|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mačke
19.11.2014 9:18:53   
superm
?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Mačke
19.11.2014 9:26:36   
IVA 11
Razmisli dobro zbog toga sto je to dugodlaka rasa, vise cetkanja, vise dlaka, vise ciscenja dlaka po stanu...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Mačke
19.11.2014 13:36:15   
snezap
o ne, nikako ih ne volim...OK su mi na dvoristu, ali i to sto dalje od ulaza kuce i mesta gde se dete igra..
a u kuci nikako user posted image dok smo ziveli kod svekrve ona ima 5 macaka i sve normalno setkaju se i po kuci, e kad sam to prezivela, mislim da cu sve..
kucu imamo i to mi je OK

_____________________________

Moja sreca je dva puta veca <3 Filip i Mihajlo <3

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Mačke
19.11.2014 22:04:21   
superm
Hvala na savetim, odlucili smo da jos malo razmislimo I porastemo, pa cemo najverovatnije ipak nabaviti psa.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu snezap)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Mačke
19.11.2014 22:26:10   
jovicaa
mislim da je pas bolji izbor za malu decu od macke... pas dosta moze da istrpi i lepo se igra sa decom... a macke se uglavnom osecaju ugrozene od dece, pa hoce malo i da grebu i tako.. nisu bas prijatelji sa decomuser posted image recimo nase macke su jako izgrebale maksima u jednom momentu, nije bila ni njihova, ni maksimova krivica, on je hteo da nosi macu, maca je izgubila ravnotezu i zbog toga se uhvatila za njegovu nogicu i spustila, i tim cinom ga izgrebala katastrofalno, ima oziljke i dalje. znaci nece macke same od sebe biti agresivne prema deci, niti deca moraju da imaju neku losu nameru. ali ipak su one divlje zivotinje, i nikad se ne mogu pripitomiti kao pas. pas ipak voli decu. a macke su separatisti..

< Poruku je uredio jovicaa -- 19.11.2014 22:28:04 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Mačke
5.12.2015 18:24:16   
emicaa
Žene koje imate iskustva sa mačkama pomagajte.Naša maca u posledne vrijeme počela kakit po stanu,nije mala pa da ne zna,već 4 godine je kod nas.I nije proliv pa da nije mogla stići do wc nego normalno user posted image Najgore mi je što uglavnom dora naidje na njega pa me strah da ga nekad ne pipne prije nego što počne vikati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Mačke
5.12.2015 19:32:56   
milicicak
Emice, jesi li sigurna da je kaka? Nasa macka ume ponekad da povrati dlake, izgleda slicno kao g..ce samo je vise zuto. Tad joj obicno kupimo onu hranu protiv stvaranja grudvi od dlaka i brzo je prodje.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Mačke
5.12.2015 19:45:47   
nata11
I j mislim da su to dlake koje je izbacila. Neznam bas je cudno ukoliko je navikla na pesak da kaki sa strane. Ili promuvaj lopatico po pesku mozda ima nesto da je zakopala pa zbog toga nece u wc.

_____________________________





(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Mačke
5.12.2015 20:29:15   
emicaa
Baš kaka,ona tvrda a svaki dan joj čistimo wc,taman ga je mm očisto prije nego što smo našli u sobi na podu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Mačke
5.12.2015 20:50:30   
nata11
Jel svaki put to na drugom mesto? Naspricaj sto vise osvezivaca na to mesto gde si nalazila kaku da nemoze da nanjusi opet.
Stvarno mi nista drugo nepada na pamet. A koliko joj je stara kutija- wc? Mozda je poprimila mirise, m?

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Mačke
5.12.2015 20:57:12   
milicicak
Emice, jeste li se svadjale ili je mozda T slucajno udarila pa je ljuta? Ne znam, bas mi je cudno da tako kaki po kuci. Nasa macka je u stanju da mjauce ispred wc-a ako nije cist pa onda obavi ono sto treba kad mm pocisti user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Mačke
5.12.2015 21:06:23   
nata11
Da pitam i ja nesto user posted image Ja sam od skoro vlasnik macke.
Kako da joj negujem dlaku sada kada je krenula da otpada. Jel ima neko sretstvo da se maze? Da je cetkam?

_____________________________





(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Mačke
5.12.2015 21:11:25   
milicicak
Nato, mozes da je cetkas ako te pusti user posted image ali ce ona sve to sama da resi najbolje. Kupi joj macinu travu, hranu ili poslastice protiv stvaranja loptica od dlaka i to je to. I kupi u dm-u ili negde drugde onaj valjak za skidanje dlaka olaksava odrzavanje namestaja

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Mačke
5.12.2015 21:36:18   
nata11
Pokusah da ga okupam ali se neslavno zavrsilo :) Verovali ili ne moja sestra ima macku koja voli da se kupa :)
Hvala nabavicu opremu.

