|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mačke
4.5.2016 12:26:24   
emicaa
Još malo pa ću biti luda i ja zbog nje user posted image ne znam stvarno šta da radim,kako da je dovedem u red user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Mačke
4.5.2016 13:20:01   
IvanaSK RR
Jesi pricala sa nekim veterinarem?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Mačke
4.5.2016 14:26:33   
emicaa
Nisam,ne znam ni dal bi mi imao šta pametno reći.Cijeli život sam provela sa mačkama,imali smo i po 5 odjednom ali nikad ovakvu da pojma nemam šta da uradim

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Mačke
6.5.2016 9:43:46   
nata11
Emice meni je to sa cvecem nekako normalno user posted image Meni je unisteno svo u hodniku pa sam iznela na terasu. Pre neki dan ode u svekrvin deo i kako skoci za cvece na okapnici tako iscepa celu zavesu po sredini user posted image

Podici cvece i sakriti od macaka je tesko izvodljivo, probaj da ga stavis na terasi

< Poruku je uredio nata11 -- 6.5.2016 9:47:44 >


_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Mačke
6.5.2016 13:04:41   
emicaa
Nato ma ona njega nije ni gledala prije,jest kad je bila mače ali posle tog ništa.Ja znam da će njoj i cvijeće dosadit i onda će naći nešto drugo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Mačke
10.5.2016 8:26:08   
dejana007
Moje dve mace se omacile urazmaku od 5 dana,isad su obe u jednojkutijiinece jedna bez druge. izajedno cuvaju 8macica. ne znam sta cu s njima user posted image mada smo ih pre par godinuujednom momentu imali 11 user posted image Posle ovogide sterilizacija, ovo se ne isplati user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Mačke
11.8.2016 20:20:23   
Figaro88
Ljudi da li znate koje su od prilike cene sijamskih macica?nesto ih slabo ima u oglasima,ili ja ne mogu da pronadjem.Andrei je to zelja za rodjendan pa trazim.Ona u stvari zeli bilo kakvo mace,a meni su sijamske prelepe user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Mačke
12.8.2016 11:02:21   
nata11
Od 30- 80 eura. Bas pre neki dan mi izbacio oglas ali da me ubijes nesecam se koji je bio sajt.

_____________________________





(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Mačke
14.8.2016 19:59:34   
Figaro88
Nasla sam user posted image Bas su divne.Persiske su jeftinije ali predpostavljam da se one uzasno linjaju.Nasla sam jedno prelepo mace kad ono 300 eura user posted image


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Mačke
17.8.2016 14:17:48   
adulence
figaro ja imam sijamsku macu i cini mi se da sam je platila 40e ali pre 6 godina,obozavamo je svi,a najvise deca...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Mačke
21.8.2016 20:02:18   
nata11
To je previse. Jedino ako planirate da idete na izlozbe ili ima neko opasno poreklo user posted image

_____________________________





(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Mačke
21.5.2017 18:12:23   
nata11
Emice kako si resila situaciju sa macom i user posted image ?
Moj ima pesak, otvorena je terasa da izadje napolje a vec 2x obavlja poso u dnevnoj sobi. Bas mi nije jasno. Sutra cu nabaviti novi pesak, mozda je do toga.

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Mačke
21.5.2017 19:39:26   
emicaa
Nato sama je prestala,vise i ne piski po stanu.
Mozda i vas vasa bojkotuje,jeste li ista promjenili u stanu?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Mačke
22.5.2017 8:58:05   
nata11
Nismo tek cemo imati slidbu na leto. Ali smo poslednjih mesec dana bas odsutni od kuce i ja i mm. Bice da je to user posted image

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Mačke
22.5.2017 11:17:04   
emicaa
Nato vjerovatno je to problem.Fali joj paznje.
Selidba nebi trebala biti problem,mi smo se prije dvije godine preselili i super je prihvatila.Sad se selimo opet u septembru pa se nadam da ce i tada biti ok.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Mačke
22.5.2017 12:47:49   
nata11
E reci mi to isto. Selila sam se sa psima ali ne i sa mackom. Citala sam da je dve nedelje drzim iskljucivo u sobi a tek posle toga terasa i dvoriste. Jel tvoja izlazi na terasu i posle koliko vremena od selidbe?

< Poruku je uredio nata11 -- 22.5.2017 12:48:23 >


_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Mačke
22.5.2017 16:10:47   
emicaa
Mi smo Emu odma pustali na terasu,a napolje ne ide.Par puta sam je odnijela u wc da zapamti gdje joj je pijesak a nebi bilo bombica po stanu.Ali nas je ignorisala prvih par dana,nije htjela da je mazimo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Mačke
15.7.2017 8:26:00   
nata11
Da se javnem user posted image
Sam proces selidbe prosao ok, mjaukao je u korpi celim putem ( sreca pa je selidba u istom graduuser posted image ) . Posto je namestaj bio poznat super se prilagodio i vec 2 dan izasao napolje da proseta po dvoristu. Ali sinoc izasao i jos uvek ga nema user posted image . Ako se vracao vec 3x valjda ce i sada, sacekacu jos malo pa idem da ga trazim.

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Mačke
15.7.2017 9:26:22   
emicaa
Nato jel se pojavio.
I ja mislim da je stari namjestaj veoma bitan jer poznati miris je tu.Mi imamo jos malo vise od mjesec do selidbe pa cemo vidjet kako ce prihvatiti ovaj put

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Mačke
15.7.2017 9:48:11   
mamica 91
Mi smo imali macka koji je bio savršen lovac, Una ga spasila jer su deca kod crkve jedno sutala i uginulo,tako da je ona mukica donela i to mrtvo i našeg macka, imala tri godine tada i mislila da druga maca spava. U martu ove god naišla poplava od tad nema našeg macka.

Pre tri dana doneli mace od tetke, sivo belo, presmesno je, hiperaktivno, malo je u dvorištu malo u kuci, spava vani, neće da jede mleko samo onaj viskas junior, sve u svemu bas smo srećni što je imamo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Mačke
16.7.2017 9:28:21   
nata11
Jeste Emice pre 2 sata. Precrkoh od brige user posted image

_____________________________





(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Mačke
16.7.2017 11:12:16   
emicaa
Isao macor da vidi ima li mackica i da upozna okolinu user posted image
Vjerujem ti da si brinula.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Mačke
16.7.2017 11:16:21   
Duškić
Kako moji vole macke, imamo u selu i kod tetke u stanu. D kad idemo u maxi zalepi se sa njihovu hranu i onda idemo kod tetkinog Makija da ga mazimo i hranimo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Mačke
20.7.2017 12:55:19   
nata11
Ne znam da li je ovo za temu Macke ili Verovali ili ne.
Moj macor je otiso sam nazad u staru kucu. user posted image user posted image .
Nikada ranije nije dolazio u novu, dok se vozio je bio u korpi ( nije mogao videti put). Izasao 18. uvece oko 18 i 19. oko 19 me zove svekrva i pita: gde ti je macka? Kako je uspeo sam da se vrati nazad 8 km nije mi jasno. U soku smo i ja i mm.
Uopste ne znam da li da ga ponovo dovodimo, ima li smisla? Najezim se kada pomislim sta mu se moglo desiti usput. user posted image

_____________________________





(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Mačke
20.7.2017 13:01:05   
veselicaa
Nato da li je moguce user posted image Eto koliko su pametni,da ne poverujes.Ja bih ga dovela,navici ce se,bitnije je da bude sa vama.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here