tri meseca mu daj tableticu ili pastu protiv paraqzita. ZNa to bata ako se bavi ovim sitnim zivuljkama. Nema te bata sve lepo nauci pa se ti sama brini o macku.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Mačke
13.8.2011 13:47:36   
Olga75
moguce je da je tek oko sest meseci star , moj brat radi sa kravama , konjima , ovcama pa su mu male zivotinje stranci user posted image
ocistili smo ga od parazita , mislim da je bila tabl. teniveta i to cetvrtina , pelcovao ga je protiv necega ( rekao mi je : ja se ne mesam u tvoj posao , nemoj ni ti u moj , sta te briga sta je ovo user posted image )
ali protiv besnila nije , znaci sacekacu prolece pa onda besnilo
Mina , tnx user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Mačke
13.8.2011 14:07:56   
minavb
Malim macama dajem cestal cat prema telesnoj masi, a velikim ko ova moja cudovista dajem pratel.Imam i super tehniku za ubacivanje tabletice macki u usta. Sve sto te zanima pitaj, sve sam bolestine sa mackama mojim , i tudjim, pregurala.user posted image

< Poruku je uredio minavb -- 13.8.2011 14:09:44 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here