_____________________________





(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Mačke
5.12.2015 21:42:04   
emicaa
Uvijek na različitom mjestu,juče je mama našla na balkonu a wc joj je uvijek čist i redovno mijenjamo pijesak.Ne maltretira je niko id nas ali eto njoj i dalje nešto smeta.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Mačke
13.12.2015 15:43:03   
nata11
Koliko Vam traje pesak i kako ga menjate?
Ja sipam drugi dan pocistim lopaticom i dosipam i treci dan vec moram kompletno menjati bude skroz mokar.
Od svih ljubimaca najveci izdatak imam za macku tj. pesak. Bas izadje cifra mesecno.

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Mačke
13.12.2015 19:20:56   
milicicak
Mi kupujemo neki koji traje 18 dana, bude ok 3 nedelje. Mm napuni posudu za wc punu pa samo izbacuje kaku i zgrudvanu mokracu. Nikakav miris se ne oseca.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Mačke
13.12.2015 20:03:43   
nata11
OK hvala. Pokusacu da samo cistim da ne menjam pesak.

_____________________________





(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Mačke
13.12.2015 20:19:32   
emicaa

IZVORNA PORUKA: milicicak

Mi kupujemo neki koji traje 18 dana, bude ok 3 nedelje. Mm napuni posudu za wc punu pa samo izbacuje kaku i zgrudvanu mokracu. Nikakav miris se ne oseca.

ovako i mi radimo,a čistimo ujutru i naveče i ako u toku dana ostavi bombu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Mačke
15.12.2015 8:35:48   
tekilica
Mi isto kupujemo neki koji se ne menja bas cesto, lepo se sve zgrudva i prvih par dana uopste nema miris. Kad pocne da se oseca, menjamo sve. Macke su takodje zdrav izbor za dete, koliko god to suludo zvucalo. Prvo sto pomislite svi su te dlake,ali macke nisu samo hodajuce dlake koje za cilj imaju da se strpaju u detetova usta i hranu, fuj, to uopste ne mora da se desi, ako vodite racuna gde se jede, gde se dete igra, gde se macka krece... Moj macor spava sa nama, kod nogu. Nije se nikad penjao Nedi na glavu, niti u njen krevetac. Macke su zaista, bas kao i psi, nesto posebno. Morali smo da ga kastriramo, valjda ce nam oprostiti,ako vec nije :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Mačke
22.1.2016 15:34:02   
Jasn@
Hm, ja sam odrasla uz mačku, moji će odrasti uz mačku ako se tako poklopi.

Ne razumijem postove vas da mačka može nešto loše napraviti djetetu. Općenito to mislim za bilo koju životinju.

Osim u slučaju da je dijete alergično na mačku ili dlaku, to mogu razumit.

Istina da se mačke nekada i teže prilagode na dijete u kući, ali i za to ima rješenje: http://www.macke.hr/suzivot-macke-djeteta/

Ali panične izjave da mačka ne smije blizu djeteta su mi ono... Šok...

Općenito ne volim kad roditelji oko djece paničare - ne smije ovo, ne smije ono, ne smije van hladno je, ne smije vruće je, ne smije, ne smije.

Napominjem, da kada je to opravdano, treba biti oprezan jer su to osjetljva mala bića, ali ne volim pretjerivanje... Sjetite se kako se vi odrasli, barem većina, pitajte svoje roditelje ako su živi pa ćete vidjeti da vam ništa ne fali...

Eto, toliko user posted image

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Mačke
22.1.2016 20:04:51   
nata11
Nasla sam super pesak Crystal, traje mi vec 3 nedelje.

_____________________________





(odgovor članu Jasn@)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Mačke
20.2.2016 13:23:11   
nata11
Tako se isplakah user posted image user posted image klik

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Mačke
4.5.2016 10:14:39   
emicaa
I opet se moram žaliti na ovu svoju,sad joj je meta cvijeće,po orhidejama se šetka i kida cvjetove,imamo jedno u velikoj saksiji.Ujutro je pod prekriven zemljom a listovi su već katastrofalni od čupkanja.Prema T je i dalje ista,iako joj ona daje slatkiše čim pojede puše na nju.Više stvarno ne znam šta da radim,izludjuje me.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Mačke
4.5.2016 10:54:00   
IvanaSK RR
Hahaha, kakva luda macka user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here