|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mačke
28.1.2021 10:02:16   
nata11
Jess mene je nervirao pesak na sve strane i kupila klasicnu plasticnu kadicu, malo dublju. Kada se namokri pesak, zgrudva izbacim lopaticom i toliko.

_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Mačke
28.1.2021 10:37:39   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Anci,makar imas dvorište. Nezgodno je kad si u stanu pa izvodi tri,četiri puta dnevno kyce napolje. Ovako moze i sam u dvorište,a mozes i u pidzami da izadjes 😂


To i radim user posted image ujutru ga obično ja izvodim tako da sam redovna u pidžami user posted image Ostavimo ga mi u dvorištu ali je problem što on piški čim izađe i posle ne, pa onda čim ga uvedemo i sredimo on opet traži da ide napolje user posted image Ali dobra stvar je što uveče već oko pola 11 zakuca, sam uđe u kavez i legne, i do pola 9, 9 ujutru ne zove.

< Poruku je uredio Ana RR -- 28.1.2021 10:57:49 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Mačke
28.1.2021 11:35:20   
emicaa
Jess mi imamo ovaj.Ali Ema napravi haos samo kad kaki,tako da samo jedno dnevno moram metlicom pokupiti pijesak okolo sto bude


user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Mačke
28.1.2021 14:11:24   
jess021
Videcu, moracu nesto resiti.


Dajete li mackama nekad hranu koju vi jedete? Mi smo nasoj jutros dali burek 😝I da, kako se ponasaju kad jedete? Nasa non stop skace na sto, moram je uvek odneti u hodnik

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Mačke
28.1.2021 15:32:17   
Ana RR
Jess, ja ne znam, naša mačka nikad nije htela da jede pravu hranu, samo onu njenu. Ali zato Marli..... taj bi jeo dok ne pukne, on jede i kamenje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Mačke
28.1.2021 15:56:24   
jess021
Ova nasa macka je u rodu sa Marlijem, sve hoce, samo bi jela. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Mačke
28.1.2021 16:56:39   
jess021
Kupila sam pesak u Lidlu, 10l 330din, javljam kakav je 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Mačke
28.1.2021 17:12:16   
jess021
Ispravka, cena je 370din



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Mačke
28.1.2021 17:26:57   
emicaa
Jess ona je jos mala,mačići jedu i iz dosade.Ja Emi ne dajem nista nase,i navikla je da nista nece dobiti pa se i ne mota oko stola.Mi jedemo ona spava.Jedino sto pojede od nase hrane,ako David jede makarone sa pavlakom obavezno mu ispadne koja.Ona pokupi.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Mačke
28.1.2021 17:54:05   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Ova nasa macka je u rodu sa Marlijem, sve hoce, samo bi jela. 




Hahaha takvi su mačići, u stanju su non stop da jedu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Mačke
28.1.2021 19:21:34   
jess021
Emice, ne dajemo joj ispod stola, odnesemo u ciniju, ali sve pojede, alavica na gazdaricu🤣



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Mačke
8.2.2021 8:08:20   
emicaa
Ovde u Lidlu imaju dva razlicita posipa.Do sad smo uvjek kupovali jedan,pakovan u neku kutiju.Sad kao da isprobamo i drugi.Uzas je,loptice se naprave ali se raspadnu kad ih krenes izvadit.A skoro pa crn,ne vidis razliku izmedju kake i njega.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Mačke
8.2.2021 8:13:32   
jess021
Ovaj sto sam uzela je ok, ali macka me nekad izludi. Em me budi svako jutro pre 6h, em stalno skace na zavesu u dnevnoj, a letos sam kupila nove, em se penje na sve zivo, pa ujutro najpre sve moram obrisati pa onda mozemo dalje. A i nervozna sam ovih dana, a ona uopste nema razumevanja🤣



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Mačke
8.2.2021 8:15:45   
Duškić
Haha, bas je nevaljala cica maca, kupi joj neku igracku ili nesto da se zamajava-

