|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mačke
13.8.2011 14:23:32   
Olga75
eee , da si videla to ubacivanje u usta , skoro pa surovo , znaci , svukla sam donju vilicu i ugurala tabl skrooz u koren jezika , sta ce jadan nego da progutauser posted image
ja mu dajem kao glavnu hranu viskas junior i neku salamu  Matijevic pravi ali nije bas odusevljen pa onda to sve prelivam ostatcima supe , paprikasa ili sta vec kuvam
dobila sam nova usta na valovu pa se prlagodjavamo a suplemente jos ne koristim , znaci cestal cat za pocetak user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Mačke
13.8.2011 14:49:31   
minavb
Neee, cestal cat za gliste. Pusti suplemente, ako jede granulice ne trebaju mu. Daj mu granulice, wiskas je ok, i kuvano. Ja sam , kuvala pilecu situ, pa odvajala meso i hrskavicu, sargarepu, rizu i sve to izmiksam sa malo supe. Jedu ko ludi, a ako im se ne svidi u to umesam wiskas sos pa jedu. Kad dajes tabletu za gliste, koje se lako lepe za jezik i gorke su, premazes ih dobro jutro margarinom i stavis u frizider da se taj margarin stegne. Onda uradis to stvaljanje na koren jezika, zatvoris njuskicu, drzis rukom i dunes u nosic. Guta obavezno.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Mačke
13.8.2011 15:01:18   
Olga75
mogla sam ja njega naRaniti cesta cat-om nesretnika user posted image ,
ovaj nevaljali macak voli krompir i kuvani kupus pa onda stavim granule , malo ih omeksam supom ( kad se cedi uvek ostane ono "zamuceno" ) pa bacim odgore 2 - 3 krompira i kad pocne , pocinje krompirom
sad mi je mrtva trka ko vise zanoveta oko hrane : zvercica ili macak user posted image
probala sam da mu skuvam i dzigericu , pola glave od praseta , isto zavrce nosom user posted image
na to sam stavila kupus da pocne da jede
ali je maza nevidjena
da se useli u hodnik trebalo mu je tri dana a u dnevnu sobu cetiri , pored sve Marijine torture user posted image
evo ga sada kod mene u krilu i nervira se sto se nisam naslonila , guram ga user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Mačke
13.8.2011 15:29:06   
bulka
Evo naseg macka. One ga obozavaju. Muz o njemu brine, ja se ne zanimam mnogo, pa se ne mogu ni upustiti u razgovore...
Pirkan
user posted image

user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 304
   [Obrisana poruka]
16.8.2011 0:43:10   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bulka)
  Direktna veza do poruke: 305
   RE: Mačke
16.8.2011 0:45:26   
degu
A šta si joj još davala? Opasnu neku macu imaš, mora da je na gazdaricu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 306
   [Obrisana poruka]
16.8.2011 0:49:12   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 307
   RE: Mačke
16.8.2011 0:51:44   
degu
Ja kažem posebna maca user posted image ne mogu da verujem, naše mace su uvek sve jele, nisi je dobro vaspitala. Jesi probala hleba i mleka da joj daš? Nije dobro da jede samo jaja i krompiriće.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 308
   [Obrisana poruka]
16.8.2011 0:52:44   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 309
   RE: Mačke
16.8.2011 0:56:18   
degu
user posted image pa dobro je kad mleko pije, ali nemoj joj davati neskvik :)))

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 310
   [Obrisana poruka]
16.8.2011 0:58:00   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 311
   RE: Mačke
16.8.2011 1:00:41   
degu
user posted image pa Mery nije to dete, neka tužno gleda, nije joj zdravo da jede slatko. Pokušavaj da je navikneš na raznovrsniju ishranu, neka ostane gladna ako treba, na kraju će pojesti ono što si joj dala user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Mačke
20.8.2011 1:08:31   
^iva^
moja maca pije samo kravicu 3.2 inace nece drugo mleko pije jogurtuser posted image obozava ga ........

_____________________________

iva

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Mačke
20.8.2011 1:09:37   
degu
A gde si bila neki dan da prodiskutuješ sa Mery o mačkama? Vidiš da ja nemam pojma user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Mačke
20.8.2011 1:11:09   
^iva^
pa ja tek sad vidim ovu temu user posted image

_____________________________

iva

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Mačke
8.9.2011 22:26:38   
Vika
Ovo je moj pokojni mačak Pantelija user posted image


user posted image
Ja sam tabletu protiv glista drobila, mešala sa malo mleka i špricem sipala u ugao usta, pošto ništa drugo nikada nije uspelo.

A što se tiče ishrane, ono na šta ih navikneš samo to jedu. Panta je bio razmažen do ludila i jeo samo belo pileće meso, šnicle i bifteke, šunku, jogurt,pavlaku, svež kupus i Royal Canin brikete fit 32!

(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Mačke
11.9.2011 22:32:41   
maliska
trenutno nemam cicku,na zalost,tripujem se zbog  bebe,kad malo poraste.Nego sto sam imala ludu macku,ubila bi za krastavac,sve rezi kad ga jede da joj neko ne uzme,mislim,krastavac???user posted image

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Mačke
28.10.2011 21:14:06   
Olga75
evo da se javim , sada imamo dve macke koje su nas usvojile , Felixa  on je vec domaci ) i Gajija ( tako je M nazvala novu macu ) , Gaji je crna mackica , mace i naravno da se uselila unutra user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu maliska)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Mačke
31.10.2011 12:06:58   
Olga75
e pa , jos jedna maca nam se pojavila , sad ih je troje , koliko god da volim zivotinje cini mi se da je previse a jos su male za sterilizaciju user posted image
ljudi su stvarno stoka , prebaciti mace preko ograde od skoro tri metra je surovo user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Mačke
31.10.2011 17:05:47   
Maccana
Joj devojke,videh ovu temu i najezih seuser posted image Skupljajuci nalaze za VTO danas sam saznala da sam pozitivna na toxoplazmu.Grozne posledice ostavlja na plod i mozda je sreca u nesreci sto nisam zatrudnela pa saznalauser posted image ...ja takodje volim zivotinje i odrasla sam sa mackama i psima.Obratite paznju ako zelite trudnocu ili ste trudne pa i zbog dece...user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Mačke
31.10.2011 17:08:07   
Olga75
Maccana , evo tema TOXOPLAZMOZA mozda ti malo pomogne

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maccana)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Mačke
27.12.2011 15:31:33   
tvoja.greska
Ja imam macku i sad se bas prepala. Ne mora da znaci da svako ko ima macke mora biti pozitivan. Bas se prepala.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Mačke
27.12.2011 16:21:35   
minavb
Ne mora da znaci. Pre se toxoplazmoza moze dobiti oz nedeovoljno oprane zelene salate, nego od kucnog ljubimca.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu tvoja.greska)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Mačke
29.12.2011 13:50:26   
MakiJ
Mi imamo Srecka
user posted image
Prosli Bozic je urnisao jelku sada je dobaruser posted image ali cice ga nezanimaju viseuser posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Mačke
29.12.2011 13:52:05   
minavb
Ima i moja Megi takve slike u lavabou user posted image
Jeste li ga recnuli?


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here