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Mačke
8.2.2021 8:20:08   
emicaa
Jess mala je jos,njoj je sve igra.Posle ce biti kao ova moja.Ustane da jede ili da ode u wc.Ostatak vremena je koma.Moj ti je savjet,napuni pumpicu vodom.Kad radi nesto sto ne smije samo je malo poprskas.Posle ce biti dovoljno da vidi pumpicu da se smiri.Valjda nije neka blesa sto voli vodu



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Mačke
8.2.2021 8:25:00   
jess021
Bravo Emice, nisam znala za to. Moracu probati, iako vidim da zna da ne sme ni ovo, ali ne  moze da odoli. Eno cujem je da nesto juri po dnevnoj, sigurno je slozila sav ves da susilice



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Mačke
8.2.2021 8:28:47   
emicaa
Ja sam Emu tako dovela u red.Imala je igrackice da se igra ali zavjese je ostavljala.Ja nekako uoste nisam za to da se tuku.Zato sam ovako.Ema je obozavala zavlaciti se u kese i torbe.Cim vidi na podu odmah je ulazila 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Mačke
8.2.2021 8:40:11   
jess021
Ma nisam ni ja da se tuku, ja samo viknel i odmah se sakrije. Sad sam isla u dnevnu i ona skoci na zavesu, ja uzmem deciju flašicu sa vodom sa sanka i poprskam je. Nije znala sta je snašlo 😁



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Mačke
8.2.2021 9:28:08   
mati
Emi, to ti je bas dobra taktika, nikad mi ne bi palo na pamet, a zaista ima smisla. Mi kad smo čuvali Toma, snezno beli persijanac, nije pravio takve zvrcke. Najviše je voleo nogice od mlađeg M. A on samo što prohodao. I tako mu Tom pravio sacekusu i cimga spazi skače na njega i juri mu nogice. Poklonila sam ga na kraju... Linjao se, još dugačka dlaka, bilo mi je zao da život provede na terasi. Udomila sam ga kod ljudi koji imaju ogromno dvorište...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Mačke
8.2.2021 9:40:19   
emicaa
Meni je to neko rekao kad sam uzela Emu.Uopste se ne sjecam ko ali je upalilo.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Mačke
9.2.2021 8:01:36   
jess021
Emice, kud mi ne rece pre za tu prskalica, mogla sam sacuvati zavese. Odmah je skontala.


Zanemaricemo sto je M skoro celu okupala 🤣

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Mačke
9.2.2021 8:14:54   
emicaa
Rekla rekla,ali nisi vidjela vjerovatno 🤣

Ema legla kod Davida da je mazi.Inace od svih nas njega najmanje voli.Dobije alergiju kad ga cuje.Mada ni on bas najnjezniji prema njoj.I evo,sad se maze

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Mačke
9.2.2021 8:20:44   
jess021
Jel stvarno? E sama bih sebe sad nalupala.


Sto se ne vole? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Mačke
9.2.2021 8:29:55   
emicaa
Cini mi se kad smo ti pisali sta sve treba za macku

Pa David je divlji,glasan,naporan a ona nije ljubitelj djece.Ona u stvari samo mene voli,i mm moze proci jer joj daje veceru 🤣Na Doru je vise ravnodusna.Ne smeta joj ali i nije luda za njom.A Davida voli ko sto voli i usisivac.Bjezi od oboje 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Mačke
9.2.2021 12:32:21   
Duškić

IZVORNA PORUKA: jess021

Emice, kud mi ne rece pre za tu prskalica, mogla sam sacuvati zavese. Odmah je skontala.


Zanemaricemo sto je M skoro celu okupala 🤣




E jess, cirkus sa tvojopm macom.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Pomagajte :)
Sandricak

Koje ime vam se vise svidja?

Marko (69%)

Bogdan (31%)


Ukupan broj glasova: 191

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here